>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Weryfikacja konta bankowego

M 13

maniek1906

Użytkownik
Witam,nie znalazłem nic o moim problemie ,więc zakładam osobny temat. Muszę zweryfikować konto bankowe poprzez jakiś tam kod. Jest napisane,aby zwiększyć limit muszę wpłacić więcej niż 5 euro .Czy wpłaciłem tam ok. 25 zł ,aby dostać ten kod weryfikacyjny. Ale nic takiego nie ma .CISZA. Napisałem do nich dawno temu ,nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Co mogę w tej sytuacji zrobić?
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Wysyłasz im skan dowodu osobistego w kolorze z dwóch stron, oraz jakis plik pdf z dowolną transakcją ze swojego konta bankowego i po problemie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,nie znalazłem nic o moim problemie ,więc zakładam osobny temat. Muszę zweryfikować konto bankowe poprzez jakiś tam kod. Jest napisane,aby zwiększyć limit muszę wpłacić więcej niż 5 euro .Czy wpłaciłem tam ok. 25 zł ,aby dostać ten kod weryfikacyjny. Ale nic takiego nie ma .CISZA. Napisałem do nich dawno temu ,nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Co mogę w tej sytuacji zrobić?
Twój problem polega na tym że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Masz wyraźnie napisane na stronie że masz dwie opcje weryfikacji konta bankowego.
1. Wpłata jakiejś kwoty zwykłym przelewem na ich konto bankowe.
Musisz wiedzieć co to jest zwykły przelew bo z tego co zauważyłem większość nowych a nawet i starych użytkowników nie rozróżnia tego i się nad tym nie zastanawia jak wpłaca pieniądze i gdzie one trafiają.
Różnica po między zwykłym przelewem a wpłatą np poprzez p24 czy trustly polega na tym że zwykły przelew trafia bezpośrednio na konto odbiorcy, przez inne metody przelew trafia do pośrednika a z konta pośrednika do odbiorcy.
2. Wypłata jakiejś niskiej kwoty do 50zł na twoje konto bankowe. W tytule przelewu dostaniesz kod który potem wpisujesz na stronie i tyle. Ten drugi sposób weryfikacji to jest oczywiscie lipa bo nie ma praktycznie żadnych szans żeby nadawca przelewu poznał dane odbiorcy, nie rozumiem po co skrill wprowadza tak śmieszny proces weryfikacji który nic nie daje i teoretycznie można podpiąć konto każdej osoby i je zweryfikować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szybki-17 15

szybki-17

Użytkownik
Witam ! Przyłączam się do tematu ! Więc zrobiłem jak kolega z postu. Wysłałem 23 zł w swojego konta bankowego. Normalnym przelewem jak pisał kolega Sylwek 2012. Teraz pytanko gdzie dostane owy kod ? Te pieniążki przejdą z kodem na konto monebookers ? I gdzie taki kod wpisać ? Czy zrobić jak pisze kolega Black_Hawk ?
 
szybki-17 15

szybki-17

Użytkownik
Aaaa i jeszcze jedno. Czy jak przejdę tą weryfikację konto to czy będę mógł normalnie wypłacić pieniążki :;/:?? Za wszystkie odpowiedzi dziękuję !
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Panowie zrobiłem przelew 50 pln po przez sofort banking, ale nie mam żadnego okienka żeby wpisac kod przelewu. Czy ktoś może mi wyjaśnic gdzie dokładnie to wpisac ? Wchodze w ustawienia/weryfikacja/konto bankowe i pozostaje mi ta opcja z kodem weryfikacyjnym gdy to wciskam to mam opcje wpłac, co juz robiłem :/ Pomocy ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam ! Przyłączam się do tematu ! Więc zrobiłem jak kolega z postu. Wysłałem 23 zł w swojego konta bankowego. Normalnym przelewem jak pisał kolega Sylwek 2012. Teraz pytanko gdzie dostane owy kod ? Te pieniążki przejdą z kodem na konto monebookers ? I gdzie taki kod wpisać ? Czy zrobić jak pisze kolega Black_Hawk ?
Nie dostaniesz kodu. Kod dostajesz przy wypłacie przy wpłacie automatycznie weryfikują konto jak dostaną przelew z twojego konta.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Weryfikacja przez konto bankowe jest w ogóle bezpieczna?
Tak ale polecam weryfikację poprzez wypłatę bo to tak naprawdę nie jest żadna weryfikacja (zwykła ściema z ich strony) ale przynajmniej masz pewność że skrill nie pozna twoich prawdziwych danych.
 
Do góry Bottom