>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 2014 (19.02-2.03.2014)

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Junhui D. - Perry J. (-1,5) 1 @ 1,61 ✅
Joe wczoraj zagrałby bardzo dobry mecz. Selby psuł łatwe układy nawet na +100. Spodziewałem się, że Selby będzie miał problemy, ale nie aż takie, żeby wygrać 1 frame&#39;a ???? Ding za to męczył się z młodym Walkerem, który bez żadnego respektu podszedł do rywala. Byłem w sporym szoku z jaką łatwością podchodził do stołu i robił wysokie podejścia. Chińczyk jednak ogarnął się, bo to już trochę byłby wstyd. Nie wiem czy Perry zagra dzisiaj tak dobrze jak wczoraj. Dystans do 6 wygranych. Joe już nie raz pokazał jak przegrywać wygrane mecze. Na dodatek na 10 ich meczy 7 wygrał Ding. Jeśli dzisiaj ma wygrać to wątpię, żeby to miało być w deciderze.

Hawkins B. - O&#39;Sullivan R. 2 (-1,5) @ 1,30
✅ 3 setki Ronnie&#39;go - jest moc ????
Barry wg mnie strasznie nierówno. Potrafi wymęczyć 2 razy w deciderach, żeby potem wyciągnąć z 0-2 z Wenbo i ogolić Fu 5-0. Chwała mu za to, że wytrzymuje ciśnienie i potrafi się ogarnąć w decydujących momentach. Ale pamiętam mecze np. z Selbym gdzie potrafił przegrać wygrany mecz jak np. z Selbym w UKC lub z Waldenem w Mastersie. Jak gra Ronnie każdy widzi. Nie daje nikomu się rozpędzić. Higginsa się nie przestraszył. Fakt faktem, że Szkot strasznie partolił i nie potrafił porządnie odstawić. H2H to 5-1 dla Rakiety, ale te mecze były bardzo dawno. Widać, że O&#39;Sullivan jest zmotywowany do końcowego zwycięstwa i myślę, że dzisiaj wygra, ale zrobi to przed deciderem.
@Bet365
AKO: 2,10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Witam po jednodniowym banie. Wczoraj zagrałem sobie Dinga po 1.12.
Zostało ich już czterech. Typowania kto wejdzie do finału się nie podejmę, ale na dzisiaj wybrałem fajny typ.
14:00 Ding Junhui - Joe Perry ; Ding over 0,5 centuries @ 1.66 Bet365 ✅ 3 frame ▶ Ding 114
Chińczyk z Anglikiem spotykali się do tej pory 13-krotnie. Bilans meczy to 10:3, a break trzycyfrowy padał nadzwyczaj często bo aż 11-krotnie w wykonaniu Dinga. Jedną setkę ma na koncie Joe.
W 5 meczach w Newport, Ding zrobił takich podejść aż 4 z czego dwa wczoraj fantastycznie wychodząc z opresji (Walker - Ding 4:2 -&gt; 4:5). Setkę władował również w meczu pierwszej rundy z Garym Wilsonem, drugiej rundy z Jamie Cope&#39;m, i czwartej rundzie z Donaldsonem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ding Junhui - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan @ 1.30 ✅ 3-9 ???? zakończyć mecz maksem to tego jeszcze chyba nie było ;)
Właściwie trudno cokolwiek napisać, żeby nie wypaść pretensjonalnie. Ronnie jest w tej chwili nie do ugryzienia przez nikogo, nawet przez genialnego Dinga rozgrywającego swój najlepszy sezon w karierze. I może to jest właśnie wyznacznikiem poziomu gry na jaki wspiął się O’Sullivan. Kursy na Rakietę są niedorzecznie niskie, a i tak stanowią value. Niedługo wygranie przez niego kolejnego mistrzostwa świata buki będą wyceniać około 2.0 (na razie aż 2.75). A najśmieszniejsze, że nie ma w tym krztyny przesady, bo O’Sullivan gra po prostu snooker z innej planety. Dzisiaj Hawkins zagrał świetny mecz, może nawet lepszy niż wczoraj z Fu (5-0), a mimo to nie miał nic do powiedzenia z Rakietą (2-6). Ronnie dzisiaj 3 setki, do tego ze 2 świetne steale, a przede wszystkim zagrania, których nawet komentatorzy nie byli w stanie przewidzieć. Niebywała forma, która nawet takiego artystę jak Ding z góry stawia na straconej pozycji, zwłaszcza na tak długim dystansie jak finał (Best-of-17), moim zdaniem nawet handicap nie wydaje się przesadnym ryzykiem. Chcieliście prawdziwego pewniaka, to macie.
Ding Junhui - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan -2.5 @ 1.80 ✅
Kursy z william hill
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Finał Welsh Open 2014 (First to 9 frames)
14:00 Ding Junhui vs Ronnie O&#39;Sullivan
Ding Junhui vs Ronnie O&#39;Sullivan @ 1.30 @ Unibet
Ding Junhui vs Ronnie O&#39;Sullivan (-2.5) @ 1.80 @ Unibet
Ide zdecydowanie w strone Ronniego, miazdzy wszystkich jak leci, gra fantastycznie, nie przejmuje sie pojedycznymi przegranymi frejmami. Do tego wbija regularnie setke za setka.
Ding niesamowicie wymecza te wygrane z duzo slabszymi zawodnikami , miejsce w finale zawdziecza latwej drabince. Walker prawie wywalil go z turnieju. Jutro raczej nie bedzie istnial w finale ze swietnie grajacym O&#39;Są.
Według mnie najbardziej prawdopobny wynik to 9:5 lub 9:6 dla O&#39;Sy. Podobnie sadza bukmacherzy. Nie wyobrazam sobie, zeby Ronnie jutro walczyl o zwyciestwo z Dingiem do ostatnich mozliwych frejmow.
Na koniec historia spotkan 4:1 na korzysc Ronniego, do tego 1 remis w Premier League.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Widzieć tak grającego Ronniego to coś pięknego. Jest po prostu geniuszem snookera i nie na darmo mówi się, że to najbardziej utalentowany człowiek w historii jeśli chodzi o grę w snookera. Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem co Rakieta gra w tym sezonie. Jeśli tylko chce to niszczy każdego. Bez różnicy kto stanie na przeciw bo O&#39;Sullivan gra swoje i wygrywa mecze z dziecinną łatwością. Setki żaden problem, wykradanie frame&#39;ów też no i gra defensywna którą prezentuje jest na wysokim poziome co Ronniemu często to umykało.


Dziś powinno być znowu łatwo, bo z taką jego grą to nie ma znaczenia kto jest naprzeciw. Jednak nie będe szedł w stronę wygranej Ronniego. Uderzam w seteczki. Mecz do 9 wygranych parti. Więc dystans jest wystarczająco długi aby troche powbijać i ugryźć jakieś setki. Linia na Osę to 1,5. I według mnie ta linia jest ok. Bo to, że wbije przynajmniej jedną to raczej peffa. A dwie? Pewnie, że są do zrobienia. Zobaczymy co zagra Ding. Ale według mnie wysypie się bo nie wytrzyma psychicznie. Jak Ronnie zacznie odjeżdżać to chińczyk może się pogubić i powystawiać grę. W pojedynkach bardzo często anglik wbijał setki chińczykowi. Wszyscy chyba pamiętają finał Masters 2007 i co tam się stało. Rakieta takie breaki ugryzł aż 3 razy. W ostatnim meczu pomiędzy nimi nie padł ani jeden taki break! Więc dziś przełamanie i myślę, że bardziej o to zadba O&#39;Sullivan. Do tego dorzucam, że Ding dziś takiego wyczyny nie dokona. Może być zbyt bardzo skupiony na samym wygrywaniu frame&#39;ów i może nie mieć dużo szans na takie podejścia.



Ronnie O&#39;Sullivan over 1,5 century break [1,80] bet365

Ding Junhui under 0,5 century break [2,50] bet365​
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan vs Ding Junhui
Ding over 0,5 setek 1,50 2 setki (109,121)
O&#39;Sullivan over 1,5 setek 1,80 1 setka (147)
Over 2,5 setek w meczu 1,72
3 setki (109,121,147)
No to czas na wielki finał,w którym zmierzą się dwaj najlepsi zawodnicy na dany moment sezonu. Ronnie to wielki geniusz,a Ding obecny sezon ma bardzo udany i niezwykle równy. W dzisiejszym meczu stawiam jednak na setki i ofensywny snooker. Ding dobrze wie,że najlepszą drogą do zwycięstwa jest wysokie punktowanie i najlepiej wygrywające podejście. Setki potrafi wbijać znakomicie. Wczoraj dwie z Perrym,wcześniej dwie z Walkerem,7 w całym turnieju. Ładnie kontroluje białą i dosyć pewnie wbija nawet trudne bile. Szans trochę dostanie,bo Ronnie je rywalom daje. Hawkins wczoraj potrafił z tego zrobić paczkę,a dzisiaj się dystans wydłuża i Ding też pewnie chociaż raz tego dokona.
Over też biorę. O&#39;Sullivan jest w świetnej dyspozycji.Ogromna łatwość wbijania i przede wszystkim pościg za Hendrym w klasyfikacji wbitych setek. Widać,że mu zależy. 3 setki w przynajmniej 14-15 freamch(zakładam wynik 9-5,9-6) to nie tak dużo.
Bet365
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Nie mogę wyjść z podziwu dla Rakiety. Mistrzostwo świata i okolic to co zaprezentował wczoraj. Wykradziony frame, setka z trudną żółtą na bandzie ????
14:00, 20:00 Ding Junhui - Ronnie O&#39;Sullivan @ 1.28 ✅ [3:9]
14:00, 20:00
Ding Junhui - Ronnie O&#39;Sullivan ; Ronnie over 1,5 setek
@ 1.80 ⛔ [91, 92.... 147 ???? ]
// EDIT: Poszła kontra na handi +6,5 na Dinga przy 1:7 //
Snooker z kosmosu, dwóch najlepszych zawodników w obecnej chwili. Czego chcieć więcej na wielki finał w Newport :?:
Obaj do tej pory spotkali się ze sobą 14-krotnie, 8 razy górą był Ronnie, 3 razy wygrał Chińczyk.
Zdecydowanie kibicuje Dingowi w większości meczy, no ale dzisiaj niestety nie widzę(nie tylko ja) szans dla niego. Pytanie, na jakim underze się skończy :?:
Bet wystawił under 14,5 jako główną linie i przypuszczam że Ding nie ugra więcej niż 5 partii ale nie podejmę ryzyka złożenia zakładu na under, bo wszystko się może zdarzyć po przerwie czy w drugiej sesji ????
Podsumowując, turniej kończę z ogromnym ✅ i niech finał będzie wisienką na torcie dla wszystkich kibiców snookera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Ding - Roni (-2.5) @ 1.75
Tak naprawdę Dinga nie powinno być w finale. Na jego szczeście nie miał rywali, którzy byliby wstanie wykorzystać sytuacje. Drabinkę miał dosyć łaskawą dla siebie. widać, że wraca stary Dink (problemy z psychiką). Dzisiaj zagra z Ronim, z którym nie ma dobrych wspomnień i dzisiaj Osa może go pogrążyć i jestem przekonany, że tak będzie. Jest to dla niego tak naprawdę ostatnia impreza przed MŚ więc będzie chciał ją zakończyć sukces. Tutaj gra jak z nut wygrywa i to pewnie. Jestem przekonany, że tak będzie i tutaj. Szkoda pisać coś więcej, bo jak dla mnie różnica klas między tymi zawodnikami jest ogromna
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Snooker z kosmosu, dwóch najlepszych zawodników w obecnej chwili. Czego chcieć więcej na wielki finał w Newport :?:
Żadną miarę nie mogę z tym się zgodzić. Roni owszem poza zasięgiem , ale Ding ?? Przeglądałeś Dinga przynajmniej poszczególne frejmy i jego grę ?? Miał kilka dobrych breaków, ale jego gra to szkoda gadać... Nie powinnien dojść nawet do pófinału miał sporo szcześcia do tej pory. Forma Dinga od kilku tygodni średnia jak nie słaba ... Proszę nie pisz następnym razem takich wypowiedzi ..
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
O&#39;Sullivan wygrał Welsh Open 2014


Ronnie O&#39;Sullivan po raz kolejny udowodnił, że jest obecnie bezapelacyjnie najlepszym snookerzystą na świecie. W tegorocznym Welsh Open od początku do końca zdominował rozgrywki nie będąc w żadnym meczu nawet w najmniejszym stopniu zagrożonym (w całym turnieju oddał ledwie 10 frejmów w 7 meczach). W finale nie dał żadnych szans Ding Junhui rozstrzygając sprawę już w 1 sesji (7-1), a przypieczętował wygraną wbijając w ostatnim frejmie brejka maksymalnego (12-te &quot;147&quot; w karierze, najwięcej w historii).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom