>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja konta betfair

janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Witam! W betfair przy weryfikacji w punkcie 2. &quot;Potwierdzenie miejsca zamieszkania&quot;mamy do wyboru 3 sposoby weryfikacji.
  • Rachunek np. gaz (co najwyżej sprzed 3 miesięcy)
  • Rozliczenie podatkowe
  • Kopia wyciągu z konta – musi zawierać transakcję z Betfair lub widoczny numer karty (co najwyżej sprzed 3 miesięcy)

Nie pracuję więc żadnych rozliczeń podatkowych nie posiadam. Rachunki za np: gaz są na moich rodziców i nie ma tam mojego Imienia ani Nazwiska czy to jest problem? Czy można w ten sposób potwierdzić adres zamieszkania?

Jest jeszcze 3 opcja czyli kopia wyciągu z konta.
Mam poprostu zrobić screena transakcji między moim kontem bankowym a skrill? Robię to pierwszy raz i nie jestem pewien. Z góry dziękuję za pomoc!
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam! W betfair przy weryfikacji w punkcie 2. &quot;Potwierdzenie miejsca zamieszkania&quot;mamy do wyboru 3 sposoby weryfikacji.
  • Rachunek np. gaz (co najwyżej sprzed 3 miesięcy)
  • Rozliczenie podatkowe
  • Kopia wyciągu z konta – musi zawierać transakcję z Betfair lub widoczny numer karty (co najwyżej sprzed 3 miesięcy)

Nie pracuję więc żadnych rozliczeń podatkowych nie posiadam. Rachunki za np: gaz są na moich rodziców i nie ma tam mojego Imienia ani Nazwiska czy to jest problem? Czy można w ten sposób potwierdzić adres zamieszkania?

Jest jeszcze 3 opcja czyli kopia wyciągu z konta.
Mam poprostu zrobić screena transakcji między moim kontem bankowym a skrill? Robię to pierwszy raz i nie jestem pewien. Z góry dziękuję za pomoc!
Rachunek mieli na myśli fakture a fakture dostaniesz w każdym sklepie lub na stacji beznzynowej. Kiedyś wysłałem fakture za paczkę fajek kupionych na stacji i bez problemu przeszło.
Pozatym możesz pobrać wysłac wyciąg bankowy w formie pdf.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Apropo wyciągu z konta pdf co musi taki wyciąg zawierac???
Jak pobierzesz go ze strony banku to będzie zawierał wszystkie nie zbędne informacje. Mozesz zrobić screen gdzie będzie widoczny IBAN i SWIFT oraz twój adres to wystarczy.
 
G 0

green

Użytkownik
Brak profesjonalizmu. Tak określiłbym tego buka. Grałem w nim normalnie do czasu aż zablokowali mi konto. Skontaktować się z nimi nie jest sposobem bo kontakt jest tak przemyślany że trzeba się zalogować żeby wysłać in wiadomość, a zalogować się nie można bo konto zablokowane.. W końcu jakimś cudem udało mi się skontaktować i dowiedziałem się że muszą zweryfikować moje dane. Wysłałem niezbędne informację i cisza. Nikt nie odpowiada konto dalej zablokowane.
 
czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
Mają 48 albo 72h na to, mineły już? Pamiętam, że u mnie również były jaja z weryfikacją, nie akceptowali żadnych pdfów ani screenów, dopiero zdjęcie papieru z banku załatwiło sprawę ????
 
G 0

green

Użytkownik
Wcześniej jak się próbowałem kontaktować to raz po 2 dniach, raz po tygodniu. Teraz wysłałem &quot;poprawione&quot; bo musi być zdjęcie dokumentu wraz z napisanym odręcznie nickiem przy dokumencie i cisza. W sumie już sam nie wiem czy na dobry mail im wysyłam czy to do jakiegoś kosza trafia albo coś.
 
D 116

dziubols

Użytkownik
If you have funds in your Australian wallet, or you would like to bet on Australian events in the future, you will need to provide us with documents CERTIFIED by a community leader, (i.e. teacher, councillor, doctor, dentist or similar). In order to certify your documents, you must do the following;

1. Print or photocopy each of your documents.

2. The certifier must write on each page “I certify that this is a true copy of the original document”, followed by their name, signature and rank/title.

3. These certified documents can then be scanned/photographed and sent to us.

Please email a certified copy of one document from each of the following categories:

Personal Identification – a copy of one the following photo ID&#39;s:

Passport
Driving License
National Identification Card
Address Verification – a copy of one of the following:

Utility Bill (less than 3 months old)
Bank Statement (less than 3 months old)



Chce zweryfikowac &quot;Australian Wallet&quot; i kto normalny ma mi potwierdzic te papiery ? przeciez nie zaden nauczyciel czy doktor... co tam im podeslac ?
 
G 0

green

Użytkownik
Podrzuciłby ktoś e-mail który wyświetla mu się kiedy wchodzi na stonie przez zakładkę &quot;contact us&quot; do weryfikacji?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Idziesz do notariusza, w zasadzie przyjmie Cię sekretarka notariusza, skseruje Twój dowód, przystawi dwie pieczątki i już. Kiedyś kosztowała ta usługa z 8 złotych, nie wiem jak teraz. Betfair mi kiedyś zaakceptował potwierdzenie z pieczątką sąsiada - emerytowanego już nauczyciela matematyki, pyknął swoją magisterską piecząteczkę, podpisał i już. Napisałem do supportu że to nauczyciel i podałem jego nr telefonu na potwierdzenie. Przyjęli bez problemu.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Faktycznie nie akceptują wyciągu z banku w formie pdf-u ?
Następna sprawa, coś tam pisze, że należy wysłać screena karty kredytowej lub debetowej z okresem ważności minimum 3-miesięcznym. Czy może być np.wpłata bankowa za sat tv? Co jest jeszcze potrzebne poza screenem dowodu lub paszportu?
Screen dowodu obustronny, czy wystarczy z datą urodzenia i zdjęciem?
Dziękuję z góry za pomoc dobrzy ludzie. Pozdro.
 
charlie71 2

charlie71

Użytkownik
Konto zakładałem miesiąc temu. Od razu wysłałem :
1.skan paszportu
2.skan karty bankomatowej (zamazane 4 ostatnie cyfry)
3.potwierdzenie z banku przelewu na skrill (w pdfie)
Przez dwa tygodnie cisza,napisałem maila na [email protected] czy dokumenty zostały zaakceptowane i po 24h konto było zweryfikowane.
 
Do góry Bottom