>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Walczyć!! Wygrywać!!

J 22

junior1317

Użytkownik
Zakładam nowy temat.
Jest to moje ostatnie podejście do bukmacherki, jak się nie uda, kończę!
Kupon nr 1:
Rozpis 2z3 + 3 pewniaki
Legia Warszawa - Polonia Bytom - powyżej 2,5 goli 1,95✅
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - powyżej 2,5 goli 1,85✅
Inter - Palermo - 1 1,75✅
Pewniaki:
Richard Gasquet - Novak Djokovic - 2 1,06✅
David Ferrer - Gael Monfils - 1 1,25 ja piiiierdole!!!!
Stanislas Wawrinka - Roger Federer - 2 1,11✅
Łączna stawka: 270zł
Możliwa wygrana: 1358,10 zł

Słów kilka o moim kuponie. Zarówno mecze Legii z Polonią i Śląska z Arką są o wielką stawkę. Jeśli chodzi o Polonię Bytom, nie mają nic do stracenia. Są na ostatnim miejscu w tabeli i muszą ten mecz wygrać i liczyć na potknięcia pozostałych rywali. Muszą wygrać, a więc muszą zagrać otwartą, ofensywną piłkę. Ostatnio takiego czegoś próbowali w meczu z Legią piłkarze Arki, zagrali ofensywnie, mniej przykładali uwagi na obronę i skończyło się porażką 2-5 na własnym stadionie. Uważam, że Polonię stać na strzelenie gola Legii, ale w obecnej formie piłkarze z Warszawy strzelą przynajmniej 3 bramki, oni walczą przecież o wicemistrzostwo Polski i komentarze typu &quot;Legia nie gra już o nic, oni i tak mają puchary&quot; raczej nie pasują. Nie wierzę, że Skorża na pożegnanie z Warszawą i piłkarze na pożegnanie z kibicami nie będą chcieli zagrać widowiskowo. Przewiduje tu wynik 3-1.
Mecz Śląska z Arką podobnie jak powyższy o taką samą stawkę. Śląskowi 1 pkt da puchary, ale każdy we Wrocławiu liczy na wicemistrza i mimo braku Mili uważam, że Śląsk dwie bramki strzeli. Ale przeciwnik już inny. Myślę, że Arka powalczy w tym meczu, mimo braku wielu piłkarzy z podstawowego składu, Arka może pokusić się tu o sensację. Remis 2-2 to minimum, które mi się wydaje, że piłkarze z Gdyni są w stanie wyrwać Śląskowi. A może coś więcej... Arka zagra na pewno ofensywnie i jak nie popełni tylu błędów w obronie co w poprzednim meczu, myślę, że na bramkowy remis ich stać. Zresztą dotychczasowe mecze pokazywały, że w meczach między tymi drużynami zawsze pada wiele bramek. Uważam, że ten mecz będzie bardzo ciekawy i będzie obfitował w mnóstwo bramek.
Inter - Palermo. Do składu Interu wraca Sneijder. Do tego zagra Cambiasso i Stankovic. W ataku Etoo i Milito. Na ławce Pandev. Zabraknie właściwie tylko Maicona w obronie. Inter bardzo słaby sezon, porażka w LM, przegrane scudetto z Milanem. Mają szanse zakończyć sezon dobrze i wygrać Puchar Włoch. Palermo to przeciętna drużyna, która przeszła Milan tylko dlatego, że chyba za bardzo piłkarze Milanu świętowali zdobycie mistrzostwa. Inter jest bardzo mocny i do tego w optymalnym składzie zagra. Myślę, że tego trofeum nie wypuszczą. Palermo to nie jest drużyna która może im zagrozić. Miccolli - Stankovic czy Pastore - Sneijder - jednak nazwiska mocniejsze po stronie Interu. Inter wygra pewnie 3-1.
Jeśli chodzi o pewniaki. Wszystkie typy z RG z turnieju ATP. Wawrinki już powinno tu nie być, Federer całkiem dobrze gra w Paryżu i wydaje mi się pewne 3-0 dla Rogera. W pozostałych meczach nie ma opcji, że dwóch Francuzów dziś nie odpadnie. Monfils to przeciętniak, Ferrer dwa gładkie zwycięstwa i uważam, że jak seta ugra Gael to max na co go dziś stać. Djoko pokazał w meczu z bardzo mocnym Del Potro, że aktualnie jest najlepszym tenisistom na świecie. Richard bez szans w tym meczu po mojemu. 3-0 dla Novaka jak najbardziej.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Ferrer bierz się dziś do roboty. Już kiedyś pozbawiłeś mnie sporej kasy. Tak więc dziś nie spieprz tego i wygraj te 2 sety, najlepiej gładko!! Ja cię bardzo proszę..
 
J 22

junior1317

Użytkownik
W oczekiwaniu na Ferrera....
Kupon nr 2:
Alejandro Falla - Juan Ignacio Chela - 2
Na Li - Petra Kvitova - 2
Gilles Simon - Robin Söderling - (+2,5 seta) 1
Maria Sharapova - Agnieszka Radwanska - powyżej 20,5 gemów
Odd Grenland - Rosenborg - 2
Rozpis 3z5
Stawka 100 zł
Możliwa wygrana 445,10
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Kuuuuurwa jego mać. Ferrer miał bp i nie wykorzystał, a później Monfils złamał go do 0. No ja piiierdole, pierwszy kupon poszedł do kosza, a z nim automatycznie 1358 zł... Po co mi on był na kuponie?? ????
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Mecz Ferrera wyglądał dobrze do końca 4 seta. Wygrał pewnie 6-1.... Do stanu 2-2 w 5 secie o wiele lepiej grał Hiszpan. Później jak Ferrer obronił dwa meczbole to się cieszyłem i myślałem, że Monfils się podłamie. No i wyglądał na podłamanego. Bo później Ferrer wygrywał ładne piłki. Przy stanie 6-6 i bp dla Davida już widziałem, że złamie Francuza.... I że własny serwis to będzie formalność... Ale to co Ferrer zrobił.... oddał swój serwis do 0, to jest żenada... A po co mi było dodawać go jako pewniaka. KUUURRRWWWAAA!! Jest on na czarnej liście. Nigdy więcej go nie ruszę!
 
igorsky 6

igorsky

Użytkownik
Spokojnie kolego, zdecydowanie za dużo emocji wkładasz w bukmacherkę. Wrzuć na luz bo zejdziesz na pikawke z nerwów. typy fajne ale 5 meczow na kupon jak na dzisiejszą ofertę to za dużo
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Zmiana taktyki. Rozpoczynam na nowo. Single, duble, max 3 mecze na kuponie, żadnych rozpisów, żadnych pewniaków.
Kupon:
Ukraina - Uzbekistan over 2,5
San Marino U-21 - Bośnia U-21 over 2,5
Kurs 1,95
Stawka 100
Możliwa wygrana 195
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Nie wierzę, w 60 minucie 2-0, później mnóstwo sytuacji ze strony Ukraińców ale niestety nie strzelili bramki.... Bawili się, a mieli tyle wybornych sytuacji...
 
Do góry Bottom