>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weekend 16-17.04.2016 (zaległy mecz 1 kolejki + 2 kolejka)

Status
Zamknięty.
A 0

axe

Użytkownik
No niezbyt to widzę, by Koldi nadal był aż taki mocny by zrobić over 11.5 ale z drugiej strony większa szansa, że Tarnów taktyczną strzeli. Dodatkowo mam
Bjerre - Kildemand
Typ 2 - 2.00 Betsafe
(grane wczoraj a widzę, że teraz kursy się odwróciły i jest 1.65)
I tu szanse jeszcze bardziej wzrosły ze względu na to, że Bjerre tylko beton a na kopie zazwyczaj przywozi padake, a w takich warunkach o Kildemanda można być spokojnym. Mam nadzieję, że ta kolejka się uda i pojadą wszystkie mecze, a nie znowu z 1-2.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie wiem czy te mecze zostaną rozegrane, ale wydaje mi się, że STS przestrzelił trochę z liniami na Grudziądz i Rybnik. Tam ma kto trzymać wynik, handicap 24,5 to trochę za dużo moim zdaniem.
 
B 211

bartekg

Użytkownik
Wrocław(-24.5)-Rybnik handicap
Typ: Rybnik
kurs: 1.80
buk: sts
Jedna z większych niewiadomych Ekstraligi. Wrocław debiutuje w Poznaniu a Rybnik w Ekstralidze. Sporym osłabieniem gości będzie brak Kacpra Woryny na pozycji juniorskiej. To, że wygra zdecydowanie Wrocław nie będzie nikogo dziwić ale przewiduję wynik w pobliżu 54-36 lub 55-35 co w połączeniu z handicapem 24,5 pkt da &quot;wygraną&quot; ROWu Rybnik. Osobiście będę mocno trzymać kciuki za rybnicki ROW.

Toruń(-8.5)-Zielona Góra handicap
Typ: Zielona Góra
kurs: 1.80
buk: STS
Zielona Góra zawsze dobrze czuje się w Toruniu. Dodatkowo z Torunia do Zielonej Góry przeszedł J. Doyle, który wsparty Protasiewiczem, Dudkiem i mogącym być objawieniem Ekstraligi Karpovem powinni osiągnąc bardzo dobry wynik a jeśli nawet przegrają to minimalnie. W ciągu ostatnich 5 lat zielonogórzanie tylko dwa razy przegrali powyzej 8,5 pkt (51-39 w 2010 i 50-40 w 2011) pozostałe mecze albo kończyły się przegraną poniżej 8 pkt bądź nawet wygraną.
1 2010 Zielona Góra ekstraliga Toruń - Zielona Góra 47:42
2 2011 Zielona Góra ekstraliga Toruń - Zielona Góra 51:39
3 2012 Zielona Góra ekstraliga Toruń - Zielona Góra 39:51
4 2012 Zielona Góra ekstraliga Toruń - Zielona Góra 50:40
5 2013 Zielona Góra ekstraliga Toruń - Zielona Góra 44:46
6 2013 Zielona Góra ekstraliga Toruń - Zielona Góra 46:43
7 2014 Zielona Góra ekstraliga Toruń - Zielona Góra 47:42
8 2015 Zielona Góra ekstraliga Toruń - Zielona Góra 46:39
 
bubus88 5

bubus88

Użytkownik
Tarnów - Leszno
Tarnów trochę stracił jeśli chodzi o atut toru po przełożeniu na dziś. Leszno jest mocno zdeterminowane po pierwszej porażce u siebie z Gorzowem.
Ja stawiam dziś na Nickiego który jest ustawiony pod 5 gdzie będzie jeździć z juniorami którzy będą gonić ogony. Czyli wymarzona pozycja dla Indywidualisty. Już nie wspomnę że tor mu pasuje jak ulał.
Typ: Nicki Pedersen +11.5 ( 1,75 )
Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz
Stawiam tu na Tomka Golloba który jeździł parę sezonów w Gorzowie, i zna ten tor jak nikt inny. Buki widać nie wierzą w wygrany chociaż jeden bieg Tomka w Gorzowie. A mi się wydaje że wygra i to nie jeden. Gorzów jakimś wielkim potencjałem nie dysponuje. Patrząc na rozpiskę biegów Tomek będzie miał za przeciwników.
1 Bieg.

Jedynie Iversen może zagrozić.
2 Bieg.


I tu Tomek już powinien mieć swój wygrany wyścig gdzie Pawlicki i Zagar jeżdżą średnio. W dodatku na siebie narzekali po meczu w Lesznie że nie czują się najlepiej jeżdżąc razem w parze.

