>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Heja, sezon ruszył melduje się ????
Ale mam też pytanko - zna ktoś inną niż http://goaliepost.com stronę z prawdopodobnymi obsadami bramek? W tej powyższej z której korzystałem dotychczas wprowadzili płatną rejestrację :jezora:. Będę wdzięczny za pomoc.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie co do ligi szwedzkiej... Zauważyłem,że w tej lidze mecze mogą pozostać nie rozstrzygnięte, zarówno po 60 minutach (co jest normalne i dość powszechne) ale i po dogrywkach. Widocznie zasady nie przewidują rozgrywania rzutów karnych. Moje pytanie: To w takim razie na jakiej zasadzie bukmacherzy rozliczają opcję &quot;zwycięzcy&quot; (zw) meczu?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, mam takie pytanie co do ligi szwedzkiej... Zauważyłem,że w tej lidze mecze mogą pozostać nie rozstrzygnięte, zarówno po 60 minutach (co jest normalne i dość powszechne) ale i po dogrywkach. Widocznie zasady nie przewidują rozgrywania rzutów karnych. Moje pytanie: To w takim razie na jakiej zasadzie bukmacherzy rozliczają opcję &quot;zwycięzcy&quot; (zw) meczu?
Jeśli grasz zakład Money line (czyli łącznie z dogrywką i karnymi) a mecz zakończy się po dogrywce remisem otrzymujesz zwrot. Jeśli mecz w dogrywce rozstrzygnie się na korzyść którejś drużyny masz normalnie zaliczony jako wygrany/przegrany.
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
[NHL] JAK TO MOŻLIWE? Ottawa-NY Islanders dogrywka? ;(
Cześć!
Wczoraj ( 8.10 ) postawiłem sobie kupon (na STS) na 3 mecze hokeja na lodzie, w rozgrywkach NHL. Patrząc na wyniki na http://www.livescores.com --&gt; HOCKEY wszystkie 3 drużyny zagrały tak jak ja wytypowałem na kuponie. Dziś ide zadowolony do punktu STS żeby odebrać kaske a babka mi mówi że mecz 754. Ottawa - NY Islanders miał jakąs dogrywke o której ja nic nie wiem ani nie jest to napisane w wynikach na livescores (?) Weźcie prosze mi to wytłumaczcie bo ja nic niewiem o żadnej dogrywce w tym meczu i że niby był remis po tejże dogrywce ???? Jestem wku****ny bo szedłem sobie ze świadomością że wszystkie mecze na kuponie weszły a tu taka dupa na miejscu...
Załączam zdjęcie mojego kuponu:

http://img260.imageshack.us/img260/571/kuponq.jpg

Tu znajdziecie wyniki tych drużyn z kuponu, no ewidentnie widać, że Ottawa wygrała 3 - 2 z NY Isl. :cry:
http://www.livescores.com/hockey.dll?page=yesterday

Niech mi ktos powie dlaczego kobieta nie chce mi wypłacic pieniedzy... /a tak sie ucieszyłem jak zobaczylem wyniki/
Pozdrawiam.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Bardzo dobrze Ci powiedziała. W meczu Ottawa - NY Islanders padł wynik 2:2. Dopiero po dogrywce Ottawa zdołała pokonać Islanders. Ty zawarłeś zakład, że Ottawa wygra w regulaminowym czasie gry, nie uwzględniając dogrywek, ani rzutów karnych, także nie masz się co buntować.
Gdybyś postawił ten typ, tak jak zagrałeś mecz Buffalo - Phoenix na tym samym kuponie, wtedy byś wygrał. Przy spotkaniu Buffalo - Phoenix ewidentnie widać (w nawiasie) dopiskę &quot;zw&quot;, które oznacza zwycięstwo drużyny czy to w dogrywce, czy też w karnych.
Pozdrawiam!
 
E 0

emancypantka

Użytkownik
była dogrywka, a Ty postawiłeś, że Ottawa wygra w regulaminowym czasie, a wygrała po dogrywce. W pierwszym przypadku postawiłeś( zw. ) czyli zwycięzce całego spotkania, czyli liczyłaby się nawet dogrywka i karne, ale w drugim i trzecim tego już nie masz. Kupon do śmieci ...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
...wiem ze ogolnie to kasa to pojecie wzgledne...ale przegrywajac 5zl naprawde nie zaklada sie tematow nie majac pojecia o bukmacherce...czy moglby ktos chlopaka uswiadomic...

