>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wejdzie czy nie wejdzie?

Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Cześć, witam!

Będę tutaj umieszczał swoje typy z takich dziedzin jak: esport, koszykówka, piłka nożna oraz tenis.

Postaram dodatkowo w miarę możliwości analizować typy, kursy, spotkania oraz je opisywać.

Mam nadzieję, że znajdziemy tu sukces.

Miłego dnia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1118
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Dziś na pierwszy zrzut biorę spotkania w LoLu LEC.

G2 vs Rogue 1.17 ladbrokes ladbrokes

G2 obecnie bardzo w dobrej formie, w pierwszym dniu przeciwko BDS troszkę przeciągali spotkanie, które wydawało się wyrównane, jednak dobre zagrania na dolnej części mapy sprawiły, że po otwarciu pierwszego inhiba gra została przeniesiona do topa. W górnej części mapy została już domknięta gra w stylu G2. Druga gra z KC bardzo podobna, troszkę chaotyczna jednak zamknięta przy jak najszybciej możliwej okazji na midzie.

Jeżeli chodzi o Rogue to pierwsza gra z SK totalnie nie po ich myśli, widać, że zespół nie może się jeszcze odnależć w sezonie zimowym. To samo z TH, gdzie zostali rozbici, nie mogli odnależć się na mapie, częste błędy sprawiały, że bot nie mógł dosłownie nic zrobić, za czym idzie sroga przegrana z zespołem Jankosa, która moim zdaniem była mu bardzo potrzebma.

Fnatic vs SK Gaming ladbrokes ladbrokes 1.53

Co mi się podoba w Fnatic, że naprawdę dobrze podchodzą obecnie do rozłożenia gry czy to top, bądź bot, naprawdę gra fajnie się im układa. Razork wybiera agresywnych dżunglerów, co przekłada się w późniejszych gankach, jak i samych zabójstwach. Gra przeciwko Vitality była naprawdę piękna, zgrupowana na midzie, ciekawe team fighty sprawiły, że Fnatic jak G2 obecnie na gazie.

SK Gaming, cóż powiedzieć, myślę, że to jeszcze nie ten moment kiedy mogą dawać sobie szanse przeciwko takiej drużynie jak Fnatic. vs

Team BDS vs Vitality ladbrokes ladbrokes 1.61

Tutaj tak naprawdę dużo nie trzeba pisać, Vitality totalnie nie gra nic. Osobiście początkowo nie chciałem grać tego spotkania, jednak jeszcze raz zobaczyłem gry z wczoraj i po takim kursie się skusiłem.

Dodatkowo (tylko analiza):

GIANTX v Heretics ladbrokes ladbrokes 1.83

Nie gram tego spotkania niestety ze względu, że to dopiero początek, więc dopiero po zapoznaniu się z większą ilością meczów będę mógł więcej stwierdzić. Tutaj bardziej jednak jestem z drużyną Jankosa. Myślę, że mają koło 75% szans na wygranie, co przy tym kursie to naprawdę dużo. Giantx w ostatnim spotkaniu bardzo chaotycznie, gra przy baronie totalnie na ślepo, nieprzemyślana, co skończyło się dosłownie ich grą przeciwko BDS. Peach fatalnie na dżungli, brak porozumienia z midem, a w dodatku top, który był w ogóle niewidoczny. Ja w tym spotkaniu trzymam kciuki za drużynę Jankosa.



Jeszcze od siebie gram na smoki (obie drużyny zabiją po jednym smoku) w spotkaniach:

Team BDS - Team Vitality @ 1.27
GIANTX - Team Heretics @ 1.24
Karmine Corp - MAD Lions @ 1.27
Fnatic - SK Gaming @ 1.33

]Kurs / Stawka
2.64 £ @ 20j
Zwrot: 52.85j
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Dziś troszkę przerwy od e-sportu, więc koszykówka.

Jednak troszkę powiem o wczorajszych grach:

G2, totalne rozczarowanie, a dokładnie Capsem, który w tej grze robił naprawdę mało, a wręcz nic. Fnatic też zagubione, strasznie męczony top dał izi win. Reszta, tak jak myślałem, fajne zagranie Jankosa, BDS też początkowo z problemami, jednak zamknięcie gry piękne, oglądało się to z przyjemnością.



Bakken Bears vs Start Lublin William Hill
Kurs / Stawka
Bakken Bears - 11.5
1.91 @ 20j
Zwrot: 38.18j
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Gen G vs T1

Zaczynam pisać tego posta w 10 minucie gry, ale dla mnie wygląda to na łatwe 2:0 dla T1.

2:0 dla T1 @ 2.30 William Hill
50j
Zwrot: 115j

Gwen zawsze na Topie się sprawdza, w póżniejszym etapie gry będzie naprawdę potężna i Kiin nie będzie miał nic do powiedzenia. Widać, że zmiany w druyżnie Gen G jeszcze nie do końca działają jak powinny. Myślę, że Worldsy nadal siedzą w T1 i da im to ponownie mocną serię wygranych. Świetna rotacja na mapie, Faker naprawdę fajnie gra na Neeko, chociaż nie jestem fanem tego championa. Jak to się mówi, wygranego składu się nie zmienia? Niestety widać, że zmiany w Gen G nie mają takiego przebicia jak granie w tym samym składzie od x czasu przez T1, sukcesywnego składu dodając raz jeszcze.

20 minuta, widać w team fightach naprawdę siłę T1, jedyna szansa w Gen G to Chovy, jednak wiemy, że siła w Fakerze zawsze, a Chovy już wiele razy się o tym przekonał.


Edit:

Co to była za druga mapa, Faker na swoim Azirze pomimo prób nie dał rady, prawie zdobyty inhibitor na Midzie przez T1, jednak złapanie Zeusa zrobiło swoje. Oglądamy dalej, oby na plus!

Mapa 3 - T1 @ 1.67 William Hill
100j
Zwrot: 166.67j

Edit2:

Chęci były, jednak Gen G okazało się lepsze, w szczególności dobieranie championów, o niebo lepsze. Ciągle jestem w szoku jak Faker na Azirze słabo zagrał, a nie wspomnę już o Kennenie na topie pod AD...
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Na dziś przygotowałem kilka typów na LEC, oby na plus, więc spróbuję bezpiecznie.

Więc:

Vitality - Rogue Ladbrokes
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.22 / 100j
Zwrot: 122.22j

W tym spotkaniu dostrzegam na prawie pewne zabójstwo po jednym smoku. Nowy sezon dosłownie daje możliwość w każdej grze zabicia smoka przez każdą drużyne. Jeżeli dana drużyna nie jest znaczącym faworytem, nie będzie dominować przeciwnika, to w punktach strategicznych zawsze przejęcie smoka, czy heralda odbywa się dosłownie za ruchem niczym w szachach. Dlatego spotkania, które podam poniżej, będą miały ten sam argument.

SK Gaming - Heretics Ladbrokes
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.25 / 100j
Zwrot: 125j

Dodatkowo:
Kolejny raz w tym przypadku dodatkowo myślę, że wygrana będzie po stronie Jankosa. Kurs na to spotkanie to 2.20 (Ladbrokes) , które moim zdaniem jest warte zaryzykowania. SK dziś trafi na bardziej wymagającego przeciwnika, to nie będzie to samo co z Rogue, gdzie każda linia będzie dominowana, czy też gra przeciwko Fnatic z Irrelevantem na czele. Myślę, że w tym spotkaniu Wunder wyciągnie na topa coś mocnego, a Jankos Husarzem będzie gankował mida, co da znaczącą przewagę w pierwszych 10 minutach spotkania. Oczywiście to spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych, jednak trzymam kciuki za Jankosa, króla pierwszej krwi.

Jeszcze jeden dodatkowy typ do tego spotkania: Powyżej 1.5 zabójstw Barona (Ladbrokes) kurs 2.10.
100j
Zwrot: 210j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +866
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Na dziś:

SK Gaming - Team BDS Ladbrokes
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.24

Heretics - Karmine Corp
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.30

Kurs: 1.61 / 100j
Zwrot: 160.58j


Dodatkowo:

Heretics - Karmine Corp
Kurs: 1.60
Stawka: 100j
Zwrot: 160j

Po przegranej G2, którą widziałem jednak inaczej, dziś zdecydowanie przy takim kursie stawiam na ex-G2 zespół, który naprawdę rozkręca się w tym LECu. Perkz naprawdę wchodzi fajnie w gry, inicjacje z jego strony naprawę fajnie wyglądają. Jankos naprawdę fajnie kieruje drużyną, która ma potencjał, Flakked troszkę bardziej musi się rozkręcić, a Wunder standardowo gra dobrze, mimo umierania na TOPie, to i tak robi swoją robotę. Dziś czuję, że Jankos może wyciągnąć Vi + Perkz na Neeko i widzę to naprawdę dobrze. Mam nadzieję, że nie będą tylko po sobie skakać jak Karmine Corp wczoraj pokazywało, oczekuję jednostronnej gry z strony faworytów. Chociaż chciałbym w tej grze zobaczyć Oriannę na midzie z strony Heretics + Varusa, wtedy naprawdę będziemy mieć fajny skład przeciwko KC.

Może póżniej dodam jeszcze jakieś typy na LECa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1425
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Dziś CS :)

Dla bardziej odważnych:

Dziś spotkanie, na które najbardziej czekam. Niesamowita gra Navi robi wrażenie, pięknie Zywoo oraz apEX graja razem, po spotkaniu z OG, które naprawdę zdominowali uważam, że wyciągną z tego spotkania 2:0. Dzis co prawda przeciwnik bardziej wymagający. Oczywiście możemy spodziewać się tu sytuacji również 2:1 dla TV, jednak ja postawie śmiało na 2:0 po ostatnim spotkaniu z OG. Co do przeciwników TV, gdzie grali z Falcons, nie byłem do końca zachwycony ich grą. Mimo wygranej 2:0, nie jest dla mnie to taki sam poziom jak VIT teraz. Betclic @ 2.15

Ja polecam jak najbardziej:

Team Vitality - Astralis Betclic :eek:
Kurs: 1.32
Stawka: 100j
Zwrot: 132j
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Dziś dla samego faktu oglądania grających drużyn zakładzik:

MOUZ - BIG @ Betclic
Kurs: 3.90
Stawka: 10j
Zwrot: 39j

Analiza:

Dziś kolejny raz uderzam w stronę tak zwanych underdogów. Oglądałem skróry z niemieckiej ligi esportowej i powiem Wam, że pomimo błędów, które zrobiło Mouz przeciwko zespołowi S04 mam przeczucie, że w dalszym ciągu wypadają lepiej niż BIG. Lubiłem w poprzednim sezonie oglądać gry BIG, wiele razy potrafili zaskoczyć, a jeszcze więcej razy zrobić podobnie jak G2 - czyli przegrać z zespołem o klasę niżej. W tym przypadku nie mogę powiedzieć, że zespół MOUZ jest o klasę niżej, jest to początek sezonu, a jak wiemy tutaj dopiero gra się rozkręca. W tym momencie widzę to spotkanie na 70% bardziej dla korzyści zespołu MOUZ. Dziś liczę na lepszy dobrów championów, który wczoraj zawiódł, ostatecznie w TF przegrali na dolnej części gry. Myślę, że zostaną wyciągnięte wnioski po tym spotkaniu, co da tej drużynie wygraną, a nam bardzo dobrze trafiony kurs.
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
DRX - FearX @ Betclic
Powyżej 2.5 map
Kurs: 1.95
Stawka: 50j
Zwrot: 97.50j

Dziś jedynie Korea, w oczekiwaniu na LECa, który już w ten weekend. Oba zespoły nie mogą za bardzo wejść w LCK dobrze, co sprawia, że takie spotkania wyglądają dokładnie jak to, które jest rozgrywane teraz z T1, które przegrało pierwszą mapę. LCK dość często lubi zaskakiwać, dużo zmian w składach, nowy patch, który pomimo długiego czasu praktykowania nie do końca się sprawdza. Widzimy coraz większą dziwną liczbę championów na różnych pozycjach (Lee Sin adc np.). Czy obecne zmiany dobrze widzię? Myślę, że tak, ale zespoły takie właśnie jak DRX czy też FearX dość mocno gubią się w mapach i lubią rozgrywać dłuższe pojedynki. Obydwie drużyny będą chciały przełamać złą passę, co równa się zaciętej grze, więc spodziewam się tutaj 2:1 dla DRX finalnie, jednak myślę, że FearX pokaże pazura i ugra pewnie pierwszą mapę. (kurs na 2:1 - 4.10 @ Betclic).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
Do góry Bottom