>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Warszawski Turniej 16-17.06.2007 !!

Status
Zamknięty.
K 0

karoleks85

Forum VIP
W dniach 16- 17 czerwca odbędzie się w Warszawie turniej, czterech najlepszych polskich zawodników zmierzy się z czterema znakomitymi snookerzystami w tym z aktualnym mistrzem świata Higginsem na czele!

Ćwierćfinały (do 4 frejmów)

John Higgins
R. Jewtuch

Steve Davis
M. Nitschke

Graeme Dott
J. Kowalski

Mark Selby
K. Wróbel

Organizatorzy zadbali także o doskonałą obsadę sędziowską, finałowy mecz sędziować będzie Pani: Michaela Tabb. Bilety można nabyć na stronie: http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=k&amp;amp;x=0&amp;amp;y=0&amp;amp;eq=snooker
 
krzepas 0

krzepas

Użytkownik
Kurde, aż takich zawodników to ja sie niespodziewałem - jak mowili na antenie Eurosportu o tym turku. Szkoda że nie mam możliwosci pojechania. Wiecie może czy jakaś transmisja bedzie - rzadko sie zdarza zeby tacy gracze grali u nas ????

PS. A ten R. Jewtuch to nie jest przypadkiem jeden z komentatorów ?? ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Kurcze musze przyznać ,że bilety drogawe.Miały być tańsze.Szkoda ,chociaz może na cwierćfinał sobie pójde.Wsumie tacy zawodnicy ,nice.
Tak Rafał Jewtuch ,komentuje w euro.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Fajna inicjatywa i trzeba przyznać, że świetna obsada jak na &quot;polskie&quot; możliwości w tej materii. Zobaczyć w Warszawie finał Selby - Higgins - taka okazja się nieczęstwo zdarza :mrgreen: Dlatego też żałuję, że mnie tam nie będzie --&gt; Sesja :-? . Ciekawe czy Przemek ugra frejma z Higginsem :grin: A co do cen biletów - faktycznie drogie...
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Ja chyba na finał wpadnę, bilety owszem, są drogie ale po to własnie sie ogrywa bukow zeby sobie odkladac i na takie okazje miec ;)

Jak myslicie, kto wygra? ;)
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Z tego co wiem zaden bukmacher nie oferował zakladow.

I Runda

4 John Higgins
2 R. Jewtuch

4 Steve Davis
2 M. Nitschke

4 Graeme Dott
2 J. Kowalski

4 Mark Selby
0 K. Wróbel

Półfinał

5 John Higgins
3 Steve Davis

1 Graeme Dott
5 Mark Selby

Finał

3 John Higgins
5 Mark Selby
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom