>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Walkower ... czy można się kłócić?

P 1

premi

Użytkownik
Mój post został usunięty w który zawarłem odp ale powtórzę ją:
Kłócić to się możecie ale i tak liczy się wynik z boiska także prze....cie.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Podobna sytuacja jest w tenisie gdzie przytocze wczorajszy przykład: Llodra wygrał 1 seta 6:3 po czym skreczował i buki rozliczyły wygrane jego rywala K.Kim , kiedy to Llodra wygrał na boisku. Tutaj jest podobnie, na boisku wygrał Ruch 1:2 a na papierze wygrał Śląsk 3:0 i buki powinny to rozliczyć jako win Śląska.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Podobna sytuacja jest w tenisie gdzie przytocze wczorajszy przykład: Llodra wygrał 1 seta 6:3 po czym skreczował i buki rozliczyły wygrane jego rywala K.Kim , kiedy to Llodra wygrał na boisku. Tutaj jest podobnie, na boisku wygrał Ruch 1:2 a na papierze wygrał Śląsk 3:0 i buki powinny to rozliczyć jako win Śląska.
Niezbyt mądra analogia. Wg Ciebie Llodra, który nie był w stanie dograć meczu, mimo tego jest jego zwycięzcą? Cóż, że nie mógł sprawnie poruszać się po korcie, wszak to nie ma nic do rzeczy? Biedny Kevin Kim, gdyby nie ta kontuzja Francuza to może by jeszcze powalczył, a tak niestety - porażka już po pierwszym secie. Ale może wyciągnie wnioski z tego spotkania i już do końca kariery, gdy tylko wygra pierwszego seta od razu będzie kreczował. Po co ryzykować, a nuż jeszcze przegra następne dwa, a tak zwycięstwo zapewnione.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Nie wypłacą.Przecież ci co obstawili na Ruch i kupon im wszedł dostali kase.Skoro ci ludzie nie oddadzą hajsu to dlaczego buk miał by płacić podwójnie.A co do tenisa mi buk anuluje przy kreczu zakład i nie wlicza go do wygranej dając kurs 1.00.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Niby tak... ale ciekaw jestem jakbym poszedł tam i powiedział, że oficjalny wynik tego meczu to 3:0 i chce aby to rozliczyli jako wygrana Śląska lub zwrot. Punktu w ich regulaminie żadnego nie wiedziałem, żeby mogli sobie przyznać rację. Nie postawiłem dużych pieniędzy na to lecz, jestem ciekaw co oni by wymyślili.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mecz zakonczyl sie wynikiem 1:2
przeciez buki naziemne nie beda szukaly klientow ktorym juz wyplacili kase za wygrana ruchu itd
a pozatym tak samo przeciez jak zostaja odebrane medale za doping po pol roku to przeciez nikt sie nie bedzie klocil

Śląsk przegral i juz.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Niby tak... ale ciekaw jestem jakbym poszedł tam i powiedział, że oficjalny wynik tego meczu to 3:0 i chce aby to rozliczyli jako wygrana Śląska lub zwrot. Punktu w ich regulaminie żadnego nie wiedziałem, żeby mogli sobie przyznać rację. Nie postawiłem dużych pieniędzy na to lecz, jestem ciekaw co oni by wymyślili.
No to chyba niewiele trzeba zeby sie dowiedziec...
Zamiast gdybac i rozmyslac idz do punktu milenium i zacznij sie klocic. Kasjer/ka zadzwoni do centrali i wszystkiego sie dowiesz...
Lepsze to bedzie od peplania na forum - a co by bylo gdyby itd bla bla bla
 
G 46

ghs

Użytkownik
Dziesięć postów w temacie, a żaden geniusz nie wpadł na pomysł, żeby odwiedzić stronę Milenium.
Przy wszystkich obstawianych wydarzeniach za ważny uważa się wynik osiągnięty zgodnie z przepisami konkretnego wydarzenia, ogłoszone przez sędziów miejscu przebiegu zawodów. Dodatkowe rozstrzygnięcia (np. po protestach, kontrolach dopingowych itp.) nie zmieniają pierwotnie podanego wyniku
Ludzie, nauczcie się korzystać z Internetu! Czasami się przydaje i nie ma zbędnego pierdzielenia na forum.
Punktu w ich regulaminie żadnego nie wiedziałem, żeby mogli sobie przyznać rację.
A ten, co wkleiłem, to widziałeś?
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Dziesięć postów w temacie, a żaden geniusz nie wpadł na pomysł, żeby odwiedzić stronę Milenium.Ludzie, nauczcie się korzystać z Internetu! Czasami się przydaje i nie ma zbędnego pierdzielenia na forum.
A ten, co wkleiłem, to widziałeś?
Tego co wkleiłeś to tego nie wiedziałem, bo patrzyłem na regulamin zakładów z piłki nożnej.
 
Do góry Bottom