>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WESG 2016 Europe & CIS Regional Finals

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP

Turniej: WESG 2016 Europe &amp; CIS Regional Finals
Gra: Counter Strike:Global Offensive
Rodzaj: LAN
Data: 06.10 - 09.10
Miejsce: Kijów, Ukraina
Pula nagród: 75.000$ oraz 8 zespołów kwalifikacja do World Electronic Sports Games (WESG)
Stream:
https://www.twitch.tv/starladder5
lub
https://www.twitch.tv/izakooo

Drużyny biorące udział w turnieju i podział na grupy:

Grupa A: GODSENT, Kinguin, LDLC Espoir , Team1, Pixel
Grupa B: EnVyUs, Astralis, ALTERNATE aTTaX, dd, fish123
Grupa C: Virtus Pro, .Russia, .Norway, Bpro, Guerilla Method
Grupa D: dignitas, epsilon, iGame.com, k1ck oldschool, EYEsports

Dodatkowe informacje:

6.10-7.10 Mecze grupowe BO1, Zwycięzca grupy przechodzi do ćwierćfinałów, a zespoły z 2 i 3 miejsca przechodzą do &quot;grupy spadkowej&quot; skąd 4 zespoły awansują do ćwierćfinałów

8.10 Mecze ćwierćfinałowe i mecze grupy spadkowej BO3

9.10 Półfinały, Finał oraz mecz o 3 miejsce BO3


WSZELKIE INNE INFORMACJE (MAPY,GODZINY ITD) ZNAJDZIECIE POD TYM ADRESEM: http://www.hltv.org/matches/

Zapraszam do dyskusji i życzę wszystkim powodzenia ????
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Mecz ; VP vs Norwegia
TYP : Norwegia +4,5
1,83 Bet365

Analiza :
Moim zdaniem VP , to wygra ale nie wielką przewagą. VP ostatnio zmęczone graniem w NY , ESL League i teraz kolejny dzień przed nimi. Pasha ostatnio jest cieniem siebie , ogólnie nie podoba mi się jego gra , byali ma rundy gdzie robi 3 fragi , a czasem nie trafia mając 1 sek przewagi.
Statystyki pokazują , że VP jest drużyną lepsza ale wydaje mi się , że ugranie 12 rund przez Norwegię jest mocno prawdopodobne - nie szalejcie ze stawkami , bo jak zawsze mecze VP mogą przybrać inną wersję ????

✅✅

Kto pobrał typ niech zostawi plusa ???? ))
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 9

plokin

Użytkownik
Napisał neo po turnieju w NY o dużym zmęczeniu. Dzisiaj w pierwszym pojedynku grali równo, ale niewystarczająco by wziąć dogrywkę.
Patrząc na pojedynek z Norwegami nie mam zamiaru ubliżać grze VP. Grają bez pomysłu i ciężko będzie im o comeback w ct na mirku. Szczęśliwi, którzy nie obstawiali dzisiaj VP, a prawdopodobnie bogatsi grający handicap na Norwegów (a może i nawet czysty win).
Zabawna sytuacja po terro na mirku. Snax wyrzucił swoją awp i kupił broń komuś z drużyny, po czym zapomniał wziąć swojej broni. Zorientował się dopiero przed samym midem po rzuceniu jakiegoś granata. Niby szczegół, ale pokazujący zmęczenie (niewystarczającą koncentrację) naszego głównego snajpera.
 
