>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

S 13

shpongled

Użytkownik
Ja dostałem taką formułkę czyli w skrócie dowód + karta
Dodam że wypłatę przeliczono mi po kursie 4.2 zł za euro.
W celu zweryfikowania konta dla wypłat potrzebujemy kolorowe i pełnowymiarowe kopie przodu i tyłu dowodu osobistego, przodu i tyłu karty płatniczej (z widocznymi pierwszymi sześcioma i ostatnimi czterema cyframi numeru i datą ważności na prodzie i zakrytym kodem CVV2, widocznym podpisem i pierwszymi sześcioma i ostatnimi czterema cyframi numeru na tyle) i dowodu adresu, czyli rachunku użytkownika z ostatnich sześciu miesięcy, zawierający wyraźne logo firmy wystawiającej i adres zarejestrowany w kasynie (należy go wysłać tylko w przypadku rozbieżności adresu na dowodzie i zarejestrowanego u nas; może to być rachunek za usługi komunalne, internet, telefon, wyciąg bankowy). To robione jest w celu ochronienia klientów przed kradzieżą tożsamości i pieniędzy i nadużyciem konta. Podane dokumenty można wysłać na [email protected] z adresu mailowego zarejestrowanego na koncie
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Najlepiej jest zrobić zdjęcie obu stron dowodu i im wysłać. Ja początkowo zrobiłem skan i poproszono mnie z działu bezpieczeństwa WilliamHill o foto kopię.
A co do weryfikacji to najlepiej się z nimi kontaktować za pomocą chat (najlepiej trafić na Panią Mayę ;) )
 
T 205

tomz

Użytkownik
Wysłałem skany dowodu.
Otrzymałem odp że &quot;konto zostało zweryfikowane pod kątem wieku&quot; . I tu rodzi się moja wątpliwość.Czy potrzebna jest jeszcze jakaś inna weryfikacja ?
Chodzi mi czy to wystarczy do ew wypłaty środków.Pytam bo nie chce sie wplątać zabardzo,u niektórych buków wiem że wymagają jakiś rachunków za media czy coś a ja w zasadzie mogę im jeszcze wysłać wyciąg z konta bankowego i konta na skrill`u bo tylko tyle posiadam na własne dane.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Witam.

Dla mnie WilliamHill to dziwna firma. Założyłem tam konto, przesłałem skany dowodu osobistego, konto zostało zweryfikowane. Jak chciałem wypłacić kasę to mam tylko opcję czeku, no ale ok, wybrałem czek i miałem na niego czekać wg jednego konsultanta ok 2 tygodnie a wg drugiego konsultanta ponad 3 tygodnie. Minęły prawie 2 miesiące, piszę do nich na czacie że żadnego czeku nie dostałem, zajęli się to sprawą i co najśmieszniejsze z powrotem przelali mi kasę na konto w WH. Wychodzi na to że nic z tą kasą nie mogę zrobić, nie wiem czy w ogóle taki czek gdzieś zrealizuje. Czy ktoś wie co mogę w tej sytuacji zrobić?

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kitex 738

kitex

Użytkownik
Wysłałem skany dowodu.
Otrzymałem odp że &quot;konto zostało zweryfikowane pod kątem wieku&quot; . I tu rodzi się moja wątpliwość.Czy potrzebna jest jeszcze jakaś inna weryfikacja ?
Chodzi mi czy to wystarczy do ew wypłaty środków.Pytam bo nie chce sie wplątać zabardzo,u niektórych buków wiem że wymagają jakiś rachunków za media czy coś a ja w zasadzie mogę im jeszcze wysłać wyciąg z konta bankowego i konta na skrill`u bo tylko tyle posiadam na własne dane.
To zależy gdzie będziesz chciał wypłacić środki (czy na konto bankowe czy np. na konto Moneybookers).
Jeżeli na konto bankowe to będziesz musiał zweryfikować adres poprzez przesłanie im skanu rachunku użytkownika wystawionego na dane zarejestrowane na koncie (np. rachunek za gaz, prąd, telefon). Natomiast jeżeli na konto Moneybookers to będziesz musiał zweryfikować to konto (proces bardzo długi, powinni przesłać w ciągu 2-5 dni kod weryfikacyjny pocztą ale zazwyczaj trwa to o wiele dłużej. Ja czekałem 3 tygodnie).
 
T 205

tomz

Użytkownik
Masarka.Jeżeli są takie problemy i długie terminy przy wypłatach to chyba zrezygnuje.W tobecie oferta uboga ale weryfikacje załatwiłem w pół dnia.
 
G 277

geryx

Użytkownik
i jeszcze jedno pytanie, z willhilla chcę wypłacić obrócony do 100e darmowy zakład i mi karze
&quot;Zarejestruj metodę płatności przed dokonaniem wypłaty.&quot;
czyli że co?
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Musisz wybrać metodę płatności za pomocą której chcesz dokonać wypłaty (np. wypłata na moneybookers, przelew bankowy itp.)
Ale wcześniej będziesz musiał przejść proces weryfikacji.
 
zaps 7

zaps

Użytkownik
Na poczatku widzialem ze wyplaty zlecic nie moge bo pisze ze trzeba potwierdzic wiek to odrazu wyslalem dowod zeby potem nie czekac, potwierdzenie w miare szybko po paru h. Troche ostanio ugralem wiec czesc chcialem wyplacic wczoraj o 23~ wlasnie dostalem e-mail z potwierdzeniem rachunku odrazu wyslalem zobaczymy ile im zejdzie
20minut im to zajelo wyslalem tylko skan mb i kasa odrazu na koncie
wysłałem 750 euro mam 3054.10 czyli jakies 4,07
Dostalem email ze wplynelo 750euro do mb czyli to mb przelicza na zlote wiec od nich zalezy ile kasuja
 
zaps 7

zaps

Użytkownik
To zależy gdzie będziesz chciał wypłacić środki (czy na konto bankowe czy np. na konto Moneybookers).
Jeżeli na konto bankowe to będziesz musiał zweryfikować adres poprzez przesłanie im skanu rachunku użytkownika wystawionego na dane zarejestrowane na koncie (np. rachunek za gaz, prąd, telefon). Natomiast jeżeli na konto Moneybookers to będziesz musiał zweryfikować to konto (proces bardzo długi, powinni przesłać w ciągu 2-5 dni kod weryfikacyjny pocztą ale zazwyczaj trwa to o wiele dłużej. Ja czekałem 3 tygodnie).
Nie wiem jak to mozliwe zeby wysylali kod o potwierdzenei mb? Ja wyslalem tylko skan mb i to wszysto zajelo mi to 20min
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Zleciłem wypłatę 23.05 i dalej jej nie mam na koncie. Zawsze tak długo czeka się w WH czy jest jakiś problem? Bo nigdy nie miałem problemu z wypłatą w innych firmach.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Ostatnio jak wypłacałem to zleciłem wypłatę 27.02. a na koncie miałem 07.03.
Ale to też zależy od metody wypłaty. Ewentualnie możesz się skontaktować z live chatem.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
kręcą na tym WH z wypłatami, gdybym po paru dniach nie zapytał, dlaczego przelew nei doszedl, do dziś bym go nie miał, chcieli ode mnie dodatkowych dokumentów, a na końcu i tak nei mogłem wypłacić na MB, tylko KAZALI MI wypłacić przez przelew bankowy. Obsługa mało kompetentna, bartek podawał mylne informacje, po chwili zmieniał zdanie, itp. poniosłem koszty bo nie mogłem wypłacić na MB, gdzie mam konto w euro (podobnie w WH), a konto bankowe w PLN, czyli doszło przewalutowanie +opłata babku. Jestem nowy na WH, ale ogromny minus mają u mnie. Bonus, który wygrałem zjadły koszty
 
tosnga 0

tosnga

Użytkownik
ja nigdy nie mialem z nimi problemu ????
jestem w anglii, ale wyplacam za pomoca cash direct..
robisz wyplate przykladowo 50f i odrazu ja masz, dostajesz kod 19cyfr i wystarczy ze podejdziesz do zakladu naziemnego William Hill i odbierasz pieniadze ???? Prosze Cie o kod, Ty im podajesz ten kod i daja Ci pieniadze do reki ????
gralem cały czas na bet365, ale jak zobaczylem ze jest opcja taka, ze odrazu jest cash to zmienialem buka ????
masz na koncie przykladowo 200f, potrzebujesz na obiad wyplata 10f i juz masz ????
polecam wszytskim co sa w anglii, zeby tak robili ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
żadnych problemów z wypłatą, jedynie weryfikacja trochę trwała ale po wysłaniu zdjęci dowodu + faktury konto od razu zostało w pełni zweryfikowane.
Co do wypłaty to dzisiaj zlecona o godzinie 10 a kasa na MB była już o 18 ????
Polecam !
 
A 0

arek90

Użytkownik
czy jest ktos na forum kto realizowal wyplate za pomoca czeku?
jaki jest czas oczekiwania na kase?
ile potraca bank?
czy w kazdym banku moge taki czek zrealizowac?
czy jest to bezpieczna forma wyplaty?
czy jest szansa na odblokowanie innych metod platnosci w WH? chodzi mi o wyplate na MB.
 
A 0

arek90

Użytkownik
niestety nie moge tego uczynic bo support twierdzi ze dla mojego konta tylko czek jest dostepny. &quot;Taka jest decyzja Zarządu&quot;.
 
Do góry Bottom