>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 2016 (15-21.02.2016)

Status
Zamknięty.
psm 921

psm

Użytkownik
Y.De Lu vs R.O&#39;Sullivan
Zakłady z handicapem: O&#39;Sullivan, Ronnie (-2.5) @ 1.74

Zestawienie najlepszego gracza w stawce z najgorszym, więc wynik dość łatwy do przewidzenia, a i rozmiary wygranej powinny być pokaźne, może nawet najwyższe z możliwych. I nawet bardzo ofensywne nastawienie Ronalda w tym turnieju, a co za tym idzie ryzykowne, mnie od tego nie odstręcza, bo Rakieta w tym tygodniu wydaje się być w dobrym nastroju, a to kluczowe dla jego gry. Tylko przez pierwsze 2-3 frejmy z Pinchesem można było mieć wątpliwości co do jego formy, kiedy mało brakowało, żeby przegrywał 1-2, ale od tego momentu po prostu nie pudłuje: 11 wygranych frejmów z rzędu w tym 5 setek plus jeszcze 90 i 94, całkiem nieźle trzeba przyznać… Takiego Rona chce się oglądać. Nie wiem co Delu może mu zaproponować, chyba tylko kolejne układy do czyszczenia, w tym tygodniu 3 wygrane po deciderach (Glover, Walden, Poomjaeng), trzeba przyznać, że miał trochę szczęścia do rywali, ale chyba się już ono skończyło. Setka w meczu @1.80 też jak najbardziej do gry.
Typ: Powyżej 0.5 Centuries w meczu @ 1.80 bet365
Min. jedna setka w tym meczu z tą formą,a może bardziej nastawieniem i humorem Rakiety wydaje się najlepszym typem z całego dnia. Warto przytoczyć najwyższą z tych setek w poprzedniej rundzie bo nikt chyba o tym nie wspomniał,chyba że nie zauważyłem : ...i ot cały Roonie...
https://www.youtube.com/watch?v=7Gxzd7lU2n0
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
John Higgins - Michael White
Higgins 1,53
Higgins - 1,5 2,00
⛔
Trzeci dzień z rzędu zaufam Higginsowi. Po dwóch wygranych do zera, tym razem Georgiou dał radę wyszarpac jednego frejma Mistrzowi. Poza tym jednym Higgins w każdym frejmie brejki 50+ łącznie z jedną setka. White całkiem nieźle z Wenbo 4-1, dwa brejki 50+, jednak mam wrażenie że to bardziej słaba gra Chińczyka się przyczyniła do zwycięstwa. Higgins gra świetnie, moim zdaniem idzie po obronę tytułu wywalczonego przed rokiem, White nie powinien go na tej drodze zatrzymać.
Ronnie O&#39;Sullivan - Y. De Lu
O&#39;Sullivan - 2,5 1,66 ✅
O&#39;Sullivan - 3,5 3,50
⛔
Rakieta w formie. Maszyna ruszyła nic jej nie zatrzyma. W każdym meczu nie daje rywalom najmniejszych nawet szans, widać że w tym swoim ekstrawagackim ofensywnym stylu pewne wbicia, a wiadomo że Ronni w formie jest niemal nie do pokonania. Delu z każdym jednym rywalem się męczył do ostatniego frejma, nie pokonując do tego nikogo mocnego, no może solidnego Waldena. To zupełnie inny poziom, dwie jak nie trzy półki niżej. Jak Rakiecie będzie się chciało to może tu nawet być do zera, -3,5 jest do spróbowania za mniejszą stawkę.
Przepraszam za krótkie analizy ale z telefonu. Kursy bet365.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
(...) Warto przytoczyć najwyższą z tych setek w poprzedniej rundzie bo nikt chyba o tym nie wspomniał,chyba że nie zauważyłem : ...i ot cały Roonie...
O co chodziło z tym maksem ostatnio?
Mógł spokojnie go zrobić, dopytywał sędziny ile kasy za niego, ponoć 12 000 funtów i wybrał na końcu różową zamiast czarnej... ?
 
