>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Fognini mecz ( kurs 1,40)
Fognini 3:0 ( kurs 3,0) bah
Mimo że Melzer odnosił już jakieś dobre rezultaty na Wimbledonie tym razem zabrał ze sobą tragiczną formę,nie wiem co się z tym zawodnikiem dzieje ale on nie radzi sobie w żadnym turnieju.Włoch dobrze dysponowany w ostatnich tygodniach mam nadzieje że dziś w teatrze pokaże dobre przedstawienie.
???? Fabio Fognini - Jurgen Melzer(+2.5 seta) dla Mecz (1.40) WYNIK 76 57 36 26 ✅ Jurgen znów zabłysnął :cool:
???? Julian Reister(+2.5 seta) - Lukas Rosol dla Mecz (1.34) WYNIK 63 46 76 67 ... ✅
???? Kyle Edmund - Jerzy Janowicz dla Mecz (1.20) WYNIK 26 26 46 ✅
???? Marcos Baghdatis - Marin Čilić dla Mecz (1.20) WYNIK 36 46 46 ✅
KURS: 2.70
Stawka: 50 | Do wygrania: 85 PLN
Expekt

Z całym szacunkiem dla kolegi ale granie 3:0 na Foga, który przecież jest strasznie chimeryczny, jest wg mnie słabym betem. Owszem, Melzer nie błyszczał ostatnio, ale na grassie grać potrafi i nie skreślałbym tutaj Austryjaka. Nie raz już Jurgen sprawiał sensacje i moim zdaniem gładko dziś Fog nie będzie miał i seta straci. Oglądałem go ostatnio w Eastbourne i w zasadzie powinien przegrać już z Zemlją, ale Słoweniec nie potrafił wykorzystać słabej postawy Włocha. Grali ze sobą dwukrotnie i obydwa spotkania wygrał Melzer. Oczywiście nie twierdzę, że dziś Fog to przegra, bo zapewne i wygra, ale wg mnie nie w stosunku 3:0.
Podobnie Rosol, który na zawsze zostanie zapamiętany ze względu na pokonananie Nadala rok temu tutaj. Owszem miał swój dzień wtedy, ale już później Kohli pokazał mu miejsce w szeregu. Reister to nie jest chłopiec do bicia, ostatnio w fajnej formie, wygrał Chellengera w Blois- w kwalach tutaj nie stracił nawet seta. Wg mnie powalczy z Lucasem i seta powinien spokojnie ugrać.
Cilic w pierwszych rundach baaaardzo żadko przegrywa, ostatnio nawet ładnie grał na grassie, Bagietka znów pechowo trafił i znów zapewne bez większej motywacji zagra, bo o dobry wynik z Cilicem w takiej dyspozycji będzie bardzo ciężko.
Janowicz nie powinien mieć większych problemów z młokosem Edmundem. Owszem Kyle, ostatnio się ładnie pokazał w walce z Simonem czy De Schepperem, no ale nie oszukujmy się, to jeszcze nie ten moment, żeby miał wygrywać z graczami TOP30 ???? Janowicz powinien spokojnie (lecz pewnie po walce) wygrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Falla + De Schepper + Lacko :cool:

Falla gra z Robertem, który przeszedł kwale, ale nie miał wymagających rywali, a ogólnie z trawy średnio go kojarzę. Ogólnie dość rzadko gram na Francuza, bo jest według mnie strasznie niepewny. Falla ciekawy zawodnik, ale ostatnio dwa razy problemy zdrowotne, a co za tym idzie nie pograł za wiele na zielonym. Wimbledon jednak mu leży, a ogólnie tenisistą od swojego przeciwnika jest lepszym. Gdyby nie sytuacja, w jakiej teraz się znajduje ten zawodnik, kursy byłyby zupełnie inne, a tak kurs w granicahc 1,8 do pobrania.

De Schepper wirtuozem gry nie jest, ale nie ma się co dziwić warunki fizyczne nie pozwalają mu na wirtuozerie, ale serwisem sieje spustoszenie i radzi sobie całkiem nieźle na trawce. Lorenzi to typowy ziemniak i na dłuższą metę może zabraknąć mu argumentów, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. @1,5 na Francuza to dobra opcja.

Lacko ostatnio rzeczywiście jest po krechą i nie przypomina zawodnika chociażby z zeszłego sezonu, ale kiedyś musi sobie przypomnieć jak się gra. Okazja do tego świetna, bo turniej WS, a na przeciwko na pewno w zasięgu Słowaka. Ram, bo o nim mowa nie jest jakimś kocurem i dużo czasu spędza na grze deblowej. Nic nadzwyczajnego na trawie nie wyczynia i to dobra szansa dla Lacko. Kurs @2,1 jest godny uwagi :razz:

AKO: ~5,6
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Cilic, Kohlschreiber, Berdych, Becker, Nalbandian, Mahut, Stepanek, Zemlja, ostatnio Dolgopolov, to lista zawodników, których Hiszpan pokonywał na trawie w poprzednich latach. Ostatnio dzielnie walczył ze świetnym na trawie Lopezem, Malisse w mojej opinii się wypalił i nie jest w stanie osiągać już dobrych wyników, nawet na Wimbledonie. Losowanie miał kiepskie bo trafił na niezwykle groźnego zawodnika, który nie powinien zmarnować punktów, które klasycznie XMan odda po własnych błędach. H2H też 3:1, mecze w większości na szybkich kortach, w tym roku w Melbourne oddane kilka gemów. Przypadek? Nie sądzę a świetny i tak zachwalany na trawie Malisse w ostatnich latach najwięcej zawojował przed rokiem, dochodząc do 4 rundy, czy to rezultat godny gracza świetnego na trawie? Najwyżej niezłego, o wyniku sprzed blisko 11 lat warto pamiętać, ale nie powinno nam to przysłaniać aktualnego stanu rzeczy :] A aktualnie Malisse nie błyszczy, robi dużo błędów i ma problemy jeśli tylko po drugiej stronie nie stoi kołek, który pozwala mu na kontrolowanie wydarzeń na korcie, Verdasco na pewno takim nie jest. Warto też pamiętać, że Hiszpan to 60 tenisista świata i w tej kategorii należy oceniać jego solidność, on również nie jest już tenisistą TOP10...
Super, ale wymieniasz jego &quot;sukcesy&quot; sprzed kilku lat, a jak sam zauważyłeś, to już nie ten sam zawodnik. Z Lopezem przegrał 2-0, poza tym nie przywiązywałbym do tego meczu dużej wagi ze względu na ich zażyłą znajomość. Jeśli piszesz o h2h to miej na względzie, że jedyny mecz na trawie wygrał właśnie Malisse. Ja swój typ opieram głównie na obecnej formie i stylu gry obu zawodników, a zarówno jedno jak i drugie przemawia zdecydowanie za X-Manem(oczywiście mówię o trawie, innych nawierzchni nie ma sensu porównywać).
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wawrinka, Andreev +7.5g &amp; Marx/Mergea @ 6.32

Stanislas tworzy historię pierwszy wygrany mecz poza Wimbledonem i od razu finał, uległ tam Mahutowi który jednak lepiej czuję tą nawierzchnię i wykorzystał to.

Szwajcar na Wimbledonie w ciągu trzech lat wygrał tylko jedno spotkanie, aktualnie nic nie broni sezon trawiasty jak narazie genialny 150pkt do rankingu na czysto + to co ugra teraz, a że życie nauczyło coś wreszcie Stantastica powinien podejść bardziej do meczu bardziej skupiony niż ostatnich laty do spotkań z Melzerem, Bolellim czy Istominem.

Hewitt oczywiście legenda, styl tak samo jak Wawrinka pod trawę, lecz w odróżnieniu do Szwajcara, Aussie wykorzystał to już i dalej wykorzystuję by coś zdobyć, jak co roku Lleyton zaczyna sezon tak naprawdę od Wimbledonu i później poprzez turnieje w USA czy Kanadzie.

Osobiście nie sądzę by tutaj końcowy wynik był na korzyść Hewitta, chyba że dojdzie do decydującego seta wtedy u Stanislasa mogą powrócić stare koszmary, ale to chyba tylko w tym wypadku...

Kubot aktualnie bez jakości, bez stylu, bez przekonywującego zwycięstwa nad kimś konkretnym, chociaż trawa to inna bajka to jednak nasz gracz nie sądzę by zaskoczył tutaj kogoś swoją grą na TAK.

Andreev aktualnie to jest taki sam poziom rozkładającego się wraku tenisisty jak nasz Polak, więc dlaczego bukmacherzy faworyzują Polaka, osobiście biorę handicap choć sądzę że dobrą inwestycją może być nawet zwycięstwo Rosjanina, a w 2R czeka już Nadal bądź Darcis bo kto wie, może Hiszpan znowu ucieknie sobie na mecz reprezentacji?

Ostatni punkt w tryplu to debel. Zaczne od Florina który w przeciwieństwie do Kubota po powrocie po kontuzji, a miał dopiero/aż 25 lat postanowił że pójdzie już tylko jedynie w debla, po paru perypetiach z kumplami z młodości np. z Daescu strzałem w dziesiątkę okazało się zgranie z Philippem Marxem aktualnie bez sukcesów na głównym cyklu ATP lecz jst to bardzo kąśliwa drużyna.

Dodam tylko że Florin był jednym z wybitniejszych młodzianów którzy grali na trawie, mieli bardzo dobre czucie, rękę jak i cały arsenał na granie pięknie dla oka jak i skutecznie wygrany Wimbledon w singlu w &#39;02 i &#39;03 jak i debla w &#39;03. Po tym właśnie jeszcze z 2-3 lata gry i szereg kontuzji można powiedzieć że po 10 latach dopiero Mergea zaczyna znowu istnieć lecz singla już odpuścił by skupić się na deblu i tutaj jeszcze coś osiągać.

Przeciwnicy nie spradzałem entry list, ale chyba wejściówka jako OS czyli &quot;on site&quot; Hanley nigdy dla mnie nie był wybitnym deblistą, dodając bardzo słabego młodziaka Smitha który debla gra jedynie na bardzo niskich rangą challach nie powinno tutaj być kłopotu w 3 setach dla pary Niemiecko/Rumuńskiej którą będę tutaj bacznie śledził.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 (Pinnacle) ✅ 6:7 (4:7), 6:7 (8:10), 4:6
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 (Pinnacle) ✅ 6:7 (4:7), 6:7 (8:10), 4:6
Pogram tutaj w strone Darcisa. Trawa to nie jest nawierzchnia Nadala, nie czuje sie tutaj najlepiej a jego defensywny styl nie pasuje tutaj. Owszem, jest to absolutny mistrz maczki, ktorego notabene bardzo lubie i szanuje, ale majac w glowie obraz jego slynnego meczu z Czechem, pogram tutaj w strone przeciwnika.
Darcis gra na trawie dobrze, jesli przegrywa sety to czesto w TB, a jak wiadomo, w TB prosty glupi blad moze przewazyc o wyniku seta. Ostatnio przegral z Wawrinka mecz wlasnie 6:7 i 4:6, wiec forma jest przyzwoita. Skoro Rafa na maczce tracil sety, to czemu ma nie stracic na trawie?
Za symboliczne 2 zl rowniez czysty win Darcisa ;-)
---PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWE WIMBLEDON 2013---
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 ???
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 ???
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 ???
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 ✅
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ratiwatana/Ratiwatana-Bedene/[email protected]✅ b365 //6-3,6-4,5-7,7-6
Bracia bliźniacy nieco ponad tydzień temu wygrali turniej w Nottingham.
Jeśli chodzi o Słoweńców to na trawie razem jeszcze nie grali.W singlu Bedene na trawie od 2010 r. rozegrał 6 spotkań z czego wygrał tylko raz.Na mączce coś w tym roku pograł,ale nie osiągnął żadnych wyników.
Zemlja w Eastbourne odpadł w 1 rundzie,wcześniej w Queens dotarł do 3 rundy.
Bracia z Tajlandii nie dość,że są dużo bardziej doświadczeni w grze deblowej to dodatkowo preferują grę na szybszych nawierzchniach.
Tak jak napisałem na trawce już w tym roku coś pograli,więc kolejny argument,który przemawia za nimi.
Mecz zaczyna się o 14:10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
No to jedziemy z Wimbledonem!
Powiem szczerze że najmniej lubiany przeze mnie turniej wielkoszlemowy, może dlatego że Polsat psuje jego transmitowanie.
W każdym razie, kogo typuje do zwycięstwa:
Andy Murray @4,50
Ostatnio nie grał, więc liczę na jego świeżość. Poziomem już doszusował do Djokovicia, a moim zdaniem przewyższa zarówno starzejącego się Federera i świeżo po poważnej kontuzji Nadala. Gra na trawie nie sprawia mu żadnych trudności (w przeciwieństwie do Djoka, który dużo lepiej czuje się na hardzie). Wygrał rok temu turniej Olimpijski na kortach Wimbledonu, a w samym szlemie dotarł do finału. Jest głodny sukcesu, bo do tej pory wygrał jeden jedyny turniej Wielkiego Szlema. Moim zdaniem faworyt, i gram po niezłym kursie.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina.Tenis - Wimbledon 15:45
Spotkanie.Verdasco - Malisse 3-1 lajtowo
✅
Typ.1
Kurs. 2.02
Bukmacher: pinnacle

Analiza:


Jedna z ciekawszych par pierwszego dnia turnieju na kortach Wimbledonu. W meczu tym zmierzą się doświadczeni gracze o podobnym rankingu. Verdasco w tym roku kończy 30 lat jest 3 lata młodszy od Belga. Hiszpan, 3-4 sezony temu to był gracz pierwszej dziesiątki, teraz mu to nie grozi lecz gdy jest w formie to naprawdę groźny gracz. Lepiej czuje się na nawierzchni ceglastej aczkolwiek na tym turnieju kilkakrotnie osiągał 4 rundy co jest już dobrym wynikiem. Ostatnie jego turnieje odpadał zazwyczaj w rundach drugich lub w ćwierćfinałach ale nazwiska z jakimi przegrywał (Tipsa, Lopez, Ferrer, Tsonga) jak i wyniki tych pojedynków wstydu nie przynoszą. Xavier prezentował się w tym roku słabo. Czekał w końcu na swoją ulubioną nawierzchnie trawiastą. W ostatnim turnieju przegrał dopiero w czwartym pojedynku z Nicolasem Mahut. W ostatnich pojedynkach między tymi graczami trzykrotnie wygrywał Verdasco, także w tym roku w Australii pogromił Belga 6-1 6-3 6-2. Spotkali się także na Wimbledonie gdzie minimalnie lepszy był tym razem Malisse, który wygrał w 5 setach. Tak więc to powinno być zacięte spotkanie. Powinno się nie skończyć w trzech setach. Wydaje mi się, że im dalej w mecz tym większe szanse powinny być przy Hiszpanie. Belg jest bardzo niecierpliwy, a jak dojdzie do tego zmęczenie i jego problemy kondycyjne to Verdasco powinien przejmować incjatywę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Xavier Malisse (Belgia)
Typ: 2
Kurs: 1.80 BET365
Analiza:
Wiadomo, że trawa bardziej odpowiada Malisse i to on na tej nawierzchni będzie miał większe szansę na wygraną. Przygotowania do Wimbledonu przebiegły obu podobnie, kilka meczów w Londynie (Verdasco ćwierćfinał) oraz w &#39;s-Hertogenbosch (Malisse półfinał). Co prawda mieli różnej klasy rywali, ale prezentowali podobny poziom gry. Dla Xaviera trawa to chyba najlepsza nawierzchnia i właśnie teraz powinien osiągać swoje najlepsze wyniki. Verdasco, który od kilku miesięcy nie potrafi znaleźć optymalnej formy nie stawi jakiegoś olbrzymiego oporu. Sądzę, że mecz zakończy się po 4 setach (3:1 na korzyść Belga). W H2H jest 3-1 na korzyść Hiszpana, jednak najbardziej porównywalne warunki do tych dzisiejszych będzie mecz ubiegłoroczny właśnie na kortach Wimbledonu, gdzie w III rundzie po bardzo emocjonującym meczu Malisse wyeliminował Fernando z Szlema. Tym razem liczę na szybsze zakończenie, z uwagi na to, że tak jak wspomniałem Verdasco jest z sezonu na sezon co raz słabszy. Nie prezentuje już takich umiejętności jak choćby sprzed 2 lat.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Wszyscy się uparli na ten na pewno ciekawie zapowiadające się spotkanie. Jedni idą w stronę Belga, drudzy Hiszpana, ja osobiście nie jestem w stanie przewidzieć który awansuje do kolejnej rundy. Ale jednego jestem pewien, będzie to zacięty mecz, dlatego najlepsze wyjście to grać gemowy over. I tak właśnie czynię:
Malisse X. - Verdasco F over 40,5 gemów @ 1,80 - Milenium
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
B. Tomic/S. Querrey - over 42.5 @ 1.971 (Pinnacle) ✅ 7:6 (8:6), 7:6 (7:3), 3:6, 2:6, 6:3
Ten mecz pachnie overem na kilometr, co wyczuly rowniez buki, wystawiajac wysokie linie. Mimo wszystko ich pokrycie nie powinno stanowic wiekszego problemu, zarowno Tomic jak i Querrey dobrze trzymaja swoje podanie na trawie.
Sam ostatnio ogral Gasquet&#39;a i Bedene, a odpadl z Hewitt i Dolgopolov, wiec wstydu nie ma. Tomic ogral Bennetau i Ward&#39;a, a poplynal z Simon Gilles oraz Becker&#39;em, ktoremu urwal seta.
Generalnie bardzo zblizona forma, obydwaj glodni gry, obydwaj beda walczyc na maxa, serwujac ile fabryka dala.
Linia 42,5 nie zostala pokryta w ich meczu na AO (wygral wtedy Tomic 3:1), gdzie na hardzie rozegrali w 2012 (EDIT: cos mi sie pomylilo w obliczeniach :p) 40 gemow, ale wtedy byly az 3 sety z przelamaniami na 6:3. Uwazam, ze jutro nie beda sie mocno lamac i bedzie wiecej niz 1 TB, co pozwoli pokryc taka linie. Mozliwe 5 setow.
---PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWE WIMBLEDON 2013---
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 ???
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 ???
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 ???
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 ✅
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 ✅
B. Tomic/S. Querrey - over 42.5 @ 1.971 ???
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midq 677

midq

Użytkownik
Po dzisiejszym dniu to mnie już nic nie zaskoczy, na jutro gram tylko jeden typ.
M. Raonic/C. Berlocq Poniżej 34 @ 1.840 pinnacle ✅ bezproblemowo
Dlaczego? Wg. mnie Raonic jest dużo lepszym tenisistą od Berlocqa i wielką jego przewagą jest trawa. Nie jest on genialnym graczem na trawie, ale na pewno czuje się na niej lepiej niż Carlos. Argentyńczyk to typowy ziemniak. Wygrał co prawda ostatnio z Bagietą jednak tego meczu nie biorę nawet pod uwagę, każdy chyba widział co wyprawiał tam cypryjczyk ???? Linia jak to na trawę całkiem wysoka, jednak wydaje mi się, że spokojnie do pokrycia przez Raonicia. Będzie on bardzo trudny do przełamania przez Carlosa i na pewno będzie polował na przełamania Argentyńczyka. H2H 1-0 dla Raonicia, spotkali się w tamtym roku na IW 6-4 6-2 win Raonic. Berlocq ostatnio przegrał na trawie 6-2 6-3 z Bautistą-Agutem a Raonic jest o 2 klasy wyżej od niego. Wynik 7-6 6-4 6-4 daje już nam wygraną i myślę, że jest bardzo wysoce prawdopodobny nawet dużo wyższa wygrana Milosa.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
De Bakker Blake
Nie ma co się oszukiwać, Blake&#39;owi coraz bliżej do końca kariery, niż do poważnego grania. James miał przetarcie na trawce w Eastbourne, przeszedł kwale, ale co z tego, skoro przegrał w 1 rundzie z Ramosem. Ta porażka może być sygnałem alarmowym, że na chwilę obecną Blake może przegrać z każdym na trawie, bo kim jest na niej Ramos? Nikim.
De Bakker też zaliczył wpadkę, bo uległ w Holandii Lorenziemu co mu chwały nie przynosi, ale z pewnością potrafi być groźny na trawie. W 2010 doszedł nawet do 3 rundy Wimbledonu, odprawiając po drodze Isnera. Blake ostatnimi czasy nie wiodło się a Wimbledonie i ciąży nad nim klątwa 1 rundy
De Bakker 2.08 Fortuna
ponadto na jutro także
Johnson Reynolds
Johnson wygrał CH w Nottingham i szybko wyrósł na faworyta tego spotkania. Przy czym jak to CH obsada nie była mocna. Do tej pory Johnson wiele na trawie nie zdziałał i wiele wspólnego z nią nie miał. Obaj panowie grali już w tym roku ze sobą, w Dallas, tyle że na innej nawierzchni. Reynolds wygrał w dwóch setach. Kurs na Johnsona oscylowal w granicach 1.80. Teraz jeszcze spadł. Reynolds może też nie ma oszałamiającego bilansu na trawie, ale jest bardziej doświadczonym graczem, który niegdyś był w stanie powalczyć z Lopezem, Dancevicem czy Mahut, więc z Johnsonem nie powalczy?
Reynolds 2.20 Fortuna
Seppi Istomin
Seppi na dość znaczącego faworyta tego spotkania, ale to może się okazać zgubne. Pojedynek ten będzie wielkim rewanżem za ubiegłoroczne spotkanie kiedy to w 1 rundzie górą był Istomin. Generalnie Istomin potrafi napsuć wiele krwi przekonali się o tym między innymi Berdych, Kolba, Youzhny, Nadal, Verdasco, Querrey. Dostrzegam value w kursach na Istomina
Istomin +1.5 seta 1.90 Totomix
Ilość setów 4 lub 5 2.70 2.80 Milenium
Istomin 2.66 Fortuna
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
M Llodra - J. Nieminen 1 1,50 200=300 bet365
Llodra zdecydowanie lepszy na trawie. Nieminen napisał na swoim blogu, że nie jest zdrowy (39,5 temperatura i biegunka), był w szpitalu. Napisał to 22-czerwca, mecz jest 25 czerwca . Myślę, że 3 dni to za mało, aby być w doskonałej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 12

sirarcher

Użytkownik
M Llodra - J. Nieminen 1 1,50 200=300 bet365
Llodra zdecydowanie lepszy na trawie. Nieminen napisał na swoim blogu, że nie jest zdrowy (39,5 temperatura i biegunka), był w szpitalu. Napisał to 22-czerwca, mecz jest 25 czerwca . Myślę, że 3 dni to za mało, aby być w doskonałej formie.
Co ty tutaj piszesz? Niemienen jest w dobrej formie, post dodany na tweeterze: &quot;I had a good hit today and I&#39;m excited to play tomorrow. It&#39;s always a priviledge to play in Wimbledon!&quot;
Nie gwarantuje, że Nieminen wygrą tą walkę, ponieważ Llodra dobrze czuje się na trawie, proponuje zagrać tie-breaka po kursie 1,50 Bet365. GL
________________________________________________________
Jeśli pomogłem daj +, to nic nie kosztuje,
Kto wygra wimbledon? Napewno nie nadal...
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
David Ferrer wygra kwartę 2.37. bet365
Hiszpan mimo, że jego ulubioną nawierzchnią jest cegła, całkiem dobrze radzi sobie także na trawie. W ostatnich trzech startach w Wimbledonie za każdym razem dochodził co najmniej do czwartej rundy, w zeszłym roku był w ćwierćfinale. Jest tylko dwóch zawodników w jego kwarcie którzy mogą mu zagrozić - to Del Potro i Dimitrov. Oni prawdopodobnie trafią na siebie w trzeciej rundzie i to może być bardzo zacięty mecz. Nishikori to nie ta półka, o drewnianym Raonicu już nie wspomnę.
p.s rok temu Ferrer pokonał w IV r Del Potro 3-0.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
De Bakker też zaliczył wpadkę, bo uległ w Holandii Lorenziemu co mu chwały nie przynosi, ale z pewnością potrafi być groźny na trawie. W 2010 doszedł nawet do 3 rundy Wimbledonu, odprawiając po drodze Isnera.
To akurat o niczym nie świadczy, bo Isner był wtedy po maratonie z Mahutem i pokonałby go każdy, to tak na marginesie. Będzie to pojedynek w obecnej dyspozycji 2 cieniasów, nie zdziwiłbym się, gdyby Holender znów dał ciała jak z Lorenzim, dla mnie ten mecz to loteria, ale chyba bardziej opłaca się łapać wyższy kurs, jeśli już, ewentualnie +1,5 seta na Holendra.
e: jednak de Bakker to obesraniec nie z tej ziemi, nie wiem w ogóle po co takie ogórki sie pchają do Wielkich Szlemów, co najwyżej nadaje się do podawania ręczników a nie do gry, totalne zero, które nie jest na poziomie ATP a wchodzi bez kwalifikacji, paranoja
 
dzordzu 6

dzordzu

Użytkownik
David Ferrer wygra kwartę 2.37. Bet365

Hiszpan mimo, że jego ulubioną nawierzchnią jest cegła, całkiem dobrze radzi sobie także na trawie. W ostatnich trzech startach w Wimbledonie za każdym razem dochodził co najmniej do czwartej rundy, w zeszłym roku był w ćwierćfinale. Jest tylko dwóch zawodników w jego kwarcie którzy mogą mu zagrozić - to Del Potro i Dimitrov. Oni prawdopodobnie trafią na siebie w trzeciej rundzie i to może być bardzo zacięty mecz. Nishikori to nie ta półka, o drewnianym Raonicu już nie wspomnę.

p.s rok temu Ferrer pokonał w IV r Del Potro 3-0.
Uważałbym z tym typem. Ja mam pogranego Ferrera w TOP16 głównie przez to , że Del Potro jeśli będzie w swojej dobrej dyspozycji spokojnie Ferrera może ograć. Zauważ , że mecze między nimi to wygrane Del Potro 4 razy i Argentyńczyk już raz z nim na trawie wygrał. W dodatku przed Wimbledonem Del Potro rozegrał 4 mecze na trawie zaś Ferrer tylko 1 z Malisse.
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
Polecam stawiać już na Janowicz 1,66 Bet365, kursy w środę pewnie będą niższe.
Bardzo podobał mi się Janowicz w spotkaniu z Brytyjczykiem Edmundem. Wiadomo to jest jeszcze młody gracz, który znajduje się na 300+ miejscu, ale będzie z niego kiedyś &quot;pożytek&quot;. Stepanek to już weteran, ma przebłyski, ale to za mało na Janowicza. Mecz jutro wszystko zweryfikuje. GL ALL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom