>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WAzne

makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Witam mam jedno bardzo wazne pytanie bo niemoge nic zrozumiec z innych postów.Czyli jak ja przelewam pieniadze na konto gammebokers to dodtkowo z konta pobierją mi jakies oplaty za przewalutowanie czy cos w ty stylu??
 
thomas707 0

thomas707

Użytkownik
Tak, jezeli przelewasz z własnego konta pieniadze (np. mbank) na konto podane przez GAMEBOOKERS to oprócz ilości pieniędzy zostajesz obciążony prowizją od przelewu, ale to zalezy od twojego banku (w mBanku jest to 0,50zł :mrgreen ???? Jezeli waluta rózni się na obu kontach następuje kupno danej waluty i jest ściągana jakaś prowizja za tą operację. Jeżeli przelewasz pieniądze z MONEYBOOKERS to nie zostajesz obciążony dodatkowymi opłatami, nawet w przypadku przewalutowania. Większośc graczy online zakłada właśnie takie konto i na nim wykonuje swoje operacje. Ja też ta metode polecam, bo mam założone konta u kilku bukmacherów i przeważnie stawiam większe sumy na małą ilośc spotkań (ok 50zł, 100zł czasami więcej ale to rzadkośc) więc szukam najwyzszych kursów we wszystkich bukmacherach i na tego buka przelewam pieniądze co ma najwyższy kurs. Szybkośc transakcji to sekundy więc taka portfometka internetowa to jest fajna sprawa.
mam nadzieję że to Ci wyjaśniło roblem
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam mam jedno bardzo wazne pytanie bo niemoge nic zrozumiec z innych postów.Czyli jak ja przelewam pieniadze na konto gammebokers to dodtkowo z konta pobierją mi jakies oplaty za przewalutowanie czy cos w ty stylu??
Zależy do jakiego Banku ale przeważnie są to sprawy rzędu 1 zł ???? więc niemasz się co martwić
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jak masz konto w banku z dostępem do neta to najlepiej 2 fazowo zrobić przelew-a koszty są zredukowane do minimum

Potrzebne jest Ci konto w moneybookers (MB) za friko jest.
Robisz przelew na konto do MB a potem w 20 sekund z konta MB robisz przelew do GB. Ja mam wszystkie przelewy za free, także nic nie płacę-w zależności od banku zapłacisz jedynie prowizję za przelew (max chyba 1zł-no przyzwoitość 2zł -bank musi być zdziercą!)

I cieszysz się z zakładów ;) w GB
 
Do góry Bottom