psm 921

psm

Użytkownik
O co chodziło z tym maksem ostatnio?
Mógł spokojnie go zrobić, dopytywał sędziny ile kasy za niego, ponoć 12 000 funtów i wybrał na końcu różową zamiast czarnej... ?
Tak,chyba nawet powiedziała że 10 koła,potem wypowiedział się gdzieś że to kwota nieadekwatna do osiągnięcia jakim jest max...co prawda to prawda
 
B 25

baronruprtvk

Użytkownik
O co chodziło z tym maksem ostatnio?
Mógł spokojnie go zrobić, dopytywał sędziny ile kasy za niego, ponoć 12 000 funtów i wybrał na końcu różową zamiast czarnej... ?
Kiedyś płacono 147 tys funtów, stąd taki protest Osy. Kiedyś już zamanifestował, podając rękę przeciwnikowi przed ostatnią czarną, ale koniec końców wbił ją i zrobił maxa. Tutaj już widoczny pstryczek w nos Hearna.
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak,chyba nawet powiedziała że 10 koła,potem wypowiedział się gdzieś że to kwota nieadekwatna do osiągnięcia jakim jest max...co prawda to prawda
Z tym czy nieadekwatna to bym polemizował. Teraz maksa wbija byle kto, turniejów tyle, meczów tyle, że szans na maksa kilka razy więcej niż jeszcze przed 5-8laty. I cena to tylko odzwierciedla, a jak tak mu kasy potrzeba to mógł ruszyć dupę na UKC, bo tam było 44tys i jakoś Robbo nie narzekał że mało. Tak że wiesz, Ronnie jest Ronnie, ma swój świat i tyle.
Co do tego brejka 146, to taka ciekawostka, że sponsor turnieju czyli BetVictor wypłacił normalnie jakby był maks, oczywiście tym którzy postawili. Na tym filmiku to chyba lepiej pokazane razem z komentarzem zdziwionego komentatora ????

http://www.youtube.com/watch?v=EQPHzYooWwk&amp;feature=youtu.be

A ostatnio pojawiło się info nieoficjalne, że Ronnie od innego buka dostał propozycję Ł61,000 za maksa, czyli o tysiąc więcej niż wynosi nagroda za wygranie Welsh Open.

Yu De Lu v Ronnie O&#39;Sullivan
(147 Break w meczu)
Typ: Tak @ 29.00 ⛔ nie tym razem
bet365
The PR departments at the bookies are as usual getting very carried away by all this and are having something of a wank-off to see who is the best. The sponsors agreed to pay out punters on a 147 the other day despite there not being one, which must have cost them about fifteen quid knowing the limits they impose on anyone with the audacity to ever place a winning bet with them. Following this a rival firm who shall remain nameless because they’ve never offered me anything got in touch with Ronnie to offer him an extra incentive to actually go one better than his 146. The offer of Ł61,000 should he make the max being Ł1000 more than the winner gets. Again the schoolyard bully ‘my dad’s bigger than your dad’ mentality of the excitable bookies PR chimps is there for all to see. Anyway, by my calculations, with the standard 147 prize on top, if he does win it and makes a max in the process he’s made that Ł125,000 back that he stupidly lent to Flash Harry a few months ago.
http://www.snookerbacker.com/2016/02/17/the-ronnie-roadshow-continues/ Gość z tego bloga zna się na rzeczy, siedzi w tym od dekad i zwykle jego info było bez zarzutu, nawet to off the rekord. Więc wygląda na to, że jak się jeszcze raz pojawi okazja n a brejk maksymalny to Ronald już nie będzie robił sobie jaj i go wbije. Nie ma lepszego gościa do maksów, wbił ich najwięcej w historii, w tym tygodniu po prostu fruwa przy stole, 11 frejmów wygranych z rzędu z czego 5 to setki plus 2 prawie setki, a wszystko na dużym luzie. Jeśli jest coś faktycznie na rzeczy o wolę atakować maksa w każdym poszczególnym meczu O’Sullivana, bo na maksa w całym turnieju tylko @2.75. Wiadomo, łatwo nie będzie, tylko 4 szanse na dużego brejka, a potrzeba jeszcze trochę szczęścia z dobrym układem. Ale po takim kursie to nawet za symboliczną stawkę zwrot będzie pokaźny, a ewentualna strata niezauważalna.
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
L.Brecel vs D.Junhui
Zdobywca najwyższego brejka: Junhui, Ding @ 1.58 ✅ poniżej 50-89

Coś czuję, że dzisiaj szczęście Brecela się skończy. Aż dziwne, że z tak nonszalanckim stylem gry i ryzykownymi wyborami uderzeń, zwłaszcza w podejściach, nikt go jeszcze pokarał. Murphy był bliski ale wtedy przydarzyła mu się ta pechowa czarna (pechowa dla niego, szczęśliwa dla Brecela) po której zamiast 3-1 zrobiło się 2-2. Zresztą jak się przejrzy podejścia Belga to tam straszna mizeria, tylko 2 brejki +50 i to najniższe z możliwych (64, 52). I to cały dorobek z dotychczasowych 3 meczy, naprawdę zadziwia ta jego indole ncja w grze punktowej, a jeszcze bardziej że te mecze były wygrane . Dinga nie można było oglądać na stole TV, ale zapisy frejmów wskazują że z punktowanie nie ma problemów 86, 79, 57, 80, 98, 60, 126, 69, nawet nie ma co porównywać z Brecelem. Dlatego myślę, że jeśli już coś grać w stronę Chińczyka to jego wyższy brejk, kurs niewiele niższy, a chyba jednak pewniejszy niż win, bo jak widać Brecel potrafi czarować zwłaszcza jak szczęście nadal będzie przy nim.

Kurs z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ding - Robertson 1 2,75
Powyzej 7,5 - 1,83
Ding (+2,5) - 1,50

Bet365

To nie bedzie latwy mecz dla Neila. Robertson zaczal grac lepiej co widac po brejkach jakie buduje jednak nadal miewa przestoje. Ding gra tak naprawde dopiero pierwszy dobry turniej w tym sezonie. Punktuje na wysokim poziomie. DLA mnie ten mecz bedzie wyrownany i kursy uwazam za nieadekwatne.
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ding Junhui v Neil Robertson
(Najwyższy break meczu)
Typ: Neil Robertson @ 1.61 ⛔ 147-140 oj Dinguś... Nawet nie ma co się martwić ze bet na minus, super meczyk i super maks. Oby to był zwiastun powrotu Dinga do formy.
bet365

Wczoraj Robcio wrócił na właściwe tory, wbił 2 grube setki 126 i 141, co może zwiastować powrót do formy punktowej. W normalnych warunkach kurs wydawałby się ryzykowny, bo wcześniej nie zachwycał podejściami, ale po wczorajszym jestem dobrej myśli. Pewne jest jedno, że walka o wyższy brejk rozegra się na poziomie trzycyfrowym. Kurs wyższy niż u konkurencji. Setka Robbo też do gry, zresztą podobnie jak setka Ronniego, ale to już oczywistość.

Typ: Neil Robertson - Powyżej 0.5 Centur ies @ 1.80 ✅ Robbo 140 w 3. frejmie
bet365

Mark Selby v Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan - Powyżej 0.5 Centuries @ 1.80 ✅ 132 dopiero w ostatnim frejmie, a to powinna być już jego 5. setka w meczu a nie pierwsza... Kto oglądał to wie.
bet365

J.Perry vs B.Woollaston
Zakłady z handicapem: Woollaston, Ben (+2.5) @ 1.40 ⛔ 5-1
Zakłady z handicapem: Woollaston, Ben (+1.5) @ 1.82 ⛔
Zwycięzca meczu: Woollaston, Ben @ 2.49 ⛔
Kursy z Marathonu

Nie wiem jak można faworyzować Perrysława po tym popisie jaki dał wczoraj. Jakim cudem Trump wtopił z tak słabo grającym rywalem to pozostaje dla mnie zagadką i dużo mówi o psyche Trampka. Pewnie sam Perry był zdziwiony, w tym meczu Joe rozbijał 4 razy, z czego 3 razy wystawiał czerwone na łatwe wbicia, błędy wręcz juniorskie, raz z rozbicia nawet potrafił wbić niebieską (dawno nie widziałem czegoś takiego). Inna sprawa, że Trump tylko jeden z tych błędów zamienił na frejma, w innych przypadkach pudłował czarne z punktu oddając treningowy układ do czyszczenia. Aż dziwnie się to pisze, ale z Woollastonem nie będzie tak łatwo. Rudzielcowi najwyraźniej służy Walia, rok temu doszedł do finału, teraz również dużo lepiej wygląda niż zwykle, tylko z Hamiltonem miał problemy (4-3), resztę rywali odprawiał szybko, a zwłaszcza ostatnia wygrana z Gouldem (4-1) zrobiła spore wrażenie. Nie punktuje grubo (64, 65, 66, 68, 63, 52, 78), ale nawet jak nie wygrywa jednym podejściem to robi podejścia 40-60 które robią różnicę we frejmach. Dla mnie spore value stronę doga, momentum moim zdaniem po jego stronie, a łatwiejszego rywala na drodze do półfinału nie mógł dostać (wystarczy spojrzeć na skład popołudniowych meczów).

Mark Selby v Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: 147 Break w meczu @ 26.00 ⛔ W 4. frejmie miał idealny układ na maksa, już miał wszystko najtrudniejsze za sobą i wtedy pudło na banalnej czarnej z punktu...Co zrobisz jak nic nie zrobisz? ????
Bet365

Na koniec - tak jak zapowiedziałem wczoraj - znowu szukam maksa w meczach Ronniego. Szersze uzasadnienie w poście z wczoraj, bo właściwie wszystko cały czas aktualne (bo co się mogło zmienić przez te kilkanaście godzin?), ale też są dwie okoliczności na korzyść. Po pierwsze, rywal najmocniejszy z możliwych, numer 1 rankingu i w pewnym sensie nemezis Ronalda, a co ważniejsze Selby również potrafi wbić maksa, więc szanse większe niż w innych meczach. Po drugie, dłuższy dystans meczu, bo ćwierćfinały gramy do 5 frejmów, Selby powinien się postawić i te 7-8 frejmów mecz powinien potrwać, czyli więcej czasu na szukanie dobrej okazji. A kurs właściwie taki sam jak wczoraj z Delu (@29 &gt; @26), dla mnie to nieporozumienie.
EDIT: C hyb a zły mecz na maksa wybrałem ???? Ding właśnie wbił 147
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Wracajac do maxa to podobno PaddyPower zadeklarował ze wypłaci Ronniemu 61k £ za maxa w Welshu; 147 to jednak nie pizza na zamówienie i watpie aby Krol tej gry to wpakowal chyba ze znajdzie sie drugi Pinczes i zrobi taką wystawe na dole stołu...
Co do Dinga na pewno widać odwilż, u siebie w CO będzie mocny i będzie chciał wygrać, dzis z Robbem na pewno nie bez szans, pzdr
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wracajac do maxa to podobno PaddyPower zadeklarował ze wypłaci Ronniemu 61k Ł za maxa w Welshu; 147 to jednak nie pizza na zamówienie i watpie aby Krol tej gry to wpakowal chyba ze znajdzie sie drugi Pinczes i zrobi taką wystawe na dole stołu...
Co do Dinga na pewno widać odwilż, u siebie w CO będzie mocny i będzie chciał wygrać, dzis z Robbem na pewno nie bez szans, pzdr
Czyli to był jednak Paddy.. widać to co zacytowałem wczoraj miało podstawy. Wiadomo, maks to nie codzienność, ale dla tej dwójki graczy jakby nieco większa i tak to tylko traktuje, musi być okazja, co nie zawsze jest dane, że przy następnej okazji to nie będzie cudował z 146, tylko wbije do spodu 147. Przy takim kursie nawet za grosze warto. Poza tym skoro samo Paddy wycenia maksa @17, a tutaj dają @26, to już tylko w tym fakcie jest value.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Taki maly OT. Dawno Dinga nie widzialem, bo meczyl sie ze swoja gra i az zal bylo patrzec, ale jak go dzisiaj zobaczylem to pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to fakt, ze schudl. Nie wiem czy to stalo sie w ostatnim czasie czy juz od dawna, ale to moze byc przyczyna jego lepszej gry - nie samo schudniecie, ale &quot;metoda&quot; Ronniego. On odkad biega tez potrafi sobie ze soba radzic, a z perspektywy kogos kto sam biega to wiem jak to wplywa na sylwetke i samopoczucie ;)
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Taki maly OT. Dawno Dinga nie widzialem, bo meczyl sie ze swoja gra i az zal bylo patrzec, ale jak go dzisiaj zobaczylem to pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to fakt, ze schudl. Nie wiem czy to stalo sie w ostatnim czasie czy juz od dawna, ale to moze byc przyczyna jego lepszej gry - nie samo schudniecie, ale &quot;metoda&quot; Ronniego. On odkad biega tez potrafi sobie ze soba radzic, a z perspektywy kogos kto sam biega to wiem jak to wplywa na sylwetke i samopoczucie ;)
Wszystko możliwe, ale może odpowiedź jest prostsza niż się wydaje. Z tego co pamiętam to odpuścił Shoot-Outa tuż przed Welsh Open, wcześniej mecz kwali do China Open przenieśli mu do Chin przed turniejem głównym, więc miał dużo wolnego czasu na trening w spokoju i może to mu dało więcej pewności. Bo umiejętności i potencjał to on ma moim zdaniem największe po O&#39;Sullivanie w dzisiejszym snookerze i wiele nie trzeba żeby taki gigancik zatrybił, potrzebuje tylko impulsu i może ten maks nim był. Teraz obniżka formy, ale pamiętajmy że jego standard wyznacza sezon kiedy wygrał 5 turniejów. Oby wrócił do tego poziomu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
J.Perry - B.Woollaston (+2,5) 2 1,40
M.White - M.Allen powyżej 6,5 - 1,25⛔

= 1,75⛔

J.Perry - B.Woollaston 2 2,50


J.Perry - B.Woollaston powyżej 7,5 - 1,80
M.White - M.Allen powyżej 7,5 - 1,80⛔

= 3,24⛔


M.White setka - 3,25⛔
M.Allen setka - 1,90⛔

ANTY SNOOKER wieczorową porą

bet365

B.Woollaston - J.Perry

Według bukow faworytem jest Perry. Jak dla mnie ta para przynajmniej jest 50/50. Woollaston wygląda fajnie w tym turnieju. Może i nie robi jakoś nadzwyczajnie dużo brejkow +50 ale gra skutecznie. Dobrze mu wychodzi gra taktyczna dzięki czemu zdobywa pojedyncze frejmy. Perry wczoraj był tak tragicznie dysponowany,że nie wiem jakim cudem wygrał z Trumpem. Pewnie sam się zastanawia jak to się stało bo tyle szans co zostawiał rywalowi to szok. Ogólnie Perry nie wygląda jakoś dobrze. Potrafi wygrac frejma w jednym podejściu żeby następne partie się meczyć z wbijaniem prostych bil bądź pozycjonowaniem. Dla mnie ten mecz na dzisiaj będzie wyrównany stąd też idę w stronę ilości rozegranych frejmów. Dodatkowo gram czystą wygraną Woollastona bo kurs ciekawy a szanse jak wyżej pisałem oceniam po 50.

Nie lubie grac na Allena bo on jest nieprzewidywalny. Jednak jak już doszedł tak daleko tzn.że mu zależy i będzie walczył. Duża ilość brejków +100 (135,125,105) do tego sporo brejkow +50. Allen to zawodnik który gra ofensywnie i często przy pomyłce zostawia otwarty układ rywalowi a takie prezenty to White będzie wykorzystywał. Michael również wygląda dobrze. Wczoraj ograł dobrze dysponowanego Higginsa 4-1 a to już budzi respekt. Od zawsze był to zawodnik ultra ofensywny który nie boi się wbijać mega ciężkich bil. Dzisiaj też będzie musiał ryzykować,żeby postawić się Allenowi. Tutaj faworytem według mnie jest Allen . Idę w stronę frejmow bo spotyka się dwóch dobrze punktujących graczy a co za tym idzie warto uderzyć w podejścia +100 obu graczy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
N.Robertson - M.Allen

Można zauważyć że Australijczyk rozpędza się z meczu na meczu. Początek turnieju naprawdę słaby bo już z Patrickiem mógł odpaść w pierwszej rundzie jednak wygrał 4-3 (107,61). W drugiej rundzie ograł wymagającego Carringtona 4-1(58,79) i jak widać nadal gra punktowa nie była jakaś dobra. W trzeciej rundzie z McGillem powrócił już dobrze nam znany Neil wygrał 4-2 (67,61,78,56,79) duża ilość brejkow +50. Czwarta runda i ogranie Marco Fu 4-2 i w tym 2 setki 126,141. Wczorajszy mecz z Dingiem wydawało się że będzie to mecz dość wyrównany a tym czasem Robertson wygrał 5-2 (140,72). Widać,że Neil łapie forme z meczu na mecz. Miał wymagających rywali którzy w tym turnieju prezentowali się dobrze a bez wiekszych nerwów Robertson ich ogrywał.
Allen zawodnik który jak wczoraj pisałem bywa nieobliczalny i potrafi przegrać naprawdę z każdym. W tym turnieju jednak widać,że mu zależy więc nie będzie odstawiał cyrków.
Na początku ograł Craiga 4-0 (125) , później przyszedł czas na Hulla 4-3 (53,65,60,65) , dalej wygrał z Day&#39;em 4-1 (78,135,105). W czwartej rundzie wyrównany mecz z Hawkinsem i wygrana 4-3 (51,50,68) i ten mecz wydaje mi się słabszy w wykonaniu Allena. Prowadził 3-1 i dał się dogonić przez co doprowadził do nerwowej koncowki. Wczoraj mecze z Michaelem White&#39;em i zdecydowana wygrana 5-0. White wyglądał jak amator. 2 frejm i przewaga snookera a mimo to przegrał tą partie. w pozostałych partiach też miał szanse na punktowanie jednak za każdym razem popełniał błędy z których Allen korzystał. Mareczek nie grał jakiegoś snookera na wysokim poziomie ale też nie musiał bo White zostawiał sporo prezentów na stole.
Droga obu prześledzona. Wydaje mi sie,że faworytem jest Robertson jednak to nie będzie dla niego łatwe zadanie. Wydłużamy mecz do 6 wygranych frejmów. Dystans 9-10 rozegranych frejmów jak najbardziej do ogarnięcia przez zawodnik. Jeśli bym mial typowac wynik to 6-3 / 6-4 dla Robertsona.

Typy

N.Robertson wygra - 1,44✅
N.Robertson (-1,5) - 1,72✅
Powyżej 8,5 - 1,40✅
Powyżej 9,5 - 2,00✅



R.O&#39;Sullivan - J.Perry

Nadal nie wiem jak z taka gra Perry doszed tak daleko. Przecież jego już nie powinno być wczoraj w ćwierćfinale bo to jak wygrał z Trumpem to jest niezłą zagadką. Liczyłem,że Woollaston wczoraj odprawi z kwitkiem Perrego jednak zagrał on strasznie słabo. Cały turniej wyglądał dobrze a wczoraj błąd za błędem i mimo 3-4 szans na skończenie frejma ta sztuka udała mu się tylko raz. Perry dostawał takie prezenty że nie sposób było to zmarnować.
Ronnie jeśli tylko się skupi odpowiednio podczas meczu jest nie do zatrzymania. Przejeżdża się po każdym jak leci. Wczoraj myślałem ,że Selby chociaż się troche postawi no ale niestety nic z tych rzeczy. A jeśli jemu sie nie udało to tym bardziej Perremu który nie jest wcale aktualnie lepszy od Selbiego. Wczoraj Roonie 5-1 i 5 brejkow +50 w tym jedna setka (132). Wcześniej Yu De Lu 4-1 i 4 brejki +50 w tym setka. I tak by można wymieniać. W każdym meczu po kilka brejków +50 w tym setki. Forma naprawdę bardzo wysoka i zmierza prosto po wygraną. Dzisiaj nic się nie może zdarzyć i Ronnie wygra to spotkanie. Może 2-3 partie straci ale napewno nie więcej.

Typy

R.O&#39;Sullivan (-1,5) - 1,25✅
R.O&#39;Sullivan (-2,5) - 1,53✅
Powyżej 1,5 setki w meczu - 2,00✅


Wszystko bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan - Joe Perry
O&#39;Sullivan -2,5 1,57 ✅
O&#39;Sullivan -3,5 2,15 ⛔
Unibet

Ronnie po długim odpoczynku wraca do snookerowego światka w sposób, w jaki tylko Rakieta jest w stanie osiągnąć. Widać, że jemu się w Walii chce, a co jak Ronniemu chce się grać? Jest wtedy bezapelacyjnie najlepszy na całym świecie. W żadnym ze spotkań przed dzisiejszym półfinałem właściwie nawet się nie spocił. Na 4 mecze stracił ledwie 2 frejmy! Słabyszch Pengfeia czy J. Robertsona odprawił 4-0, Delu 4-1 (nie są to jednak największe ogóry), ale nawet czołowemu Selby&#39;emu nie dał szans wygrywając 5-1 notując 5 brejków 50+ w tym setka 132. Skoro nawet Selby nie dał rady się postawić to ma to zrobić niby ten przeciętny Perry? Powiedzmy sobie szczerze, jest w półfinale głownie dzięki fartowi i słabej grze przeciwników. 4-3 z Gilbertem i 4-2 z Dohertym na początek no to swoje bym powiedział. 4-3 z Trumpem, szacunek, jednak głownie to Trampek zagrał fatalnie. Wczoraj w ćwierfinale 5-1 z Wollastonem, ale kim on tak na prawdę jest w porównaniu do Ronniego? Dysproporcja pomiędzy tymi dwoma zawodnikami jest wyraźna i nie zdziwi mniej zdziwi mnie wynik 6-0 dla Rakeity niż 6-4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O&#39;Sullivan v Joe Perry
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan-Over (4.5) 50+ Breaks @ 1.50 ✅ 5 (124, 101, 94, 88, 78)
O tym, że O’Sullivan w tym tygodniu punktuje jak potrafi, nie trzeba nikogo przekonywać. W 2 ostatnich meczach w każdym z 9 wygranych frejmów wbijał przynajmniej brejka +50: z Delu 96, 132, 70, 66, z Selbym 93, 57, 61, 75, 132. Dzisiaj nie ma potrzeby aż takiej skuteczności, gramy go 6 frejmów, więc nawet jeden frejm zostaje w zapasie, a kto wie, może zdarzy się jakaś kradzież, bo będzie na siłę forsował maksa? Perry akurat to potrafi i w tym tygodniu wielokrotnie to prezentował. Wtedy tych szans na +50tki byłoby więcej niż 6 frejmów.

Typ: Ronnie O&#39;Sullivan-Over (1.5) Centuries @ 2.62 ✅ 2 (124, 101)

Dwie setki również wydają się do gry. Wprawdzie wczoraj tylko jedna setka, ale w praktycznie każdym swoim frejmie miał idealną szanse na brejka +100, raz niepotrzebnie forsował wyjście z czarnej na ostatnią czerwoną, a kilka razy spudłował łatwe bile kiedy frejm był już jego. W poprzednich meczach 5 setek i jeszcze parę brejków +90, dzisiaj dystans jeszcze dłuższy, więc i miejsca na punktowanie więcej.

Ronnie O&#39;Sullivan v Joe Perry
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan 147 Yes @ 34.00 ⛔ z Ronem zawsze warto szukać maksa..

Znowu w poszukiwaniu maksa, bo w Paddy pojechali z tym kursem.. na 147 w meczu dają tylko @13.00, ale już na maksa Ronniego @34.00. Ktoś tu chyba nie pomyślał, bo umówmy się, w tym meczu ewentualny maks w meczu i maks Rona to de facto te same typy. Perry w całej swojej już 25-letniej karierze nie wbił ani jednego maksa więc nie ma szans żeby to zrobił akurat dzisiaj, kiedy będzie miał może 1-2 szanse, zresztą szalone punktowanie to zupełnie nie jego gra, doś ć powiedzieć, że jego najwyższy brejk to 145 i wbił go 12 lat temu... Tak że jeśli już to lepiej brać maksa Ronniego niż na maksa w meczu, bo typy oznaczają to samo, a kurs bez porównania wyższy. A maks chyba chodzi O’Sullivanowi po głowie, bo wczoraj też próbował kiedy już wiedział że wcześniej Ding wbił 147. Miał fajną okazję i spudłował łatwą czarną z punktu. Jak będzie okazja to dzisiaj pewnie też spróbuje.
Kursy z P addy Power
 
psm 921

psm

Użytkownik
Robertson-Allen 1 1,36
O&#39;Sullivan-Perry (lider po pierwszych 4 frameach) - R.O. 1,66
2,25 bet365
Ciężko pisać jakąkolwiek analize,dwóch zdecydowanych faworytów.Robbo tak jak ktoś zauważył z meczu na mecz się rozkręca.Allena lubię bardzo ale doszedł tu gdzie jest trochę podobnie do Perrego.Wczoraj tak ciekawe spotkanie zagrali z Whitem że broniłem się rękami nogami żeby nie zasnąć.Czas już wracać na północ panie Allen ;)
Co do meczu Rakiety to najlepszą analizą są statsy z tego turnieju plus mecz z Selbym no i jak ktoś ogląda to zachowanie...Uśmiech przy wielu podejściach i to nie ten ironiczny którym obdarza zazwyczaj tylko ten pokazujący radość z gry,a to tak naprawdę jest jedyny przeciwnik dla niego.
 
belo 106

belo

Użytkownik
O&#39;Sullivan-Robertson
Typ: O&#39;Sullivan -1,5 frejma ✅
Kurs: 1,67
Marathonbet

Co tu dużo pisać. O&#39;Sullivan na Welsh Open przygotował niesamowitą formę. W każdym meczu wbija po minimum jednej setce, a oprócz tego bez trudu przychodzi mu konstruowanie brejków wygrywających. Ponadto świetnie wygląda na długich wbiciach, bardzo dobrze na odstawnych. Widać znowu u niego tą pasję i chęć do gry. Dziś Perry również zagrał bardzo dobry mecz, a zdołał mu urwać ledwo trzy frejmy.
Z drugiej strony Robertson, który również rozgrywa bardzo dobry turniej. Również zbudował kilka brejków stupunktowych i wygrywających jak na finalistę Welsh Open przystało, jednak w mojej opini nie prezentuje on formy którą miał chociażby podczas Champion of Champions czy UK Championship. W półfinale dawał wiele szans Allenowi jednak ten nie potrafił z nich skorzystać.
Podsumowując, O&#39;Sullivan jest lepszym i będącym obecnie w wyższej formie graczem. Spodziewam się dość otwartego meczu, a to będzie sprzyjać Ronniemu. Ciężko mi sobie wyobrazić żeby na dystansie do 9 wygranych frejmów Ronnie potrzebował decidera by przesądzić o swoim zwycięstwie, dlatego polecam zagrać handicap -1,5 frejma na Rakietę. Później pewnie dorzucę jeszcze typy na setki w meczu gdy pojawi się oferta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom