>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja Bet365 do wyboru tylko paszport ?

G 0

grucyfix

Użytkownik
Siema
Gdy chce zweryfikować moje konto na Bet365 to mam tylko do wyboru paszport i wprowadzenie z niego danych. Jest tam napisane, iż z podanych przeze mnie danych nie mogli tylko zweryfikować mojej daty urodzenia.
Problem w tym, że ja nie mam paszportu, co mam zrobić ?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Do mnie próbowali się dodzwonić a później otrzymałem maila, żeby wysłać skan prawa jazdy/dowodu osobistego na [email protected].
Napisz do nich na czacie najlepiej to wszystko krok po kroku Ci wytłumaczą.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Do mnie próbowali się dodzwonić a później otrzymałem maila, żeby wysłać skan prawa jazdy/dowodu osobistego na [email protected].
Napisz do nich na czacie najlepiej to wszystko krok po kroku Ci wytłumaczą.
Najszybciej jest przez telefon szybka rozmowa konkretnie i na temat. JA tak zrobiłem i konto zweryfikowane w 5 minut.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ile czekaliście na ten telefon? bo wczoraj se zaznaczyłem że chce weryfikacje przez telefon i do dzisiaj sie nikt nie odzywa
edit: napisali mi wiadomość, że są tak zawaleni robotą, że nie mają kiedy do mnie zadzwonić i żebym posłał skany dokumentów ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ile czekaliście na ten telefon? bo wczoraj se zaznaczyłem że chce weryfikacje przez telefon i do dzisiaj sie nikt nie odzywa
edit: napisali mi wiadomość, że są tak zawaleni robotą, że nie mają kiedy do mnie zadzwonić i żebym posłał skany dokumentów ????
Dziwna sprawa jak ja się kontaktowałem to wszedłem na Livechata poprosiłem minęło 10 minut i był telefon.
 
mikizafryki 0

mikizafryki

Użytkownik
Przed chwilą próbowałem zrobić weryfikację danych z paszportu.
Miałem paszport przed sobą, wpisywałem potrzebne dane a w systemie wyskakiwał błąd weryfikacji.
spotkał się ktoś z was z taką sytuacją?
 
Do góry Bottom