P.S. Tak w sumie to po co ja w ogole pisze...
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Ehh... dzięki że mi wytłumaczyliście :p jestem początkującym &quot;typerem&quot;. A co oznacza skrót &quot;Pen.&quot; na livescores ?
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Ej chłopaki nie chodzi mi o 5 zł... tylko o sam fakt, że byłem pewny, że idę po 32 złote, nic nie wiedziałem o jakiejś dogrywce, według wyników na livescores cały kupon ładnie wszedł. Z tego wynika ze hokej musze chyba sprawdzać na innych stronach z wynikami (dokładnymi + ewentualne dogrywki).
Dzięki za objaśnienia, PZDR! :)
 
W 0

wiewi0r

Użytkownik
Witam ????
Chcę zainteresować się trochę hokejem, ale nie rozumiem jednej zasady. Gdy ktoś popełni przewinienie, np z drużyny X, to gra nie jest zatrzymywana dopóki ktoś z drużyny X nie dotknie krążka, czy z drużyny Y? Co jeśli dotknie krążka przeciwna drużyna niż powinna? Jak już gra jest zatrzymana i zawodnik ukarany to jest wznowienie? czy zaczyna drużyna poszkodowana? skąd zaczyna?
A i jeszcze jedno. Wznowienia są przeprowadzane z tych 4 okręgów, od czego zależy z którego (po prawej od bramki czy po lewej).
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam ????
Chcę zainteresować się trochę hokejem, ale nie rozumiem jednej zasady. Gdy ktoś popełni przewinienie, np z drużyny X, to gra nie jest zatrzymywana dopóki ktoś z drużyny X nie dotknie krążka, czy z drużyny Y? Co jeśli dotknie krążka przeciwna drużyna niż powinna? Jak już gra jest zatrzymana i zawodnik ukarany to jest wznowienie? czy zaczyna drużyna poszkodowana? skąd zaczyna?
A i jeszcze jedno. Wznowienia są przeprowadzane z tych 4 okręgów, od czego zależy z którego (po prawej od bramki czy po lewej).
Witamy :spokodfhgfh:
Jeśli przewinienie popełni drużyna X, a krążek pozostanie w posiadaniu drużyny przeciwnej (Y) to gra nie jest zatrzymana. Do momentu aż drużyna X nie przejmie (dotknie) krążka, zespół Y może kontynuować grę (najczęściej w takich sytuacjach zjeżdża bramkarz i wchodzi kolejny zawodnik do linii ataku)
Witam ????
Chcę zainteresować się trochę hokejem, ale nie rozumiem jednej zasady. Gdy ktoś popełni przewinienie, np z drużyny X, to gra nie jest zatrzymywana dopóki ktoś z drużyny X nie dotknie krążka, czy z drużyny Y? Co jeśli dotknie krążka przeciwna drużyna niż powinna? Jak już gra jest zatrzymana i zawodnik ukarany to jest wznowienie? czy zaczyna drużyna poszkodowana? skąd zaczyna?
A i jeszcze jedno. Wznowienia są przeprowadzane z tych 4 okręgów, od czego zależy z którego (po prawej od bramki czy po lewej).
Witamy :spokodfhgfh:
Jeśli przewinienie popełni drużyna X, a krążek pozostanie w posiadaniu drużyny przeciwnej (Y) to gra nie jest zatrzymana. Do momentu aż drużyna X nie przejmie (dotknie) krążka, zespół Y może kontynuować grę (najczęściej w takich sytuacjach zjeżdża bramkarz i wchodzi kolejny zawodnik do linii ataku)
Gdy gra zostanie już zatrzymana a kara wyegzekwowana to wznowienie następuje z tercji drużyny otrzymującej kare. No chyba że zespół Y zdobędzie podczas czasu gdy kara nie jest jeszcze egzekwowana bramkę, jeśli tak się stanie to kara zostaje anulowana.
 
Do góry Bottom