>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wiślacy ... TS WISŁA KRAKÓW `bilety`

kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Witam mimo tego że zbliża sie mecz który odbedzie sie w poznaniu mam prośbe do kibiców Wisły czy niemogła by mi załatwić 2 albo 3 biletów na spotkanie w Poznaniu które odbedzie sie za 2 tygodnie ... Jestem z Wrocławia i niezabardzo mam jak kupić a z chęcią bym sie wybrał na ten mecz - z góry wielkie dzięki !!!
ŚLĄSK WISŁA LECHIA !!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jedziecie bez biletów na pewno na mecz wejdziecie.
Ile dostaliście wejściówek ?
Jeśli chodzi o przyznawanie biletów to szkoda że My dostaliśmy tylko 500 biletów...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jedziecie bez biletów na pewno na mecz wejdziecie.
powodzenia ????
Sutek a bedziesz dzis w Krakowie ze o biletach piszesz :&gt; szkoda ze tak was mało bedzie i taka zła pogoda ale i tak wygramy ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja niestety nie mogłem byc dziś w Krakowie ani jutro w Chorzowie niestety są czasami ważniejsze sprawy i trzeba się z tym pogoadzic. Noo naszych nie wpuszczono tylko 100 osób wpuscili a ok 600 czy 700 nie wpuszczone na mecz. Szacunek dla was że zaprzestaliście dopingu z hasłem Nie śpiewamy bez Widzewa :spokodfhgfh: A jesli chodzi o mecz to nasi piłkarze amibtnie zagrali ale Wisła zasłużyła na wygrana
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
troche przesadziles, na stronie jest napisane ze niewiele ponad 350 ;p wpierw 100 wpuscili, zawiesili dwie flagi ale na drugiej polowie wyszli i dolaczyli do tej grupki ktorej nie wpuscili. &#39;hej ku*** wpuscie widzewa&#39; , wszystko byloby OK gdyby nie ta pogoda brrr zmarzlem ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
ogladalem sobie transmisje w C+ i zimniutko i wietrzyscie bylo ;] no wlasnie i potem poszlem cos zjesc przyszlem i patrze co tak cicvho , o co dokladnie chodzilo ,dlaczego nie chcieli wpuscic ?
 
Do góry Bottom