>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
K 0

kalinos

Użytkownik
zarejestrowalem sie do william hill z kodem promocyjnym aby otrzymac freebeta zrobilem depozyt 10 funtow postawilem mecz sie zakonczyl a ja nie widze zadnego freebeta mozna gdzies sprawdzic czy dostalem freebeta? depozyt robilem przez mb mb wlicza sie do promocji zeby otrzymac freebeta? trzeba cos wysylac zeby dostac freebeta jakies dane czy cos w tym stylu?

i czy przy wyplacie zadaja skan dowodu i cos jeszcze a jezeli tak to ile trwa weryfikacja?
 
M 0

mrowka1987

Użytkownik
william hill
pracuje w williamie hillu juz prawie rok moge stwierdzic z czystym sumieniem ze jest to najlepiej najprofesjonalniej zorganizowana firma bukmacherska w GB.Jesli sa jakies pytania co do Williego postaram sie pomoc
 
K 0

kamila_uk

Użytkownik
mrówka1987, w którym sklepie pracujesz?
Ja w WH pracuje juz prawie 2 lata, w londynie NW.
Równiez chetnie odpowiem na wszystkie pytania dot WH.
Pozdrawiam!
 
N 0

nkvc

Użytkownik
Sorry za odświeżanie tematu ale mam zapytanie do kolegów pracujących w WH. Mieszkam od miesiąca w Londynie i chciałbym po raz pierwszy się tam wybrać. Ale nie umiem się jeszcze &quot;wujkiem Williamem&quot; obsługiwać. W Polsce wypisujesz numery zdarzeń na kartce, wpisujesz stawkę i to wszystko. Jak to wygląda w WH? W internecie nie widziałem żadnych numerów. W jakich godzinach WH jest otwarty? Jest od 18 lat czy od 21? Jaka jest minimalna stawka? Z góry dzięki
Chodzi mi oczywiście o buka naziemnego
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Mam problem z tym willhill. Zalozylem konto .....zagralem od razu vabank
(nie powiem przez czyje typy z forum). Teraz mam freebeta od nich wartego 25.29 Euro i nie wiem jak nim zagrać.
Z tego co doczytalem sie w helpie to chyba chodza tylko single za freebeta ale jak probuje postawic to i tak wyskakuje
Error -3170 : You have insufficient funds to complete this transaction. Please deposit funds by using My Account/Deposit.

Czyli musze wplaci znow kase zeby zagrac?
 
K 0

kolorowanka

Użytkownik
Wszystko jest jak najbardziej ok. przynajmniej ja tak uwarzam jak grasz za freebeta u nich to wpisujesz również stawkę tego freebeta tak jakbyś grał za swoje środki wtedy zakład zostaje zatwierdzony,freebet jest niepodzielny i masz tylko 7 dni na wykorzystanie.
 
R 1

rafi77

Użytkownik
W obecnej promocji freebeta F25 w regulaminie piszą że promo nie dotyczy między innymi Polaków. Tak więc nie ma co ryzykować.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Witam trochę ten buk jest nie odpowiedzialny że tak powiem i nie jedyny wczoraj zawarłem zakład w tenisie na live almagro-gnepii na 1 gdy almagro przegrał 1 seta 7-6 w drugim wygrywał 2-1 i kurs był normalny 3.0 wiec obstawiłem dzis patrzę a tu anulowany piszę na live czat a oni mi że zakład został anulowany bo kursy się zmieniły z 3.0 na 2.2 ale jak mi juz zawarło zakład kase z konta pobrało wiec jeszcze zdarzyłem na kurs 3.0 a jak już to ich pomylka nie moja nie rozumiem tego ale dobra ????
daję głowę że jakby przegrał to normalnie bym miał policzone
 
rafzuz 0

rafzuz

Użytkownik
witam
mam do wypłaty trochę euro może ktoś napisać krok po kroku jak wypłacić kasę na MB lub konto bo z angielskim u mnie cieniutko
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolejno jak już jesteś zalogowany:
1-&gt; My Account :
2-&gt; Withdraw
Dalej nie wiem co jest bo mam 0€ na koncie i nie mogę kontynuować ;)
Możesz bezpośrednio kliknąć tutaj-&gt; Withdraw
* Amount to Withdraw (€)-&gt; to suma jaką chcesz wypłacić
* Your password -&gt; Twoje hasło :]
Dalej nie pomogę bo nie ma środków obecnie u nich. Ale chyba dasz sobie radę ;)
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
depozyt w tej firmie przyjmowany jest do kwoty GBP 100.000 karta kredytowa, to chyba rozwiewa wszelkie watpliwosci na temat wyplacalnosci, wiarygodnosci, pozycji na rynku etc. pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom