>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasz znienawidzony piłkarz i trener.

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Cristiano Ronaldo ---&gt; między innymi za te słowa: &quot; (o sobie) Ronaldo to pierwszy , drugi i trzeci najlepszy piłkarz na tym globie&quot;
oraz niemcow nie lubie: (Podolski , Trochowski wyjatki) a tak to reszty ne lubie
Jose Murinho , Jurgen Klinsman , Carlo Ancelotti (chyba za to zucie gumy) Zbycho Boniek
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
C. Ronaldo, jak bym mógl to bym go ubil, mimo że gra dobrze to swoim zachowanie na boisku mnie w... jak żaden inny zawodnik
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Zawodnik: Klose M.
Nienawidze szkopa, pie.... porównując go do Podolskiego to niebo i ziemia - Podolski przynajmniej pamięta skąd pochodzi, a ta ciota Klose to już taki szkop że pewnie pół Polski by wymordował
Trener : Klinsmann, Guardiola
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Zawodników, których nienawidzę jest wielu m.in Jan Tomaszewski (numer jeden na mojej liście), Bartosz Grzelak, CR
A z trenerów podpadł mi ostatnio Rysiek Tarasiewicz (kozaczek).
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
piłkarz: materazzi - tutaj chyba nie ma co się rozpisywac o powodach bo by się go nieźle z błotem zmieszało ...
trener: Mourinho
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
piłkarz: Patryk Małecki ???? , Vukovic, Rocki, Kowalczyk (ten który robi z siebie gwiazde co dawniej w Legii grał na napadzie)
trener: Stefan Doktor Majewski
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Wszystko fajnie itp, tylko gdybyście jeszcze podali powody dlaczego ich nie lubicie to temat byłby niezły, a tak dla mnie bardziej to wygląda na nabijanie postów, każdy głupi może wpisać nazwisko, ale z uzasadnieniem mogę się założyć o połowę mniej postów by było, a połowa tej połowy by były teksty typu, bo jest Niemcem, takie moje luźne przemyślenia, no offence ????
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Wszystko fajnie itp, tylko gdybyście jeszcze podali powody dlaczego ich nie lubicie to temat byłby niezły, a tak dla mnie bardziej to wygląda na nabijanie postów, każdy głupi może wpisać nazwisko, ale z uzasadnieniem mogę się założyć o połowę mniej postów by było, a połowa tej połowy by były teksty typu, bo jest Niemcem, takie moje luźne przemyślenia, no offence ????
ok!
nie lubie Messiego bo to cherlawy pilkarz. bo nie umie sie przepchnac z pilka - w lidze angielskiej nie dalby rady. nie lubie go bo jest przereklamowany. nie umie strzelac goli z rzutow wolnych, kiepsko gra glowa, wali jakies gole reka (to ma byc fair-play?) i on pretenduje do miana najlepszego pilakrza swiata? nie chce kogos takiego. on na to nie zasluguje i nigdy nie zasluzy.
Gerrard - nie lubie go bo to hipokryta jakich malo. pisal w swojej ksiazce ze brzydzi sie nurkow, wyszydzal takich swiatowej klasy pilkarzy jak C. Ronaldo czy Didier Drogba a sam robi najbardziej PERFIDNE nurkowania w lidze. nie znosze go za to! nie szanuje hipokrytow!
Inzaghi - nie znosze jego stylu gry.

Benitez - bo zniszczyl kariere Jerzemu Dudkowi i Liverpool za jego wodza gra okropny dla oka futkbol MOIM ZDANIEM
nie znosze tez Majewskiego, Piechniczka, Strejlaua.. powod? lesne dziady!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom