>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - typy z kwalifikacji mężczyzn

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Groth regularny hehe, bardziej ku niemu i tak bym się skłaniał, widziałem Federera w meczu z Sockiem to nie dało się tego ogladać, sam podkreslal ze nie czuje sie dobrze na tej trawce ;) A Przysiężny jak nie złamie Grotha to mu sie w główce złamie i sam odda.

Dziś bardzo ciężkie mecze ale jednak skusiłem się na takie typy:
76 55 40-15, w 3cim secie 4-1....⛔Marchenko juz od jakiego czasu na trawie, w 1R bardzo dobry mecz z tego co czytałem, dobry serwis, regularna gra bardzo kompletny zawodnik na kazda nawierzchnie. Jaziri w tym roku nie zachwyca, owszem potrafi zaatakować ale gdy trzeba bronić to już gorzej, wcześniej odprawił drwala Mertla co na trawie nie wygrał nigdy.

⛔Serra potrafi grać w kwalach do Szlemów, jest regularny ale potrafi bić płasko, pokonał Milliota gracza podobnego do Martiego (niski, wybiegany,tylko że bardziej na szybsze sie nadajacy) a Hiszpan niestety moze jest regularny ale nie ma broni ofensywnej w dodatku jest po finale na clayu gdzie zagrał fatalnie, meczu w 1R nie ma co brać pod uwage.

tyle bp...⛔Ito pokonał Bachingera, który w tym sezonie na trawie mnie nie przekonał ale grać potrafi, mocno serwować i bić płasko, Authom podobnie gra tylko poziom gorzej a w dodatku jest bez formy. Ito widać powoli wraca na własciwe tory po wynikach.

✅Robert pyknął Sele a to już coś znaczy, posiada bardzo dobry return, jest bardzo sprytnym graczem, punktującym słabe strony rywala. Nedovesov dobry serwis owszem i na cegle bardzo dobre wyniki, jednak sam podkreślał w wywiadzie że przesiadka na trawe w tak krótkim czasie dla niego jest bardzo ciężka.

AKO w milenium 4,84
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Na dziś z kwalifikacji proponuję:
Smyczek - Basic 1 + 6-3 7-5
Basić wczoraj fatalnie przegrywał mecz z kitajcem i już był na walizkach, ale kontuzja przeciwnika pokrzyżowała mu szyki i jeszcze został. Myślę, że dziś będzie mógł już spokojnie rezerwować bilety na samolot.
Smyczek wczoraj gładko z hiszpanem co jakimś wyznacznikiem może nie jest ale na przeciętnego bośniaka powinno dziś wystarczyć.
Rochus - Ouanna 1 + 6-3 6-4
Rochus na trawie 43-37
Ouanna 2-3
Krótko : mudzin jest zbyt głupi aby pokonać dobrze spisującego się na trawnikach belga.
nyga łot ?
Kudla - Peliwo 1 ✅ 6-1 5-7 6-1
Peliwo pierwsze spotkanie z trawką miał wczoraj. Wygrał po ciężkich bojach z Klahnem 2-1 w decydującym secie 9-7.
Kudla zaś na trawniki wszedł już tydzień temu z nienajgorszym skutkiem bo na Queensie pokonał odpowiednio Delbonisa,Benka Paire i De Scheepera, przegrał dopiero z Tsongą. Za Kudlą przemawia doświadczenie na trawie oraz ostatnie wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Kwalifikacje Wimbledon, 18.06 18:35
Zverev Mischa - Knittel
typ: 2-0
2,00
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy kwalifikacji do udzialu w tegorocznym Wimbledonie spotka sie dwoch Niemcow, Mischa Zverev i Bastian Knittel. Zverev swietnie czuje sie na trawie, to zdecydowanie dla niego najlepsza nawierzchnia, a oczywiscie z racji jego stylu gry, ofensywnego, opartego na grze serve and volley przede wszystkim. Na trawie dobry serwis + dobry wolej to podstawa gry i kazdy grajacy tak zawodnik jest bardzo trudny do pokonania. Zverev potwierdzil swoje mozliwosci do gry na trawie w Halle, gdzie wygral dwa spotkania w turnieju glownym. Knittel natomiast to zawodnik duzo lepiej czujacy sie na wolniejszej nawierzchni, zdecydowanie bardziej preferuje gre na korcie ceglanym. Gdyby grali na clayu pewnie to Knittel bylby faworytem, graja jednak na grassie i tu dokladajac doswiadczenie zdecydowanym faworytem wydaje sie byc Zverev.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Dorzucę jeszcze jeden typ na dziś,a mianowicie
Odesnik - De Greef 1 + 6-1 6-4
De Greef w rankingu 214. Głównie grywa w ITF lub Challengerach. Wczoraj rozegrał swój pierwszy mecz na trawie.
Po drugiej stronie kortu Odesnik, który na trawie jak na razie bilans kiepski no ale pora go zmienić i ograć przeciwnika sklasyfikowanego o 100 pozycji niżej.
Brak ogrania De Greefa zarówno na trawie jak i w troszkę bardziej doborowym towarzystwie niż challengerowcy powinien wyjść w dzisiejszym meczu.
Elo
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Zverev-Knittel 1 @1.4
Mischa dobre wyniki na trawie. Byla juz w karierze 3 runda Wimbledonu, cwiercfinaly w Halle, wygrane z Berdychem na trawie. Zverev na trawie i w hali prezentuej sporo tenisa serve-volley. Knittel hmmm.... Technicznie niezly, ale generalnie brak wynikow. Zverev na pewno mysli o turnieju glownym, czo potwierdzil latwo ogrywajac Socka. Mysle, ze tym razme niespodzianki nie bedzie.
Robert-Nedovyesov 1 @1.55
Francuz to mnie nzaksoczyl ogrywaja wczoraj Sele w 3 setach. Robert zawsze byl dobry w przebijaniu i z glebi kortu podejmuje wymiany. Troche chyba Roberta nie docenilem. Doszukalem sie np w jego CV ciekawego wystepu w Eastbourne w 2010 roku, gdzie wygrak z Leo Mayerem, a pozniej ulegl w 3 setach Llodrze (1-6 7-6 4-6). Jezeli wiec Robert podjal walke z Llodra to nie jest zle. Stawiam wiec na Francuza.
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Odesnik-O.Rochus 2
No tutaj zalezy od kursu, ale po przyzwoitosci to na malutkiego Belga. Niemniej jednak jedna wazna zmiana w porownaniu do pozostalych rund kwalifikacji - decydujaca runde grana jest do 3 wygranych setow przez danego zawodnika, wiec przypadku jest mniej. Dlugo by wymieniac dobre mecze na trawie. Na trawie albo masz sile, albo musisz grac swietnie z gleebi kortu i Belg to zdecydowanie ten drugi przydake. Z ciekawszych wynikow polfinal w Halle czy final w Newport. Poza tym sporo dobrych graczy na rozkladze Safin, Becker, Petzschner. Kiedys w Halle Rochus przegral z Federerem 6-7 7-6 6-7. Odesnik ? Na pewno gra lepiej niz na poczatku roku, ale maly Belg ma okreslony cel i spodziewam go sie w main draw.
Tomljanovic-Buyukakcay 1 @1.38
W kwalifikacji kobiet dobrze mi to wyglada.
 
T 19

tenis1976

Użytkownik
Chcialbym tylko dodac ze Odesnik ma naprawde forme,widzialem go na zywo ostatnio w challengere Fürth,bylem na kortach,jest mocny,co prawda trawa to trawa ale Rochus nie gra nic juz b.dlugo...
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Robert 1.61 bet365
Zhyrmont wcale mnie nie przekonuje. Porażka z Kleinem, pokonał Ignatuka, Vecka, Albota czy Capdevilla, ale nie robi to na mnie wrażenia. Fakt na trawie gra całkiem całkiem, ale Robert to doświadczenie. Francuz łatwo uporał się z Nedovesovem i z Selą. Również i z Białorusinem powinien dać radę. Robert to wszechstronny gracz, co widać po jego bilansie. Doświadczenie, większa jakość i ostatnie wyniki zmuszają mnie do zagrania na Francuza. Tak jak mówie wyniki Białorusina nie robią na mnie wrażenia.

Reister 1.53 bet365
Ogólnie bardziej cenię Juliana, który jest w formie, może być zmęczony po ostatnich turniejach, ale Sousa mi poprostu tu nie pasuję. Pokonał Stebe, ale Julian to obecnie półka wyżej od swojego rodaka. Reister ma dobre wyniki w tym roku i pewnie zbliża się do top 100, które zapewne niedługo osiągnie.
 
P 8

pepo27

Użytkownik
Smyczek - Reid 1.48 Betsson
Dla mnie zdecydowany faworyt to Smyczek. Reid wymęczył Devvarmana (3h40m gry) i w drugiej rundzie Weintrauba jednak patrząc na ich bilans gry na trawie to żadne wielkie osiągnięcie. Zresztą Reid również średnio 10/13 a te wygrane z graczami z poza 200 a w większości z poza 300 rankngu atp, jeszcze nie wygrał z nikim z 200 na trawie (oprócz wspomnianego Devvarmana). Smyczek jest 121 i zdeycodawnie to conajmniej klasa wyżej, widzę pewne zwcięstwo Tima.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Jiri Vesely - Dustin Brown dla Mecz. WYNIK 46 67 ✅✅✅
KURS: 2.40
Stawka: 60 | Do wygrania: 84 PLN
Expekt
W pełni popieram i wg mnie Veselym się nie ma co podniecać... Owszem na CLAY ładnie się nie raz pokazał, ale Brown potrafi grać S&amp;V bardzo dobrze i skutecznie. Jak tylko podejdzie do spotkania poważnie (z czym czasem jest problem) to myślę, że Dustin ma więcej argumentów na trawie niż Vesely. Kurs na pewno VALUE.
W zeszłym roku Brown przebił się przez kwale do głównego turnieju - przegrał po walce w pierwszej rundzie z Ferrerem!! Moim zdaniem typowanie dziś Veselego to strata kasy ????
???? Dustin Brown - Evgeny Korolev dla Mecz. (1.60) WYNIK ?
???? Tim Smyczek - Matt Reid dla Mecz.(1.40) WYNIK ?
KURS: 2.24
Stawka: 60 | Do wygrania: 74.40 PLN
Expekt

Kontynuacja poprzedniej myśli ...
Brown świetnie poradził sobie z Veselym i wygrał dość pewnie. Dziś wg mnie rywal łatwiejszy więc spora szansa na awans do głównego turnieju. Korolev jakoś na trawie nigdy nie błyszczał, zwykle przegrywał w pierwszych rundach, no ale wtedy nie przebijał się przez kwale. Brown często gra stylem S&amp;V który pasuje na trawę, dobry serwis, dobra gra przy siatce, dobre kończące uderzenie. Wg mnie będzie miał łatwiej niż w meczu z Veselym.
Do tego dokładam Smyczka, który powinien poradzić sobie z nieco podmęczonym Reidem i zameldować się w głównej drabince.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brownowi pasuje ta trawka i z tego co się chwali dobrze serwuje tam gdzie chce, jednak nie można zapominać że Korolev to świr i jak mu będą siedzieć bomby to ciężko będzie, jego uderzenia a nawet return to hit or miss
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom