>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

What if You're Right and They're Wrong?

sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
*1*
#1 ???? Umana Venezia SP1 71,5 / OVER / 1.65 ✅ 83-84
#2 ???? Baskonia Vitoria Gasteiz SP1 73,5 / OVER / 1.60 ✅ 85-77
#3 ⚽ Belgia - Czechy / 1 / 1.45 ✅ 2-1
#4 ⚽ Węgry - Rosja / X2 / 1.39 ✅ 0-3

@5.32 totolotek

stawka : 22j
ew. wygrana : 103j ✅✅✅
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
*2*
#5 ???? Trotter, Obie ( 13,50 ) PKT / OVER / 1.80 (finał PLK) 11PKT,14AST(!)
#6 ???? Asvel Villeurbanne-Strasbourg H (0,5-0) / 1 / 1.75 64-68
#7 ???? Besiktas SP1 72.5 / OVER / 1.60 65-91
#8 ⚽ Afganistan - Malediwy (neutr.) / 1 / 1.80 2-1

@9.07 totolotek
stawka : 19j ⛔
ew.wygrana : 151.65j
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
*3*
#9 ???? Irving, Kyrie (CLE) ( 24,50 ) PKT / OVER / 1.70 ✅ 38
#10 ???? Irving, Kyrie (CLE) ( 5,50 ) AST / UNDER / 1.95 ✅ 3
#11 ⚽ Hiszpania-Kolumbia Kto więcej RR / 1 / 1.42 ✅ 5-3
#12 ⚽ Włochy-Urugwaj Kto więcej RR / 1 / 1.70 ✅ 7-3
@8.00 Totolotek
stawka : 20j
ew. wygrana : 140.80j ✅✅✅
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
*4*
#13 ???? Polski Cukier Toruń-Stelmet Zielona Góra KZ / 2 / 1.80 ✅ 78-81
#14 ???? Khimki Moscow SP1 78,5 / OVER / 1.65 ✅ 94-88

#15 :siata: Finlandia-Słowacja (w Finalndii) / 1 / 1.65 ✅ 3-0
@4.90 totolotek
stawka : 35j
ew. wygrana : 150.92j ✅✅✅
#13 ) Czwarte starcie w finale PLK. Polski Cukier Toruń staje przed szansą doprowadzenia w rywalizacji ze Stelmetem Zielona Góra do remisu . Pierwsze dwa pojedynki bardzo pewnie wygrali obrońcy tytułu natomiast 3 dni temu dość nieoczekiwanie Cukier wygrał 84:74 i mamy 1-2. W ekipie gospodarzy niesamowite zawody rozegrał przede wszystkim Cheikh Mbodj (21pkt,10zb , 9/12). Center drużyny z Torunia często był fatalnie pilnowany przez zielonogórzan. Natomiast jesli chodzi o resztę wysokich to jak dla mnie katastrofa. Zagubieni w akcji . Po drugiej stronie słaby występ Dragicevica (9pkt,4zb , 4/9) którego gra może okazać się dziś kluczem do zwycięstwa. Trener Stelmetu Artur Gronek słusznie zauważył odrazu po meczu , że jego drużyna pozwoliła na zbyt wiele rywalom w pomalowanym. Do tego dodajmy 6/18 zza obwodu (co jest dobrym wynikiem jak na cukier) oraz świetny występ rozgrywającego Trottera (11pkt , 14asyst! ) i mamy niespodziankę. Zielonogórzanie muszą zagrać dziś bardziej agresywnie w obronie i przede wszystkim skuteczniej na tablicach. Ten trzeci mecz w ogóle był bardzo dziwny , oglądając go miałem wrażenie że jest kontrolowany przez mistrzów polski a tu jednak run 14-0 podopiecznych Jacka Winnickiego w ostatniej kwarcie i mamy niespodziankę. Podsumowując , gospodarze zagrali tak jak pozwolił przeciwnik a przeciwnik pozwolił na prawdę na bardzo wiele w efekcie czego podstawowi gracze Torunia zaliczyli świetne statystyki. Stelmet to jednak bardzo doświadczony zespół i wnioski z trzeciego pojedynku , który śmiało mogę nazwać wypadkiem przy pracy , zostały wyciągniete. Jestem przekonany , że po dzisiejszym starciu będzie 3-1 dla obrońców tytułu a zadecyduje szeroka i bardziej doświadczona kadra gości
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
*5*
#16 :siata: Austria - Niemcy (hc 12.5:0) / 1 / 1.75 ✅ Austria +7
#17 :siata: Słowacja - Australia (przynajmniej 4 sety) / tak / 1.30 ???? 3
#18 :siata: Bułgaria - Polska (u/o 182.5) / OVER / 1.80 ✅ 208
#19 :siata: Iran - Belgia (hc 0:6.5) / 1 / 1.80 ✅ Iran +10


@7.37 STS

stawka : 31j ⛔
ew. wygrana : 201.05j

#19) Czas na drugi weekend z Ligą Światową. Do Iranu zawitały ekipy Serbii , Argentyny oraz Belgii . W pierwszym dniu gospodarze zagrają z belgami. Tydzień temu we Włoszech , Iran mimo iż wywiózł z całego weekendu 3 punkty, zaprezentował się bardzo dobrze. Nawet w pierwszym starciu z gospodarzami (0-3) ich gra nie wyglądała źle i wynik mógłbyć zupełnie inny. Przeciwko Brazylii , persowie zagrali kapitalnie w bloku , jednak znów po zaciętej walce musieli uznać wyższość, podrażnionej wcześniejszą porażką z biało-czerwonymi , ekipy Canarinhos (1-3). W ostatnim , niedzielnym pojedynku Polska , zdecydowanie faworyzowana przez bukmacherów (ok 1.15) została sprowadzona na ziemię przez ekipę Kolakovica , Iran wygrał 3-1. Podsumowująć tamten weekend , o drużynie dzisiejszych gospodarzy trzeba powiedzieć , że wyglądali naprawdę bardzo dobrze na siatce oraz popełniali niewiele błędów własnych i z optymizmem mogą spoglądać na kolejne pojedynki. Ich dzisiejszy rywal rywal , Belgia , ostatni weekend może z pewnością zaliczyć do udanych. 7 punktów wywiezionych Serbii to duże osiągniecie drużyny prowadzonej przez Vitala Heynena. Zaczęło się źle bo od porażki z Kanadą (2-3) jednak dzień później sensacyjna wygrana z gospodarzami (3-0) by w niedzielę pokonać USA (3-1). USA ,które do LŚ przystąpiło w mocno odmłodzonym składzie. Biorąc pod uwagę występy obu drużyn skłaniałbym się jednak ku ekipie prowadzonej przez serbskiego szkoleniowca. Oprócz formy , kluczem w tym starciu może okazać się przewaga własnej hali. Przewaga którą Iran chyba jak żaden inny zespoł potrafi wykorzystywać. Wspierani przez 12 000 fanatycznych perskich gardeł potrafią wygrywać tu z najlepszymi ekipami globu. Dziś o 18 belgowie zagrają w prawdziwym siatkarskim piekle i sądze , że łatwo nie będzie im się zaaklimatyzować . Jak już wspomniałem , obie ekipy zaprezentowały się dobrze w ubiegłym tygodniu , jednak to Iran miał zdecydowanie bardziej wymagających rywali. W moim odczuciu dysponują silniejszym zespołem a na własnym terenie nie są w zasięgu Belgii. Spodziewam się tu gładkiego zwycięstwa gospodarzy. Kurs 1.40 jednak mnie nie zadowala ( czuje , że jeszcze spadnie) i uważam , że najlepszym rozwiązaniem jest zagranie handicapu punktowego . 7 punktów w obrazie całego meczu to naprawdę niewiele a przy tak fanatycznym dopingu , Iran będzie walczył o każdą piłkę i jeden set w moim przekonaniu zakończy się na pewno ich zdecydowanym zwycięstwem a to nam wystarczy w zupełności. Typ godny polecenia , powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
*6*
#20 ???? Love, Kevin (CLE) ( 18,50 ) PKT / OVER / 1.95 ✅ 23
#21 ???? Love, Kevin (CLE) ( 11,50 ) ZB / OVER / 1.70 ⛔ 5*
#22 ???? Irving, Kyrie (CLE) ( 26,50 ) PKT / OVER / 1.80 ✅ 40
#23 ???? Green, Draymond (GSW) ( 11,50 ) PKT / OVER / 1.70 ✅ 16


@10.14 totolotek

stawka : 18j ⛔
ew.wygrana : 160.62j

#20,21 ) Czwarta odsłona tegorocznego finału NBA . Wielu z Was uważa , że ostatnia. Bukmacherzy są podobnego zdania faworyzując Golden State jeszcze bardziej aniżeli w meczu nr 3. Fakt, po takiej porażce jaka miała miejsce dwa dni temu człowiek może się załamać. Kawalerzyści mieli na wyciągniecie ręki 1-2 jednak fatalna końcówka sprawiła , że już dziś puchar mogą podnieść goście z San Francisco. Ja jednak wciąż wierze , a jeśli ja wierzę to wierzy całe Ohio na czele z LeBronem i resztą głównych bohaterów. Rok temu dokonali historycznego wyczunu wygrywając mistrzostwo , odrobiwszy stratę 1-3. 0 - 3 również nikt jeszcze nigdy w historii finałow nie odrobił. Jednak by w ogóle o czymś takim móc marzyć trzeba dziś wygrać a do tego będzie potrzebna świetna dyspozycja strzelecka gwiazd. W pierwszym starciu na parkiecie Cavaliers zdecydowanie zabrakło punktów Love&#39;a. Mimo świetniej gry LBJ (39) i Kyriego (38) potrzeba było czegoś więcej , a to coś więcej to 1-9 z gry Keva i zaledwie 9 punktów. Po przeciwnej stronie zdobycze punktowe rozłożyły się praktycznie równo między Duranta , Thompsona i Curry&#39;ego. Nie wiem czy Cavs to spotkanie wygrają , mam taką nadzieję jednak jestem przekonany , że wszyscy są świadomi tego iż Kevin Love musi dziś odciążyć nieco swoich kolegów i większym stopniu przyczynić się do zdobyczy punktowej gospodarzy. Na tablicach gwiazdor Cleveland zaprzecza tezie , że biali nie potrafią skakać. W tych finałach spisuję sie naprawdę bardzo dobrze i przy ogromnej liczbie rzutów GSW o jego zbiórki się nie martwię. Dziś trzeba dać od siebie 200% bo być może to ostatni dzień sezonu i na tablicy rywala również można zdobyć dla swojej drużyny kilka ponowień. Jak już wspomniałem , Kevin Love i jego dyspozycja może okazać się dziś kluczowa i jestem przekonany , że on również jest tego świadom. Na koniec garść statystyk. Jeśli chodzi o typ , czyli punkty+ zbiórki w dwóch pierwszych starciach było to odpowiednio 36 i 34. Po 3 starciach przeciwko GSW jego średnie to 17pkt i 13.7zb. Kev ma dziś coś do udowodnienia , Cavs mają dziś coś do udowodnienia. Liczę na dobrą postawę całego zespołu. Suma zbiórek i punktów na poziomie 28.5 powinna zostać bez problemu przekroczona przez byłego gracza Minnesoty.

#21 ) * Kev zaledwie 29 minut na parkiecie , tak jak się spodziewałem solidny wkład w zwycięstwo jednak wkońcu na swoim poziomie zagrał Tristan (10reb i 36min na parkiecie) co w znacznym stopniu sprawiło , że Love mógł skupić się na ofensywie. Jestem jednak bardzo zadowolony z tego spotkania bo przede wszystkim Cavaliers wygrali i ja również zarobiłem sporo pieniążków. Podobnie jak całe Ohio wciąż wierze w game 7 :razz: Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
*7*
#24 :siata: Japonia (+12.5) - Słowenia / 1 / 1.63
#25 :siata: Belgia (-6.5) - Argentyna / 1 / 1.64
#26 :siata: Finlandia - Australia (u/o 177.5) / OVER / 1.49
@3.98 eFortuna
stawka : 43j
ew. wygrana : 150.6j
#24)
Japończycy przed własną publicznością tanio skóry nie sprzedadzą. Wczoraj pokonali Turków za 3 punkty. Kursy rzędu 1,20 na Słoweńców w moim odczuciu to lekka przesada. Ok , są faworytami ale to nie taka klasa by gładko , lekko i przyjemnie pokonać japońców na ich terytorium. Już wczoraj strasznie męczyli się z Koreą (3-2) , było chyba 1.10.
#25) Belgia wczoraj dobry występ przeciwko Iranowi przed 12,000 persów polegli dopiero w TB. Argentyna gładko zgodnie z planem 0-3 z Serbią. Belgowie poczynili ostatnimi czasy ogromny postęp ,grają naprawdę solidną siatkówkę natomiast ich dzisiejsi rywale nie występujący w optymalnym zestawieniu nie powinni stanowić zagrożenia.
#26) Tu dla obu ekip weekend rozpoczął się w czwartek i za równo gospodarze jak i Australijczycy przystąpią do tego pojedynku w dobrych humorach. Po 2 meczach na koncie obu zespołów po 6 punktów. Finlandia tylko jeden stracony set, Australijczycy 2x3:0. Ciężko wytypować faworyta , może minimalnie Finowie z racji własnej hali jednak nie mam wątpliwości , że będzie to zacięty pojedynek i nie wykluczony jest tu tb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
*9*
#31 ???? Durant, Kevin (GSW) ( 30,50 ) PKT / OVER / 1.80
#32 ???? Irving, Kyrie (CLE) ( 26,50 ) PKT / OVER / 1.80
#33 ???? Green, Draymond (GSW) ( 11,50 ) PKT / OVER / 1.85
@5.99 totolotek
stawka : 76j
ew. wygrana : 400.61j
Finał NBA , jak widać stawka większa niż zwykle . Myślę , że kupon wart polecenia , może później napisze o samym meczu . Pozdrawiam
 
Do góry Bottom