>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Werder Brema (3-2) Juventus Turyn 22.02.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VS


Kursy by Profesjonał - 3.10 3.10 2.25 1,55 1,35

Analiza: Juventus jest bardziej doswiadczonym zespolem jesli chodzi o LM niz Werder. Ostatnia forma zespolu gospodarzy jest srednia: 3-1-1 i u siebie ostatnio przegrali z bardzo slabym Kaiseslautern. Z drugiej strony gra Juventus, ktory jest zdecydowanym liderem Serie A. Juventus ostatnio gra dobrze: 3-2-0. Ostatnio zremisowali na wyjezdzie z Messina ale wczesniej po bardzo ciekawym meczu wygrali na San Siro z Interem 2-1. Moim zdaniem Juve tego meczu nie przegra, poniewaz w tym sezonie sa zmotywowani jesli chodzi o Lige Mistrzow.

Mój typ: X2 ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja tez postawie na x2 sadze ze to najrozsadniejsze wyjscie ja jeszcze bym mogl zaproponowac Juventus strzeli bramke.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja jestem za gospodarzami. Ostatnio ograli Smolarka i spółkę, poza tym Juve nie zachwyciło z cieniutką Messiną. Mój typ, 1, bezpiecznie 1X
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A ja jestem za gospodarzami. Ostatnio ograli Smolarka i spółkę, poza tym Juve nie zachwyciło z cieniutką Messiną. Mój typ, 1, bezpiecznie 1X
Ale nie mozna wnioskowac czy druzyna jest mocna czy slaba uwzgledaniaja ostatni mecz.
Mysle ze Juventus wygra jedna bramka z Werderem. :mrgreen: :mrgreen:

Zreszta liga i CL rzadza sie innymi prawami.To ze w lidze remisuja jak to okreslilem &quot;słabiutką&quot; Messina nie oznacza ze przegraja mecz z Werderem ktory wygral z Dortmundem.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A ja jestem za gospodarzami. Ostatnio ograli Smolarka i spółkę, poza tym Juve nie zachwyciło z cieniutką Messiną. Mój typ, 1, bezpiecznie 1X
Gratuluje 1000 postow.
to naprawde imponujaca liczba !!
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
A myslicie dlaczego Juve zremisowalo z Messina?Bo odpuscili sobie ten mecz zeby zachowac sily na spotkanie z Werderem.Wiele druzyn tak robi, a to ze Werder wygral z Borussia nie jest dla mnie zadnym atutem, tym bardziej ze Brema zagra najprawdopodobniej bez Klose.Mysle ze Juve za wszelka cene nie bedzie chcialo przegrac tego meczu zeby miec dobra sytuacje przed rewanzem.Moj typ na to spotkanie x2.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A myslicie dlaczego Juve zremisowalo z Messina?Bo odpuscili sobie ten mecz zeby zachowac sily na spotkanie z Werderem.Wiele druzyn tak robi, a to ze Werder wygral z Borussia nie jest dla mnie zadnym atutem, tym bardziej ze Brema zagra najprawdopodobniej bez Klose.Mysle ze Juve za wszelka cene nie bedzie chcialo przegrac tego meczu zeby miec dobra sytuacje przed rewanzem.Moj typ na to spotkanie x2.
Dokladnie mysle podobnie. Tak jak juz napisalem to wczesniej nie mozna wyciagac wniosku na podstawie tego ze werder wygral ostatni mecz a juve zremisowalo.
Juve ma taka przewage w serie a ze na remis moga sobie pozwolic ktory moim zdaniem bylby zamieniony na 3 punkty gdyby nie grali dzis w Lidze Mistrzow i nie oszczedzali sil i pewnie czolowych zawodnikow, co jest sluszne przeciez i stosowane przez wiele czolowych zespolow jako swoisty rodzaj taktyki.

Juve powinno wygrac ten mecz.Ewentualna porazka Starej Damy nie wchodzi w rachube.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ostatnio ogladalem mecz Borussia - Werder i zauwazylem, ze obrona Bremy jest fatalna. Nie umieja zrobic pulapki ofsajdowej. Dortmund mogl strzelic 2-3 gole, ale mieli pecha i trafili dwa razy w slupek. Uwazam, ze Juventus bardziej chce tego puchar niz Werder. Thomas Schaafs powiedzial, ze woli atakowac i Klose moze zagrac tutaj naprawde swoj historyczny mecz. Uwazam, ze Werder strzeli chciaz bramke.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja myśle ze w tym meczu nie bedzie brakowało bramek Werder gdy grał z barcom pokazał że umiejom chłopaki naprawde grac w piłke Moje typy na ten mecz to
Over 2.5
Over 0.5 1.p
Wereder 3-2
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
I znowu się udało. Mój bezpieczny typ 1X się sprawdził. Ale kto zagrał jedynkę na pewno nie pożałował ???? Ja jestem za Werderem chociaż bliżej awansu jest niestety Juve. Czas pokaże.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Werder - Juve 3-2
39&#39; [1 - 0] C. Schulz
73&#39; [1 - 1] P. Nedved
82&#39; [1 - 2] D. Trezeguet
87&#39; [2 - 2] T. Borowski
90&#39; [3 - 2] J. Micoud
 
Z 0

zez

Użytkownik
Po raz kolejny okazalo sie ze mlode gwiazdy Serie A zupelnie nie radza sobie w LM i tak jak Gilardino zawiodl w meczu z Bayernem tak Ibrahimovic po raz kolejny udowodnil ze LM to za wysokie progi jak dla niego.
 
tokar1991 0

tokar1991

Użytkownik
ehh nie moge zrozumieć ze Juve przegrało. Ale zgadzam się z przedmówcą: młode gwiazdy sobie nie radzą...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom