>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Werder Brema (0 - 3) Hertha Berlin 12.03.2006

Status
Zamknięty.
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
VS

12.03.06 17:30 Werder - Hertha 1.55 3.50 5.00 1.10 2.06 STS

Bardzo dziwi mnie aż tak wysoki kurs na Werder gdyż według mnie gospodarz
jest tutaj zdecydowanym faworytem. Werder gra u siebie, a na własnym boisku ma bilans
9-2-1 więc bardzo dobry, dodatkowo po odpadnięciu z LM piłkarze z Bremy będą marzyć o
zwycięstwie w bundeslidze, a strata do Bayernu wynosi tylko 8 pkt. Hertha natomiast ostatnio
radzi sobie kiepsko, ostatnia porażka w lidze na własnym boisku z ostatnią drużyną czyli
FC Köln 2:4 mówi sama za siebie. Hertha nie urwie Werderowi nawet jednego punktu.

Mój Typ: 1 (jak dla mnie pewne w 100%) ⛔
 
C 0

costia

Użytkownik
Werder-Hertha
1X
1.11 betathome
Werder przegrał u siebie tylko z Kaiserslautern i według mnie to by było na tyle z niespodzianek na Weserstadion. Są w stanie u siebie wygrać nawet z Juve (3:2) ale, że pechowo odpadli z LM to cel jest jeden: gonić Bayern, więc nie będą tracic &quot;głupich&quot; punktów. Hertha ostatnio w kryzysie, 11 meczy bez zwycięstwa (łącznie z Uefa). W lidze ostatnio porazki z najsłabszymi. Dlaczego 1X? Z natury jestem ostrozny, Bundesliga lubi mnie zaskoczyć, każda zła passa kiedys się konczy, Hertha nie jest aż takim chłopcem do bicia, kurs 1.11 w zupełnosci wystarczy do mojego systemu gry.
Pozdrawiam i powodzenia!


BUHAHAHA 0-3 bez komentarza[/b]
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ten mecz można chyba nazwać niespodzianką kolejki, Hertha pokazała że ma potencjał.

Werder Brema 0 - 3 Hertha Berlin

BRAMKI:
K. Boateng 54 min. (0:1)
M.d.S. Marcelinho 76 min. (0:2)
Y. Basturk 83 min. (0:3)

KARTKI:
T. Frings (Werder) 5 min.
Y. Basturk (Hertha) 5 min.
A. Friedrich (Hertha) 12 min.
O. Schröder (Hertha) 37 min.
T. Borowski (Werder) 44 min.
V. Sverkos (Hertha) 89 min.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom