>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wazne pytania!!!!

P 0

pakis18

Użytkownik
Mam jescze takie pytaniadotyczące BAH:
1.Na jaki adres mam wysłać skan dowodu wpłaty i co napisać w mailu bo nieiwem aby mi natychmiast zaksiegowali pieniądze
2.Kasę moge wpłacać z dowolnego banku jakiego cche,nie musze z tego co bedzie wypłacana kasa??
3.Ile najwięcej naraz moge obstawić kuponów jeden czy więcej??
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Mam jescze takie pytaniadotyczące &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;:
1.Na jaki adres mam wysłać skan dowodu wpłaty i co napisać w mailu bo nieiwem aby mi natychmiast zaksiegowali pieniądze
2.Kasę moge wpłacać z dowolnego banku jakiego cche,nie musze z tego co bedzie wypłacana kasa??
3.Ile najwięcej naraz moge obstawić kuponów jeden czy więcej??
Tego wszystkiego mogłeś sie dowiedzieć wchodzac na Livesupport!
1. na adres [email protected]
2. chyba z tego samego co bedziesz wypłacał kase(zeby nie było żadnych przekretów)
3.Kuponów mozesz obstawic ile tylko dusza zapragnie ,tylko By Ci kasy starczyło
:wink:
 
P 0

pakis18

Użytkownik
acha czyli np z tego banku co mam do niego bliżej to nie moge wpłacić kasy,bo do banku co mamy konto mam troche drogi.
 
mikepl 0

mikepl

Użytkownik
Znajoma wpłacała z konta siostry i nie było kłopotu. Chba tylko przy wypłacie sprawdzają czy dane gracza zgadzają się z danymi konta.

Pozdraw
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Znajoma wpłacała z konta siostry i nie było kłopotu. Chba tylko przy wypłacie sprawdzają czy dane gracza zgadzają się z danymi konta.

Pozdraw
Byś więcej czytał, to byś więcej wiedział. No jasne, że przy wypłącie dane muszą się zgadzać, a przy wpłacie nie
 
mikepl 0

mikepl

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem czego nie doczytałem, biorac pod uwage ze napisalem dokladnie to samo inymi slowami. Ale jestem nowy i nie zamierzam sie sprzeczać z Moderatorem. :mrgreen:
 
Do góry Bottom