>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ważność e-kuponu

kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Kupon jest ważny do czasu rozpoczęcia ostatnigo meczu zapisanego na tym e-kuponie , tylko oczywiście nie będzie już na nim tych meczy które wcześniej się zaczęły
 
R 0

romanko1

Użytkownik
&quot;inną odpowiedzią może być i ta, że e-kupon jest ważny 60 dni , gdyż tyle masz czasu na jego zrealizowanie jeśli jest wygrany...
Szczerze powiem, że nie bardzo wiem o co pytałeś z tym czasem ważności e-kuponu&quot;

Edi8 nie wprowadzaj ludzi w błąd.

E-kupon nie jest podstawą do wypłaty ( jest to napisane na dole e-kuponu).
Wygrany kupon można wypłacić do 30 dni od daty rozliczenia kuponu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zawarty w E-Promocji zakład staje się kuponem dopiero po jego wydrukowaniu w kolekturze i dlatego w oparciu o Regulamin Totolotka napisałem, że na podjęcie tej wygranej jest 60 dni:
&quot;
7. Uczestnik zakładów może odebrać wygraną w okresie 60 dni od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku ostatniego pod względem terminu rozstrzygnięcia zdarzenia objętego zakładem. Po upływie tego terminu uczestnik zakładów traci prawo do wygranej.&quot;
a tu w odniesieniu do E-Promocji:
&quot; Uczestnik E-promocji może odebrać wygraną z Zamkniętego zakładu:
a. bukmacherskiego Toto-Mix - w okresie 60 dni od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku ostatniego pod względem terminu rozstrzygnięcia zdarzenia objętego zakładem&quot; .
..........................................
EDIT:
Jak słusznie zwrócił uwagę kolega &quot;panti1801&quot; mój wpis dotyczył Totolotka i zasad regulaminu obowiązującego w tej firmie - zaś pytanie dotyczy Milenium.
Zatem faktycznie udzielona przeze mnie odpowiedź oparta o regulamin Totolotka, gdzie mamy 60 dni - tu jest błędna wobec terminu 30 dni w Milenium.
Za zaistniałą sytuację przepraszam - szczególnie kolegę &quot;romanko1&quot;.
edi8
.
.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
romanko1 &gt;&gt;&gt; przestań dzieciaku pieprzyć głodne kawałki!
Jak nie rozumiesz tego co napisałem - to się dopytaj, a nie zarzucaj mi wprowadzania w błąd.
Zawarty w E-Promocji zakład staje się kuponem dopiero po jego wydrukowaniu w kolekturze i dlatego w oparciu o Regulamin Totolotka napisałem, że na podjęcie tej wygranej jest 60 dni:


Jesteśmy w temacie Milenium, a nie Totolotka, a pytanie w tym poście odnosiło się do e-kuponu, tzn ile jest czasu na udanie się do punktu i wydrukowanie go, a nie do ważności kuponu już wydrukowanego i mającego wyniki.
 
Do góry Bottom