>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasz najlepszy kupon

Status
Zamknięty.
edyyy 0

edyyy

Użytkownik


moje stare cacko... łookrutnie szczęśliwie trafiony kuponik (pamiętam że 2 bramki na remisy wpadły w 90&#39;)... a jakby tego było mało wcześniej stawiając ten kuponik jakoś tak dziwnie wyszło że zagrałem 3/4 a chciałem 2/4... hehe boska ręka mnie szturchneła... a najbardziej podoba mi się mi się AKO ponad 33... nawet nie chce myśleć jakby to było gdyby to nie był kupon systemowy ;)
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
doszedlem do tego z 50zl przez krotki czas i na koniec poniosly mnie emocje i zagralem vabank na Lotki ;p kurs mały ale to moja najwyzsza wygrana i to na czym :p
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Od siebie też coś dodam :] Nie jest to moj najlepszy kuponik odkad gram ???? ale jeden z lepszych ostatnio ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możesz napisać ma PW czy podałeś ten kupon gdzieś jeszcze pod innym nickiem? Pytam z ciekawości bo w innym miejscu (serwisie) także pojawił się ten kupon. Być może jesteś tą samą osobą albo... :-?
EDIT: Zgadza się wyjaśniło się wszystko z vice versą Wszystko OK. Czasami warto być czujnym ;)
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Możesz napisać ma PW czy podałeś ten kupon gdzieś jeszcze pod innym nickiem? Pytam z ciekawości bo w innym miejscu (serwisie) także pojawił się ten kupon. Być może jesteś tą samą osobą albo... :-?
Okay, sprawa wyjaśniona na PW. Ku gwoli ścisłości dla pozostalych userów napiszę, że niekiedy podrzucam adminowi pewnej strony www kilka swoich screenów, czy typów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom