>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze najwyższe AKO.

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Założyłem temacik z pochwaleniem sie najwyższego AKO.Mam nadzieje,że będzie parę wpisów.Pozdrawiam fox71
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A ja nie wiem ale chyba coś koło 10, ostatnio ułożyłem kupon na AKO 30 który wszedł ale go nie wysłałem...
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
przepraszam ze sie wpierdzielam w temat ale to cos podobnego...jaka najwyzsza stawke jednego wydarzenia trafiliscie??

Był to zakład live któey postawiłem tuż po tym jak Niemcy strzelili na 2-0;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Mój najwyższy kurs to 4,50. Obstawiłem wtedy remis do połowy i na koniec meczu (x/x) w finale Mistrzostw Świata w tym roku.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ja postawilem na meczyk rezerw ktorejs ligi niemieckiej.Na druzyne na wyjezdzcie na zwyciestwo ktorej byl kurs 12,00 :twisted: Niestety tylko 1zl postawilem ale wygralem.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moje najwyższe AKO w kuponiku combo to 69,98,było na nim 8 zdarzeń.

Najwyższe kurs singla piłka reczna 1 liga Niemiec AKO 7,5
 
drago 108

drago

Użytkownik
ja jestem w KLUB PLUS w profesjonalu na Jana Pawła to możecie śledzić moje kursy aktualnie mam 124.00 ???? ale karte zgubiłem i drugie konto musiałem założyć: DRAGO 1 ????

A tak w całej karierze to zagrałem 5z7 za 21zł. (podstawowa stawka) i wyjołem ponad 1200zł. może wrzuce screena to sie przekonacie ???? Trzymam XERO do tej pory ???? )

Singiel nie pamiętam ale trafiłem kurs powyżej 10 w koszykówce ???? REMIS w koszykówce POLSKA vs. ŻABOJADy X &quot;weszed&quot; dawno to było kursy na remisy były duże nie wiem czy nawet nie obiłały się o 20.00 kursik ???? ale jak se przypomne to dam znac... i jak uda mi sie zeskanowac na kompa kartke tez wrzuce ????
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Moje najwyższe ako to 8,07 bez rewelacji w stosunku do najwyższego trafionego kursu.
Najwyższy kurs to 5,00 i to było niedawno w uefa grała jakaś irlandzka chyba Derry z szwedzkim IFK, na tym samym kuponie miałem drugi kurs 5,0 Llanelli z Gefle ale był remis i nie wszedł kuponik.
Ostatnie miesiące to granie singielków i tylko czasami idzie za 2 złote tasiemiec.
I na singielkach dużo lepiej wychodzę bo na tasiemcach cały czas w plecy a odkąd gram single przeanalizowane to wychodzę na zero. Może już niedługo będzie spory PLUS ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Moje najwyższe ako to 25,40 ale ile ja mam kurna chata kuponów co 1 mecz po kursie 1,45 wywala i to jest ten ostatni mecz. Mogę komuś przesłać skany na maila-szkoda gadać ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Moje najwyższe AKO to coś ok. 15, nie pamietam dokladnie ile, ale za 2 zł wygrałem 28,70 . ( - 10% )

Najwyższy trafiony kurs to 3.21 w meczu Hingis - Ivanovic 2 :p ( finał w Montrealu, nie dawno )
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja tez mniej wiecej tak jak rookie bo za 4 zl wygralem 38zl z hakiem wiec AKO musialo byc gdzies 11.00-13.00
a najwiekszy kurs to chyba 4.50 ale dokladnie nie pamietam ://
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom