>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja konta w tobet

S 45

sikorrrr

Użytkownik
No ok\. Ale jest hipotetyczna sytuacja. Założyłem konto 1 września. Do tej pory nie zrobiłem weryfikacji. Wpłacam na konto 20dni temu X pieniędzy. Ugrywam z tygo Y pieniędzy. I jest weryfikacja konto. Wysyłam wszystkie skany, to co jest potrzebne. I czy może wystąpić sytuacja, że dostane wiadomość typu- ,,Przeszedł Pan weryfikacje prawidłowo, lecz konto zostało zweryfikowane po 30 dniach od daty założenia więc nie możemy wypłacić Y pieniędzy, a jedynie kwotę X.&#39;&#39;
Czy to jest możliwe?
Czy są osoby które pomimo późniejszej weryfikacji wypłacały kasę bez problemu?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jeśli przechodzisz weryfikację i nie ma podejrzeń, że łamałeś regulamin nic podobnego nie ma prawa Cie spotkać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy są osoby które pomimo późniejszej weryfikacji wypłacały kasę bez problemu?
Jeśli zweryfikują Cię pozytywnie, to nie ma znaczenia po jakim okresie od założenia konta...
Np. ja mam tam konto od ponad roku, wcześniej wypłacałem kasę bez żadnej weryfikacji i dopiero ostatnio mnie zweryfikowali... Żadnych problemów z wypłatą nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 45

sikorrrr

Użytkownik
A no to uspokoiliście mnie, bo prawdopodobnie na nowy rok(po grudniu) dostanę 500zł bonusu za typowanie w lidzetyperów, więc nie wiedziałem, czy gra będzie warta świeczki, ale skoro tak, to bardzo się cieszę. Dzięki ????
 
U 0

uqasch

Użytkownik
Witam a moaj sytuacja jest tak: wysłałem im komplet dokumentow i po kilku dniach odrzucili mi &quot;miejsce zamieszkania&quot; okazalo sie ze zapomnialem zmienic w danych w tobet adrs poniewaz sie ostatnio przemeldowalem. zmienilem dane, wyslalem ponownie i znowu mi odrzucili z tej samej przyczyny... wyslalem teraz po raz 3 27.12 i czekam na co bedzie dalej. dodam jeszcze ze wysyłałem do polskiego suportu 2 razy prośbę o pomoc i nie ma ŻADNEJ odpowiedzi nawet &quot;pocałuj sie w du*e, a Twoje pieniądze przepijemy&quot; ! chyba tez zrezygnuje z tego buka ;/ a szkoda bo tam zawsze jakos dobrze i szybko mi sie wplacalo kase w razie potrzeby i wyplacali tez terminowo ;/
 
S 0

singielek

Użytkownik
Jak dla mnie to ta firma prowadzi politykę opartą na oszukiwaniu klientów.Ich dział pomocy o kant d...można rozbić.Zero reakcji na pisane przeze mnie maile,a mam problem z weryfikacją konta.Pisałem zarówno na polską jak i angielską pomoc.Polska pomoc podczas rozmowy na żywo(czasami działa live chat)obiecała rozwiązać mój problem w kilkanaście godzin.One już minęły i wciąż jest echo z ich strony.NIE POLECAM!tego buka.P.S.Dlaczego do weryfikacji nie wystarczy sam dowód osobisty?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dlaczego do weryfikacji nie wystarczy sam dowód osobisty?
Nie tylko oni wymagają więcej niż 1 dokumentu... Rozumiem, że weryfikacja jest czasem irytująca, ale porównując zyski (bonusy) do strat (nerwy przy weryfikacji), to chyba warto... Z wypłatami nie ma problemów, oferta niezła...
może oni mają jakieś konkretne godziny ?
Nie mają, jak mawia moja Babcia &quot;nie kiełbasa, ciężko wyczuć&quot;... Czasem uda się ich &quot;trafić&quot; i myślę, że sformułowanie &quot;uda się&quot; najlepiej oddaje problem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak taki k*******y ten tobet, to go sobie odpuść. Ja nie wiem chyba mam do nich szczęście. Gram od dłuższego czasu i jak na razie zero problemów.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i Tobet się do mnie przyczepił o jakość dowodu tożsamości, a gdy to nie wystarczyło to i o paszport tak samo. Nie mam skanera, a aparat cyfrowy czy też w komórce nie robi zbyt dobrych zdjęć i co teraz zrobić? Rachunek za media przyjęli, to samo zdjęcie karty na którą poszła wypłata. Macie jakieś porady?
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Cyrki straszne z tym Tobetem. Wszystko zaakceptowali oprócz dowodu płatności. Regulamin mówi, że &quot;Wpłat można na konto Tobet dokonywać tylko z użyciem osobistego konta bankowego, konta Moneybookers lub karty kredytowej, które są zarejestrowane na nazwisko posiadacza tego konta Tobet.&quot; Zapoznałem się z tym i wpłaciłem sobie pieniążki z konta syna kartą, wysłałem im skan z konta - odrzucili, zeskanowałem im kartę płatniczą syna, odrzucili. Nie mam już sił do tych *****anych weryfikacji, a Live Chat obsługują jakieś osoby, które same nie wiedzą chyba w jakim świecie żyją.
[*].
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Wbijaj na chat.
Wbrew pozorom, jeżeli trafisz na kometetną osobę,
ja trafiłem na Pana Dawida, który pomógł mi rozwiązać ten punkt (dowód płatności) poprzez zrobienie zrzutu z mojego konta bankowego, weryfikacja przebiegnie bardzo sprawnie.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Zrobiłem im zrzut z konta, ale wyciąłem pozostałe moje przelewy i zostawiłem tylko dwa dotyczące Tobeta i odrzucili mi..
 
L 147

luminat

Użytkownik
Cyrki straszne z tym Tobetem. Wszystko zaakceptowali oprócz dowodu płatności. Regulamin mówi, że &quot;Wpłat można na konto Tobet dokonywać tylko z użyciem osobistego konta bankowego, konta Moneybookers lub karty kredytowej, które są zarejestrowane na nazwisko posiadacza tego konta Tobet.&quot; Zapoznałem się z tym i wpłaciłem sobie pieniążki z konta syna kartą, wysłałem im skan z konta - odrzucili, zeskanowałem im kartę płatniczą syna, odrzucili. Nie mam już sił do tych *****anych weryfikacji, a Live Chat obsługują jakieś osoby, które same nie wiedzą chyba w jakim świecie żyją.
[*].
Słowo klucz brzmi: osobistego. Nie akceptują wpłat od osób trzecich a taką wpłatą jest również dokonanie depozytu z konta, karty osoby pokrewnej mającej takie samo nazwisko.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze luminat. Musisz im okazać dowód zamieszkania w postaci oficjalnej, zrób zrzut z konta bankowego, rachunku jagiegokolwiek na którym widnieje TWOJE imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.
 
Do góry Bottom