>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

weryfikacja konta

B 0

bartek2309

Użytkownik
Cześć, rejestrowałem swoje 2 konto na becie, na mojego ojca. niestety podczas rejestracji, zmieniły się dane osobowe poprzez autouzupełnianie, tj imię. nie zauważyłem tego i zaakceptowałem wszystko, a następnie od razu wpłaciłem pieniądze. obróciłem trochę pieniędzmi i zrobiło się około 700zł, więc stwierdziłem że je wypłacę. wziąłem dowód od mojego taty, zrobiłem zdjęcie i im przesłałem, niestety nie zauważając że imię na podane podczas rejestracji konta różni się od imienia na dowodzie. weryfikacja została nieuznana, zostały &quot;wprowadzone pewne restrykcje na koncie&quot;. napisałem na czacie o zaistniałej sytuacji i po kilku minutach dostałem odpowiedź, że rozmowa zostaje przerwana, ponieważ konsultant nie odbywa rozmowy z właścicielem konta. zadzwoniłem do nich na infolinie, dostałem taką samą odpowiedź. Pytanie do was, czy jest jakaś szansa, aby zweryfikować dane czy już nie ma sensu do nich pisać/dzwonić?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Niech ojciec dzwoni, według mnie to jedyna szansa, bo wysyłać im selfi, potwierdzenie adresu itp bez ich odzewu może nic nie dać.
 
C 0

caerus

Użytkownik
Jak dzowniles do betu to przedstawiles sie jako Ty czy jako Twoj ojciec? Zadzwon jeszcze raz na infolinie, przedstaw sie jako swoj tato czyli wlasciciel konta. Konsultant potwierdzi z Toba login i kod bezpieczenstwa nastepnie powie Ci ze wymagana jest dodatkowa weryfikacja danych: imie i nazwisko, data urodzenia (moze rowniez zapytac ile masz lat lub ile bedziesz mial lat w 2017), adres email lub nr tel, adres zamieszkania, data i kwota ostatniego depozytu lub metoda platnosci. Jak potwierdzisz wszystkie dane spiewajaco to zostaniesz poproszony o wyjasnienie skad pomylka w imieniu. Tu akurat mozesz powiedziec prawde czyli autokorekta. Jezeli wszystko bedzie mialo rece i nogi to odblokuja Ci konto ewentualnie poprosza abys doslal dodatkowy dokument tozsamosci potwierdzajacy informacje, ktore przekazales. W razie problemow pisz na prv.
 
Do góry Bottom