3 Bieg.


Kasprzak ma coś do udowodnienia kibicom stali ale wydaje mi się że zawiedzie w tym meczu, i zje go presja.

Ogólnie Tomek jeden bieg powinien wygrać i kurs do tego jest wręcz przepiękny.

Typ: Tomasz Gollob wygra 1 bieg. ( 2.60 )
Wrocław - Rybnik
Mecz który pachnie pogromem Rybnika. Wrocław jeździ na torze w Poznaniu który jest wielką zagadką dla zawodników z Rybnika, a &quot;miejscowi&quot; mają za sobą długie godziny treningów na tym torze.
Stawiam tu na Maćka Janowskiego który powinien zrobić więcej punktów od Griszy Laguty i to z handicupem.
Typ: Janowski M.-Laguta G. (0-2)hc1 ( 2.00 )
Wszystkie typy i kursy buk: Milenium
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz

[/b]Stawiam tu na Tomka Golloba który jeździł parę sezonów w Gorzowie, i zna ten tor jak nikt inny. Buki widać nie wierzą w wygrany chociaż jeden bieg Tomka w Gorzowie. A mi się wydaje że wygra i to nie jeden. Gorzów jakimś wielkim potencjałem nie dysponuje. Patrząc na rozpiskę biegów Tomek będzie miał za przeciwników.

1 Bieg.


Jedynie Iversen może zagrozić.

2 Bieg.



I tu Tomek już powinien mieć swój wygrany wyścig gdzie Pawlicki i Zagar jeżdżą średnio. W dodatku na siebie narzekali po meczu w Lesznie że nie czują się najlepiej jeżdżąc razem w parze.

3 Bieg.




Kasprzak ma coś do udowodnienia kibicom stali ale wydaje mi się że zawiedzie w tym meczu, i zje go presja.



Ogólnie Tomek jeden bieg powinien wygrać i kurs do tego jest wręcz przepiękny.


Typ: Tomasz Gollob wygra 1 bieg. ( 2.60 )


Typ to twoja sprawa, ale argumentacja jest po prostu tragiczna... Gollob w ostatnich trzech latach przyjeżdżając do Gorzowa prezentował się tak:

2013 - 7 punktów w 6 startach - jedno zwycięstwo
2014 - Defekt na dzień dobry i potem był zastępowany przez kolegów
2015 - 4 punkty w 5 startach

Z resztą nie wiem czy pamiętasz, ale w ostatnim sezonie w barwach Stali jeździł naprawdę słabo u siebie i był jedynym zawodnikiem, który na własnym torze słabo sobie radził, ale Paluch taki tor robił, bo wszystkim innym pasowało. Poza tym pamiętaj, że tor jest po opadach deszczu, a Gollob na takiej nawierzchni, to często jeździ na pół gazie.

I jeszcze to deprecjonowanie składu Stali, to już w ogóle kabaret, bo Iversen pokazał w Lesznie niezły speedway, KK wydaje się być w dobrej dyspozycji u progu sezonu, a jedynie para Zagar-Przemek Pawlicki jest mniej więcej tak jak mówisz, tylko pamiętaj o obecności Zmarzlika, który może w każdej chwili wejść do gry za słabo spisującego się kolegę.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
@bubus88 idź stąd człowieku i nie wracaj. Gollob cały czas ma problemy, on ledwie chodzi, dzisiaj po tych deszczach będzie kopa, nie ma szans na wygranie wyścigu, w ogóle spodziewam się, że zostanie odsunięty od składu. Stawianie na Janowskiego, który nic na razie nie pokazał (tragiczna postawa w sparingach) przeciwko nieobliczalnemu Łagucie, jeszcze z handicapem i możliwością pojechania 6 biegów (chyba, że w Milenium liczą 5, to trochę zmienia obraz rzeczy) to też głupota.
 
A 74

adrian55

Użytkownik
Gollob jak dziś zrobi 3/4 oczka to będę w szoku. Z całym szacunkiem dla Pana Tomka, ale powinien jeździć już tylko w Grudziądzu, bo na wyjazdach śliwki będzie przywoził.
Odradzam mocno typ kolegi wyżej.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Piotr Protasiewicz over 11 @ 1,72 Bet36,5⛔10 - brawa dla trenera, który w 14 zamiast Pepe puszcza słabego Dudka...
Bardzo przyjemna linia, bo spodziewałem się, że w przypadku Piotra zobaczymy wyższą nawet o 2 punkty. W ostatnich latach na MotoArenie Pepe lata aż miło. Z resztą ostatnie 3 sezony to wyniki takie:
2013 - 12(6 biegów) w zasadniczej i 12(5) w play-off
2014 - 13+2(6)
2015 - 18(7)
Wyniki robią wrażenie i liczę, że będzie jednym z liderów Falubazu dzisiaj. Pamiętajmy, że KSF jedzie z zz-etką, a to oznacza dodatkowy start dla każdego z seniorów(ewentualnie Krycha coś pojedzie), czyli już na starcie wiadomo, że Piotrek powinien 6 razy się pojawić na torze, a w przypadku wysokiego prowadzenia, to nawet i 7 razy. Przy sześciu startach wystarczą same &quot;dwójki&quot;, a jeśli jeszcze jeden bieg więcej pojedzie, to wtedy 5x 2pkt i 2x 1 punkt. Wydaje mi się, że Pepe nie ma prawa tego zaprzepaścić dlatego wchodzę w ten zakład.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ekstraliga
Kusi mnie zagrać Jonssona, który jest w fajnej formie + do tego dojdzie to że w Poznaniu tor jest szybki, długi i będzie przyczepnie. AJ na takim torze będzie czuł się jak w domu.
Druga rzecz jaką gram to Janowski, ktory słabo się pokazywał w sparingach. Do tego Wrocławianie trenowali na innym torze niż tym który będzie po opadach. Ciekawe czy będzie pas przy krawężniku, ale jeśli tak to ci którzy pojadą z pól zew na I fazie meczu będą mieli ciężko, mowa tu o Baliński, Janowskim czy Fricke. Janowski też 2 razy pojedzie z młodym Drabikiem, który jest rewelacyjny. Myślę, że w swoim pierwszym starcie jakieś oczka zgubi, później też coś tam straci tym bardziej, że forma w sparingach słaba.
Reasumując Jonsson prawdopodobnie 6 startów, a śmiesznie niska linia 9 oczek.
Janowski wysoka linia 11 oczek + opady deszczu + 2x z Drabikiem w parzę + 1 start z pola C lub D
+ słaba postawa w sparingach. Skłania mnie to do zagrania.
Jonsson powyżej 9 @2,20 but366 Zwrot
Janowski ponizej 11 @2,20 Zwrot
Gorzów - Grudziądz
Iversen podrażniony bo odsuwany od składu w SBPC, odsuwany w Lesznie, mimo tego że dobrze jechał. Dziś będzie tak nakręcony, będzie przyczepnie to pojedzie jak szalony. Bez dwóch zdań. Wlanie koło kompletu, druga sprawa z kim ma przegrywać? Lindbaeck Ljung czy Okoń na przyczepnym nie istanieją. Artiom też jakimś pewniakiem nie jest, Buczek też woli beton. Dziś Gorzów rozniesie GKM.
Iversen powyzej 11 @1,90 but366 Równo
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Oferta w powijakach, ale nie ma na co czekać. Dobre bety już wjechały w betsafe i bet365.
Maksym Drabik - Rune Holta Typ: Drabik -5 @ 2.05 w betsafe
Szymon Woźniak - Rune Holta Typ: Woźniak -1.5 @ 1.8 w SB oraz Woźniak -2.5 @ 2.10 w betano

Drabik od początku sezonu wysoka forma. W biegu juniorskim w zasadzie z urzędu trzy punkty. Obok Magica i Taia trzecia broń ekipy Piotra Barona. Wysoka forma, sporo objechanych kółek w tym sezonie. Tor na Golęcinie ponoć w kiepskim stanie, miała być typowa wrocławska &quot;sucha kopa&quot;, ale deszcz trochę krzyżuje te plany Barona. To że popadało to na pewno nie działa korzystnie na Ryśka. Wątpię, żeby w takich warunkach Holta z tymi swoimi wiecznie kontuzjowanymi nadgarstkami cokolwiek ujechał. Na treningach w Rybniku też wyglądał raczej słabo. Była opcja, że Holta miał być poza składem kosztem Szombierskiego. Myślę, że Rysiek wiele punktów nie dorzuci, a w dalszej fazie zawodów zostanie zmieniony przez AJ czy Griszę. Drabik koło dyszki powinien zapunktować.
Andreas Jonsson over 8.5 @ 1.85 w betano /over 9 @ 2.20 w bet365
Adrenalina dobrze wygląda na początku sezonu. Trudne warunki na torze w Poznaniu nie powinny stanowić dla niego większych problemów. Jeśli Rybnik nie chce okrasić powrotu do E-ligi sromotną porażką to punkty AJ są niezbędne. Najprawdopodobniej czeka go sześć startów, co powinno ułatwić sprawę overa.
Bartosz Zmarzlik over 11 @ 1.95 w bet365 ✅ 14
Juniorzy z Grudziądza to raczej niezbyt wysoka poprzeczka dla Bartka. Zresztą w Gorzowie mało kto jest w stanie pokonać młodzieżowca Stali. Przyszły mistrz świata póki co prezentuje bardzo wysoką formę, był ojcem zwycięstwa gorzowian w Lesznie. Dzisiaj jest domowy tor, łatwiejsi rywale - linia spokojnie do pokrycia.
Patryk Dudek over 13 @ 1.83 w bet365 ⛔ 6 (5 w 2 startach, a potem 1 w 5 ;o)
Falubaz zawsze dobrze czuł się w Toruniu i liczę, że tym razem będzie podobnie. Jest Z/Z za Jarka, więc dodatkowy start dla liderów, a nie wykluczam sytuacji, że dojdzie tutaj siódmy start jak RT, zmieniając Karpova. Dudek na ten moment klasa sama w sobie, gdzie się nie pojawi robi świetne wyniki. Ponadto w tym sezonie już miał okazję startować w Toruniu, gdzie zrobił dobry wynik w turnieju par.
Gorzów -20 @ 1.83 w bet365 ✅
Gorzów dla mnie główny kandydat do mistrzostwa. Słowa Iversena, że to kapela konkretna nie są przypadkowe. Nie od dziś wiadomo, że żeby walczyć skutecznie o mistrzostwo potrzebny jest mocny junior - Gorzów ma ten atut w postaci Zmarzlika. Odradza się Kasprzak. Jensen i Pawlicki mogą tutaj tylko i wyłącznie zyskać. Wracają na tor, który w przeszłości im bardzo służył. Na Iversena i Żagara też można liczyć. GKM poza własnym torem wiele nie zdziała. W Gorzowie nie będzie takiego betonu jak w Grudziądzu, więc Gollob nie będzie istniał, Okoniewski też będzie miał znacznie trudniej. Toninho jakiś pogubiony mam wrażenie, skoro przegrywa rywalizacje z Ljungiem ... Juniorzy jeśli nie przegrają swojego biegu 5-1 to już będzie sukces. Gorzów to też nie jest ulubiony tor dla Artioma Łaguty. Jeśli Grudziądz sprawił lanie Jaskółkom u siebie, to dziś myślę, że wynik może iść w drugą stronę, tylko że tym razem Stal wystąpi w roli kata.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Jak gram dzisiaj w strone Kasprzaka. Nie lubie kolesia ale jest w formie w Anglii śmiga aż miło a w pierwszej kolejce 11+2 i walnie przczynił się do zwycięstwa. Praca z psychologiem popłaca najwidoczniej.

KK over 10.5 @ 1,8 w fortuna
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wydaje mi się, że jest jedna perełka w całorocznym.
Buczkowski powyżej 10 @2,5
Dla bezpieczeństwa można pograć nawet powyżej 9,5. Wydaje mi się, że jak przekopią tor i się trochę odsypie, to może być ściganie, a to Buczek lubi. Do tego dziś już nie powinien tracić punktów na Okoniu, więc zawsze chociaż tę jedynkę przywiezie. Do tego będą na pewno RT, więc sześć startów niemal gwarantowanych. Na moje 10 punktów powinien zrobić, więc potrzeba czegoś ekstra, ale przy takim kursie i tak się opłaca moim zdaniem.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Chris Holder Jayson Doyle 1 betsafe 1,85 ✅✅✅
Chris od początku sezonu w Angli w barwach Poole prezentuje się świetnie, dobre przerarcie na motoarenie w turnieju par kiedy to z Gregiem rządzili i dzielili, widać spokój i pewnośc tego zawodnika... Doyle w Angli prezentuje się przeciętnie dobre występy przeplata średnimi, tu w parze z ZZ może mieć cięzko o punkty..
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Mecz Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik również odwołany, eh, fatalna kolejka, miało być tyle żużla, a nici z tego wychodzą
 
B 0

bannannn

Użytkownik
Toruń vs Zielona Góra 2, bet365 6,0 ⛔ dramat...

Bartekg wspomniał już, że Zielona czuje się tam bardzo dobrze. Dużo może dać w tym meczu ZZ&#39;tka, a z doświadczeniem Cieślaka można pokusić się o niespodziankę. Gram oczywiście za drobne i myślę, że kurs jest mocno przesadzony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom