>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze systemy

D 0

dorszu

Użytkownik
Hej,
Chcialem was zapytac jakimi systemami gracie i ktore sa dla was najbardziej skuteczne.
Mi najlepiej wchodza nastepujace sposoby gry:
1. system 2z6 na remisy. Z racji tego ze sa wysokie kursy i po dolozeniu pewniaka 2 remisy czesto gesto wchodza. Stosuje przy miedzynarodowych spotkaniach towarzyskich.
2. System 3z5 i 4z6. Dla mnie chyba najlepsze. wybieram mecz z kursem okolo 2 i dokladam pewniaka dla wiekszego kursu.
3. Stawianie 2-3 zdarzen na kuponie z kursami 1.3-1.7. Czesto takie kupony wchodza.
Wiem, ze skuteczne jest granie singli plaska stawka albo progresja na remisy. Ale moze macie swoje sprawdzone sposoby i chcecie sie podzielic?
dziekowa!
dorszu
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
granie singli plaska stawka
Jedyny sposób gry, nie którzy używają zmiennej stawki grając dużo value po mega kursach i nie potrzebują w ten sposób dużej skuteczności, a liczy sie przede wszystkim śr. kurs trafionych typów. Grając płasko nie można za bardzo ryzykować na kursie, liczy sie przedewszystkim skuteczność, ale średnia kursu i tak musi być 2.20 i wyżej. Poprostu jak się tego nie potrafi, to sie nie umie grać!
Reszta podanych przez Ciebie sposobów gry (nie nazywaj tego systemem) dają minimalną kontrolę gry i zerowe szanse na sukces w dłuższej perspektywie.
 
Do góry Bottom