>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja tożsamości.

P 3

pajdan

Użytkownik
Witam, moja koleżanka zagrała darmowy zakład w betclic, przegrała i chce wypłacić i teraz ma taki problem iż oni żądają od niej skanu prawka albo paszportu, wcześniej wysłała im już skan dowodu, wyciągu bankowego, i umowy o prace lecz nie posiada ani prawka ani paszportu więc co może z tym zrobić? Ja osobiście nie miałem w tej firmie żadnych problemów więc nie wiem już co mogę jej powiedzieć żeby do nich napisała. Macie jakiś pomysł?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Może np. napisać im, że nie ma ani prawa jazdy, ani paszportu. Przy okazji może też zapytać co ma dalej robić.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
No czytałem ostatnio na necie że zaczęli robić problemy... niech do nich napiszę na czacie i ładnie powie że nie posiada prawka i paszportu, czasami przechodzi... a czasami niestety nie :|
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Poradziłem jej żeby wysłała jeszcze legitymacje ze szkoły zobaczymy może już wtedy im wystarczy.
Ze średniej szkoły? Nie ma szans, żeby to coś zmieniło. Prędzej legitymacja studencka choć i w tym wypadku wątpię.
Radziłym koleżance męczyć support bo wymaganie od kogoś prawa jazdy i paszportu jest idiotyczne. Szczególnie odkąd weszliśmy do strefy Szengen
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Dostała zwrot przegranego kuponu, więc nie jest tak najgorzej. Gorzej gdyby wygrała, a oddali tylko depozyt.

Zrobili się podejrzliwi, bo promocja jest zbyt kusząca, żeby prędzej czy później nie dobrali się do niej multi.
 
Do góry Bottom