>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
NHL: wyłowili ciało Martina

PAP | 2008.12.03 08:55
Dzień po tragicznej śmierci 64-letniego Huberta Martina, byłego hokeisty ligi NHL, policyjni nurkowie wyłonili z jeziora Kanasuta, po którym jeździł snowmobilem, zanim po nim pękła tafla lodu i wpadł do zimnej wody.

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę w północno-zachodniej części prowincji Quebec, a poszukiwania ciała trwały dwie doby.

W latach 1963-1979 wystąpił na lodowiskach NHL w 1101 spotkaniach w barwach Detroit Red Wings, Boston Bruins, Chicago Blackhawks i Vancouver Canucks, a zdobył w nich 809 punktów.

Najlepszy w jego karierze był sezon 1972-73, który zakończył z dorobkiem 90 punktów, jako gracz Chicago. Jednak największe uznanie zyskał jako członek &quot;dynastii z Bostonu&quot;, grupy czołowych hokeistów, jacy trafili w 1967 roku do zespołu Bruins: m.in. obok Phila Esposito, Kena Hodge&#39;a i Freda Stanfielda.

W sezonie 1969-70 Martin zdobył Masterton Trophy, nagrodę NHL za wzorową postawę sportową na lodowisku i poza nim.
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Witam,
Poszukuje stronki na temat terminarza rozgrywek NHL, z jak najwiekszym wyprzedzeniem. Czyli lista meczy kto z kim zagra jak najdalej do przodu ???? Ktoś poleci ?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie takie pytanko. Wiecie jak zdobyć zdjecia z meczy nhl, które są w galeriach na nhl.com. Wszystko byłoby super gdyby dało je się normalnie zapisać ale że są o ile sie nie myle w galerii Flasha to nie mam pojęcia.
Z góry dzięki za odp ^^
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Panowie takie pytanko. Wiecie jak zdobyć zdjecia z meczy nhl, które są w galeriach na nhl.com. Wszystko byłoby super gdyby dało je się normalnie zapisać ale że są o ile sie nie myle w galerii Flasha to nie mam pojęcia.
Z góry dzięki za odp ^^
mozesz zrobic scrrena czyli tzw zrzut ekranu robi się to klaiwszem PRTSoSysRq znajduje się on nad klawiszami delete. home, insert, itp.
Potem zapisujesz np do Painta wycinasz co chcesz i masz obrazem swój.
 
V 0

vendyx

Użytkownik
cześć, chciałem spytać o jedną drobnostke. zauważyłem u bukmacherów możliwość obstawiania kiedy będzie pierwsza kara dwu- lub pięciu- minutowa w meczach ligi NHL. otóż jeśli będzie w ciągu pierwszych 5 minut bwin ofereju kurs 1.47 jednak jeśli w przedziale miedzy 5 a 60 minuta spotkania kurs wynosi już 2.50. widziałem u jakiegoś faceta na jakiejś stronce o tematyce bukmacherskiej że obstawiał w 3 spotkaniach że ta kara będzie miała miejsce później niż w 5 minucie i w dwóch z tych trzech spotkań faktycznie to miało miejsce. kurs bardzo przyzwoity, wiec czy warto byłoby zastosować tu progresje? inna sprawa że nie jestem za bardzo obeznany w tej dziedzinie sportu i nie wiem czy często taka sytuacja ma miejsce czy to raczej przypadek i ewentualnie gdzie znaleźć taką statystykę? oficjalna strona NHL ze statystykami jakoś nie chce mi sie ładować wyskakuje jakiś błąd. wiec chciałem spytać czy ktoś moze tu ogląda mecze i sie orientuje w sytuacji? i co myślcie o użyciu progresji w tego typu zakładach?
 
ryczy 12,8K

ryczy

Użytkownik
Część mam pytanie bardzo nobowskie: ile trwa jedna tercja meczu ile minut trwa przerwa i ile minut trwa cały mecz hokeju.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
jedna tercja - 20 min
przerwa pomiędzy tercjami - ok 10 min
cały mecz (3 tercje) - 60 min
dogrywka (OT) - 5 min

przynajmniej w nhl ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jedna tercja - 20 min
przerwa pomiędzy tercjami - ok 10 min
cały mecz (3 tercje) - 60 min
dogrywka (OT) - 5 min
przynajmniej w nhl ????
Z tą dogrywką to prawie dobrze ;)
A co do dogrywek. W NHL sezonie zasadniczym trwają 5 minut.
W playoffach trwają po 20 minut. Nie ma karnych. Grają aż padnie bramka. dogrywkę oczywiście kończy pierwszy strzelony gol.
Aha... no i w dogrywce grają 4/4 a nie 5/5 ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no tak to jest prawda ze tercja trwa 20 minut ale... sa przerwy i jest zatrzymywany czas wiec mecz niby trwa razem z przerwami poltorej godziny samej gry. wiec niektore mecze gdzie sa duze przerwy trwa ponad 2 a nawet 2.5 godziny.
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
Szukam strony gdzie jest procentowo pokazne ile meczy druzyna wygrala, przegrla, zremisowala. Ten sezon jak i kilka poprzednich. Na forum nie umiem znalezc.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zwrot stawki. Czyli zakład rozliczony po kursie @1.00
Chyba, że grałeś to z innymi zakładami to reszta zakładów jest normalnie liczona.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Czerepanow brał zabronione środki


(fot. AFP) PAP | 2008.12.31 09:53

19-letni Aleksiej Czerepanow, wielka nadzieja rosyjskiego hokeja, brał zabronione środki dopingujące. Mogła być to jedna z przyczyn, obok nieprawidłowej budowy mięśnia sercowego, które doprowadziły do śmierci młodego zawodnika. Czerepanow zmarł 13 października podczas meczu ligowego, na oczach wielkiej gwiazdy światowego hokeja, Czecha Jaromira Jagra.

Czerepanow, który zmarł w połowie października po meczu ligowym wskutek zatrzymania pracy serca, brał zabronione środki - poinformowała prokuratura w Moskwie, nie precyzując jednak, o jakie specyfiki chodzi.



Przeprowadzone analizy nie wykazały w organizmie 19-letniego Czerepanowa śladów alkoholu czy narkotyków, ale stwierdzono, że na wiele miesięcy przed śmiercią zaczął brać zabronione środki. Ponadto wykryto nieprawidłową budowę mięśnia sercowego, która praktycznie powinna eliminować go z zawodowego sportu.

Śmierć Czerepanowa, niezwykle utalentowanego hokeisty Awangardu Omsk, odbiła się szerokim echem w Rosji. Podczas meczu ligowego 13 października zderzył się z kolegą z zespołu, ale nie wyglądało to groźnie. Po chwili, gdy siedział na ławce, stracił przytomność. Niemal od razu zaczęto reanimację. Zawodnik zmarł dwie godziny później w szpitalu w Czechowie (w okolicach Moskwy), choć lekarzom na dwie minuty udało się przywrócić mu funkcje życiowe.

&quot;Leszka (taki nosił przydomek - przyp. PAP) - obudź się&quot; - krzyczał w hali legendarny czeski hokeista i kolega klubowy Czerepanowa Jaromir Jagr. Później, nie kryjąc łez skłonił głowę na ścianie hali i patrzył jak odjeżdża karetka.

Niestety karetka, która przyjechała po zawodnika była fatalnie wyposażona - brakowało w niej nawet defibrylatora. Zastrzyki z adrenaliny i zewnętrzny masaż serca nie wystarczyły.

Z młodym Rosjaninem duże nadzieje wiązał klub NHL New York Rangers, który w 2007 roku wybrał go w drafcie z numrem 17.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
w przypadku overu 6,5 kiedy jest stan 3;3 w regulaminowym czasie to dogrywa jest wiazaca dla tego typu zakladow ?
Zależy od bukmachera. A także zależy czy grałeś to na live czy normalnie.
Choć zasadniczo liczy się wyłącznie regulaminowy czas gry. Wyjątkiem takim jest np. sportingbet liczy razem z dogrywką i karnymi. Ale np. bwin czy expekt regulaminowy czas.
Przeważnie w samym zakładzie jest napisane czy liczą reg. czas czy razem z dogr. i karnymi.
 
P 0

piotrek_2_1

Użytkownik
czy X u bukmacherów liczy się gdy jest wynik remisowy po zakończeniu 3 tercji czy wynik musi być remisowy po zakończeniu dogrywki???
Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź
 
Do góry Bottom