>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasz wybawiciel

R 176

radzio99

Użytkownik
No to Panie i Panowie kibicujemy Tsitsipaowi i mamy 1 kupon na plus, drugi kupon juz 2 typy na plus tez
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
majestica 82

majestica

Użytkownik
normalnie pełen szacun :beer::beer::beer:
jak ty to robisz :movember:
szkoda ze nie zdazyłem zabrac
sie z tobą
:key:
 
R 176

radzio99

Użytkownik
Oferta dzisiaj strasznie uboga, ale nie martwcie się, Wasz Wybawiciel znalazł kilka perełek i podzieli się nimi. Radzę śledzić profil i odświeżać często gdyż typy się pojawią już po 14
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Spokojnie nikt nie jest nie omylny raz się wygra i przegra to trzeba w kalkulować a jak nie idzie to przerwę zrobić
Wiadomo że nie ma nic pewnego inni na live koszą a inni na kuponach
Nie ma co się załamywać jak ni wejdzie
Po prostu to tak działa kilka razy wygrasz a i przegrasz nie można cały czas wygrywać
Pozdrawiam i dużo wygranych życzę i Dziękuję :bow:????
 
R 176

radzio99

Użytkownik
No tak tylko, że koleś który pisał analizę do tego Francuza wydawał się być kumaty a ten jego grajek to poziom itf nawet nie jest. Następnym razem będę mądrzejszy i nie będę czytał nawet tych analiz
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
ja myslelem ze ty kierujesz sie swoimi przeczuciami ....
pewnie opinie i opis adika czytałes
taki z niego ekespert tenisowy jak z koziej .....
tez sie przejechałem na jego typach dwa razy
im lepszy i wnikliwszy opis tym bardziej typy z tego forum nie wchodzą
nawet zastanawaiłęm sie czy nie grac na odwrót typów dnia
tam skutecznosc tego ze wejdzie to około 40 %
czyli na 10 typów 6 nie wchodzi
jakby je grac na odwrót to przody sa
no ale miejmy nadzieje ze reszta wejdzie
jak podałes te typy to juz za pózno było by zagrac tego francuza
wiec zagrałem bez tego zonka
moze reszta wejdzie wtedy bedzie :beer::beer::beer: dla ciebie &quot; NASZ WYBAWCO &quot;&quot;
 
R 176

radzio99

Użytkownik
Ja sam pojechałem do fortuny i zagrałem ten kupon bez Francuza za 500 ziko. Wkurzyłem się bo juz miałem sobie polać whisk a tu zonk bo znowu do ziemniaka trzeba było jechać. Pierwszy raz zasugerowałem się typem stąd. Do tej pory wszystkie typy były tylko i wyłącznie z mojej głowy
 
R 176

radzio99

Użytkownik
Nic nie dokładalem kochani. Ale jeśli ktoś chce jeszcze jakiś typ dołożyć to można śmiało dać leipzig 1X kurs około 1,23
 
R 176

radzio99

Użytkownik
Ogólnie typy nie były złe. Oprócz tego z forum, a Benchetrit chyba sprzedał mecz, jak ktoś oglądał mecz, to wie o co mi chodzi. Ale cóż nie poddajemy się, jedziemy dalej z typami...
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
wlasnie jedziemy dalej
dzis ich rozwalamy ???? ???? ????
wazne zeby nie sugerowac sie tymi analizami z forum
trzeba grac na swój nos .....
 
R 176

radzio99

Użytkownik
Na dzisiaj mam naprawdę 2 piękne perełki, kursy jeden 1,72 a drugi 1,65. Myślę czy nie zagrać tylko tych 2 typów za gruuubą stawkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 176

radzio99

Użytkownik
Tak, zablokowali mi prywatne wiadomości. A można tutaj podać swojego maila chociaż?
Pierwszy kupon na dzisiaj gotowy, dodałem jednak 3 spotkania do tych 2 perełek, bo nie są to aż takie brylanty po dłuższym zastanowieniu. Ale jednak zagrany juz jest za standardową stawkę czyli 300 zł. Teraz pokażcie ile jest moich fanów, plusy reputacje i wstawiam zdjęcie kuponu ;)

Zachęcam do wstawienia tutaj swojego kuponu jeżeli ktoś też pograł ze mną ;)
W sumie to nie wiem co tutaj daje ta reputacja itp ale jednak motywuje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
R 176

radzio99

Użytkownik
I mamy juz 2 typy na plus. Teraz czekamy do wieczora i mam nadzieję, że kasujemy kasę od buczka ;) teraz myślę nad kolejnymi typami juz na kolejny kupon dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom