>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - typy z kwalifikacji mężczyzn

Status
Zamknięty.
midq 677

midq

Użytkownik
Nie znalazłem narazie kursów na kwale ale kilka ciekawych par jest i można coś pokombinować.
Mirza Basic (BIH) v Tsung-Hua Yang (TPE)
Basic który ostatnio stuknął Janowicza kontra mało znany tajwańczyk, który na grassie rozegrał w życiu 3 mecze z czego przegrał 2. Myślę, że Basic dopiero wchodzący do wielkiego tenisa wygra ten mecz, w tym roku radzi sobie nienajgorzej na trawie, 3 mecze wygrane, 2 przegrane. Panowie są blisko siebie w rankingu, niesiony sukcesem w meczu z Janowiczem Bośniak ma duże szanse na wygraną.
Basic @ 1,65 marathonbet
✅ wygrać nie wygrał, ale krecz w 2 secie daje wygraną ????
James McGee (IRL) v Paul Capdeville (CHI) [32]
Wyspiarz vs. ziemniak Capdeville z bilansem na trawie 5/14. 2 lata bez gry na trawie Paula mogą dać znać. Różnica 100 miejsc w rankingu na korzyść Chilijczyka jednak McGee ostatnio przezentował się całkiem dobrze + nawierzchnia będzie jego sprzymierzeńcem (albo bardziej przeciwnikiem Capdevilla).
McGee @ 2,25 paddypower
⛔ szkoda
Alejandro Gonzalez (COL) v Cedrik-Marcel Stebe (GER)
To samo co wyżej, Stebe z bilansem 8/5 na trawie kontra ziemniak Gonzalez dla którego będzie to pierwszy mecz na trawie w karierze. I najprawdopodobniej ostatni, Stebe całkiem dobrze gra na trawie, w tym roku tylko 2 mecze w Halle ale trudno było zagrać więcej trafiając w 2r na Federera. Wynik z Rogerem 3-6 3-6 nie jest żadną ujmą, pamiętając porażkę jego rodaka Zvereva ;) Myślę, że Stebe bez problemu wygra.
Stebe @ 1,25 bet365
✅
Filip Peliwo (CAN) v Bradley Klahn (USA)
Tutaj ciekawa para, Klahn który ostatnio na trawie przegrał z będącym na 500 miejscu brytyjczyku kontra Peliwo, który w karierze seniorskiej nie zagrał żadnego meczu na trawie. Jednak nie można o nim powiedzieć, aby nie umiał grać na trawie. W swojej juniorskiej karierze w tamtym roku wygrał Wimbledon. Myślę, że ma szanse na wygraną a zapewne kursy będą wystawione bardziej w stronę Klahna.
Peliwo @ 2,46 marathonbet
✅ nerwów co nie miara, brawo dla młodego Kanadyjczyka o polskich korzeniach
Bez analiz już bo nie chce mi się więcej pisać.
✅Arnau Brugues-Davi (ESP) v Julian Reister (GER) [21] REISTER @ 1,3 bah✅
✅Arthur De Greef (BEL) v Carlos Salamanca (COL) DE GREEF @ 1,73 paddypower✅
✅Denis Kudla (USA) [6] v Pierre-Hugues Herbert (FRA) KUDLA @ 1,32 marathonbet✅
✅Michal Przysiezny (POL) [11] v Dusan Lojda (CZE) PRZYSIĘŻNY @ 1,3 bwin✅
✅Jamie Baker (GBR) v Matteo Viola (ITA) [17] BAKER @ 1,53 paddypower✅
✅Renzo Olivo (ARG) v Olivier Rochus (BEL) [20] ROCHUS @ 1,3 paddypower✅
⛔Daniel Evans (GBR) v Daniel Munoz-De La Nava (ESP) [25] EVANS @ 1,45 bah⛔ żenada
⛔Dudi Sela (ISR) [1] v Stephane Robert (FRA) SELA @ 1,57 bwin⛔ j/w
✅Andre Ghem (BRA) v Michael Berrer (GER) [31] BERRER @ 1,20 marathonbet✅
główna myśl tegorocznego sezonu trawiastego, gramy przeciwko ziemniakom ????
jak ktoś będzie miał kursy proszę o pw, albo moda o wpisanie ich do posta
#e
było 9/9 skończyło się 10/13 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Bemmelmans-Dasnieres de Veigy DW.2-0@1.66✅ ,poniżej 21.5g✅@1.80 b365
Belg dobrze spisał się w ostatnim turnieju w Nottingham,gdzie dopiero w finale przegrał z lekko faworyzowanym Johnsonem.Widziałem jego mecz z Ebdenem i muszę przyznać,że sprawiał bardzo dobre wrażenie.Popełniał mało błędów,dobrze trzymał serwis.
Co do Francuza to ten na trawie zagrał ostatni raz na poprzednim Wimbledonie,a ogólnie na tej nawierzchni zagrał 4 spotkania(według tenisinfo.pl).
Grał w kilku turniejach na mączce w tym roku,ale najdalej gdzie udało mu się dojść to 3 runda w Neapolu.
Wracając do dziejszego spotkania to według mnie Francuz nie posiada żadnych argumentów,by choć na chwilę zagrozić Belgowi.Szybkie zwycięstwo Bemmelmansa będzie.

Evans
-Munoz De La Nava@ 1.44⛔ ,DW.2-0@2.20⛔ B365
Daniel świeżo po turnieju w Queens,gdzie odpadł w 3 rundzie z JMDP.Wcześniej pokonał faworyzowanego Nieminena,a w 1 rundzie szybko rozprawił się z Pellą.
Widziałem jego mecz z Del Potro i muszę przyznać,że choć w 1 secie nie istniał to w 2 spisał się całkiem dobrze.Na wymianach wcale nie było widać różnicy klas,po prostu zabrakło doświadczenia.
Munoz na trawie nie grał od zeszłego Wimbledonu,gdzie odpadł w 1 rundzie.Poza Wimbledonem w ostatnich latach nie grał na trawie nigdzie.
Hiszpan to typowy clayowiec,ale na mączce w tym roku poza 3 rundą w RG niczego nie osiągnał.W ostatnim turnieju w Pradze odpadł w 1 rundzie,podobnie jak w turniejach poprzedzających RG,czyli w Madrycie i Bordo.
Nie daję żadnych szans Hiszpanowi.2-0 dla Daniela po kursie 2.20 to value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Michal Przysiezny @ 1.30
Teymuraz Gabashvili @ 1.30
Marco Chiudinelli @ 1.30
Ruben Bemelmans @ 1.20
Mirza Basic @ 1.53
Peter Gojowczyk @ 1.50

