>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '14 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Wimbledon 2014
1. Marinko Matosevic - Fernando Verdasco &gt;analiza&lt;
over 3,5s✅ - Matosevic +1,5s✅
2. Milos Raonic - Matthew Ebden &gt;analiza&lt;
under 35,5g✅ - under 36,5g✅ - under 37,5g✅
3. Marinko Matosevic - Jeremy Chardy &gt;analiza&lt;
Matosevic -1,5s⛔
4. Jerzy Janowicz - Lleyton Hewitt &gt;analiza&lt;
over 3,5s✅ - over 41,5g✅
5. Milos Raonic - Łukasz Kubot &gt;analiza&lt;
under 35,5g✅ - Raonic -2,5s✅
6. Marin Cilic - Jeremy Chardy &gt;analiza&lt;
Cilic -1,5s✅
7. Andy Murray - Kevin Anderson &gt;analiza&lt;
Murray -2,5s✅
8. Milos Raonic - Kei Nishikori &gt;analiza&lt;
under 43,5g✅
9. Milos Raonic - Nick Kyrgios &gt;analiza&lt;
under 45,5g✅

Roger Federer - Milos Raonic
Raonic @ 3,55 Pinnacle Sports⛔
Raonic +3,5g @ 2,00 Pinnacle Sports⛔

jeszcze nie pora na finał Wimbledonu.

VS

W jednym z półfinałów dojdzie do pojedynku doświadczenia z młodością. Ja konsekwentnie stawiam na Kanadyjczyka. Po raz kolejny mu zaufam. Sam Roger obawia się tego pojedynku i z szacunkiem odnosi się do Milosa.
Dla Szwajcara będzie to 9 półfinał w Wimbledonie. Do spotkania z Wawrinką, z którym wygrał 3:1 nie miał kto go sprawdzić. No bo kto, Lorenzi, Muller, Giraldo czy Robredo? Z każdym z nich wygrał lekko 3:0. Podobnie Raonic. Dopiero z Nishikorim przegrał seta, a następnie pokonał rewelację tegorocznego Wimbledonu, Australijczyka Nicka Kyrgiosa 3:1.
Roger wydaje się być w fenomenalnej formie. Świetnie się spisuje na linii podania. Może nie dysponuje potężnym uderzeniem, jednak świetnie wybiera kierunki i serwuje z rotacją. Na trawie Fedex 131/19, a w tym sezonie 9/0.
Raonic w półfinale wielkoszlemowego Wimbledonu jest pierwszy raz. W poprzednich latach odpadał z turniej dosyć wcześnie. Młody Kanadyjczyk dysponuje świetnym serwisem. W meczu z Kyrgiosem zaserwował 39 asów, popełniając tylko 2 podwójne błędy. W 5 meczach asów ma aż 147 i jest liderem w tejże &#39;dziedzinie&#39;. Milos z meczu na mecz gra coraz lepiej. Chciałbym go zobaczyć w finale, co jest bardzo możliwe. Jeśli tylko będzie trzymał podanie ma spore szanse. Rzadko przegrywa TB, co w meczu z tak utytułowanym Szwajcarem może prowadzić do końcowego sukcesu. Raonic na grassie 17/12, a w tym roku 7/2.
Roger po meczu ze Stanem wyznał, że czekanie przez dwa i pół seta na przełamanie rywala było dość frustrujące. Ciekawe co sobie Fedex będzie myślał jutro grając z Rao. Być może będzie to klucz do zwycięstwa Kanadyjczyka czarnogórskiego pochodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Federer Roger-Raonic Milos 2, Pinnacle Sports 3.55
VS.

6:4, 6:4, 6:4 ⛔⛔⛔
Raonic zagrał patologię.
Możecie stwierdzić,że szukam typu na siłę ponieważ na początku turnieju stwierdziłem,że Federer nie wygra już nigdy turnieju z wielkiego szlema. Sytuacja wygląda bardzo ciekawie ponieważ poza turniejem jest już Nadal oraz Murray. Czyli teoretycznie zostało dwóch bitych faworytów Federer oraz Djokovic, bo mało kto stawia,że Raonic albo Dimitrov wygrają w turnieju,no ale ja zajmę się stricte tym pojedynkiem. Roger Federer przeżywa swoją drugą,trzecią czy nawet piątą młodość,on po prostu ponownie odżył w tym roku,a na Wimbledonie zwłaszcza. Patrząc od początku sezonu: finał w Brisbane, półfinał AO, wygrana w Dubaju, finał Indian Weels, finał w Monte Carlo, wygrana w Halle to jego najlepsze wyniki w tym roku, noga natomiast potykała mu się w: Rzymie II runda, French Open 4 runda i to tyle ponieważ ćwierćfinał w Miami to również niezły wynik. Szwajcar jest dwa kroki od wielkiego osiągnięcia,czyli zdobycie 8 raz tytułu na Wimbledonie,aby tego dokonać musi pokonać Raonica,a kolejno Dimitrova albo Djokovica, lecz wiadomo,że większość w tamtym meczu stawia na Serba. Jak wiemy Roger do młodzieniaszków się nie zalicza, ponieważ lada moment a skończy on 33 lata. Mimo swojego wieku &quot;Fedex&quot; ciągle się rozwija,a wszystko to przy pomocy Szweda, Stefana Edberga który słynął z fenomenalnej grze przy siatce i właśnie ten element poprawił znacznie Roger. Federer na dobrą sprawę dopiero w ćwierćfinale miał poważnego przeciwnika, a był nim Stan Wawrinka. Mecz zaczął się inaczej niż poprzednie, ponieważ już przy swoim drugim gemie serwisowym Roger stracił swoje podanie i pierwszy set zakończył się wynikiem 6:3 dla Wawriniki,lecz z czasem siedmiokrotny mistrz tego turnieju wziął się w garść i wygrał kolejno trzy sety 7:6, 6:4, 6:4. Poza Wawrinką nie miał godnych przeciwników,ponieważ Robredo, Giraldo, Muller, czy Lorenzi to jest inna półka przeciwników. Śmiem stwierdzić, że Roger poza meczem z Wawrinką zaprezentował się tak jak powinien. Lecz jestem obiektywny i chylę czoła fenomenalnej formie w jakiej znajduje się czwarta rakieta świata,ponieważ w większości gemów serwisowych Federera przeciwnicy piłkę odprowadzali jednie wzrokiem. &quot;Król tenisa&quot; jest chyba zmotywowany jak nigdy,tak to odważne określenie....bo jak człowiek sobie pomyśli,jeśli w tym roku nie zdobędzie tego ósmego Wimbledonu to kiedy? Za rok czy dwa? Ja osobiście tego nie widzę. Wiadomo mistrzów się nie osądza,ale gdyby Roger miał inną drabinkę to wszystko mogłoby się ułożyć inaczej,no ale co by było gdyby to zostawiam w spokoju, &quot;trzydziestodwuletek&quot; zameldował się w półfinale i tego trzeba się trzymać. Pomijam fakty typu narodziny kolejnych bliźniaków, ponieważ nie będę się rozpisywał o sytuacji rodzinnej zawodnika. Teraz napiszę kilka zdań o zawodniku który nie jest faworyzowany przez bukmacherów. Milos w chwili obecnej jest w swojej życiowej formie,nigdy nie był wyżej w rankingu,obecny turniej jest jego najlepszym osiągnięciem. Raonic na dzień dzisiejszy plasuje się na 9 miejscu ATP, zrobił on OGROMNY postęp w swojej grze jak i pozycji ATP. Rok temu Kanadyjczyk był sklasyfikowany na 15 pozycji, dwa lata temu na 23, trzy lata temu na 26, cztery lata temu na 278, pięć lat temu na 732 pozycji. Taki skok rankingowy jest mało co spotykany,podałem to tylko jako ciekawostkę,ponieważ nie jest to jakiś konkretny argument. Dziewiąty zawodnik świata jest pod opieką Ivana Ljubicica oraz Ricardo Piattiego, Ivan jest pierwszym trenerem Raonica, a Ricardo drugim, Piatti w przeszłości był trenerem Ivana. Można to porównać kolokwialnie do relacji pradziadek-dziadek-wnuk. Rok temu jak widziałem bekhend Raonica to łapałem się za głowę i rzygałem tym w takim samym stopniu jak teraz łapię się za głowię co wyprawia PO w naszym kraju. Pierwsza rakieta Kanady w w męskim tenisie zrobiła bardzo duży postęp,lecz wiele jest do poprawy. Raonic znany jest z silnego serwisu oraz bardzo mocnego forhendu,można rzec,że prezentuje on typowy Amerykański tenis. Żeby nie robić z gęby cholewy podam świeży przykład, najwięcej asów w tegorocznym Wimbledonie zafundował nam właśnie Raonic, zaserwował 147 asów podczas pięciu meczów tj. około 30 asów na mecz,dla porównania Federer plasuje się na 11 miejscu z dorobkiem 63 asów. Kanadyjczyk jak na razie również jest liderem jeśli chodzi o skuteczność wygrywania po I serwisie 88%, później wytłumaczę dlaczego przywiązuję do tego taką wielką wagę. Raonic pokonał: Ebdena, Socka, Kubota, Japończyka Nishikori oraz Kyrgiosa,stracił zaledwie dwa sety z Kyrgiosem w tie breaku oraz z Keiem. Przytoczę kolejną statystykę,bilans wygranych oraz przegranych w tym roku w tie breakach. Federer w tym roku rozegrał 20 tie breaków, z czego wygrał 10 jeśli dobrze przeanalizowałem,czyli ma bilans na zero, Raonic natomiast rozegrał 27 rozgrywek dodatkowych z czego wygrał 15,także minimalny plus. Piszę o tych tie breakach ponieważ według mnie tutaj może przesądzić się awans do finału Wimbledonu 2014. W wolniejszych wymianach których zapewne będzie bardzo mało w tym meczu,przeważać będzie Roger, grą na kilka uderzeń można podzielić na remis ponieważ jeden jak i drugi posiadają fantastyczne zagrania kończące. Możliwe,że zobaczymy wynik pięciosetowy,a moim zdaniem im dłużej pojedynek będzie trwał to szanse na wygraną Raonica będą rosnąć. Większość stawia na mega zmotywowanego, wielkiego mistrza gry na trawie,a już mało kto daje szansę &quot;pretendentowi&quot;. Wspomniałem,że Szwajcar będzie zmotywowany bardziej niż zawsze ponieważ może pobić wielki rekord,ale Milos też jest może osiągnąć coś wielkiego w swojej karierze czyli finał. Federer podczas tegorocznej edycji Wimbledonu nie pokonał żadnej tzw. &quot;maszynki od serwowania&quot; jaką jest Milos,lecz wiemy,że dla geniusza tenisa to nie jest obce zjawisko. Raonic natomiast uporał się z zawodnikiem który dysponuje silnym serwisem czyli Kyrgiosa,oraz taktyka, Nishikori. Ciekawi jestem jak Roger będzie chciał się dorwać do skóry młodszego rywala, bo jeśli ten się nie przestraszy,a w co wątpię to czeka na niego trudne zadanie. Na koniec analizy warto jeszcze wspomnieć o bezpośrednich pojedynkach między tymi Panami. 4:0 prowadzi bardziej utytułowany,warto wspomnieć,że każdy z tych meczy miał większa czy też mniejszą dramaturgię. Trzy razy wyżej wymienieni tenisiści spotkali się w 2012 roku i wyniki były następujące: Indian Wells 6:7, 6:2, 6:4, Madryt 4:6, 7:5, 7:6, Halle 6:7, 6:5, 6:7 i ostatni raz podczas Australian Open 2013 6:4, 7:6, 6:2. W oczy najbardziej rzuca się w oczy,że mecze były bardzo wyrównane,a w trzech meczach Raonic zawsze urywał pierwszego seta Rogerowi żeby później przegrać 2:1. Dwa lata z jednej strony mało,ale w przypadku Raonica to bardzo dużo czasu, jego gra jest jeszcze lepsza od tamtego czasu. Jeśli Kanadyjczyk potrafił urwać tyle setów,w tym na nawierzchni trawiastej to i może wygrać w półfinale z arcymistrzem tenisa. Chciałbym aby to był piękny mecz,zupełnie inny jak Murray-Dimitrov. Wisienką na torcie będzie fakt,że Milos trenuje z samym Novakiem Djokovicem,a wiadomo,że Djoko z byle kim nie sparuje. (tutaj można to pokrótce obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=8uypY2Z-QQI )
Podsumowując to wszystko stawiam na RAONICA!!!

Tie break typuje Wimbledon 2014:
1. Gabashvili Teimuraz-Puetz Tim 1, 1:3 ⛔
2. Groth Samuel-Dolgopolov Aleksandr, over 41.5 gemów, 38 ⛔
3. Kyrgios Nick-Robert Stephane 3:0, 3:1 ⛔
4. Klizan Martin-Nadal Rafael 0:3, 1:3 ⛔
5. Gimeno-Traver Daniel-Giraldo Santiago 0:3, 0:3 ✅
6. de Schepper Kenny-Nishikori Kei over 9.5 gemów w I secie, 10 ✅
7. Herbert Pierre-Hugues-Sock Jack 2, 1:3✅
8. Muller Gilles-Benneteau Julien 1, 3:0 ✅
9. Anderson Kevin-Roger-Vasselin Edouard 1, 3:1 ✅
10. Cilic Marin-Haider-Maurer Andreas 3:0, 3:1 ⛔
11. Becker Benjamin-Dolgopolov Aleksandr 2 , 1:3 ✅
12. Chardy Jeremy-Matosevic Marinko 1, 3:2✅
13. Gasquet Richard-Kyrgios Nick 2 handicap +5.5 gemów, 30:32 ✅
14. Muller Gilles-Federer Roger Tie Break w meczu? TAK, NIE⛔
15. Rosol Lukas-Nadal Rafael over 9.5 gemów w I secie, 10 ✅
16. Janowicz Jerzy-Hewitt Lleyton 1 handicap +2.5 gemów, 7:5, 6:4, 6:7, 4:6, 6:3 ✅
17. Cilic Marin-Berdych Tomas over 41.5 gemów, 36⛔
18. Djokovic Novak-Tsonga Jo-Wilfried 2, 3:0 ⛔
19. Federer Roger-Robredo Tommy 2 handicap+7.5 gemów, 6:1, 6:4, 6:4 ⛔
20. Wawrinka Stanislas-Lopez Feliciano 1, 3:0 ✅
21. Kyrgios Nick-Nadal Rafael over 10.5 gemów w I secie,13 ✅
22. Raonic Milos-Nishikori Kei 1, 3:1 ✅
23. Wawrinka Stanislas-Federer Roger over 10.5 gemów w I secie,9 ⛔
24. Raonic Milos-Kyrgios Nick 3:0, 3:1 ⛔
25. Federer Roger-Raonic Milos 2, 3:0⛔
Podsumowałem sobie Wimbledon 2014 ponieważ finału nie typuje,lecz moim zdaniem wygra Djoko, 13 trafionych ✅, 12 nietrafionych ⛔ , ogólnie lipa. Tak jak pisałem na początku typowanie będzie trudne,a przynajmniej dla mnie takie było. Zobaczmy czy jeszcze odszczekam pewne słowa...
 
K 36

kamiiru

Użytkownik
Paes / Stepanek - Pospisil / Sock @1.40 bet365 ???? ⛔
brak słów

Hindusko-Czeski debel liczący sobie łącznie 77 lat ;) to siła doświadczenia i multum zwycięstw wielkoszlemowych. szczeólnie Paes w parze z Bhupatim, Hindus to zywa legenda tenisa w swojej ojczyznie. RAdek no coż wszyscy wiemy w jakiej jest formie, zwycięstwo z Murrayem i rewelacyjny pojedynek z Djoko w ostatnim czasie. Dziisiaj pokonali genialnych Nestora i Zimonicia.
PO drugie stronie duet, ktory jest zlepkiem na potrzeby turnieju- nie mam pojęcia co oni robią w takiej fazie, a rywali mieli całkiem dobrych- Quareshi/Bopanne, czy Peja/Soares (oni akurat bez formy). jednak ich szczęsliwa pasa się jutro skonczy, nie wyobrazam sobie takiego debla w finale grand slama. Starsi panowie ich zmiotą z kortu, dzisiaj grali jak natchnieni i jutro to powtorzą. Mozna grać za grubo. ????
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Według mnie Rao powalczy, ale koniec końców będzie musiał uznać wyższość Federera. Trzeba przyznać, że Milos wygląda tu świetnie, oczywiście kapitalnie serwuje, ale też w polu wygląda dobrze, szczególnie przy narzuceniu przewagi poprzez serwis. Kanadyjczyk nawet na returnie spisuje się lepiej niż wcześniej, typowo siłowe serwisy przebija często bardzo umiejętnie, wykorzystując tę siłę i ustawienie rakiety. Jednak Fedex to nie zawodnik, który serwuje jak Isner, Kyrgios czy właśnie Rao- on bawi się techniką, wszelkimi rotacjami, przyspieszeniami, wykorzystuje doskonały balans ciała. Do czego zmierzam? Otóż według mnie Federer wygra ten mecz doświadczeniem, ale może mieć problemy z tym serwisem i gładko nie będzie. Zamiast handi widzę lepszą opcję- over 1,5 Tie Breaka w meczu. Możliwe jest w końcu, że któregoś seta Szwajcar wygra wysoko, a resztę po TB, a wtedy handi nie siądzie. Spodziewam się tu 4 setów, a więc kurs @1,97 na ten over uważam za bardzo dobry.
Roger Federer v Milos Raonic over 1,5 TB w meczu @1,97 Ónibet ⛔ Milos &quot;zrobiłem kupę na środku kortu&quot; Raonic
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Paes/Stepanek-V.Pospisil/Sock 1 @1.42
Oczywiscie nie ogladam zmagan deblowych i w tym przyadku ograniczam sie jedynie do sledzenia wynikow. Jak zwykle powtarzam, ze mecze deblowe w sezonie nie nadaja sie do typowania. Swego czasu wprowadzono super-tiebreaki, pozniej dolozono przelamania bez przewag. Efekt jest tylko jeden, duzo wiecej przypadkowosci i niespodziewanych roztsrzygniec, ale grunt ze ogranao czas meczow, a o to chodzilo wladzom ATP. To akurat jest sarkazm, rzecz jasna.Typowanie meczow deblowych generalnie stracilo jakikolwiek sens. Na szczescie Wimbledon w swojej tradycji zachowuje mecze w kategorii best-of-five, czyli zwyciezcy musza wygrac 3 sety w meczu i nie ma innych cyrkow. Moze nie ma juz par typu Woodforde/Woodbridge na Wimbleodnie, gdzie przed turniejm szlo wygrana stawiac prawie, ze w ciemno, ale kilka doswiadczonych nazwisk jest.
Paes ze Stepankiem wygrali juz wspolnie i Australian OPen i US Open, wiec na pewno sa zakusy na Wimbledon. Hindus wie juz jak smakuje triumf na Wibledonie, poniewaz dokonal tego wraz z Maheshem Bhupathim w przeszlosci. Forma z pewnoscia jest o czym swiadczy pokonanie pary Nestor/Zimonjic, w tym przypadku dwukrotnych triumfatorow wimbledonskich. Na przeciw para amerykankso-kanadyjska. Jack Sock i Vasek Pospisil to na pewno sa tenisisci z bardzo dobrym podaniem i to jest oczywiscie atut. Warto tez wspomniec, ze Jack Sock jako mlody tenisista wygral szlema w mikscie na US Open, wiec szczegolnie on w tej parze wydaje sie miec bardzo duza smykalke do gry deblowej. Nie spodziewam sie jednak takiej sensacji i szoku jak dwa lata temu, kiedy Wimbledon wygrala, sklecona na ostatni moment para Marray/Nielsen, ktora wystartowala z dzika karta. Tym razem postawie na rutyne i doswiadczenie.
Djokovic-Dimitrov 1 @1.25
Kombinacja.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Djokovic N. - Dimitrov G.
Typ: Total Over(37.5) @ 1.70 Betcity ✅ 45 (6-4 3-6 7-6 7-6)
Djoko wyraźnie nie jest w swoim prime’ie i to już od ładnych paru miesięcy. W tegorocznym Wimbledonie nie jest inaczej, droga do półfinału dość komfortowa, bez trudnych przeciwników, a mimo to oddał im 3 sety. Dimitrow o dziwo największe problemy miał z Dolgopolovem, w którym musiał gonić wynik, ale 2 ostatnie sety to jego popis. Popis dał również w ćwierćfinale z Murrayem, którego po prostu wbił w murawę, właściwie od połowy pierwszego seta było wiadomo, że żadna krzywda się mu się w tym meczu nie może stać. Bilans obu graczy w miarę wyrównany biorąc pod uwagę, że obejmuje lata 2012-14 kiedy Bułgar nie był jeszcze tak dobry. Sporo tiebreaków, meczów w których dzielili się setami, dzisiaj faworytowi o wygraną bez straty seta może być tylko trudniej. Linia dość korzystna, bo do ogarnięcia nawet w 3 setach, moim zdaniem warto spróbować.
Federer R. - Raonic M.
Liczba Tie-breaków
Typ: Ponad 1.5 @ 1.94 unibet ⛔ 0 (6-4 6-4 6-4) :;/: zwieracze puściły już w pierwszym gemie i to wszystko tłumaczy.
Ferdek jakby odrodzony an swojej ulubionej nawierzchni, co w połączeniu z wyraźną obniżką formy Nadala, Murraya i nawet Djokovicia, daje mu realną szansę na swojego 18-ego Szlema. Szwajcar wygląda najlepiej z całej czwórki półfinalistów, ale to nie znaczy, że dzisiaj będzie miał spacerek. Raonic robi systematyczne postępy, to już nie tylko atomowe serwisy i forhendy, ale też bardzo pewny slajs, co zwłaszcza na trawie się bardzo przydaje. Z Federerem jeszcze nie wygrał i dzisiaj też szanse na to małe, ale przecież nie tego dotyczy typ. Ważne, że wszystkie te przegrane były po wyrównanych meczach, w 3 z 4 gracze podzielili się setami, w każdym był co najmniej jeden tiebreak. Od tamtych meczów Kanadyjczyk stał się tylko lepszy i przełamać go będzie jeszcze trudniej. Jego licznik asów puchnie coraz szybciej, w ostatnich 3 meczach kolejno 30, 35, 39. Szwajcara przełamać równie ciężko, obronił 11 z 12 breakpointów, udało się to tylko Wawrince, a i tak na niewiele się to zdało. Myślę, że w swoich gemach będą suwerenami i przynajmniej 2 sety bez przełamań są całkiem prawdopodobne, tym bardziej, że tych szans może być więcej niż tylko w 3 setach. Dla mnie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Djokovic - Dimitrov
TYP : Djokovic win ++++
1,20 Bet365


Raonic - Federer
TYP : over 3,5 sets ( Oj Raonic dziś naprawde fatalnie wyglądał ... )
1,44 Bet365

Ja spróbuje to pograc w AKO. Dodatkowo chce poczekac co się wydarzy w 1 secie..Jak będzie jakas przewaga w gemach dla Dimitrova to powinien skoczyc kurs na Serba na jakies 1,40 moze. Jesli chodzi o typ pierwszy to dla mnie jest on oczywisty. Djokovic jest lepszym tenisista pod kazdym wzgledem. Gra w ostatnich miesiacach bardzo solidnie. Wedlug mnie w tegorocznym RG przegral z pogoda i swoim samopoczuciem, a nie z Nadalem.
Dziś w Londynie 24 stopnie, wiec pogoda idealna do grania.
Bulgar sprawil sensacje eliminujac z turnieju Murraya, ale tak to czasem poprostu bywa. Wyszedl mu mecz, w ktorym byc moze wygralby z kazdym. Wedlug mnie to analogiczna troche sytuacja do Kyrgiosa. Wygral z Nadalem, ale mecz z Raonicem to juz inna bajka. Djokovic co prawda się meczyl z Ciliciem w 5 setach, ale wedlug mie dziś bedzie zupelnie inny mecz i byc moze nawet lekkie 3:0 dla Nole&#39;a.
H2H 4:1 dla Djokovica.

W drugim meczu Federer z Raonicem. Prywanie powoli staje sie kibicem Kanadyjczyka. Gra bardzo solidny tenis. Podoba mi sie jego progres w tym roku. Na RG trafil na Djokovicia i musial uznać wyzszosc Serba. W tym roku trafia na Federera, ktory jest w gazie. Kolega Tie Break wyżej napisał, że Federer już nigdy nie wygra żadnego Szlema. Muszę się z tym stwierdzeniem w pełni zgodzić. Sam tak uważałem i uważam nadal. Dzisiaj powinniśmy obejrzeć bardzo ciekawy mecz tenisa. Zupełnie odmienne style. Patrząc na całokształ formy Raonica, jego siłe i ostatnie wyniki jestem wręcz pewny, że seta dziś wygra. Najchętniej pograłbym tutaj +2,5 sets na Raonica, ale w Bet365 nie ma takiego zakładu, więc wybieram + 3,5 seta w meczu. Zakładam, że Federer skoro jest taki mocny to seta wygra na 100%.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP

Federer - Raonic
Federer -3.5g 1.97 5/10✅
A mnie sie wydaje, ze Federer sobie poradzi i to moze nawet 3-0 / 3-1. Raczej bez piatego seta. Forma jest przyzwoita, ataki solidne, serwis dziala jak nalezy. Raonic to ciagle gracz malo dojrzaly. Podoba mi sie jego gra ale na teraz daleko mu do Szwajcara. Atakujacy Kyrgios momentami nie dawal mu szans, dobrze rozegrany tb i przelamanie w 3 secie. Troche bila wtedy bezradnosc od Kanadyjczyka. Takie momenty Federer bedzie wykorzystywac. Fed - Nole to bedzie idealny final. Rao i Dimitrov prezentuja nizszy poziom. Kolejne minusy Milosa to drugie podanie i strona bh, tu bedzie isc jeden wielkiatak Rogera.
H2H rowniez sprzyja, panowie grali ze soba cztery razy i jest 4:0...
Roger Federer - Milos Raonic 6-4 7-6 6-2
Roger Federer - Milos Raonic 6-7 6-4 7-6 grass
Roger Federer - Milos Raonic 4-6 7-5 7-6
Roger Federer - Milos Raonic 6-7 6-2 6-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic - Dimitrov 3:1 @ 3.55 Unibet 1/10 // 3:1 !! Brawo Nole , ale na wlasne zyczenie moglbyc piaty set ,cale szczescie mentalnosc Dimitrova przesadzila , dobry mecz,ale na Federera to moze byc za malo .
Nie oplaca sie grac Nole - 1.5 seta @ 1.50 , a -2.5 seta jest dosc ryzykowne . Stawiam tutaj na dokladny wynik 3:1 , Nole jak sie zepnie potrafi grac fantastycznie ale miewa takze przestoje jak chocby nawet stracone dwa sety z Cilliciem . Szczegolnie podobala mi sie sytuacja w 3 secie gdzie Nole przegral swoje podanie na 5:6 i nie majacy juz nic do stracenia Serb blyskawicznie odrobil strate , niestety fatalne obuwie nie przynioslo tyle szczescia w tie breaku . 4 i 5 set to juz popis Djokovicia , ktory w tym samym (zmienionym) obuwiu zapowiedzial ze zagra przeciwko Bulgarowi .Co do Bulgara swietny sezon na trawie , ale sa w jego grze mankamenty , ogladalem jego spotkanie z Lopezem w Queens i to spotkanie zalezalo juz od Feliciano , niestety Hiszpan nie zachowal chlodnej glowy i przegral wygrane spotkanie , tak samo Dolgopolov tez mogl wygrac to spotkanie , no wlasnie mogl , zauwazylem podczas spotkan o stawke (wyjatkiem spotkanie z Murrayem ) np z Federerem Bulgar nie znosi presji jaka na nim ciazy , jak nie idzie to nie idzie z tego co pamietam w fatalnym stylu przegral tie breaka . Podobna sytuacja miala w trzecim secie z Ukraincem 2:6 , dwa przegrane serwisy , gdy Bulgar za bardzo chce fatalnie pudluje z backhand&#39;u . W mojej opini ten mecz wygra Djokovic , zbyt duza presja na Dimitrovie , niby w mediach pisza ze mlodzi graja wlasnie bez presji nic nie musza a moga, jedna bedzie ona odczuwalna . Djokovic tez bedzie chcial bardzo , ten sezon nie zaczal sie dla niego najlepiej , zostaly dwa Szlemy , w tym Wimbledon jest tak blisko . Mysle ze to bedzie dobre spotkanie zakonczone w 3 setach , przebieg spotkania moze byc taki ze Dimitrov wygra pierwszego seta i Nole wezmie sie w garsc , albo rozluzniony Serb przy stanie 2:0 odda seta .
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Roxanne...nie było starszych zdjęć? ???? Bardzo mnie rozśmieszyły te fotografie ???? Może teraz będziemy podawać linki do zdjęć z przedszkola ???? Osobiście nie widzę sensu prezentowania zawodników z kilkunastu lat wstecz. Tutaj Kyrgios 6 lat temu, gdybym go wstawił do analizy to zapewne wiele ludzi nie widziałoby,że to on.


Później do usunięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Czy ty widziałeś drugie podanie Milosa? Bo chyba nie wiesz o czym piszesz?
Też chciałem się do tego przyczepić,ponieważ na Wimbledonie wygląda to tak:
1. Ito, jeden mecz, 38 of 55 = 69 %
2. R.Federer, 5 meczów, 92 of 135 = 68 %
3. F.Lopez, 4 mecze, 115 of 174 = 66 %
4. M.Raonic, 5 meczów, 96 of 146 = 66 %
66% jak na drugie podanie to sporo ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Djokovic N. - Federer R.
Federer R. ::: 2,50 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 16:18, ale odnośnie statystyk to nie ma sensu o nich pisać. Drugi raz spotykają się w królestwie Federera czyli Wimbledonie w 2012 roku 1/2 turniej wygrał w 4 setach Roger. Teraz nie zdziwię się jak będzie podobnie.
Djokovic pokazał, że jest do ugryzienia w tym turnieju przez Stepanka, Cilica czy Dimitrova który nie wytrzymał psychicznie w 4 secie, choć miał szansę na 5 set. Popełnić 3 razy DF w jednym gemie i to pod rząd?
Novak zagra z podwójną motywacją, bo prawdopodobnie po Wimbledonie się ożeni z Jeleną Ristic. Natomiast Szwajcar pewnie chce postawić wisienkę na torcie i zdobyć 18 tytuł wielkiego szlema. Jego forma przez cały turniej na to wskazuje. Jedynie jedyny set stracony z Wawrinką. Resztę meczów wygrał po 0:3. To jest jeden z ostatnich dzwonków dla Federera, choć nie wykluczone, że na najwyższym poziomie może pograć nawet do 35 lat. Po 2,50 opłaca się na niego stawiać, spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów. Przed meczem z Raonicem mieliśmy 3,50. Djokovicowi zawsze grało się z Federerem dość ciężko.
Wynik: (7)6:7 6:4 7:6(4) 5:7 6:4 ⛔
BRAWO VASEK POSPISIL I JACK SOCK
ZWYCIĘZCY DEBLA

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak-Federer Roger over 25.5 asów serwisowych, Betsafe 1.85

42 asy, 29:13 ✅✅✅

VS.


