>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Filipkens coś miała z plecami, kontuzja jakaś, nie grałbym nic w jej kierunku.
Czy Flipkens brała medicale w innych meczach niż z Ulą? Przypominam że w tym meczu wygrała. Wygrała też kolejny mecz i doszła do finału turnieju, gdzie momentami stawiała opór świetnej Halep. Jeśli Flipkens nie będzie w stanie grać to po prostu odda mecz walkowerem. Kurs 1,30 wygląda całkiem spoko. Wystarczy pograć u buka który robi zwroty w razie kreczu. Co do Vesniny to trudno wyobrazić sobie jej porażkę. Dodatkowo ma jeden dzień odpoczynku więcej od Flipkens. Obie powinny wygrać swoje mecze bez straty seta.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Bertens K. - Shvedova Y. [email protected] bet365 ✅
Faworytka tego spotkania może być tylko jedna. Jest nią Kazaszka Yaroslava.
Warto odnotować, że rok temu spotkały się w 2 rundzie i wtedy wygrała Shvedova. Teraz będzie podobnie. Niepokoi mnie jedynie to, że Shvedova nie grała w tym roku na trawie i nie miała przetarcia przed Wimbledonem. Ale w sumie mozna powiedzieć to samo o Bertens, która zagrała mecz z Medina i bardzo szybko go przegrała. Holenderka nigdy wirtuozem gry na trawie nie była i raczej unikała tej nawierzchni. Rok temu Shvedova zaszła tu dość daleko, przegrywając dopiero z Serena 1:2 (ugrała seta Serenie!). Myślę, że nie zapomniała jak gra się na trawie, z pewnościa odbyła na tej nawierzchni treningi, a skoro to jej ulubiona nawierzchnia to myslę, że powinien paść wynik podobny do tego jak rok temu. Stawiam na łatwą przeprawe Yaroslavy!
Voegele S. - Cirstea S. [email protected] bet365 ✅
Tutaj kolejny dobry bet wg mnie.
Voegle jakoś nie grzeszy umiejętnościami na trawie, znacznie lepiej idzie jej na innych nawierzchniach. Zagrała tylko dwa mecze na trawie w tym roku ( wygrała 2:1 z Putintseva i w nastepnej rundzie doznała porazki 0:2 z Tsurenko). Cirstea zanotowała bardzo dobre przetarcie w Birmingham, gdzie mogła się spotkać z takimi zawodniczkami jak Pironkova, Jovanoski, które pokonała. Uległa Vekic, która była objawieniem tego turnieju i doszła do finału. W Eastbourne porażka z Kerber, która wstyu na pewno nie przynosi.
Rumunka rok temu awansowała do trzeciej rundy Wimbledonu, więc ma więcej pkt do obronienia niż Voegele, która rok temu wygrała w pierwszej rundzie z Min, ale w drugiej już odpadła z Pliskovą. Umiejętności na trawie zdecydowanie po stronie Sorany i nie widzę innego wyniku niż pewna wygrana Rumunki.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wie ktoś może, jaki był powód kreczu Paszek w meczu z Wozniacki w Eastbourne? Kurs na Paszek (1,40 Bet365) wydaje się być do przyjęcia. Austriaczka co prawda w ostatnich dwóch sezonach przegrywa mnóstwo meczów w 1. rundzie, no ale są to mecze WTA Tour - ona nie schodzi ostatnio raczej do ITF-ów, choć może będzie musiała w najbliższej przyszłości. Jednak pozytywem jest nawierzchnia trawiasta - ma na niej kilka świetnych wyników. Jej przeciwniczką będzie Cadantu, która poza clayem chyba nie widzi świata, a na trawie to ja nie wiem czy ona wygra jakiś mecz w karierze. Nie wyobrażam sobie porażki Paszek w tym meczu - ona już straciła dużo punktów w zeszłym tygodniu (Eastbourne), na Wimbledonie też ma sporo do obrony. Wydaje się ona być zdecydowaną faworytką w tym spotkaniu.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bouchard, Eugenie – Voskoboeva, Galina
Handicap Setów
Typ: Bouchard, Eugenie +1.5 @ 1.43 unibet ✅ (5-7 7-6 6-4)
Liczba Gemów
Typ: Over 21.5 @ 1.87 unibet ✅

Bouchard to ubiegłoroczna zwyciężczyni juniorskiego Wimbledonu (w singlu i deblu!), która z przytupem wchodzi między seniorki. Po świetnym sezonie na kortach ziemnych po przesiadce na trawę już tak dobrze nie jest. Sporo błędów i wyniki poniżej oczekiwań. Ogrywała słabeuszki, ale z konkretniejszymi rywalkami (Jovanovski, Falconi) było już gorzej, za to jej mecze miały jeden wspólny mianownik: w każdym była walka (4 z 5 kończyły się trzysetówkami). Woskobojewa pierwsze swoje mecze w tym sezonie trawiastym zagrała w kwalifikacjach Wimbledonu i chyba taki chrzest bojowy wyszedł jej na dobre, bo wprawdzie nie bez trudu, ale znalazła się w głównej drabince. Obie zawodniczki ciągle nie imponują regularnością, a to często zwiastuje długi i zacięty mecz pełen niewymuszonych błędów. Osobiście spodziewam się, że obie panie pograją na pełnym dystansie, dlatego set Kanadyjki wydaje się dobrym pomysłem, tym bardziej, że z Kazaszką nie przegrała jeszcze seta.

Petra Cetkovska – Donna Vekic
Moneyline
Typ: Donna Vekic @ 1.70 pinnacle ⛔ (6-3 6-1)
Liczba Gemów
Typ: Powyżej 20.5 @ 1.775 pinnacle ⛔

Jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań pierwszej rundy pań. Vekic to bardzo utalentowana nastolatka, która najwyraźniej wstrzeliła się z formą w sezonie trawiastym. Zaliczyła świetny tydzień w Birmingham, gdzie przegrała dopiero w finale z Hantuchovą w pokonanym polu pozostawiając Ulkę, Sanchez, Cirsteę i Rybarikovą. Imponowała zwłaszcza mocnym i dobrze plasowanym serwisem, ale też agresywnym returnem, który dawał jej przewagę w gemach rywalek. Na jej drodze stanie doświadczona Czeszka, która przebrnęła przez kwalifikacje bez straty seta, co było o tyle było zaskoczeniem, że parę dni wcześniej dostała baty od słabej Johansson w pierwszej rundzie Birmingham. Jak widać parę dni wolnego przed kwalifikacjami do Wimbledonu wyszło jej tylko na dobre. Bardziej podoba mi się gra Chorwatki i to w jej podtrzymanie dobrej passy bardziej wierzę, ale Cetkovska ze swoim tenisem też jest dobrze spasowana z trawą i spodziewam się, że to może być zacięty i overowy mecz.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Wie ktoś może, jaki był powód kreczu Paszek w meczu z Wozniacki w Eastbourne? Kurs na Paszek (1,40 Bet365) wydaje się być do przyjęcia. Austriaczka co prawda w ostatnich dwóch sezonach przegrywa mnóstwo meczów w 1. rundzie, no ale są to mecze WTA Tour - ona nie schodzi ostatnio raczej do ITF-ów, choć może będzie musiała w najbliższej przyszłości. Jednak pozytywem jest nawierzchnia trawiasta - ma na niej kilka świetnych wyników. Jej przeciwniczką będzie Cadantu, która poza clayem chyba nie widzi świata, a na trawie to ja nie wiem czy ona wygra jakiś mecz w karierze. Nie wyobrażam sobie porażki Paszek w tym meczu - ona już straciła dużo punktów w zeszłym tygodniu (Eastbourne), na Wimbledonie też ma sporo do obrony. Wydaje się ona być zdecydowaną faworytką w tym spotkaniu.
Lepiej uważać,bo Paszek kreczowała też w 2 rundzie w Nottingham(5.06.).Później w Birmingham odpadła w 1 rundzie,no i w Eastbourne znowu krecz.
Cadantu tak jak piszesz z trawą nie ma nic wspólnego,ale kurs 1.40 na Paszek raczej nie warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Aż dziw, że psotnick, który uwielbia grać overy nie wziął pod lupę meczu Tomljanovic - Jovanovski.
Tomljanovic przeszła przez kwale bez strarty seta, a wczesniej bardzo dobrze pokazala sie w Birmingham. Widać trawa jej służy i lubi na niej grać.
Bojana kogo miała ograć to ograła, a z kim miała przegrać to przegrała. To tak w skrócie nawiązując do jej gry. Warto zauważyć również, że oprócz ostatniego meczu z Kirilenko pięć ostatnich meczy Serbki na trawie kończyły się w 3 setach.
Warto zauważyć, że obie dobrze trzymają serwis. Nie będzie to zadnym zaskoczeniem, jeżeli będzie w tym meczu chociaż w jednym secie TB, a wtedy już over będzie sprawą praktycznie załatwioną.
Ja widzę tutaj 3 wyrownane sety i over spokojnie do pogrania.
Over [email protected] Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Sara Errani - Monica Puig - under 18,5 gemów (2.00)✅
Bet365
Spodziewam się tutaj raczej dość żwawej przeprawy Sary. Monica jest niedoświadczona zupełnie na nawierzchni trawiastej. Errani przeżywa w tej chwili bardzo dobry okres swojej kariery. Sara na trawie gra bardzo mało w swojej karierze, ale to i tak lepiej niż jej rywalka. Według mnie doświadczenie, forma i regularność Włoszki zadecyduje tutaj o szybkim przebiegu spotkania. Zwłaszcza że siły w Wielkim Szlemie należy oszczędzać a takie rywalki na Monica Puig Sara powinna zjeść na deser. Jest oczywiście niewiadoma jak Włoszka zaprezentuje się na kortach trawiastych w Londynie w tym roku jednak uważam, że kurs jest zachęcający na sprawdzenie tej propozycji. Uważam jednak że forma z Paryża nie powinna wyparować już w następnym turnieju nawet jeżeli jest to zmiana nawierzchni. Jeżeli dochodzi się do półfinału Roland Garrosa nie można mówić o przypadku. Jeżeli chodzi o Monice to potrafi zagrać dobre spotkania co udowodniła między innymi w Oeiras czy nawet w Paryżu. Jednak uważam że regularność nie jest jej mocną stroną co pokazują takie wyniki ostatnio jak mecz z A. Petkovic który przegrała 6:0, 6:0.
szczęśliwie.. trzeba przyznać Monica zagrała koncertowo
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Elena Baltacha - Flavia Pennetta 1 @ 1.80 Sbobet ⛔
Krótko bo mecz już za pół godziny. Pennetta po kontuzji wciąż nie może dojśc do dawnej dyspozycji. Na French Open przegrała w fatalnym stylu z Flipkens, zaś na trawie w spotkaniu do jednej bramki uległa Bartoli. Włoszka robi sporo podwójnych błędów serwisowych, zaś na grassie nigdy nie była wybitną zawodniczką. Z kolei Baltacha na trawie spisuje się rewelacyjnie. Jesli tylko jest zdrowa jest groźna dla najlepszych. Ostatnio wygrała challenger w Nottingham oraz przegrała po walce z Kirilenko. Brytyjka ma dużo lepszy serwis, zaś stosunek asów do podwójnych błedów ma zawsze dużo lepszy. Również umiejętność gry na szybkiej trawie przemawia za reprezentantka gospodarzy. Także typ może być tylko jeden.
 
ryczy 12,8K

ryczy

Użytkownik
Wie ktoś może, jaki był powód kreczu Paszek w meczu z Wozniacki w Eastbourne? Kurs na Paszek (1,40 Bet365) wydaje się być do przyjęcia. Austriaczka co prawda w ostatnich dwóch sezonach przegrywa mnóstwo meczów w 1. rundzie, no ale są to mecze WTA Tour - ona nie schodzi ostatnio raczej do ITF-ów, choć może będzie musiała w najbliższej przyszłości. Jednak pozytywem jest nawierzchnia trawiasta - ma na niej kilka świetnych wyników. Jej przeciwniczką będzie Cadantu, która poza clayem chyba nie widzi świata, a na trawie to ja nie wiem czy ona wygra jakiś mecz w karierze. Nie wyobrażam sobie porażki Paszek w tym meczu - ona już straciła dużo punktów w zeszłym tygodniu (Eastbourne), na Wimbledonie też ma sporo do obrony. Wydaje się ona być zdecydowaną faworytką w tym spotkaniu.
Lepiej uważać,bo Paszek kreczowała też w 2 rundzie w Nottingham(5.06.).Później w Birmingham odpadła w 1 rundzie,no i w Eastbourne znowu krecz.
Cadantu tak jak piszesz z trawą nie ma nic wspólnego,ale kurs 1.40 na Paszek raczej nie warty gry.
Jakiś problem z udem miała. Chodz oficjalnej wersji nie znam.
http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Tamira+Paszek+AEGON+International+Day+4+3OeQ-8QF-iTx.jpg
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Na zwycięstwo w turnieju:
Maria Sharapova @7,00
Tak, wiem, Williams. Ale Williams to też tylko człowiek, i czasem musi przegrać. Po prostu nie da się wygrywać wszystkiego po kolei. Liczę że w końcu potężna Amerykanka nieco zwolni i spuści z tonu. A jeśli ktoś ma ją pokonać, to na trawie może to zrobić tylko Masza. Już w finale RG Maria toczyła w miarę równorzędną walkę z Williams, a działo się to na mączce, która jak wiadomo nie jest konikiem Szarapowej ;) Teraz gramy na ulubionej nawierzchni Rosjanki, która dodatkowo ma całkiem prostą drabinkę, a groźniejsze rywalki już zaczęły się same eliminować (vide Errani). Aż 7,00, za drobne myślę że warto spróbować ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Sharapova - K. Mladenovic - under 17,5 gemów (2,10)⛔
Bet365

Tutaj też linia gemowa zachęcająca. O ile wcześniejsza weszła szczęśliwa, o tyle tutaj wynik powinien być na pewno na korzyść Rosjanki. Sharapova w ostatnim czasie uczyniła progres w skuteczności swojej gry. Jest lepsza niż w ubiegłym roku. Co prawda nie daje sobie rady z Serena Williams nadal, jednak różnica poziomów między obiema zawodniczkami nie jest już tak wielka jak rok temu. Maria lubi demolować rywalki w pierwszych rundach i na pewno będzie chciała oszczędzić siły na kolejne rundy, ponieważ na pewno celuje w zwycięstwo Wimbledonu. Mladenovic przeplata dobre występy z gorszymi. Na pewno serwis jej dobrą stroną. W hali prezentuje się nieźle, ale czy na trawie poradzi sobie z petardami Rosjanki? Uważam, że linia gemowa jest za wysoka i warto spróbować po takim kursie ugryźć to spotkanie. 6:3, 6:2 to bardzo realny wynik, więcej by mnie zdziwiło. Aż tak dobrze to Francuzka nie gra.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Serena Williams (USA) - Mandy Minella (LUX)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Mniej niż 12,5
Kurs: 9.25⛔

Serena Williams (USA) - Mandy Minella (LUX)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Mniej niż 13,5
Kurs: 3.40⛔

Serena Williams (USA) - Mandy Minella (LUX)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Mniej niż 14,5
Kurs: 2.60⛔

6:1, 6:3


Buk: bwin



Nie mogę przejść obok tych typów. Sereny nie trzeba nikomu przedstawiać. Traci bardzo mało gemów, i wierzę, że jutro będzie tak samo. Maksymalnie to straci jednego gema. Przypomnę, że na IO w Londynie pokonała Azarenkę i Sharapovą, gdzie w tych dwóch meczach łącznie straciła 4 gemy.
Minella bez doświadczenia, z trawą to nie ma nic wspólnego. W rankingu na 92 miejscu. Myślę, że 6-0, 6-0 jest jak najbardziej realne.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ok, 3/3 to kolejna poracja typów:

Morita - Erakovic [email protected] Pinnacle
Co tu dużo pisać. Nowozelandka na prawdę lubi grać na trawie i wychodzi jej to bardzo dobrze. Morita ze względu na swoje warunki fizyczne na trawie niezbyt lubi grać, ma problemy z serwisem, a na trawie za dużo meczy nie wygrywała.
Kobiety spotkały się ze sobą trzy razy. Dwa razy górą była Mortina, ale jak przyszło już grać na trawie to Eraković nie dała szans rywalce i przy stanie 0:5 w 1 secie skreczowała. Nowozelandka miała dobrze przetarcie w Birminham, gdzie pokonała 2:0 Svitoline, 2:1 Makarova. Przegrała dopiero z Schavione ale po na prawdę wyrównanej grze. Erakovic ma bardzo dobry serwis, który na trawie wykorzystuje.
Jeżeli popatrzymy na dwa mecze Mority przed Wimbledonem to nie napawają optymizmem, a swoim rywalką dawała wiele szans do przełamań swojego serwisu.
Dla mnie wygrać może tylko jedna :cool:

Cadantu - Paszek [email protected] Bet365
Tutaj kolejny dobry kurs, jeżeli spojrzymy na ryzyko typu. Cadantu na trawie? dajmy spokój. Wystarczy spojrzeć na jej wyniki. Bilans 0-5 i tylko 1 set wygrany.
U Paszek niepokoją mnie te krecze.. Tydzień temu krecz z Wozniacki, na początku czerwca krecz z Riske..
Ale bez przesady. nawet jak w pierwszym meczu zagra na pol gwizdka to i tak powinna spokojnie pokonać Cadantu. To powinien być spacerek. A do obronienia jest bardzo dużo punktów. Rok temu Austriaczka doszła tutaj bardzo daleko. Więc Paszek na pewno się zepnie na 100% i spokojnie wygra ten mecz.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Podbijam typ Karciarza.
????14:00 Serena Williams (USA) - Mandy Minella (LUX) under 12,5 @ 9.25 ⛔⛔⛔
????14:00 Serena Williams (USA) - Mandy Minella (LUX) under 13,5 @ 3.40 ⛔⛔⛔ Po 1 secie miałem nadzieję.

Tak patrzę i patrzę i ku mojemu zdziwieniu taka oferta !? :wowsdf:
Z całym szacunkiem, ale to co zobaczyłem to istny szok. O Serenie nie będę nic pisał bo to się mija po prostu z celem, każdy wie o co chodzi.
Poświęcę czas dla Luksemburki.
Ze statystyk wynika, że Mandy rozegrała w przeciągu 4 lat, 4 mecze. Co za tym idzie, 4 porażki z takimi potęgami żeńskiego tenisa jak Rosjanka Bovina, Francuzka Piquion, Białorusinka Yakimowa i bardziej znana Kanadyjka Dabrowska.
92 rakieta świata ma realne szansa na ugranie chociaż jednego gema ? Bardzo nikłe. Siła i dominacja Amerykanki jest potężna. Amerykanka doznała zaledwie dwóch porażek na trawie w przeciągu 4 lat ! Ze Zvonarevą w Eastbourne, turnieju poprzedzającego Wimbledon i z Bartoli w 2011 roku. Ludzie, kiedy to było !?
Ostatnie mecze na trawie to oczywiście Igrzyska w Londynie, a więc zobaczcie ile gemów urwały Serenie rywalki w drodze do tytułu Mistrzyni Olimpijskiej:
Janković, 4 gemy
Radwańska Urszula, 5 gemów
Zvonareva, 1 gem
Wozniacka, 3 gemy
Azarenka, 3 gemy
Szarapowa, 1 gem


Kurs na under 12,5 według mnie bardzo przesadzony. Dla zabezpieczenia kontra na under 13,5 jakby coś się stało.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Szalejecie Panowie ???? Jakiego się kursu spodziewaliście na under 12,5? 3,5? Wiecie gdyby ktoś zaproponował Serenie z 5 baniek za rowerek w tym meczu to pewnie wygrałaby z 5 setów po 6-0 z tą rywalką ale w innym wypadku nie widzę aż tak dużej motywacji aby osiągnąć 6-0 6-0. Często zdarza się tak, że jak Serena przegrywa losowanie i rywalka zaczyna serwisem to Williams zachowuje się trochę jakby jeszcze spała. Lubi sobie &quot;wykalibrować&quot; prędkość serwisu i macha returnem byle tylko machnąć. Jak od razu ten return ląduje w korcie to jest szansa na otwarcie z przełamaniem ale jak zaczyna od 0-30 to olewa już gema i dobra jest. Rowerek to tenisowe upokorzenie, przed którym każda tenisistka się broni ze zdwojoną siłą, a Williams lubi karać zawodniczki bardziej znane żeby pokazać swoją absolutną dominację, a takiemu kopciuszkowi to może nawet z dobroci serca dać coś ugrać. Uważam, że ugranie jednego gema będzie zależeć tylko od Minelli. Jeśli w jakimkolwiek gemie siądzie jej serwis to myślę, że nie czująca zagrożenia Serena po prostu powywala returnem.
Kurs na under 12,5 według mnie bardzo przesadzony. Dla zabezpieczenia kontra na under 13,5 jakby coś się stało.
Tego nie rozumiem kompletnie. O jakiej kontrze mówisz kolego? Chyba o takiej, że jak będzie 6-0 6-1 to sobie chociaż jednego plusa będziesz mógł dopisać. Przecież to nie jest żadna kontra. Kontra to granie zdarzenia przeciwnego (do uprzednio zagranego) po kursie, który wzrósł w stosunku do wartości początkowej i przy odpowiedniej stawce powstał surebet. Przypuśćmy, że Serena wygrywa pierwszego seta 6-1 i co wtedy robisz? Pierwszy typ wtopiony i teraz grasz under 13,5? Minelli wygrywa 2 gema i nie masz żadnej kontry tylko dwie wtopy.
Pierwszy gem serwisowy Minelli i z undera 12,5 nici.
Ja też jestem za underem w tym meczu ale po klasycznej linii i uważam, że jest bardzo bezpiecznie:
Williams handi -8,5 kurs 1,66 bet365⛔
Szkoda, to przełamanie nie było planowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Duque-Marino M. v Goerges J. 5/10
1,48 Betfair
Pierwszy typ z jutrzejszego dnia leci na Niemkę, Julię Georges, która zmierzy się z Kolumbijską tenisistką, Duque-Marino. Mariana na grassie bilans ma fatalny - 4/10 (przed tym dwoma tygodniami było jeszcze 1/10). Przez kwalifikację przeszła dość pewnie, chociaż gdyby Rezai utrzymała dobrą grę przez cały mecz to teraz Georges podejmowałaby inną rywalkę. Następnie Mariana pokonała Van Uytvanck i Mestach. Georges w poprzednim tygodniu nie występowała na żadnym turnieju, więc można się domyśleć, że trenowała na trawie. Sama za cel stawia sobie powrót do Top 20, więc w Londynie musi wygrać kilka meczy bo broni punktów z zeszłorocznej trzeciej rundy. Julia na trawie nie gra dużo, jednak w zeszłym sezonie osiągnęła wspomnianą trzecią rundę Wimbledonu i R16 na Igrzyskach Olimpijskich. Georges to lepsza zawodniczka, która swoim doświadczeniem zrobi sobie przewagę, nawet jeśli grass to nie jest jej wymarzona nawierzchnia, nie wspominając o lubowaniu Duque-Marino. Jedynym faktem, który może nas smucić to forma Julii. W Nurymberdze wszystko wyglądało dobrze, aż do momentu gdy trafiła na Petković. Kulisów tego meczu nie znam, jednak było widać, że coś jest nie tak - nie wnikajmy. Ten mecz przypomina mi Cadantu v Goerges sprzed dwóch tygodni, gdzie bukmacherzy również jeszcze nie zaufali Niemce. Jutro wynik powinien być podobny, nie wierzę, że Mariana może być groźną zawodniczką na zielonej trawce. Kurs raczej satysfakcjonujący.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
S.Williams - Minella
Pierwsza runda Wimbledonu, numer jeden na świecie Amerykanka Serena Williams zagra z Mandy Minellą z Luksemburgu zajmującą 92 miejsce w rankingu WTA. W tym spotkaniu nie ma prawa nic się wydarzyć, od pierwszej do ostatniej piłki obrończyni tytułu powinna zdecydowanie dominować na korcie. Na trawie gra znakomicie, wygrywała Wimbledon już 5-krotnie w singlu i tyle samo razy w deblu. Jej bilans w karierze na tej nawierzchni to 76/9 a w latach 2008, 2009, 2010 i 2012 była niepokonana. Ma ogromny potencjał a do tego trafia w pierwszej rundzie na rywalkę, która na tej nawierzchni gra bardzo słabo. Mandy Minella na trawie zagrała 6 spotkań i żadnego nie wygrała, a przeciwniczki z którymi grała były bardzo przeciętne. Nie ma sensu więcej się rozpisywać, to spotkanie długo nie potrwa, myślę że nawet dwa gemy stracone przez Amerykankę to będzie już dużo.
poniżej 16,5 gemów 1.44 Pinnacle
poniżej 15,5 gemów 1.80 betvictor
S.Williams -10,5 gemów 5.00 paddypower
 
K 31

krist0

Użytkownik
Podbijam typ Karciarza.

????14:00 Serena Williams (USA) - Mandy Minella (LUX) under 12,5 @ 9.25
????14:00 Serena Williams (USA) - Mandy Minella (LUX) under 13,5 @ 3.40 &lt;- kontra

Tak patrzę i patrzę i ku mojemu zdziwieniu taka oferta !? :wowsdf:
Z całym szacunkiem, ale to co zobaczyłem to istny szok.
Myślę, że znacznie bardziej opłaca się zagrać na 6:0 na Serenę w 1. secie po kursie 5 na bet365, a potem za całą wygraną znów na 6:0 w drugim secie. Wychodzi na to samo, co under 12,5, a kurs z pewnością będzie bez porównania wyższy, nawet jak by Minella nic nie grała, kurs 6:0 w drugim secie nie powinien spaść poniżej 3, więc AKU min. 15.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Cadantu - Paszek [email protected] Bet365
Tutaj kolejny dobry kurs, jeżeli spojrzymy na ryzyko typu. Cadantu na trawie? dajmy spokój. Wystarczy spojrzeć na jej wyniki. Bilans 0-5 i tylko 1 set wygrany.
U Paszek niepokoją mnie te krecze.. Tydzień temu krecz z Wozniacki, na początku czerwca krecz z Riske..
Ale bez przesady. nawet jak w pierwszym meczu zagra na pol gwizdka to i tak powinna spokojnie pokonać Cadantu. To powinien być spacerek. A do obronienia jest bardzo dużo punktów. Rok temu Austriaczka doszła tutaj bardzo daleko. Więc Paszek na pewno się zepnie na 100% i spokojnie wygra ten mecz.
Ja tylko pozwolę sobie dodać, iż Tamira Paszek na fb w niedzielę pisała, że czuję się bardzo dobrze, trenowała i noga ją już nie boli. 10 godzin temu pisała, że nie może się doczekać meczu z Cadantu. Typ wydaje się być w miarę pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem czemu żeście się tak rzucili na te undery Sereny, jak tyle jest pewniejszych typów dzisiaj. To prawda, że Minella jest beznadziejna, ale przecież wystarczy, że Serenka zerknie na swojego francuskiego kochasia, nogi jej zmiękną i sama odda ze dwa gemy, a wasz under będzie wisiał na włosku. Jeśli jeszcze dodamy, że to jej pierwszy mecz na trawie w tym roku, to dla mnie żadne value w tych kursach. Wolę skupić się na dużo pewniejszych typach.
Olga Goworcowa v Simona Halep
Typ: Simona Halep 2-0 @ 1.425 sportingbet ⛔ (2-6 6-3 3-6) :kwasny4565:
Liczba Gemów
Typ: Under 18 .5 @ 1.92 unibet ⛔

Halep złapała życiową formę w ostatnich tygodniach, bo dwa wygrane turnieje z rzędu, to jej się chyba jeszcze nie zdarzyły (Nurnberg i Hertogenbosch), a przecież wcześniej jeszcze zaliczyła półfinał w Rzymie. Co ciekawe zupełnie nie przeszkodziła jej przesiadka z mączki na trawę, bo tydzień po tygodniu wygrała turnieje na obu nawierzchniach ogrywając po drodze takie zawodniczki jak Voskoboeva, Safarova, Petkovic, Vinci, czy Flipkens. Forma Rumunki jak widać kapitalna, a o awans do następnej rundy może być tym łatwiej, że jej rywalka nie przedstawia obecnie większego zagro żenia. Goworcowa dołuje od dłuższego czasu i chyba już przeszła na c iemną stronę swojego tenisa. N otuje właśnie serię trzech przegranych, w ostatnich 10 meczach bilans 3-7, a gdy tylko weszła na trawę, t o od razu dostała baty od słabującej ostatnio Ulki (2-6 0-6). Naprawdę trudno oczekiwać innego wyniku niż łatwe zwycięstwo Simony, tym bardziej, że już w tym sezonie zdążyła spuścić Białorusince solidne manto oddając jej tylko jednego gema. Dla mnie to jedne z pewniejszych typów na dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom