>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Willem ll Tillburg (3-1) RBC Roosendaal 3.02.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
----------


Kursy by PROFEJONAŁ 1.7 - 3.4 - 4.4

Analiza: Willem po przerwie zimowej gra o wiele lepiej. Ale w ostatnich 3 meczach zdobyli 2 punkty remisujac miedzy innymi z NECiem w zeszlym tygodniu gdzie prowadzili do 75 minuty 2-0.
Z drugiej strony RBC, ktory w ostatnich 21 meczach zdobyl tylko 5 punktow :roll: . Ich wyjazdwy bilans: 0-1-9. Sa totalnie bez formy. Zdobyli kilka punktow fartem np. z Feyenoordem, RJC Waalwijkiem i Willem ale to bylo o wiele wczesniej.
H2H w Tillburgu:
30-10-2004 Eredivisie Willem II RBC 3 - 0
01-05-2004 Eredivisie Willem II RBC 3 - 0
19-10-2002 Eredivisie Willem II RBC 3 - 1
20-05-2001 Eredivisie Willem II RBC 3 - 0


Moj typ: 1
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Po ciezkiej pierwszej czesci sezonu, Willem zaczyna grac coraz lepiej. Najpierw zremisowali z Twente, a potem byli bliscy ogrania Vitesse, ale dwa szybkie gole Bensona zruinowaly Tillburg. W zeszlym tygodniu grali z NEC-em i prowadzili nawet 2-0, ale skonczylo sie na 2-2. Zdobywaja powoli forme. Potrzebuja koniecznie zwyciestwa. Sa na 17 pozycji i za nimi RBC ktory traci do nich juz tylko 6 punktow. Wypozyczyli nowego gracza: Joe Keenana.
Roosendaal jest nadal w zlej formie, potrzebuja wygranych. Ale ja jednak watpie by im sie to udalo z Willemem. Sadze, ze tu bedzie wygrana gospodarzy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja sądze że w tym spotkanie obudzi sie Roosendaal i zdobędzie choćby 1 pkt. napewno drużyna z Tilburga jest w zasięgu RBC jeżeli nie teraz to kiedy , napewno jeżeli nie będzie tu remisu to RBC będzie raczej już skazane na spadek z ligi ponieważ zajmują 18 miejsce z 5 pkt. natomiast WIllem II 17 z 11 pkt. więc jeżeli to spotkanie wygra RBC będzie miało 8 pkt. i większe szanse na zostanie w lidze mój typ : X2
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Moim zdaniem w tym meczu zespoły podzielą się punktami. Willem na własnym stadionie nie gra najlepiej, a Roosendaal, które zajmuje 18 lokate, na wyjazdach gra najgorzej w lidze. Jeszcze w tym sezonie nie wygrał. Jeden remis i aż 9 porażek. 5 oczek w sumie zdobyła drużyna w tym sezonie. Natomiast gospodarze u siebie 1 wygrana, 3 remisy i 6 porażek. Do bezpiecznego miejsca brakuje im 9 punktów. Jakby w tym meczu wygrali to zmniejszą straty. Ale ja bym stawiał na remis. Obie drużyny w ostatnim czasie w bardzo słabej dyspozycji i dlatego podział punktów

Mój typ:X
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Willem - RBC 3-1

2&#39; [0 - 1] H. Vos
59&#39; [1 - 1] M. Dembele
90&#39; [2 - 1] A. Hadouir
90&#39; [3 - 1] Lammens
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom