>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wezwanie do urzędu celnego.

M 1

michael007acm

Użytkownik
Dostałem wezwanie do urzędu celnego w charakterze podejrzanego popełnienia przestępstwa. Bez wątpienia chodzi o udział w zakładach bukmacherskich Marathonbet. W związku z tym, że muszę a przynajmniej wypadałoby jakoś się bronić proszę o wasze sugestie. Marathonbet działa w oparciu na dwie licencje: jedna z Curacao a druga z Alderney (Wyspy Normandzkie).

Jeszcze jedno pytanie: Czy zakłady bukmacherskie są traktowane jako towar czy usługa w prawie UE ?
 
blads 187

blads

Użytkownik
Urząd celny i bukmacherka? Skarbowy to bym się nie zdziwił, ale co mają celnicy do grania u buka. To jest niemożliwe i musi chodzić o co innego. Znajomy dostał wezwanie do nich, ale to jak zamawiał większą partię ciuchów z UK i mu to zatrzymali na granicy, może jakaś paczka do Ciebie przyszła i o to tyle szumu, nie spodziewałeś się czegoś?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
@blads
no Urząd Celny a co ty myślałeś? nie tylko skarbówka może ale to właśnie głównym instrumentem do walki z hazardem jest Urząd Celny
@michael007acm
możesz coś więcej napisać? jak wypłacałeś wygrane pieniądze, czy posiadasz też konta u polskich naziemniaków?
hazard to usługi jakie świadczą firmy na terenie UE
 
T 0

tomeeekkk

Użytkownik
Dostałem wezwanie do urzędu celnego w charakterze podejrzanego popełnienia przestępstwa. Bez wątpienia chodzi o udział w zakładach bukmacherskich Marathonbet. W związku z tym, że muszę a przynajmniej wypadałoby jakoś się bronić proszę o wasze sugestie. Marathonbet działa w oparciu na dwie licencje: jedna z Curacao a druga z Alderney (Wyspy Normandzkie).

Jeszcze jedno pytanie: Czy zakłady bukmacherskie są traktowane jako towar czy usługa w prawie UE ?
To ile wygrałeś , jeśli można wiedzieć ? Mniej więcej - nie musisz podawać dokładnie to Ci powiem ,czy Cię mogli ścignąć.

Ja bym się bronił, tak...
Jesli to nie była kwota bardzo bardzo duża , powiedzieć , że wpłacałeś do buka i tyle a później swój kiesz wypłaciłeś. Nic nie wygrałeś ... Więc , nie ma wygranej , nie ma podatku. Schody się zaczynają jeśli wezwą buka do wykazania transakcji... Jesli wpłaciłeś w przeciągu 2 lat 20 tys. zł i wygrałeś też tyle , to można przyjąć taką obronę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja bym się bronił, tak... Jesli to nie była kwota bardzo bardzo duża , powiedzieć , że wpłacałeś do buka i tyle a później swój kiesz wypłaciłeś. Nic nie wygrałeś ... Więc , nie ma wygranej , nie ma podatku.
Genialna linia obrony ????
Sam fakt GRY u bukmachera nie zarejestrowanego w Polsce jest już wg ustawy antyhazardowej karalny.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
tylko muszą go ścigać poprzez posiadania danych, IP od bukmachera czyli Maratończyków a wątpię aby oni dali polskiej izbie celnej takie dane
nadal czekam na odpowiedź, jak Nasz kolega wypłacał wygrane środki?
jeżeli mogę jeszcze dopytać to czego konkretnie dotyczy wezwanie? wiemy tylko, że podejrzanego popełnienia przestępstwa
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na początek spróbuj tak :
Granie u tzw&quot;nielegalnych&quot;bukmacherów nie jest zabronione.Nielegalne jest obstawianie z TERYTORIUM POLSKI!!! Możesz powiedzieć, że obstawiales sobie będąc zagranicą.(wybierz kraj w którym jest to legalne np Litwa???, gdzieś gdzie masz jakąś rodzine, znajomych albo lubisz sobie jeździć po świecie) To oni muszą ci udowodnić winę, czyli przedstawić logi z Marathonu.Czy im się uda-wątpię.Oczywiście nie podpowiadaj im tego, niech ci przedstawią dowody-jak nie to możesz im powiedzieć żeby cię cmoknęli....
Zapewne będą cię pytać skąd otrzymales przelew-możesz udawać głupka i powiedzieć że nie wiesz, może się ktoś pomylił i ci przelał....lub coś wymyśl.W żadnym przypadku nie przyznawaj się do niczego,a najlepiej odmów zeznań.
Uwaga-to tylko moja sugestia i nie biorę odpowiedzialności za to jak ją wykorzystasz!
Pzdr
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Gościu jakieś bajeczki opowiada a Wy mu wierzycie, niech da jakieś dowody, chociażby zdjęcie wezwania z zamazanymi danymi osobistymi, tak to każdy sobie może jakąś historie wymyślić, pozdrawiam;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jakby pisał poważnie to raczej już by zabrał głos. A od dłuższego czasu milczy. Rzucił tematem dość wrażliwym i podchwytliwym i cisza.
 
L 1

lowca_dzigow

Użytkownik
nie wiem czy to jest prawda czy nie
ale przypominam wszystkim szukającym teorii spiskowej że niedawno na forum była podobna sytuacja gdzie gość dostał wezwanie za wypłaty od buków,i zostało to wszystko zweryfikowane przez osoby decyzyjne na forum i okazało się prawdą.
 
Do góry Bottom