>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

weryfikacja konta dodatkowe dokumenty

K 2

kobo

Użytkownik
Witam
Otworzyłem konto ponad miesiac temu.
Konto zostało zweryfikowane i wpłaciłem kasę.
Po tygodniu nie mogłem się zalogować do konta.
na czacie kazali dosłać : rachunek za telefon , selfie , jeszcze raz zdjecie dowodu, i na końcu akt urodzenia...

od tygodnia czekam na informację zwrotną i cisza . nie ukrywam że jest to wkurzajace bo kasa jest zablokowana

czy ktoś miał podobna stytuacje? ile to może jeszcze trwac?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Zazwyczaj to trwa pare dni, zależy od przyczyny blokady. Czasami trzeba się przypomnieć chatowo lub telefonicznie.
 
1 17

1abc

Użytkownik
Ta firma robi się jak 1xbet. Zmienia swoją politykę jak większość graczy przerzuci się do nielimitujacych firm i zacznie im brakować tych co przegrywają ???? tzw. graczy rekreacyjnych ???? .
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
No wlasnie tez mi sie wydaje, ze musieli zmienic swoja polityke, bo to co sie teraz tam dzieje, to przechodzi ludzkie pojecie. Problemy z weryfikacja, szybkie limity, mniejsza wygrana maksymalna na nowym koncie. Kiedys na przyklad, na nowym koncie, na tym patologiczny- acz dochodowym - challengerze z tenisa stolowego maks. wygrana na jednym kuponie zagranym live mogla wynosic 10k, a teraz, po zmianie strony, tylko 2,5k.
Zenada.
 
K 2

kobo

Użytkownik
no trwa to juz ponad tydzień i końca nie widać
czy oni mogą sobie zablokować konto nie wypłacając depozytu mimo ze wszystkie dokumenty dostarczone?
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Śmiech na sali, gram od roku na becie, więcej u nich zostawiałem niż wypłacałem ale nigdy z wypłatą problemu nie było. Ostatnio szczęście mi sprzyja i w rezultacie nałożenie restrykcji na konto: brak możliwości wpłaty, brak możliwości typowania... Nie bawię się nawet w wyjaśnianie tego, bo pracują tam ludzie niekompetentni tylko szukam innego bukmachera.
 
K 2

kobo

Użytkownik
napisze do skrilla jeszcze moze mi pomoga skoro to ich partner a usluga nie została moim zdaniem wykonana , moze zwrot depozytu bet365 bo kasa nie zosatła obrócona w ogole
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Skrill raczej tu nie pomoże, bo tak to by połowa ludzi chciała wycofać zwroty jak im zostało zablokowane konto. (Jak nie byli defacto oni właścicielami między innymi)
Czy dostałeś od nich jakąś odpowiedź? Przypominasz się cały czas?
 
K 2

kobo

Użytkownik
Skrill raczej tu nie pomoże, bo tak to by połowa ludzi chciała wycofać zwroty jak im zostało zablokowane konto. (Jak nie byli defacto oni właścicielami między innymi)

Czy dostałeś od nich jakąś odpowiedź? Przypominasz się cały czas?

wiesz nie mowie o przegranej kasie -był zrobiony depozyt i odrazu chcieli dodatkowe dokumenty które zostały wysłane .

Na moje jest nie wywiązanie się z usługi to tak jakbyś zaplacił za usługę która nigdy nie została wykonana, albo za płacił za towar przez skrill którego nigdy nie otrzymałeś .

tak codziennie sie przypominam i tylko dostaje odp na czacie że czas weryfikacji nie ma określonych ram czasowych i mam czekać na meila...
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
wiesz nie mowie o przegranej kasie -był zrobiony depozyt i odrazu chcieli dodatkowe dokumenty które zostały wysłane .

Na moje jest nie wywiązanie się z usługi to tak jakbyś zaplacił za usługę która nigdy nie została wykonana, albo za płacił za towar przez skrill którego nigdy nie otrzymałeś .

tak codziennie sie przypominam i tylko dostaje odp na czacie że czas weryfikacji nie ma określonych ram czasowych i mam czekać na meila...

jeżeli jesteś w stanie rozmawiać po angielsku to zmień sobie język na angielski, ludzie na anglojęzycznym czacie są bardziej ogarnięci od Polaków.
 
Do góry Bottom