P 9

plokin

Użytkownik
Czyli braki w koncentracji u snaxa nie wzięły się znikąd. Ja mam nadzieję na dobry powrót, bo i tak nie warto obstawiać najbliższych dwóch pojedynków VP.
Bardzo dobra postawa drugiej polskiej drużyny na tym turnieju, a w szczególności micha. Z drugiej strony aż żal patrzeć na grę exfnatic, zawodników którzy kiedyś kosili wszystkich.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
Godzina: 18:00
Mecz: Norwegia - .Russia
Typ:
Norwegia win @1.30 5/10 ⛔ ⛔ ⛔
Norwegia -4.5 [email protected] 3/10
⛔ ⛔ ⛔
Norweski mix chyba w najmocniejszym możliwym składzie z zawodnikami teamów takich jak Faze czy dignitas nikomu przedstawiać nie trzeba. Rubino, rain i jkaem, Skurk oraz Polly wczoraj wręcz przejechali się z po polakach na Mirage&#39;u. Okej, polacy przemęczeni itd. Ale to co strzelali Rubino, rain oraz Polly to był kawał naprawdę świetnego CS-a. Po 2 wygranych, grają z teamem z rosji, który nie jest tutaj w optymalnym składzie. Brak dosi jest bardzo widoczny, a ub1que nie jest w dobrej formie. Niby team z rosji wygrał do tej pory także 1 mecz, w którym niesamowicie się męczyli ze zmęczonymi virtusami, którzy nawet w plecy wczoraj trafiać nie mogli... Popełniają bardzo dużo błędów i widać że brak im zgrania. Electronic czy WorldEdit to bardzo dobrzy zawodnicy, ale przeciwko norwegom dobra gra nie wystarczy. Handi jak najbardziej do pokrycia
2.
Godzina 20:30
Mecz: Rosja- Guerilla Method
Typ:
Rosja win @1.14 9/10
Rosja -5.5 [email protected] 7/10
⛔ ⛔ ⛔ 16:8 Ruskie kpina, wygrać wszystkie mecze i przegrać z ostatnim zespołem który nie wygrał z nikim w tej grupie ????
Nie mają wstydu...

O rosjanach napisałem trochę w poście poprzednim, dlatego też bardziej skupię się na ich przeciwnikach. Guerilla to nowy zespół, gdzie na pewno dużo czasu minie zanim złapią zgranie. W zasadzie niewiele mogę o tych graczach powiedzieć gdyż scena serbska nigdy się nie liczyła w świecie CS:GO. Zawodnicy ci grają na swoim podwórku, z różnym skutkiem. Sam fakt że biorą udział w tym turnieju jest już dużym sukcesem, do tej pory ugrali 7 rund z norwegami (dzięki temu że grali cache i zaczynali po lepszej stronie) oraz 4 rundy przeciw Bpro. Rosja musi to wygrać, a wręcz zrobić pogrom...

3.
Godzina: 20:30
Mecz: Norwegia - Bpro
Typ:
Norwegia win @1.25 8/10
Norwegia -4.5 [email protected] 6/10
✅ ✅ ✅ 16:11 , gra ogólnie masakra, tyle rund przegranych przez norwegów w przewagach i grając na eko że aż żal było patrzeć... chociaż tyle że oni wygrali
Tak jak pisałem w 1 analizie, norwedzy to dla mnie faworyt do wygrania tej grupy. O 20:30 będą grali z bułgarskim Bpro, który rozpoczął turniej od zwycięstwa nad pół amatorami z serbii 16:4. Bułgarzy nigdy nie byli topowym zespołem. Rzekłbym że jest to zespół tieru 3/4 , który poza bałkanami w sumie nie liczy się na scenie. Zdarzyło im się co prawda wygrać z Pentą czy też LDLC ale to były pojedyncze mecze i do tego 3 miesiące temu, a jak gra penta czy ldlc możemy zobaczyć. Handi -4.5 na norwegów którzy wczoraj dokonali gwałtu na virtusach oraz na codzień grają w topowych zespołach ? Ktoś tu chyba zbyt mocno popił wczoraj...
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Mecz : VP vs Epsilon
Typ : 2:0
Kurs : 1,80

Analiza : Mecz o być albo nie być. Virtusi wczoraj nie grali nic fantastycznego ale dzisiaj muszą pokazać klasę , pasha coraz lepiej radzi sobie ze snip&#39;a , do tego taz ... taz , który coś wczoraj grał. Moim zdaniem nie będzie , to łatwy mecz więc nie gram handi ale po prostu 2:0.

✅✅
Kto pobrał proszę REPUTA ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Turniej kończy się dość dobrze dla polaków. Oba polskie zespoły uzyskały kwalifikacje na światowe finały, więc cel w 100% wypełniony. Mimo nerwów Virtusi ostatecznie kończą na 3 miejscu, a kinguin 4. Zwycięża Team Dignitas który pewnie pokonał team russia w finale.
Gratuluję wygranych i życzę powodzenia w typowaniu kolejnych meczów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom