>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie, w sumie nie wiem po co, mam tylko wplaty i wyplaty od bukmacherow tak to nie prowadze. stawkuje po swojemu a budzet mam elastyczny. jak na jedno zdarzenie masz limit 4 czy 10 razy inny niz na drugie to stawkowanie za 2, 1 czy 0,5procent budzetu nie ma sensu. tak samo granie plaska stawka itp. przez limit tez nie cierpie szczegolnie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://777score.ph/football/matches/bk-forward-ik-sturehov-2020-03-18/statistics

gospodarze w 10 we wczesnej fazie meczu. bylo plus 10 na ich korzysc w niebezpiecznych atakach jest plus 5 w tej chwiuli. graqm plus 1,5 po  1,78. nie jest to mecz towarzyski jak mysla buki...

edit; w strone gosci gram.

edit; moj blad za duza roznica poziomow. regionalny puchar szwecji to jest czy tam kwalifikacje do pucharu szwecji.
w meczach towarzyskich czerwona kartka oznacza czesto zmiane zawodnika na co buki nie zawsze reaguja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://777score.ph/football/matches/cukrovyk-starokostiantyniv-antoniny-2020-03-21/statistics

tak informacyjnie, bo nie moge tego zagrac kursy jakie chce sa niedostepne na dnb i azjany. gospodarze mocno cisna a ich przewaga sie zwieksza kursy na nich powinny spasc poki co sa po rowno.

edit; w sumie nic nie moge na ten mecz postawic, bo mi error wyskakuje. 19-5 czy cos kolo tego bylo w niebezpiecznych atakach a teraz jest 19-9 przy tgak niskich kursach na gospodarzy jakie sa tereaz czyli okolo 1,8 jak ich przewaga zacznie sie zmniejszac to value bedzie po drugiej stronie.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 13 marca 2020 13:54 przez przestrzalninjanie, w sumie nie wiem po co, mam tylko wplaty i wyplaty od bukmacherow tak to nie prowadze. stawkuje po swojemu a budzet mam elastyczny. jak na jedno zdarzenie masz limit 4 czy 10 razy inny niz na drugie to stawkowanie za 2, 1 czy 0,5procent budzetu nie ma sensu. tak samo granie plaska stawka itp. przez limit tez nie cierpie szczegolnie.
A statystyki tych wpłat i wypłat prowadzisz może też byś sobie kupił jakieś futerał.? Na pieniążki na przykład . Na funty albo euro . Lepiej teraz z tobą niż złoty na przykład.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 13 marca 2020 13:54 przez przestrzalninjanie, w sumie nie wiem po co, mam tylko wplaty i wyplaty od bukmacherow tak to nie prowadze. stawkuje po swojemu a budzet mam elastyczny. jak na jedno zdarzenie masz limit 4 czy 10 razy inny niz na drugie to stawkowanie za 2, 1 czy 0,5procent budzetu nie ma sensu. tak samo granie plaska stawka itp. przez limit tez nie cierpie szczegolnie.
A statystyki wpłat i wypłat prowadzisz żeby się nie okazało że jesteś do tyłu. Jeszcze mieszkasz za granicą a tam koszty utrzymania są wyższe niż w Polsce. . Opłaca się w ogóle? Ile tam wynajęcie mieszkania kosztuje? 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 21 marca 2020 14:39 przez przestrzalninja

gdzie jest napisane, ze mieszkam za granica... i gdzie jest napisane, ze prowadze statystyki wplat i wyplat, bo mnie to ciekawi... 
 
Bo grasz u buków nielegalnych w Polsce . Czyli musisz mieć konto za granicą , żeby wypłacać ewentualne wygrane .
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie wiem czy mnie trollujesz czy nie... a co z pytaniem o statystyki...

https://forum.bukmacherskie.com/dzial/630-ecopayz/  - tak wyplacam, tylko nie kaz mi robic zdjecia z karta ecopayz przy twarzy i w tle rachunek... kiedys netteler kazal mi robic zdjecia z dowodem przy twarzy i mi nie akceptowal to sobie do czola przykleilem i zaakceptowal xd

edit;

https://777score.ph/football/matches/olympic-star-bs-dynamic-2020-03-21?blank=true

dnb 2 polowa gospodarze kurs 1,61. pre faworytem tendencja w niebezpiecznych atakach wzrostowa byla, dostali bramke w koncowce.
 
Do góry Bottom