>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja telefoniczna

cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Krótka piłka - b365 nie dzwonił do mnie, za to dostałem wiadomość, że &quot;próbowali&quot; dzwonić. Nr podałem dobry, oni nie dzwonili i teraz chcą nr paszportu. Czy ktoś wie, czy będą ze mną tak w ciuciubabke długo grać? W sensie, czy tym weryfikacjom jest koniec? Bo coś czuje, że jak jaja z telefonem sobie robią, to zaraz będzie, że nr paszportu zły, potem że skan dowodu niewyraźny itp i kasy nie wypłacę ????
 
favago 69

favago

Użytkownik
Czy ktoś wie, czy będą ze mną tak w ciuciubabke długo grać? W sensie, czy tym weryfikacjom jest koniec?
No powinien być koniec. Telefon na pewno załatwiłby sprawę. Napisz do supportu z pytaniem, dlaczego nie mogli się dodzwonić. Jeśli, jak mówisz, podałeś dobre dane, to NIE MA takiej opcji, żeby nie mogli sie dodzwonić.

Bet365 ma raczej dobrą opinię. Może warto wysłać ten paszport i mieć z głowy?
 
tjb713 6

tjb713

Użytkownik
do mnie tam nikt nie dzwonil, ani nic nie wysylal, poprostu wyslalem im skan dowodu osobistego i potwierdzili moje konto, ot co...
 
L 0

lukass008

Użytkownik
Witam,
mam pytanie związane z weryfikacją (nie telefoniczną ale nie chcę zakładać nowego tematu) Otóż dostałem od Bet365 takiego maila:
&quot;Zgodnie z naszymi procedurami dotyczącymi KYC*, wymagamy potwierdzenia danych personalnych takich, jak: adres email, numer telefonu i adres zamieszkania. Prosimy o sprawdzenie wszystkich danych podanych poniżej:
Tu moje dane....
Jeżeli są one prawidłowe, to prosimy przesłać odpowiedź na ten email lub skorzystać z tego linku, aby potwierdzić dane &quot;
No i kliknąłem w link do potwierdzenia danych i wyskoczyło mi okienko z informacja:
&quot;Dziekujemy, weryfikacja Twojego konta zakonczyla sie sukcesem. &quot;
Czy to oznacza że moja tożsamość jest już zweryfikowana, mogę wypłacać pieniądze, nie muszę im przesyłać skanu dowodu ani prosić żeby do mnie zadzwonili?
Dzięki i pozdrawiam
 
favago 69

favago

Użytkownik
Może raczej w ten sposób: wstępnie wystarczy. Ale prędzej czy później wysyłanie papierów do nich raczej Cię nie ominie.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
W piątek przed południem poprosiłem o weryfikację telefoniczną mojego konta (uprzednio wysłali mi aż trzy listy z kodem aktywacyjnym, wystarczyłby 1 ???? ). Dzisiaj (niedziela) o 5 rano dostałem wiadomość:
Szanowny Kliencie,

Informuję, iż z uwagi na nadmiar pracy w dniu dzisiejszym nie jesteśmy w stanie skontaktować się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia danych na koncie.

W celu przeprowadzenia naszej wewnętrznej kontroli KYC (Weryfikacja tożsamości), niezbędna jest weryfikacja Pana/Pani danych osobowych.

KYC (Weryfikacja tożsamości) wymaga przesłania jednego z następujących dokumentów tożsamości:

- prawo jazdy
- paszport
- kod weryfikacji pocztowej
- świadectwo urodzenia (świadectwo ślubu, jeżeli nazwisko uległo zmianie)
- dowód osobisty (dla klientów z krajów innych niż Wielka Brytania)
- Citizencard (Wielka Brytania)
- Codice Fiscale (Włochy)

Aby zrealizować Pańską/Pani prośbę o wypłatę i nie powodować dalszych opóźnień, prosimy zeskanować jeden z powyższych dokumentów i przesłanie go emailem do xxx

Uwaga: prosimy nie przesyłać oryginalnych dokumentów. Dziękujemy za Pańską pomoc w tej sprawie.

Z poważaniem;

Zespół
bet365.com
Skany dowodu poszły przed chwilą. Zobaczymy kiedy konto zostanie w pełni aktywowane.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Cudownie, nie ciesz się za wcześnie bo oni lubią czasami wysłać list i poprosić o podanie kodu zapisanego w liście... Kiedyś z Nimi przeżyłem taką przygodę, kiedy zweryfikowali mi konto po wysłaniu zdjęcia dowodu, a jak chciałem wypłacić okazało się, że aby zweryfikować właściciela potrzebne jest podanie kodu z listu.
Wg Nich aby zweryfikować konto do grania potrzebne jest zdjęcie dowodu, ale żeby zweryfikować właściciela potrzeba podać kod z listu, który ma dojść w 7 dni...
Nie wszystkich tak weryfikują, ale to się u Nich zdarza dość często i nie radziłbym się tak cieszyć za wczas ???? Ale kiedy już zweryfikują konto całkowicie to można grać do woli :p
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Kod z listu wklepałem już jakiś czas temu. Chyba drugi raz mnie o to nie poproszą?
I nie, nie cieszę się, bo nie ma z czego ???? . Post napisałem po to by pokazać kolejny przykład weryfikacji, bo jak widać mają na to x sposobów. Ucieszę się jeśli będę wypłacał od nich grubą kasiorę ;)
 
T 0

tomeqf

Użytkownik
a czy weryfikacja np telefoniczna zmniejszy w jakimś stopniu ryzyko odmowy wypłaty pieniędzy w sytuacji gdy pierwszą wpłatę dokonałem z konta bankowego brata(czyli poprostu z konta osoby trzeciej)?
 
Do góry Bottom