>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja telefoniczna

C 94

crock

Użytkownik
Weryfikacja odbywa sie po polsku czy angielsku??
I mam pytanie odnosnie poprawnie wpisanego numeru(komorkowego), +48 nie moge wpisac wiec wpisuje normalnie 48515xxxxxx??
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
czy u nich weryfikacja polega na telfonie czy trzeba im wysyłąc skany dowodu tego bym nie chciał wole telefonicznie
 
M 0

mikels

Użytkownik
Do mnie dzwonili i pytali jaka jest różnica między handicapem azjatyckim a 3 drogowym.
Pytali też o hc 0.0,-0.5. Jaką mają marże na livie itp. Połowe z tego nie wiedziałem bo jakiś cwaniaczek dzwonił, ale generalnie kolo powiedział że mogę wypłacic i od tamtej pory nie ma problemu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A jak można NIE przejść tej weryfikacji? Chodzi mi o to jak podam wszystkie dane osobowe imię, nazwisko, data urodzenia itp., ale nie będę znał odpowiedzi np. jaką mają marże?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A jak można NIE przejść tej weryfikacji? Chodzi mi o to jak podam wszystkie dane osobowe imię, nazwisko, data urodzenia itp., ale nie będę znał odpowiedzi np. jaką mają marże?
Nie, nie. O marżę Cię nie zapytają. Przecież to nie jest test: &quot;Co wiesz o naszym buku&quot; tylko sprawdzenie czy znasz dane, które podałeś.
Gdy dzwoni do Ciebie kobieta i każe wymieniać datę urodzenia, imię itd. w różnej kolejności to musisz &quot;być ich właścicielem&quot; albo świetnie je pamiętać. Gdybyś musiał szukać najpierw kartki z zapisanymi odpowiedziami raczej byś nie przeszedł weryfikacji ;). To samo jeśli okazałoby się, że ktoś inny jest właścicielem numeru telefonu jaki podałeś.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie, nie. O marżę Cię nie zapytają. Przecież to nie jest test: &quot;Co wiesz o naszym buku&quot; tylko sprawdzenie czy znasz dane, które podałeś.
Gdy dzwoni do Ciebie kobieta i każe wymieniać datę urodzenia, imię itd. w różnej kolejności to musisz &quot;być ich właścicielem&quot; albo świetnie je pamiętać. Gdybyś musiał szukać najpierw kartki z zapisanymi odpowiedziami raczej byś nie przeszedł weryfikacji ;). To samo jeśli okazałoby się, że ktoś inny jest właścicielem numeru telefonu jaki podałeś.
Czyli wystarczy swoje dane znać i nić kompletnie nie wiedzieć o bukmacherce? Cytuję:
Do mnie dzwonili i pytali jaka jest różnica między handicapem azjatyckim a 3 drogowym.
Pytali też o hc 0.0,-0.5. Jaką mają marże na livie itp.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czyli wystarczy swoje dane znać i nić kompletnie nie wiedzieć o bukmacherce? Cytuję:
Tak.
Nie wiem po co mieliby pytać o marżę... albo zadawać inne pytania związane z bukmacherką. Post kolegi wydaje mi się mało realny ale możesz poczekać aż dostaniesz potwierdzenie od kogoś innego.
 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Podłącze się pod temat.Jestem pełnoletni mam konto na siebie w banku etc ale mam telefon na abonament na mojego tatę ponieważ jeszcze studiuje i nie mam zarobków. To znaczy że nie mogę podać tego nr. telefonu??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oni dzwonią, a nie sprawdzają na kogo jest telefon ???? Przecież przy tel na kartę nie można tego sprawdzić ;)
Możesz mieć tel. na tatę, grunt że z niego korzystasz i w razie gdyby dzwonili, Ty odbierzesz.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dziś przyszedł do mnie list od bet365 w celu weryfikacji konta. Więc niektórzy z was też mogą się tego spodziewać.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
po weryfikacji telefonicznej chcieli skan dowodu aby dokończyć identyfikacje, i aby przesłać mi bonus na konto... MIał też tak ktoś?
teraz po zalogowaniu się wyświetlił mi sie komunikat ,że nie mogą zakceptowac mojego maila i mam uaktualnić dane moje...
OCB?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
i jak jest z tą weryfikacją tel? rozumiem, że kolega mikels sobie jaja robi?
Niestety przeprowadziłem się i nie mam jeszcze dokumentów na nowy adres, dlatego zarejestrowałem się na mamę i mam nadzieję, że nie będzie miała problemów z przejściem weryfikacji, jeśli jej tam trochę wytłumaczę.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A jeżeli poda im się ten pesel, oni go gdzieś sprawdzają czy jak to jest?
chodzi mi oto, czy mogą sprawdzić czy podałem prawidłowy.
Odpisałem Ci w innym temacie. Weryfikacja telefoniczna nie służy do sprawdzenia prawidłowości danych. Służy do sprawdzenia czy osoba, której mają dane faktycznie u nich gra czy tylko użyczyła dane innej osobie.
 
M 0

mick303

Użytkownik
po jakim czasie, od prosby o telefon, oni dzwonia zeby zweryfikowac konto?
Ja czekam juz cztery dni i jeszcze nie dzwonia.
 
pkanonier 6

pkanonier

Użytkownik
ta weryfikacja telefoniczna jest obowiązkowa w jakimś określonym czasie od depozytu, czy można to zrobić przed samą wypłatą?
 
Do góry Bottom