>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

weryfikacja w Moneybookers

V 0

vektor

Użytkownik
Witam mam pytanie jak moge zweryfikowac konto na moneybookers żebym mogł swobodnie przesyłać pieniądze na swoje konto bankowe
Wysłałem przelewem 40zł i mieli w tytule podać kod weryfikacyjny lecz nie było żadnego kodu
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Witam ja własnie , dzisiaj chciałem sobie zlecić wypłąte z moneybookers 700 zł bo akurat udało sie ugrać na bet365 , ale oni teraz chcą weryfikacji danych , i podali mi 3 kroki . Ja chciałbym sie dowiedzieć ,który krok jest najlepszy i najszybszy ??

Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)

Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych

Opcja 3: Zweryfikuj swój adres (wciągu 2-5 dni roboczych)
 
S 0

stardust1984

Użytkownik
Moja sytuacja wyglada tak: mam swoje konto moneybokers stare kiedys tam zweryfikowane przez list ale chcialem byc madrzejszy. Załozylem sobie drugie z fikcyjnymi danymi zeby wykorzystac znowu bonus w kasynie internetowym wplata poszla, kase z wygranej wycofalem na moneybokers i sie zdziwilem ze jest limit byl przeciez do 1000euro! a teraz blokada ani w jedna ani w druga strone nie moge ruszyc kasy puscilem jakies tam 1 euro na swoje konto w celu werfikacji tylko ze dane sie nie zgadzaja tu fikcyjne na koncie bankowym normalne ale ten 1 euro doszedl przelewem to jest Tytuł: TRN ID i 9cyfr jest i gdzie ten kod weryfikacyjny??
Dam rade cos z tym zrobić????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Moja sytuacja wyglada tak: mam swoje konto moneybokers stare kiedys tam zweryfikowane przez list ale chcialem byc madrzejszy. Załozylem sobie drugie z fikcyjnymi danymi zeby wykorzystac znowu bonus w kasynie internetowym wplata poszla, kase z wygranej wycofalem na moneybokers i sie zdziwilem ze jest limit byl przeciez do 1000euro! a teraz blokada ani w jedna ani w druga strone nie moge ruszyc kasy puscilem jakies tam 1 euro na swoje konto w celu werfikacji tylko ze dane sie nie zgadzaja tu fikcyjne na koncie bankowym normalne ale ten 1 euro doszedl przelewem to jest Tytuł: TRN ID i 9cyfr jest i gdzie ten kod weryfikacyjny??
Dam rade cos z tym zrobić????
mądrzejszy to już nie jesteś....
jak fikcyjne konto to przepadłeś z kretesem........................
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
mam problem!chce wypłacic z buka ale najpierw zeby z mooneybookers wyplacic musze zwyrywikować adres!list mi wyslali aż 27.12.09 więc juz pewnie nie dojdzie co mam zrobic by je zweryfikowac bo przeciez nie bede im dawal 7.50 od kazdego przelewu 40 złotowego bo to zdzerstwo
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Wybaczcie, moze głupie pytanie ale naprawdę szukałem ;) nie mogę znaleźć mejla do MB żeby zadać im kilka pytań o tą weryfikację konta. Mógłby mi ktoś go podać jeśli taki ma ? ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Po co mail bezpośredni?
Zaloguj się, wejdź w &quot;kontakt&quot; a następnie &quot;pomoc drogą elektroniczną&quot;
Tam możesz wybrać zakładkę Mój profil gdzie pewnie znajdziesz część odpowiedzi na temat weryfikacji i miejsce na przesłanie wiadomość do MB o tejże tematyce ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Witam. Cz to prawda, że przelanie pieniędzy ze swojego konta na konto MB automatycznie weryfikuje moje konto?
nie do konca. Jesli bedziesz wplacam przez MB problemu nie bedzie, natomiast jesli z MB bedziesz chcial wyslac kase na konto bankowe juz ten problem sie pojawia. Ja czekalem za listem kolo tyg i dopiero wtedy moglem zrobic przelew z MB na konto bankowe. Niestety buk w ktorym gram czyli Bet365 nie moge bezposrednio z niego wyslac kasy na konto bankowe tylko z tego co wplacalem czyli na MB. Troche to pokrecone ale niby bezpieczne zeby &quot;nikt nie pral brudnych pieniedzy &quot;
 
R 0

ronni91

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, bo mam jakiś limit, że nie mogę teraz przelać do buka kasy i potrzebna jest weryfikacja. Gdy wybieram weryfikację przez kartę pojawia się tam podpunkt: Cel niniejszej wypłaty:
-cele hazardowe
-cele niehazardowe
Po co im ta informacja?
 
N 3

navson

Użytkownik
Niestety buk w ktorym gram czyli Bet365 nie moge bezposrednio z niego wyslac kasy na konto bankowe tylko z tego co wplacalem czyli na MB. Troche to pokrecone ale niby bezpieczne zeby &quot;nikt nie pral brudnych pieniedzy &quot;
w bet365 możesz zmienić metode wypłaty pieniedzy. Domyślnie jest MB, ale można też przesłać bezpośrednio do banku. Tam gdzieś w opcjach wszystko jest opisane, tylko trzeba ustawić.
 
daviid 22

daviid

Użytkownik
a ja mam taki problem chlałem wypłacić kasę i pojawia się takie coś ????



Transakcja nie może być zrealizowana, gdyż opcja dokonywania przelewów wychodzących i płatności kartą kredytową/ debetową z Państwa konta została zablokowana.
Aby ją odblokować należy wpłacić środki na Państwa konto Moneybookers za pomocą przelewu bankowego.

Weryfikację listem dokonałem jakiś tydzień temu
wpłaciłem 1ojro przez P24 i nic
wpłaciłem 1 ojro na konto MB w wawie z tytułem ID klienta i dalej nic
miał ktoś taka sytuacje ??
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
musisz zrobić przelew ze swojego konta bankowego tak żeby Twoje dane zgadzały się z danymi w MB.
Inne wpłaty nie zweryfikują Twojego konta.
 
Do góry Bottom