Miałem tego meczu nie ruszać,ale prawdziwy fan tenisa taki jak ja musi coś obstawić w tym meczu. Finały zawsze rządzą się swoimi prawami i często sprawdza się opinia,że finał nie jest to obstawiania tylko do oglądania. Większość typerów &quot;kreśli&quot; najpopularniejsze zdarzenia czyli wygraną albo przegrana, bądź under albo over gemów w meczu. Ja osobiście uważam,że Djokovic wygra w meczu finałowym i podtrzymuje swoją tezę,że Federer nie wygra już nigdy wielkiego szlema,zobaczymy już niebawem czy odszczekam te słowa,ponieważ Szwajcar chyba już tak blisko nigdy nie będzie. W tym typie zająłem się wyłącznie statystką, która moim zdaniem ma ogromne szanse na wejście. Wiadomo,że często statystyki to tylko suche cyferki ale w tym przypadku nie musi tak być. Dlaczego wybrałem taki rodzaj zdarzenia? Ponieważ moim zdaniem jest to najbezpieczniejsza opcja na ten mecz. Omijam tutaj over czy under gemów ponieważ set może zakończyć się w trzech setach i nawet w czterech i linia nie będzie pokryta. Teoretyzuje sobie,że to będzie bardziej szybkie jak wolne spotkanie, wiadomo trawiasta nawierzchnia także o wiele szybsza niż clay,chociaż w ostatnim czasie coraz więcej tam &quot;ziemi&quot; niż prawdziwej trawy. Pisząc,że to będzie szybkie spotkanie nie mam tutaj na myśli czasu trwania zawodów,lecz tępo-tak dla jasności. Djokovic podczas tegorocznej edycji Wimbledonu zaserwował podczas sześciu meczów 73 asy,daje to mu średnio 12 asów na mecz,lecz wiadomo do średniej asów na mecz trzeba podchodzić inaczej,bo jedne mecze trwały dłużej,a inne krócej. Novak w kolejnych rundach zaserwował 7, 18, 7, 14, 10, 17 asów czyli np. w I albo III rundzie wystrzelił zaledwie 7 razy,a w II aż 18. Federer natomiast łącznie zaserwował 69 asów, co daje nam statystycznie również mniej więcej 12 asów na mecz. Roger posyłał asy w poszczególnych rundach: 9, 25, 8, 11, 10, 6 czyli też bardzo różnie,a trzeba wspomnieć,że Szwajcar spędził na korcie znacznie mniej godzin od przeciwnika. Bukmacher oferuje nam linię 25.5 czyli patrząc połowicznie zawodnicy muszą zaserwować po 13 asów, jeśli mają średnią 12 na mecz to linia jest jak najbardziej do pokrycia. Tym bardziej na moje oko, mecz nie powinien się skończyć w trzech setach,a im więcej czasu mecz będzie trwać tym więcej asów powinno być posyłanych. Dodatkowo na ostatnich 5 potyczek tych tenisistów mieliśmy cztery razy,3 sety (w meczach wygranych do trzech setów). Podsumowując to wszystko, uważam,że typ wejdzie lekko,a triumfatorem będzie Serb, Novak Djokovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic - Federer 1 @ 1.63 PINNACLE 4/10 // Co za horror Nole znowu na wlasne zyczenie zagral 5 setowke , ale gratulacje!! ????
Djokovic - 1.5 seta @ 2.25 Tony Bet 2/10
Djokovic 3:1 @4.25 BetWay 1/10

Dwoje wielkich graczy , ktorych nie trzeba przedstawiac , oboje niesamowicie zdeterminowani, nowi trenerzy i jeden z dwoch ostatnich szlemow do zdobycia
Zaczne od Federera , z poczatkiem roku zatrudnil na stanowisko nowego trenera , Stefan Edberg bo o nim mowa , czlowiek dzieki ktoremu Ferdek mial grac jeszcze bardziej efektownie i za czym idzie efektywnie , mial przede wszystkim duzo grac przy siatce , co na Wimbledonie jest zawsze grozna bronia . Jak widac wspolpraca przyniosla oczekiwane korzysci w porownaniu z ubieglym sezoniem Szwajcar gra znakomicie a na Wimbledonie gra wysmienicie tracac swoje podanie tylko raz , ale prawdziwy sprawdzian przyjdzie dzisiaj sprawdzian nie tyle co do swoich umiejetnosci , ale test ile w stanie jest wytrzymac organizm 32 latka . Djokovic mnie osobiscie nie zachwyca w tym turnieju , zgubil gdzies ten blysk duże problemy własnie z graczami typu serve &amp; volley mianowicie wspomniany przeze mnie wczesniej Stepanek , oraz niedawno &#39;&#39;mlodsza wersja &#39;&#39; Federera , Nole nie zagral wysmienitego spotkania ale wytrzymal spotkanie mentalnie , czego Bulgarowi po prostu zabraklo . Dla mnie osobiscie nie podoba sie wspolpraca z Beckerem , zaszczepil u Novaka wedrowki do siatki , z ktorymi Serb sobie nie radzil , tracac wazne punkty w banalny sposob . Z mojej analizy wynika ze faworytem jest Federer ,ale dlaczego typ jest na Djokovicia?. Mam swoja wizje tego spotkania Djokovic zawsze spina sie na finaly , dla mnie ten mecz bedzie wygladal tak ze dlugimi wymianami zameczy Federera , tak samo jak Dimitrova bedzie rozrzucal po korcie , Bulgar walczyl jak lew doslownie do upadlego i biegal do pozornie straconych pilek , Szwajcar niekoniecznie musi to wykonywac , bedzie staral sie skracac wymiany , a wiadomo Novak jest herosem w defensywie . Z pewnoscia bedzie to piekny spektakl , z calym szacunkiem dla Rogera Federera , ale spodziewam sie z jego strony maksymalnie jednego seta .
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dziś może być historyczny finał, historyczny dla Federera, który stoi przedogromną szansą zgarnięcia 18 szlema w karierze na swoim ulubionym turnieju. Zapraszajcie rodziny, dziewczyny , dziadków i znajomych. Przed wami ogromna okazja na podziwianie Federera w jego niestety jednym z ostatnich finałów wielkiego szlema. Dotyczy to głównie młodsze pokolenie ????
@Tie-break
Nie trzeba odrazu tak dramatyzowac. Kolega kempak chciał sobie tylko zafundować prezent w niedzielne popołudnie
@Nole
Mówisz, że Federer gra znakomicie, a tutaj wręcz wyśmienicie, a mimo to dajesz mu szansę na jednego maks seta. Powiewa trochę brakiem obiektywizmu... Być może Djokovic spina się na finały, ale w ostatnich latach te finały notorycznie przegrywa. To ulubiony turniej Szwajcara, ulubiona nawierzchnia i prezentowany ofensywny styl, przy którym nawet zdolności defensywie Serba będą stały przed trudnym zadaniem.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
@Lutek , moze i sluszna uwaga, ale moja analiza z poczatku to opis tego jak widzialem ich podczas turnieju , a typ jest odwzorowaniem tego jak widze final , jak wedlug mnie bedzie wygladalo to spotkanie i jego przebieg , kazdy widzi inaczej . Co do finalow
2013 7:2
2014 3:1
( w tym Indian Wells i Miami co jest wielkim osiagnieciem bo tylko dwoch graczy osiagnelo to , a jedyna porazka z Nadalem , co wiadomo jaki kort itp )
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
@Lutek , moze i sluszna uwaga, ale moja analiza z poczatku to opis tego jak widzialem ich podczas turnieju , a typ jest odwzorowaniem tego jak widze final , jak wedlug mnie bedzie wygladalo to spotkanie i jego przebieg , kazdy widzi inaczej . Co do finalow
2013 7:2
2014 3:1
( w tym Indian Wells i Miami co jest wielkim osiagnieciem bo tylko dwoch graczy osiagnelo to , a jedyna porazka z Nadalem , co wiadomo jaki kort itp )
Brałem pod uwagę tylko 2000
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Novak Djokovic vs Roger Federer 2 @ 2.37 Bet365
O tym spotkaniu zostało już prawie wszystko napisane. Nie trudno jest się z tym zgodzić że w finale Wimbledonu spotykają się dwaj wielcy gracze. Roger który nieubłaganie zbliża się do zakończenia kariery, mimo upływających lat wciąż stara się utrzymywać swój optymalny poziom gry. Co potwierdza w obecnym sezonie - w porównaniu do ostatniego roku jest to różnica niebo a ziemia ale jak wiadomo rok wcześniej Roger miał swoje problemy. Po zatrudnieniu trenera Szwajcar na nowo odżył i udowadnia że pomimo upływających lat wciąż można walczyć o najwyższe cele. I taka sytuacja ma właśnie miejsce na Wimbledonie - kraina Federera - wszystko to wydawać by się mogło przemawia za nim. Jestem pewien że Roger jest świadomy tego że jest to ostatni gwizdek aby jeszcze po jakiś tytuł wielkoszlemowy sięgnąć. - a gdzie ma największe szanse na takową wygraną jak nie na Wimbledonie? Statystyk żadnych nie będę przywoływał bo tak jak już napisałem wyżej. Wszystko o tym meczu już prawie zostało napisane. Roger ma ogromną szanse, jest forma, jest trawa, jest chęć do gry, regularność, JEST WIMBLEDON.
Po przeciwnej stronie siatki stoi równie utytułowany gracz jakim jest bez wątpienia Novak Djokovic, lecz nie da się nie zauważyć ze Serb nie jest w swojej optymalnej formie w porównaniu z tym co prezentował jeszcze sezon czy dwa sezony wcześniej. Nie mniej jest on wciąż bardzo groźnym zawodnikiem, który za wszelką cenę będzie chciał wyrwać Federerowi jego 18 tytuł wielkoszlemowy. Liczę na ponad przeciętne widowisko, gdzie emocji i zwrotów akcji a przede wszystkim wspaniałej gry obu zawodników będzie co niemiara. Z nadzieją że ostatecznie swój 18 tytuł przypieczętuje wielki mistrz Roger.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom