>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Walnij głową w klawiature !!!! :D

S 11

support75

Użytkownik
jeden glupi wpis uzytkownika spowodowal to ze 40 osob walilo głowa o klawiature.
dobre ????
ja nie mam zamiaru, a Wam zycze milej zabawy :roll:
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
to sa prawdziwe dzieci Neo wala głowa w klawiature i sie cieszą,a jak im ktoś napisze że sa popier..... to sie jeszcze syczą buahha
żeby wkupić sie w wasze kregi,podsune wam dzieciaki autystyczne nowa zabawe ,,kto nagra filmik jak żry własne główno&#39;&#39; przeciesz jak to niżej typek napisał trzeba być na luzie,wiec dawać małolaty wklejajcie swoje nagrania
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
to sa prawdziwe dzieci Neo wala głowa w klawiature i sie cieszą,a jak im ktoś napisze że sa popier..... to sie jeszcze syczą buahha
żeby wkupić sie w wasze kregi,podsune wam dzieciaki autystyczne nowa zabawe ,,kto nagra filmik jak żry własne główno&#39;&#39; przeciesz jak to niżej typek napisał trzeba być na luzie,wiec dawać małolaty wklejajcie swoje nagrania
Wątpię żeby ktoś chciał kopiować Twoje doświadczenia. A sądząc po tym jak Ci idzie pisanie sam podpadasz pod ucznia szkoły podstawowej, tylko chyba Ty już dawno zaliczyłeś uderzenie w głowę z tym że z dużej wysokości... Ja tam w klawiaturę głową walić nie mam zamiaru, ale jeżeli ktoś chce to proszę bardzo, droga wolna. Co Ci to przeszkadza?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
to sa prawdziwe dzieci Neo wala głowa w klawiature i sie cieszą,a jak im ktoś napisze że sa popier..... to sie jeszcze syczą buahha
żeby wkupić sie w wasze kregi,podsune wam dzieciaki autystyczne nowa zabawe ,,kto nagra filmik jak żry własne główno&#39;&#39; przeciesz jak to niżej typek napisał trzeba być na luzie,wiec dawać małolaty wklejajcie swoje nagrania
TY nagrasz ten filmik jak nie dobrowolnie to Ci w tym pomoge własnoręcznie eunuchu jeszcze jedna wypowiedz w moim temacie w twoim wykonaniu i bedzie nie związana z tematem zgłaszam to modom nie pasi nie zaglądaj trzeba zlapac do siebie troche dystansu NARA
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
brigantos, jak byś nie zauważył, to w tej &#39;zabawie&#39; biorą udział też osoby dorosłe i poważne. poprostu niektórym wydaje się to śmieszne, jest to pewną formą relaksu...
żeby nie było, ja też dodam swoje parę groszy :p
hjuyn
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
to sa prawdziwe dzieci Neo wala głowa w klawiature i sie cieszą,a jak im ktoś napisze że sa popier..... to sie jeszcze syczą buahha
żeby wkupić sie w wasze kregi,podsune wam dzieciaki autystyczne nowa zabawe ,,kto nagra filmik jak żry własne główno&#39;&#39; przeciesz jak to niżej typek napisał trzeba być na luzie,wiec dawać małolaty wklejajcie swoje nagrania
skoncz szkole a pozniej sie wypowiadaj, jak ci cos nie pasuje to nie zagladaj. Sam uwazam, ze temat jest conajmniej dziwny i nie zamierzam walic glowa w klawiature, ale co ci do tego.
 
Do góry Bottom