bet365

Ołowek, Bemelmans i Gaba grają z rywalami, którzy są słabsi, i większość swoich meczy grają na clayu, więc powinni ogarnąć.
Chiudinelli nie zachwyca, ale gra z Naso, który nie ma nic wspólnego z grą na innych nawierzchniach. Doświadczony Szwajcar powinien wypunktować Włocha.
Gajowczyk gra z Veicem. Niemiec ma więcej walorów na trawę, lubi grę na szybkich kortach, a Veic to zawodnik raczej na clay.
Basic ostatnio niezły turniej, ale nie ma co się podpalać meczem z Jurkiem. Basic ma tutaj słabego rywala, więc powinien dać radę.
Oczywiście jak to w tenisie wszystko się zdarzyć może ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Fucsovics M. v Udomchoke D. 3/10
1,96 MarathonBet
Typuję tutaj zwycięstwo młodszego z graczy, Węgra. Ten sezon dla tego zawodnika jest fantastyczny, zaliczył duży awans w rankingu ATP. Tajlandzki rywal spisuje się mizernie, gra praktycznie w Futuresach, jednak bez żadnych osiągnięć w porównaniu z Fucsovicsem, który w turniejach tej rangi w tym roku wystąpił trzy razy - dwukrotnie dochodził do finału, raz wygrywając. Na trawie nie ma co oceniać Martona, bilans 4/4. Udomchoke na trawie bilans ujemny, 22/24. W 2005 roku osiągnął drugą rundę Wimbledonu, podobnie jak w 2007 roku. Dwukrotnie był bez szans na przejście dalej. Porównując formę obu zawodników, zdecydowanie lepiej prezentuje się Węgier. Na grassie żaden wirtuozem nie jest więc trzeba zagrać na lepszego w tym momencie, czyli Węgra.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Taśma z kwali na dziś:
Bemelmans - Dasnieres de Veigy 1,20
Sela - Robert 1,25
Gabashvili - Eysseric 1,30
Stebe - Gonzalez 2:0 1,72
Rochus - Olivo 2:0 1,57
Próżno szukać meczy na trawie u Olivo i Gonzaleza, co za tym idzie spora przewaga pod względem nawierzchnii i doświadczenia u Rochusa i Stebe, i stąd raczej gładkie zwycięstwa.
Również Gaba powinien bezproblemowo przebrnąć Eysserica którego ostatnie mecze na trawie to te sprzed dwóch lat i gładkie baty.
Bemelmans i Sela na swojej ulubionej nawierzchni przeciwko francuskim ziemniakom, nie powinno być problemu.
Ako 5,47
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Evans + Kudla + Basic @ 2.61 ⛔ Evans????
bet365
Bez kombinowania na 1 rundę , Evans wiadomo pokazał spore doświadczenie i ogranie na kortach trawiastych . Dwa udane turnieje poprzedzające Wimbledon i pokonał tam zawodników nieporównywalnie lepszych niż Hiszpan .
Kudla zaimponował mi bardzo w Queens , trzymał serwis dzielnie aż do meczu z Tsongą gdzie po prostu trafił na zawodnika z zbyt wysokiej półki i ta porażka wstydu nie przynosi .
Basic 5 meczów w Halle które na pewno zaprocentują . Rywal mało znany , w poprzednim roku przegrał tu z Thiago Alvesem a więc o wiele mniej predysponowanym zawodnikiem do gry na trawie niż Bośniak .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Evansa bym nie grał, Munoz ofensywnie grać potrafi i leszczem nie jest, a na Evansa hype sie zrobil, Rochusa po takim kursie tak samo, ostatnio cos marnie wyglada.

✅ Bemelmans
juz tam ktos podawał, bardzo mocny serwis i ofensywna gra z obu skrzydeł vs baloniarz i przebijacz, ze słabym returnem i główką.
zwrot Basic pokazał się z dobrej strony szerszej publicznosci, tak go ktos kiedys opisał &quot;He&#39;s a great ballstriker with a stunning BH&quot; co chyba odzwierciedla jego gre, z Jurkiem pokazał tez dobra gre przy siatce. Yang niestety w porownaniu do Bosniaka wypada blado, z kontrowaniem u niego słabo ,z mocą ataków to samo, bedzie rozstrzelany

✅ Gojowczyk dobry serwis +fh, na trawie marny bilans, ale grac potrafi i lubi na szybkich kortach w przeciwienstwie do Veica który jest zbyt pasywny.
✅ Bogdanovic swoje juz rozegrał na trawie, w tym sezonie słabsze wyniki ale grac potrafi i nie wolno go lekcewazyc, jest wybiegany i regularny. Semjan to poziom sredni futures, ma dobry serwis a tak po za tym jest mega nieregularny.
✅ Stebe bardzo dobrze przechodzi z obrony do ataku, potrafi grac na kazdym korcie choc podkresla ze najbardzej na cegle, w dodatku nad serwisem musi popracowac, ale na przeciwko mamy Gonzaleza, zwykłego rzeźbiarza z Ameryki Południowej jak wielu takich.
✅ Reister jak w formie to jest poziom ATP , ofensywna dobra gra a za rywala ma bez formy Daviego
✅ Williams mimo że na trawie ciezko mu sie gra to jednak troche pograł w tym roku, dobre wyniki na szybszych kortach wiadomo szkoła US , natomiast Crivoi to niestety tylko na mączke się nadaje

AKO w milenium mi wyszło po spadkach 8,15
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
M 10

mk890614

Użytkownik
R. Albot - D. Zhyrmont - 2 (1,87 Unibet) 6/10
Zhyrmont przed tym turniejem zagrał kilka meczów na trawie w Nottingham, ograł m.in. Ignatika i Becka, przegrał z Bemelmansem. Z kolei jego przeciwnik na grassie zanotowal jedynie 2 porazki w ubiegłym sezonie. Kurs wysoki, warto sprobować na gracza bardziej ogranego na tej nawierzchni.
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Sela-Robert 1 @1.25
Jeszcze mecz sie nie rozpczal, wiec do kombinacji jakiejs chyba w sam raz. Krotko mowiac. Sela w swojej karierze m.in. 1/8 Wimbledonu, cwiercfinaly w Queens czy Hertogenbosch. Na pewno lubi to taka gre Izraleczyk. Rywal o podobnych usposobieniu, bo obydwaj graja bardzo techniczny tenis, ale u Francuza sie to jakos na wyniki na trawie nigdy nie przelozylo. Porazka Seli bylaby strasznym rozczarowaniem dla niego na moj gust.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Ouanna - Rochus
Spotkanie dwóch graczy z okolic 150 miejsca w rankingu ATP. H2H 2-2, jednak na trawie to Belg jest dla mnie faworytem. Rochus rozegrał w swojej karierze prawie 90 meczów na trawie z czego ponad 50 wygrał, dobrze czuje tę nawierzchnię. Pewnie wygrał mecz w pierwszej rundzie i myślę, że równie pewnie wygra mecz z Francuzem Ouanną. Panowie ostatni raz spotkali się w tamtym roku gdzie po walce wygrał Rochus.
Rochus @ 1,44 paddypower

Vesely - Brown
Spotkanie młodego obiecującego Czecha z doświadczonym Niemcem pochodzącym z Jamajki. Bardzo dobry sezon Jiriego, bilans 39/7 oraz awans na 109 miejsce w rankingu ATP robi wrażenie. Dustin w tym sezonie grał mniej i z gorszym skutkiem - 18/15 nie zachwyca. Myślę, że młody Czech braki w doświadczeniu na trawie nadrobi ambicją i zaprezentuje się równie dobrze jak w pierwszej rundzie kwalifikacji.
Vesely @ 1,62 paddypower

Kudla - Peliwo
Spotkanie dwóch młodych graczy z Ameryki Północnej. Wczoraj stawiałem na Peliwo, który w wielkich męczarniach wygrał z Klahnem jednak Kudla wg. mnie to już za wysokie progi. Denis zaimponował mi występem w Queen&#39;s, wyglądał tam bardzo pewnie, wygrał z Pairem, De Schepperem i Delbonisem. Głównie wygrana nad groźnym na trawie Kennym robi wrażenie. Powinien wygrać dzisiaj z młodym Kanadyjczykiem.
Kudla @ 1,36 paddypower

Smyczek - Basic
Drugi raz nie dam się nabrać na Basicia. Gdyby wczoraj Yang w dziwnych okolicznościach nie poddał meczu to Tajwańczyk grałby dzisiaj ze Smyczkiem. Wczorajszy mecz oraz porażka ze Zverevem zachęcają mnie do gry na Tima. Całkiem wysoki kurs buki dały, ja bym dał około 1,3. Tim nienajgorszy bilans na trawie, bardziej doświadczony i wyżej notowany.
Smyczek @ 1,5 paddypower

Do tego jeszcze:
Bemelmans @ 1,3 marathon
Kuznetsov @ 1,5 paddy

Serra @ 1,3
Berrer @ 1,21 marathon

Kudla + Bemelmans + Rochus + Smyczek + Vesely + Stebe + Serra
@1.30 x 1.30 x 1.38 x 1.45 x 1.55 x 1.33 x 1.38
@9,62 marathonbet
1/10

Kudla + Bemelmans + Rochus + Serra
@1.30 x 1.30 x 1.38 x 1.33
@3,10 marathonbet
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hayto 631

hayto

Użytkownik
Karol Beck – Julian Reister 1 2.10 Unibet 6-7 6-7 ⛔ :?
Słowak wczoraj szybko odprawił swojego rywala i zameldował się w 2 rundzie gdzie jego przeciwnikiem będzie Julian Reister. Niemiec gry na trawie raczej nie preferuje (Beck przeciwnie). Dla Reistera będzie to piąte spotkanie w przeciągu pięciu dni (w niedziele wygrał Challanger, a w poniedziałek zameldował się na kortach Wimbledonu) gdzie z dobrej strony się nie pokazał, wymęczył zwycięstwo z zawodnikiem który gry na grassie też nie preferuje. Julian na trawie gra rzadko (więc przejście do Wimbledonu raczej priorytetem nie powinno być) biorąc pod uwagę jeszcze zmęczenie to murowanym faworytem tego spotkania jest Beck.
 
S 1

slomka69

Użytkownik
Przysiezny M. - Groth S. 2 1.75 Unibet
Wpadła mi dzisiaj w oko porażka naszego Przysiężnego po bardzo ciekawym kursie. Wczoraj bardzo dziwna sytuacja w pierwszym secie, bo Lojda niespodziewanie urwał mu seta, a potem to już chyba się spalił. Michał i jakaś dłuższa przygoda na Wimbledonie? To do mnie nie trafia, a Groth może dzisiaj zaskoczyć Polaka. Może nie przemawia za nim ranking, ale regularność. Wczoraj zimna głowa w ważnych momentach i w pierwszym secie 6-4, a potem 7-6(2). Kurs bardzo ciekawy i jak dla mnie można atakować.
Karol Beck – Julian Reister 1 2.10 Unibet
Ktoś jeszcze popiera ten typ? Bo kurs ciekawy, a uderzyłbym grubiej.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Vesely świetny bilans w tym roku, ale na hardzie z ogórkami, a clay to nie trawa. Brown ogórkiem nie jest. Lubi grać jak nie jest faworytem, może lekko dzisiaj przygasić wschodzącą gwiazdę. Kurs na Browna zachęcającym z zawodnikiem, który dopiero stawia pierwsze kroki na kortach trawiastych.
Brown 2,68
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Przysiezny M. - Groth S. 2 1.75 Unibet
Wpadła mi dzisiaj w oko porażka naszego Przysiężnego po bardzo ciekawym kursie. Wczoraj bardzo dziwna sytuacja w pierwszym secie, bo Lojda niespodziewanie urwał mu seta, a potem to już chyba się spalił. Michał i jakaś dłuższa przygoda na Wimbledonie? To do mnie nie trafia, a Groth może dzisiaj zaskoczyć Polaka. Może nie przemawia za nim ranking, ale regularność. Wczoraj zimna głowa w ważnych momentach i w pierwszym secie 6-4, a potem 7-6(2). Kurs bardzo ciekawy i jak dla mnie można atakować.

Ktoś jeszcze popiera ten typ? Bo kurs ciekawy, a uderzyłbym grubiej.
Groth to ostatni zawodnik o którym można powiedzieć że jest regularny . Jeśli nie siedzi mu serwis to go nie ma . Zawodnik który może zaliczyć aut/siatkę dosłownie z każdej piłki , najprostszej piłki . Drewno najwyższej klasy
E: Gawronix - dlatego nie mówię że Groth nie wygra ;) ale pisanie że Groth jest regularny to fantasy w najlepszym wydaniu
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Przysiężny to też ostre drewno (moim zdaniem nawet większe niż Groth) więc trafił swój na swego,Michał będzie miał ogromne problemy by przełamać Australijczyka,Groth na trawie potrafi grać, atomowy serwis + solidny fh powinny wystarczyć na Ołówka który wczoraj stracił seta z Llojdą...
Typ Groth⛔ 1,73 William Hill

Polecam grać dziś Reida i Zhyrmonta, Capdeville to totalny przebijacz który nie ma czego szukać poza mączką, wczoraj wymęczył z McGee który prezentuje poziom futursów, będzie miał problemy aby przełamać agresywnie grającego Białorusina, wygrane na grassie z Beckiem i Ignatikiem to nie przypadek,Reid powinien ogarnąć słabego Żydka Weintrauba który przegrywał seryjnie z naszym Ołówkiem i w Londynie z deblistą Marcelo Melo ???? , dysponuje dobrym serwisem i wczoraj przekonał się o tym Dev Varman,h2h na korzyść Australijczyka. Moim skromnym zdaniem warto pograć zwycięstwa tych dwóch zawodników
Typ Zhyrmont✅ 1,83 William Hill
Typ Reid✅ 1,73 William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak Groth jest regularny to ja jestem panią z avatara. Myślę, że w nieregularności to Samuel jest gdzieś w top15 ATP Tour więc niepiszmy głupot. Przysiężny ma słabiutki bh ale 3/4 elementów gry dobrze wyszkolone. Groth to tylko serve &amp; volley, z końcu kortu słaby, bazuje tylko na sile fizycznej.

Broń Boże nielekceważe tego gracza, ma wielką broń na korty trawiaste ale po 1 pisanie o nim, że jest regularny kompromituje autora, po 2 przy gorszym gemie serwisowym Groth nie ma żadnego planu b,a w trzecim ewentualnym secie trzeba przecież zrobić breaka, po 3 Olowek bedzie atakowac drugi serwis Aussie, a Samuel przycisniety chociaz na chwile do obrony gubi sie jak dziecko we mgle.

Mozna delikatnie 1/10 na Przysieznego przy 2,0 bo na pewno lekkim faworytem jest Polak.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Reynolds(USA)-Demoliner(BRA) under 19.5@2.00 b365⛔
Reynolds po dosyć dobrym turnieju w Nottingham(1),gdzie doszedł do półfinału po drodze wygrywając z Selą i Bemelmansem.
Wczoraj dosyć szybko w 2 setach uporał się Aguilarem.Chilijczyk to jednak gracz nieco lepszy od dzisiejszego rywala z Brazylii.
Demoliner na trawie rozegrał 2 spotkania,w Nottingham odpadł w kwalach z zawodnikiem,który znajduje się gdzieś około 1500 miejsca w rankingu.
Wczoraj wygrał z lekko faworyzowanym Setkicem,który tak jak Brazylijczyk preferuje raczej korty ziemne.Wyników na clayu żadnych w tym roku nie osiągnął,raz doszedł do 1/4 i to by było na tyle.
6-3,6-4 to opcja przy utrzymaniu swojego podania i jednym przełamaniu.Myślę,że jak najbardziej realny wynik.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Vesely świetny bilans w tym roku, ale na hardzie z ogórkami, a clay to nie trawa. Brown ogórkiem nie jest. Lubi grać jak nie jest faworytem, może lekko dzisiaj przygasić wschodzącą gwiazdę. Kurs na Browna zachęcającym z zawodnikiem, który dopiero stawia pierwsze kroki na kortach trawiastych.
Brown 2,68
???? Jiri Vesely - Dustin Brown dla Mecz. WYNIK 46 67 ✅✅✅
KURS: 2.40
Stawka: 60 | Do wygrania: 84 PLN
Expekt
W pełni popieram i wg mnie Veselym się nie ma co podniecać... Owszem na CLAY ładnie się nie raz pokazał, ale Brown potrafi grać S&amp;V bardzo dobrze i skutecznie. Jak tylko podejdzie do spotkania poważnie (z czym czasem jest problem) to myślę, że Dustin ma więcej argumentów na trawie niż Vesely. Kurs na pewno VALUE.
W zeszłym roku Brown przebił się przez kwale do głównego turnieju - przegrał po walce w pierwszej rundzie z Ferrerem!! Moim zdaniem typowanie dziś Veselego to strata kasy ????
 
K 65

konji

Użytkownik
Mecz: Laaksonen - Bemelmans
Typ: Bemelmans 2:0 @1.80 Bet365
Dla mnie absolutny no-brainer. Belg w tym sezonie bardzo przyzwoicie spisuje się na trawie, w Nottingham uległ dopiero w finale Johnsonowi (żadna to ujma na honorze, bo Steve aktualnie gra wręcz rewelacyjnie). Laaksonen z kolei zagrał w karierze tylko raz na trawie, wygrywając wczoraj gładko 2:0 ze starym ziemniakiem Guezem. Szwajcar nie tylko jest mało doświadczony w grze na trawie, ale także wiekiem (raptem 21 lat), co również skłania mnie do grania przeciwko niemu.
Kurs 1.28 na Bemelmansa na mecz również atrakcyjny do gry AKO, o czym pisał już jeden z moich poprzedników.
Ponadto za 3/10 zagram:
Odesnik - de Greef @1.33
Rochus - Ouanna @1.36
Kudla - Peliwo @1.28
Bemelmans - Laaksonen @1.28
// Tak jak się spodziewałem, Ruben w cuglach ugrał 6:4, 6:3. Bardzo fajna promocja.
Rochus i Odesnik również bez większych problemów w drugiej rundzie. Mocno straszy w drugim secie Kudla, oby nie narobił w portki...
Był mały kryzys, ale ostatecznie Peliwo na łopatkach. Bardzo dobry tenisowo dzień.

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom