>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze telefony

realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ja mam SE T610 i W800i. Jednak wraz z przedlużeniem umowy wybieram sobie nowy telefon, który zastapi wysłużonego T610. Teraz pytanie czy ktos z Was ma do czynienia z LG Cookie lub Samsung Avila, którego z nich byscie polecili?
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Panowie jak podajecie nazwy telefonów to napiszcie parę słów o nim. Bo co komu z tego, że ktoś napisał XYZ ? A tak dzięki Waszym opiniom jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem telefonu to byc może skorzysta z opinii.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Samsung Omnia i900. Jak kupiłem to wydawał mi się lekko zmulony ale jak znajomy zmienił i soft na Windows Mobile 6.5 to wszystko idealnie chodzi. Ogólnie polecam ten telefonik. Aparat 5 mp, wifi, formaty video takie jak DivX i XviD, itd..
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nokia E52, The Special One. ????
no to w takim razie parę słów.
Mi głównie telefon jest optrzebny do dzwonienia, ważną sprawą jest też WiFi. I tu sprawdza się on idealnie, net działa szybko, wyświetlacz spory, klawiatura na której dobrze się pisze itp. Muzyki nie słucham a już na pewno nie w telefonie, więc nie interesują mnie tego typu sprawy. ;)
 
money 52

money

Użytkownik
Sony Ericsson w995 aparat niby 8 mp ale tak naprawde ma moze z 4.. nie wiem zdjecia takie srednia wcale duzo nie lepsze niz w k810 gdzie tam jest aparat 3.2 z tym ze cyber shot.W995 to telefon muzyczny,duzy wyswietlacz,latarka(co dla mnie jest sporym plusem i mi sie przydaje)choc to moze brzmi banalnie,WiFi,Gprs ogolnie 4/6 znudził mi sie juz
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
co za rozbudowana wypowiedz ....
posiadam samsunga Avile

Dzwonie bardzo dużo
S-msy pisze może 3 tygodniowo
Na internecie siedzę non stop
Telefon: bardzo doby wyświetlacz , bateria powiedzmy że trzyma u mnie max 2 dni , obudowa prawie nie do zarysowania , głośnik wystarczający do rozmów .
Telefonik był by może i idealny gdyby :
Nie był taki zamulony , powolne ładowanie Java , wyszukiwanie kontaktów :=Telefonik odziwo bardzo zyskał na szybkości po zmianie karty z 2gb na 1 gb
Potrafił edytować , czytać Worda ,PDF-a
Posiadał wi fi
zmieniam na HTC_Blue_Angel
jak tylko przesyłka dojdzie to kilka zdań napisze
 
Do góry Bottom