>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
antiga63 81

antiga63

Użytkownik
Witam wszystkich w drugim dniu Wimbledonu.


????Tomas Berdych - Jeremy Chardy, Tiebreak w meczu, Tak, 1.76, Marathonbet✅✅✅


Obaj zawodnicy potrafią bardzo dobrze operować podaniem a przede wszystkim je utrzymywać. Duża siła, niezłe kierunki, ustawianie wymian, ogólna różnorodność. Mam nadzieję na przynajmniej jeden zacięty gemowo set, w którym wymiany będą się ograniczać do kilku uderzeń. Myślę, że zobaczymy chociaż jeden i aż jeden tiebreak, trawa to zdecydowanie najlepsze do tego miejsce. Kurs, który proponuje nam Marathonbet zdecydowanie do gry, gdyż Bet365 oferuje nam jedynie 1.36. Jedynym ograniczeniem mogą być limity Marathonu.


Oczywistym dla mnie wyborem są także tiebreak&#39;i w spotkaniach, gdzie sytuacja jest bardzo podobna, dodatkowo ci zawodnicy nie są świetnymi &quot;returnerami&quot;, a trawa wymaga w tym aspekcie jeszcze większej aktywności niż inne nawierzchnie, mianowicie :


????Tsonga - Muller, 1.20✅✅✅

????Sock - Groth, 1.20⛔⛔⛔


Oba w Marathonbet.



????Thomaz Bellucci - Rafael Nadal, Nadal 3:0, 1.60, Marathonbet✅✅✅


Rozpocznę od Bellucciego. Oglądałem jego ostatnie spotkanie z Alex&#39;em Zverev&#39;em. Thomaz nie zrobił na mnie wrażenia, kilka składnych akcji, zdecydowanie więcej prostych błędów i problemów z ustawianiem się do zagrań, brak powtarzalności, słaba praca nóg, zwykły brak ogrania na trawie, ot co. Jednak ten brak ogrania może okazać się kluczowy, szczególnie z Rafą, który w tej części sezonu jest agresywny, imponuje siłą, dobrze funkcjonuje jego podanie, na pewno będzie wywierał większą presję od Zverev&#39;a i na pewno lepiej trzymał piłkę w korcie. Nie będę wspominać o wynikach Rafy na trawie w tym roku, najważniejsze jest to, że czuje nawierzchnie i wraca jego ogromna pewność siebie. Dodatkowo w meczu ze Zverev&#39;em Bellucci brał kilka przerw medycznych, co jednak może nie mieć żadnego znaczenia. Pomimo, że nie przepadam za grą na dokładne wyniki spotkań, uważam, że jest to dobra inwestycja. Rafa z każdym kolejnym setem będzie nabierał rozpędu.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Basilashvili N. - Bagnis F. DW: 3:0 @1.86 Pinnacle✅
Typy na dokładny wynik rzadko zdarzają się na Wimbledonie, ale tym razem się skusiłem. Bagnis w całej swojej karierze, czyli od 2007 roku, zagrał JEDEN mecz na trawie, w 2011 roku i oczywiście go przegrał - z Ignatikiem 0:2. Basilashvili bez problemów przeszedł kwale i zameldował się w turnieju głównym. Jest już zapoznany z nawierzchnią, ogrywał łatwo trudniejszych rywali niż dostaje obecnie. Bagnis jedynie na clayu i to jedynie w challangerach jest w stanie coś ugrywać. Choćby set dla Bagnisa będzie dla mnie zaskoczeniem.
Seppi + Stakhovsky + Troicki + Mahut @1.88 Marathon⛔
Murray 3:0 + Federer 3:0 @1.50 Pinnacle✅
Dzumhur D. - Federer R. under 27 gemów @1.72 Pinnacle✅
Dzumhur w całej karierze jedynie 7 meczów na trawie. Dostaje jako rywala króla kortów trawiastych - Rogera Federera. Federer w Halle poza pierwszym meczem wszystko wygrywał bez większych problemów. Obawiam się, że Dzumhur w tym meczu zbyt wiele nie ugra. Akurat Roger return ma bardzo dobry, a w wymianach to już w ogóle poezja. Damir seta nie ugra, więcej niż 9 gemów raczej też nie.
Kukushkin M. - Murray A. under 28.5 gemów @1.76 Marathon⛔
Kukushkin jeszcze niedawno ugrał ledwie 2 gemy z Zverevem. Teraz dostaje Murraya w bardzo dobrej formie. I Andy by miał nie zrobić 3:0? Nie wierzę w to. Tym bardziej jestem pewny, że Andy nie będzie tego meczu przedłużał, chcąc zachować siły na późniejsze etapy. Spodziewam się, że początek może być jak wczoraj w meczu Kyrgios - Schwartzman.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dx2 233,5K

dx2

Użytkownik
Sock-Groth 1 @1.55
Jack Sock jest lepszym tenisista. Niby obydwoje swietnei serwuja. Nawet ciezko to uzasadnic, Groth calkiem dobry sezon notuje, ale to jest szlem i w tym przypadku wygra gracz bardziej kompletny moim zdaniem. Sock startowal tylko w pokazówce, ale to jest tenisista ktora moze byc duzo wyzej w rankingu niedlugo.
Do tego dolozylbym Seppiego dla podbicia kursu. Wloch gra naprawde niezle, jakos ciezko mi sobie wyobrazic porazke z Kleinem w Wimbledonie.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Berdych - Chardy ---- Chardy +2,5 seta @ 2,11 ✅
Za mniejszą stawkę gram to zdarzenie, bo jednak typ jest poparty bardziej przeczuciem niż racjonalnymi argumentami. Chardy słabo się zaprezentował w Queens, Berdych zresztą też nie najlepiej w Halle. O Berdychu właściwie wiadomo wszystko - dobrze gra ze słabszymi tenisistami, ale z czołówką już sobie nie radzi. Na trawie potrafi grać i świadczy o tym finał Wimbledonu z 2010. Jego rywal to uniwersalny tenisista, który potrafi się odnaleźć na każdej nawierzchni, utalentowany, ale nie wykorzystał w pełni swojego potencjału. Obaj mają wspólne to, że głowa może się zagotować w ważnym momencie meczu i właśnie na taką słabość Berdycha w pewnej chwili liczę. Berdych jest lepszym ogólnie tenisistą, ale Chardy pokazywał w przeszłości, że na Wimbledonie potrafi zrobić niezły wynik - rok temu był w 4 rundzie i ma do obrony trochę punktów, tak więc liczę na pełną motywację ze strony Francuza i dobrą jego grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Haase R. - Falla A.
Haase R. ::: 2,22 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
Powiem Wam tyle, że jest to mecz który najdłużej analizowałem na dzisiaj. Pierwsza myśl to był typ na Fallę, ale po dłuższym zastanowieniu coś mi tu jednak nie grało i zdecydowałem się pograć na Robina Haase. H2H 0:1 z 2014 roku podczas turnieju w Halle na trawie... hmm ktoś pomyśli, że spadłem z bambusa i gram przeciwko, ale rok temu Falla w Niemczech był w GENIALNEJ formie, doszedł tam niespodziewanie do samego finału i grał bardzo zacięty mecz z samym Rogerem Federerem, padły dwa tie-breaki. Teraz sytuacja jest z deka inna. Co prawda Alejandro grał ostatnio bardzo dużo na trawie to jednak tak szczerze nie pokonał nikogo znaczącego. Przecież on odpadł w Halle z naszym Jurkiem Janowiczem który właśnie żegna się z Londynem już w pierwszej rundzie! Haase moim zdaniem ma często problemy z psychiką, ale jest to bardzo techniczny zawodnik, potrafi grać kombinacyjnie, slajsuje, a to na trawie się przydaje. Już w Holandii przed własną publicznością pokazał się ze świetnej strony grając genialny półfinał 3 setowy z Mahutem, który jako jedyny urwał mu set. Haasa w poprzednich latach w Wimbledonie zatrzymywali naprawdę solidni zawodnicy ze ścisłego topu. Stawka delikatnie niższa.
Wynik: 6:2 3:6 6:2 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Kavcic Blaz + 2,5 1,65 STS✅
Słoweński Ferrer w tym sezonie słabiutko ale Sugita to nie jest jakiś mega player aby nie stracić seta ze Słowencem ktory na Wimbledonie zawsze dawal z siebie maxa, myśle że ten pik to lokata. Co tu dużo opisywać wg mnie nie będzie to łatwa przeprawa dla Japończyka moze rozegrał więcej meczy ale po drugiej stronie ściana mistrz defensywy.
Pablo Andujar-Alba +2,5 1,80 STS✅
Taka sama sytuacja jak powyżej Pablo nie jest na tyle słaby aby nie ugrać żadnego seta z porównywalnym Hiszpanem który jest moim zdaniem minimalnie lepszy i w tym meczu to wyjdzie, jednak set tyo też lokata moim zdaniem
Patrzac na poziom analiz to znow żenujący poziom grajcie sobie po 3:0 zobaczycie jak na tym wyjdziecie.
Peace nie chce tu nikogo krytykować bo nie jestem ideałem ale niektórzy mają siano w głowach niż jakąś wiedzę, szukacie tam typów gdzie nie powinniście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
P.H.Herbert vs Tomic Typ: P.H.Herbert 4.65
Tomic gra w kratke. Meczarnie, ze Struffem, ktory nie gra wg mnie jakiegos kosmicznego tenisa pokazuja, ze jest slabo przygotowany do tego turnieju. Wczesniej porazki z Nadalem czy z Johnsonem. Mysle,ze jutro odpadnie. Panowie grali juz ze soba i gora byl Herbert. Herbert sporo biega do siatki, troszke serwisu nie trzyma sporo przelaman z Chungiem, no ale Tomic to samo tez po pare razy dal sie przelamywac Struffowi. Po obejrzeniu w boksie Monfilsa australijczyka w Halle nie wroze mu tutaj sukcesu i mam nadzieje ze jutro Herbert go ogra.
WYNIK: 6:7 4:6 6:7. Tomic wytrzymal w tie breakach ehh Kolejna runda Djoko
I cos w kierunku Ilhana z Andersonem mozna by bylo rzucic. Np. +2.5 seta. Na moim buku nie ma opcji setowych poracha, a tego Andersona faworyzuja, a dla mnie to typowe drewno, ktore wcale dobrze nie gra. Mecz z Wawrinka, typowy przypadek mial dzien, z Murrayem pokazal jaka jest klasa sama w sobie i teraz tez strata seta... Giraldo tez powinien urwac seta Baghdatisowi ( sorry Nishikoriemu) +2.5 seta Giraldo.
WYNIK: Kei dal walkowera ????
WYNIK: ILHAN vs ANDERSON 7:6 6:7 4:6 4:6. Typ na sety trafiony. Stawiac na Leo z Kevinem. Kursy po 2.75. Anderson w kolejnej rundzie leci do domu ????
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Daniell, Demoliner - Haase, Paire
Daniell, Demoliner @ 1.85 betsson
✅✅✅ 3-0



Zacznę od tego , że kurs na to spotkanie lekko mnie zwalił z nóg bo bukmacherzy oceniaja szanse mniej/wiecej po równo , a z mojego punktu widzenia to para brazylijsko-nowo zelandzka ma o wiele wieksze szanse na wygranie tego spotkania . Daniell/Demoliner w tym roku na trawie wspólnie mają bilans 5/1 . Wygrali turniej w Ilkley , na Wimbledonie ww Q ograli Berankisa/Cerrataniego w dwóch setach i przegrali z Betau/Bury , ale grają dalej tutaj .Dodam ze jest to typowa para deblowa , która jest juz wyzej ceniona od dzisiejszych rywali . Obydwaj maja fajne bilanse w deblu gdzie wynoszą 23/14 . Haase/Paire to taka mała składanka , jeden wspólny mecz w Hertogenbosch z parą Muller/Quareshi , który przegrali . O ile Haase jeszcze cos tam czasem gra w deblu to Paire to juz inna bajka . Licze przedewszystkim na zgranie i zrozumienie co powinno w tym meczu wystarczyć na haase /Paire .
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 91

mateo843

Użytkownik
Cilic - Berankis
Cilic(-6,5) : 1,76 ⛔
Pinnacle Sports

Wynik : 3:2(28:26)

Cilic rok temu dotarł do ćwierćfinału Wimbledonu. Zatrzymał go tam Novak Djokovic, ale Chorwat nie dał się mu tak łatwo bo przegrał 2:3. Cilic dobrze czuje się na trawie, bilans 48:19. W tym sezonie dotarł do 1/2 i 1/8 odpowiednio w Stuttgarcie i Londynie, gdzie zatrzymał go Troicki w obu spotkaniach 1:2. Troicki w bardzo dobrej dyspozycji, bo jeśli już przegrywał to z Nadalem i Murray&#39;em, więc można wytłumaczyć te porażki lepszym przeciwnikiem. Ale jutro będzie to przeciwnik o wiele gorszy, który raz doszedł do drugiej rundy na Londyńskich kortach, a było to w 2010 roku. Po pięciu latach udało mu się ponownie, miał dość łatwą pierwszą rundę, bo już w drugim secie skreczował jego przeciwnik, chodź i tak zapowiadało się na gładkie zwycięstwo 1set(6-2), w drugim było 5-2. Nie oglądałem tego spotkania, ale można stwierdzić że jego przeciwnik nie był w 100% sprawny tego dnia. W pierwszej rundzie Cilic odprawił bardzo łatwo Japończyka Moriya, tylko w ostatnim secie męczył się bo ograł go w tb. Cilic powinien to jutro spokojnie wygrać.


Kudla - Zverev
over 3,5 : 1,50 ✅
Bet365

Wynik : 3:1

Szykuje nam się zacięty pojedynek, ani jeden ani drugi nie powinien go wygrać gładko 3:0. Obaj ograli się na trawie przed tegorocznym Wimbledonem. Kudla zagrał w dwóch challengerach, w których zaliczył dwa finały, jeden z nich wygrał. Młody Niemiec który debiutuje na trawie w tym roku, zaliczył trzy razy 1/8 w ATP, gdzie zaprezentował się z dobrej strony, bo nawet jak odpadał to dawał radę ugrać po secie z takimi graczami jak Troicki i Karlovic, tylko ostatnio w Nottingham przegrał gładko 2:0 z Baghdatisem. Obaj w pierwszej rundzie męczyli się w pięciosetowych spotkaniach, nie zdziwiłbym się gdybyśmy jutro zobaczyli podobne widowisko.


Troicki - Bedene
Troicki(-5,5) : 1,85 ⛔
Pinnacle Sports

Wynik : 3:1(21:16)

Bez niespodzianek Troicki przeszedł przez pierwszą rundę, tracąc jednego seta, ale to nic takiego. Bedene męczył się i dopiero w piątym secie udało mu się wygrać z doświadczonym Stepanek&#39;iem, ale niema co ukrywać to zwycięstwo nie było jakimś wyczynem, Czech ma już 37 lat i swoje lepsze lata za sobą. Tak jak w poprzednim typie, Troicki w dobrej formie, nie powinien się we czwartek męczyć z Anglikiem. Dodatkowo Bedene, najbardziej preferuje mączke, to na tej nawierzchni pierwszy raz w karierze, na początku tego roku doszedł do finału, który przegrał z Wawrinka. Na trawie bardzo słabe doświadczenie, w całej karierze 6/9. Dlatego nie widzę innego scenariusza, jak pewna wygrana Serba w czwartek.


Seppi - Coric
Seppi(-5,5) : 1,70 ✅
Pinnacle Sports

Wynik : 3:2(28:19) / Edit - Było trochę ciężko w pierwszych trzech setach(szczególnie trzeci, trzy razy pod rząd przegrać własne podanie), ale ostatnie dwa to już pewna dominacja

Długo myślałem nad tym typem. Doświadczenie vs młodość. Seppi bardzo gładko przeszedł przez pierwszą rundę, ale miał rywala bez jakiejkolwiek formy. W drugiej rundzie na jego drodze stanie 19 letni Chorwat, któremu niemożna odmówić talentu, bo w tegorocznym French Open doszedł 1/16, w rankingu ATP 14 miejsce, ale na trawie ma bardzo małe doświadczenie 2/5. W tym sezonie na trawie kiedy przyszło mu grać z lepszymi zawodnikami, dostawał równe baty : Troicki 2:0 (6-2,6-0) Berdych (6-2,6-3). To pokazuje że jeszcze nie jest gotowy, kiedy na przeciwko niego stanie doświadczony przeciwnik, młody Chorwat jest bez szans. Kursy niemal co się pojawiły, a już spadają. -5,5 to bezpieczna linia według mnie, ale dla odważniejszych, kurs na DW 3:0 to 2,20, albo -6,5 1,98, warto pomyśleć.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Oferta na 3 dzień Łymbledonu jest naprawdę fajna, czy to z singli czy z debli(wreszcie) jest co skleić.
Isner + Baghdatis @1.76 Pinnacle✅
Fajny dubel na jutro moim zdaniem. Idąc po kolei. Ebden fajnie grał w challangerach, ćwierćfinał, wygrana i finał ale... No właśnie, to były challangery, a to jest WIMBLEDON. O ile przeszedł pierwszą rundę z słąbym Rolą, to teraz dostaje Isnera. Isnera, który jak wiemy, na trawie zabija wręcz serwisem. Przełamać go to rzecz prawie niemożliwa. W pierwszym meczu pomęczył się co prawda lekko z Soedą, ale bądźmy szczerzy - Ebden to nie jest ta półka co John. Isner z Soedą stosunkowo dużo winnerów w stosunku do UE - 56 do 24. Ebden o wiele mniej winnerów i tylko 5 mniej UE. Za to jego rywal, tj. Blaz Rola, sporo niewymuszonych, i to głównie dzięki temu wygrał. Jeśli John tego nie wygra, to będziemy świadkami niespodzianki.
Bagieta od początku sezonu trawiastego zaskakuje formą. W Nottingham miał szanse na wygraną, ale czuł jakiś ból w nodze w meczu z Istominem i skreczował, bo po co ryzykować przed tak ważną imprezą, jaką jest Wimbledon. Tutaj średni pierwszy set z Youngiem, którego przegrał. Ale potem to już dobra gra Bagiety i wygrana pozostałych 3 setów do 2, 4 i 4. Millman nieco niespodziewanie wyrzucił z turnieju Robredo, ale Tommy nie przypomina w ogóle tego gracza, który pod koniec zeszłego roku toczył pasjonujące mecze z Andym Murrayem. Przed Wimbledonem przegrał w chelku w pierwszej rundzie z Ebdenem. W kwalach w sumie bez większych problemów. Serwis nie jest jego atutem. Co prawda nie dał żadnego BP Tommy&#39;emu, ale to bardziej zasługa samego Robredo niż znakomitej gry Millmana. Bagieta to gracz o wiele lepszy w praktycznie każdym aspekcie gry na trawie, z o wiele większym doświadczeniem i sukcesami. I to on powinien jutro wygrać.
Kyrgios N. - Monaco J. DW: 3:0 @2.10 Betsafe✅
Kyrgios pierwsze 2 sety z Schwartzmanem grał na 100% i jaki był tego efekt? 6:0, 6:2. W trzecim już nieco odpuścił, czego efektem było jedno przełamanie na korzyść Diego. Ale zaraz później Nick odłamał i w TB nie pozostawił wątpliwości kto jest lepszy. Dobry serwis, pewność w wymianach. Lubi grać na trawie, wyniki jakie tu osiągał choćby w zeszłym roku w tak młodym wieku budzą podziw. Monaco przez całą karierę nie potrafił grać na trawie i jedna wygrana nad Mayerem tego nie zmieni. Florian jest po kontuzji i to widać. Ledwie 18 winnerów przy 30 UE. Monaco nie ma serwisu, na pewno nie ustawi sobie nim wymiany. Asów parę można uda mu się zagrać, ale co najwyżej parę. Kyrgios ich pośle kilka razy więcej. Nick po prostu na trawie jest o wiele lepszym gościem i nie waham się stawiając na 3:0 dla niego.
Kudla D. - Zverev A. 2 @2.28 Unibet⛔
Czy między tymi dwoma zawodnikami jest jakaś duża przepaść? Moim zdaniem nie i kursy powinny być jeszcze bardziej wyrównane. Alex wcale nie jest w tym meczu bez szans, ja to gram jednak za niską stawkę. Moje główne bety są wyżej, a tu po prostu dostrzegam value.
Klaasen R./Ram R. + Fleming C./Butorac E. @1.84 Unibet✅
Ramy grają razem co prawda od niedawna, ale na trawie już parę dobrych wyników zrobili, jak choćby wygrana w Halle. W Nottingham odpadli co prawda w pierwszej rundzie, ale to raczej był wypadek przy pracy. Andujar z Marachem z kolei rozegrali aż jeden mecz na trawie i jest to mecz, który przegrali w dwóch setach z parą Cuevas/Marrero, a więc nie nazbyt dobrą na trawie, aczkolwiek solidną, potrafiącą zrobić wynik. Klaasen i Ram to zbyt wysoka półka na nich.
Butorac i Fleming rozumieją się coraz lepiej. W Surbiton porażka w półfinale, podobnie jak w Nottingham, ale już z późniejszymi zwycięzcami - Guccione/Sa, i to po zaciętym meczu. A zreszta co tu mówić dużo. Ich rywale zeszli się na ten turniej, wcześniej razem grali niemal rok temu. Cermak i Oswald na trawie wspólnie jeszcze nie grali. I raczej więcej niż raz nie zagrają.
Mahut N./Herbert P. + Mirnyi M./Kubot L. + Peya A./Soares B. @1.59 Marathon✅

Możesz je puścić bez problemu w Bwin. Zgadza się nie we wszystkich bukach jest oferta na deble, ponieważ część gra we czwartek.
AKO 1,67.
Napisałem - z tych co mam konto. Biłina nie używam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
arni87 52

arni87

Użytkownik
Mahut N./Herbert P. + Mirnyi M./Kubot L. + Peya A./Soares B. @???
Czekam aż wystawią kursy, bo akurat nie na wszystkich z tego tripla są i jak chcę połączyć, to jedynie w Expkcie by się dało z tych co mam aktualnie konto po 1.52. Jutro uzupełnię.[/quote]
Możesz je puścić bez problemu w Bwin. Zgadza się nie we wszystkich bukach jest oferta na deble, ponieważ część gra we czwartek.
AKO 1,67.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Tommy Haas (+2,5s) - Milos Raonic 1 @ 1.78 Pinnacle ✅ ✅ ✅
Po pierwszym meczu Wimbledonu w wykonaniu Milosa Raonicia stwierdziłem, że na pewno odpuszczę grę na tego zawodnika w dalszych fazach turnieju, bo wygląda według mnie po prosto słabo i uważam, że prędzej czy później odpadnie. Na razie prawdopodobnie na to za wcześnie ale już na pewno kolejny raz zawodnik z Kanady może stracić przynajmniej tego jednego seta, bo jeśli traci seta z Gimeno-Traverem na trawie to jak nie brać pod uwagę straty przynajmniej jednego seta z Haasem, który uwielbia grać na tej nawierzchni?
Raonicia na trawie oglądałem w tym roku dwukrotnie, pierwszy raz w spotkaniu z Simonem, który wyglądał bardzo podobnie do tego meczu z Gimeno-Traverem. Główną bronią Milosa jest bez dwóch zdań jego serwis ale problem następuje wtedy kiedy ten serwis jest odbierany albo pierwszy serwis przestaje siedzieć i trzeba serwować drugim. W wymianach ostatnimi czasy Raonic wygląda po prostu słabo, popełnia naprawdę dużo UE i daje darmowe punkty swoim przeciwnikom. W związku z tym, że jego gra w wymianach jest po prostu słaba (a jak na gracza tego typu te wymiany miał zawsze trochę lepsze niż większość drewniaków) upatruje tutaj możliwości wygrania przynajmniej seta przez doświadczonego zawodnika z Niemiec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Fernando Verdasco - Dominic Thiem 1 @ 1.50 Bet365 ✅✅✅
Przyznam szczerze, że jestem lekko zaskoczony, nie sądziłem, że Thiem wygra z Dudi Selą. Chociaż nie, wygrał to złe słowo, to Sela przegrał ten mecz. Przez cały mecz 1 as, tylko 59% pierwszego podania, 18 winnersów, a mimo to ugrał seta. Austriak popełnił aż 2x więcej niewymuszonych błędów od Izraelczyka. To zwycięstwo Dominica w IR było dopiero jego drugim zwycięstwem na trawie w jego zawodowej karierze. Wcześniej pokonał tylko Jaziriego. Fernando mimo, że nie jest wirtuozem na trawie dotarł w 2013 roku do ćwierćfinału Wimbledonu, gdzie powstrzymał go dopiero późniejszy zwycięzca, Andy Murray po pasjonującym pojedynku, który rozstrzygnął się dopiero w 5 secie (Verdasco prowadził już 2:0). Co ciekawe Thiem popełnił jeden niewymuszony błąd mniej w 37 gemach swego meczu niż Verdasco w swoim 64 gemowym pojedynku. Na cegle mecz mógłby potoczyć się różnie, jednak na trawie stawiam na doświadczonego Hiszpana.

Inne propozycje na ten mecz:
Verdasco(-1.5 seta) - Thiem 1 @ 1.96 Betsson ⛔⛔
Verdasco (-3 gemy) - Thiem 1 @ 1.93 Pinnacle
 
T 0

tanatos

Użytkownik
Wiecie moze cos o kontuzji Nishikoriego ? W meczu pierwszej rundy w ostatnim secie mial zabandazowana noge od kolana w dol i niemrawo sie poruszal.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
================================================== ==========
???? Leonardo Mayer vs Marcel Granollers dla Mecz (1.421) WYNIK 63 76 63 ✅✅✅
???? Matthew Ebden vs John Isner dla Mecz (1.243) WYNIK 26 67 46 ✅✅✅
???? John Millman vs Marcos Baghdatis dla Mecz (1.320) WYNIK 76 62 36 26 46 ✅✅✅ uuuf :razz:
KURS: 2,331
PinnacleSports

Ogólnie staram się omijać takie tasiemki, ale tym razem się połakomiłem ???? Może zacznę od Bagietki, który nic nie stracił z formy z Nottingham czy Stuttgartu. Oglądałem fragment jego meczu z Youngiem i grał kapitalnie a niektóry piłki to &quot;palce lizać&quot;! Z taką grą wg mnie jest słusznie faworytem w spotkaniu z Millmanem, który i tak już &quot;swoje&quot; tutaj ugrał. Robredo zagrał kiepściutki mecz i John osiągnął swój najlepszy wynik tutaj. Tym razem Australijczyk dostaje rywala w gazie oraz eksperta od tej nawierzchni. Jeżeli nic w formy Bagietki nie ucieknie to wynik może być tylko jeden.
Isner jak to Isner - 38 asów w meczu R1 z Soeda i 93% &quot;1st serve points won&quot; mówi wszystko! Gościu jest nie do przełamania a w tiebreakach gra jak profesor. Z taką grą Edben, mimo że całkiem nieźle potrafi na trawie zagrać, nie będzie miał większych szans na break pointy, a sam będzie musiał grać bardzo ostrożnie. Patrząc na drabinkę Isner jest w stanie tutaj dobić do QF nawet, bo nie wiadomo jak tam ze zdrowiem Nishikoriego. Póki co, w tym meczu faworyt jest tylko jeden i urwanie seta przez Ebdena już będzie niespodzianką.
W końcu Mayer, którego umiejętności gry na tej nawierzchni osobiście oceniam wyżej niż umiejętności Groszka. Marcel na trawie grać za bardzo nie potrafi i samym przebijaniem piłki na drugą stronę siatki z doświadczonym Mayerem nie wygra. Leo w meczu z Kokkinakisem zagrał bardzo dobrze spotkanie, super na serwisie (15 asów), &quot;1st serve points won&quot; na poziomie 80% oraz 56 kończących uderzeń. Marcel szczęśliwie wylosował Tipsę, który nie może wrócić do optymalnej dyspozycji i w sumie w tym meczu przebijanie piłki Groszkowi wystarczyło (42 UE Janko i słabiutki procent wygranych piłek po serwisach). Mayer w zeszłym roku poległ w R4, więc jak najbardziej ma się o co tutaj bić i jestem przekonany, że da z siebie wszystko.
================================================== ==========
???? Pierre-Hugues Herbert (+2.5 Sets) vs Bernard Tomic (-2.5 Sets) dla Mecz (1.800) WYNIK 67 46 67 ⛔⛔⛔ ????
???? Tommy Haas (+2.5 Sets) vs Milos Raonic (-2.5 Sets) dla Mecz (1.763) WYNIK 06 26 76 67 ✅✅✅
KURS: 3,173
PinnacleSports

@edit
w trzecim secie Herbert prowadził już w tiebreaku 4:1 :?
pechowo ...

Herbert bardzo ambitnie powalczył z Chungiem, wzbudzając u mnie szacunek i respekt, bo chłopak w piątym secie już był przełamany i przegrywał 2:4, ale walczył do końca i w pełni zasłużył na kolejną rundę. Jak tak ambitnie zagra z Tomicem, to jak najbardziej na seta go stać, tym bardziej, że kangur ma tendencję do lekceważenia słabszych przeciwników (przykład z Struffem). Jest to zawodnik stosunkowo chimeryczny, aczkolwiek słyszy się, że mu zaczęło zależeć, że solidnie trenuje, że do tenisa podszedł bardziej profesjonalnie... Może i coś w tym jest, ale temperamentu nie zmieni i jak gra z ambitnym, ale słabszym rywalem, to moment spadku koncentracji bardzo realny. Liczę, że taką sytuację będzie potrafił wykorzystać Pierre-Hugues, który i tak już niezły wynik osiągnął i powinien zagrać na luzie.
Do dubelka seta na wracającego Haasa, który na tej nawierzchni potrafi być baaaardzo groźny. Raonic, po kontuzji jeszcze na pewno nie doszedł do optymalnej dyspozycji i wątpię, aby był w stanie zagrać trzy dobre, równe sety. W meczu z Gimeno Milos popełnił aż 34 UE a Haas z Lajovicem zagrał bardzo solidnie (42 WINNERS do 17 UE). Owszem Raonicowi pozostaje zawsze w rękawie broń w postaci serwisu, ale Tommy potrafi bardzo dobrze returnować i jeżeli Milos nie będzie miał dużego procentu pierwszego podania to na pewno szanse dla Niemca się pojawią. W połączeniu z jego doświadczeniem powinno coś z tego na moją korzyść wyjść. Pożyjemy, zobaczymy ????

================================================== ==========
???? Fernando Verdasco (-2.5 Sets) vs Dominic Thiem (+2.5 Sets) dla Mecz (1.314) WYNIK 57 64 57 63 64 ✅✅✅
???? Grigor Dimitrov (-2.5 Sets) vs Steve Johnson (+2.5 Sets) dla Mecz (1.740) WYNIK 76 62 76 ⛔⛔⛔ :;/:
KURS: 2,286
PinnacleSports
@edit
trzy piłki setowe miał Johnson :???:
też pechowo ...
Powyżej Miasekk pisał, że &quot;Austriak popełnił aż 2x więcej niewymuszonych błędów od Izraelczyka&quot;. OK, to się zgadza, ale jak już się pisze o jednej stronie medalu to warto wspomnieć też o drugiej, czyli o tym, że Thiem miał prawie 3x więcej WINNERSÓW niż Dudi (46 do 18) ???? Zawsze można sobie staty do analizy podciągnąć, ale fajnie jak to się robi obiektywnie. Ja w tym meczu tak jednoznacznie bym Dominica nie skreślał. Chłopak posiada bardzo dobre podanie i ciężko go przełamać, potrafi dobrze zagrać przy siatce i ma silne uderzenie kończące z forhandu. Starcie z Verdasco zapowiada się bardzo interesująco, bo mierzy się młodość z doświadczeniem. W takich meczach zazwyczaj mamy sporo walki, a zwłaszcza na Wielkich Szlemach. Verdasco w R1 miał bardzo ciężką pięciosetową przeprawę z Klizanem. Czy ten mecz będzie miał wpływ na dyspozycję Hiszpana? Owszem, może mieć wpływ i chwila słabości jak najbardziej się może Fernando przytrafić. Liczę, że grając na dużej ambicji Thiem się mocno postawi Hiszpanowi i przynajmniej jednego seta wyszarpie.
Do dubelka seta na Johnsona, który ma jakieś pojęcie w grze na trawie. Owszem Dimitrov gwiazdeczka jest tutaj faworytem, ale Steve posiada bardzo trudne i ciężkie do przełamania podanie. Typuję, że Bułgar się sporo będzie musiał napocić w tym meczu i tak łatwo jak z Delbonisem mieć nie będzie. Steve w meczu z Lacko ładnie wyciągnął mecz na swoją korzyść z stanu 1:2 co powinno mu dodać więcej pewności siebie. Amerykanin nie należy do tych zawodników, co &quot;pękają&quot; przed TOP20 i na pewno da z siebie wszystko w tym meczu.
================================================== ==========
???? Kenny De Schepper/Richard Gasquet (U 33) dla Mecz. WYNIK 06 36 36 ✅✅✅ :cool: easy
KURS: 2,040
PinnacleSports
Różnica w umiejętnościach technicznych trzeba określać w rozmiarach przepaści. Leworęczny De Schepper ma bardzo kiepski backhand a Gasquet backhandem potrafi grać kapitalnie po linii, co będzie wyniszczało Kennego. Owszem serwisem się Kenny będzie bronił, ale po za serwisem to nie widzę punktu zaczepienia się młodszego o rok De Scheppera. Rysiu w R1 z Savile zagrał bardzo dobrze spotkanie i nie dał najmniejszych szans młodemu kangurowi. Jutro przewiduję podobny scenariusz i mimo nawet ewentualnego tiebreaka w jednym z setów UNDER ma spore szanse na wejście. Po takim kursie wg mnie warto wejść w to zdarzenie, tym bardziej, że Kenny już w R1 powinien odpaść z Smithem, ale jakoś cudem wyciągnął mecz z stanu 0:2. W starciu z doświadczeniem Gasqueta nie daję mu większych szans na ugranie nawet seta.

================================================== ==========
BEZ ANALIZY OVERKI

================================================== ==========
???? Nick Kyrgios v Juan Monaco (Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 3.5 (1,90) WYNIK 76 63 64 ⛔⛔⛔
???? Denis Kudla v Alexander Zverev (Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 3.5 (1,50) WYNIK 63 36 76 64 ✅✅✅
KURS: 2,86
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Verdasco F. - Thiem D.
Verdasco F. ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Verdasco to człowiek karuzela. Trudno po nim czegokolwiek się spodziewać, ciężko go przewidzieć z jaką jest formą, bo to taki typowy tenisowy &quot;playboy&quot;. Ma dzień = zagra genialnie, wstanie lewą nogą = potrafi zagrać padaczkę niczym wczoraj Jurek Janowicz. Osobiście nie lubię stawiać na zawodników właśnie takiego pokroju jak on, Gulbis, Janowicz, Dolgopolov, Klizan, ale jutro jestem jednak skłonny powierzyć mu swoje pieniądze. Hiszpan na trawie potrafi grać, bilans w całej karierze 50/30 co na pewno robi jakieś wrażenie. Dwa lata temu gdzie Murray wygrał Wimbledon bodajże w ćwierćfinale prowadził z nim 2:0 w setach i miał w trzecim secie BP na przełamanie. W pierwszej rundzie zagrał 5 setówkę z Klizanem, łącznie 64 gemy! To na pewno wprawiło go w rytm Wimbledoński, przystosowało do nawierzchni itd. Przed tym turniejem w Queen&#39;S Club w drugim meczu zatrzymał go genialnie mocny Murray, w Hertogenbosch półfinalista gospodarz Robin Haase który jako jedyny urwał set zwycięzcy Mahutowi. Thiem to jeszcze młody niedoświadczony zawodnik. Pokazał się z dobrej strony w Miami i to by było na tyle w tym roku. Gra jednoręcznym backhadem, ale w USA trenował pod okiem samego mistrza Federera. Warto dodać, że Fernando to leworęczny zawodnik, więc będzie mu o wiele łatwiej obijać piłki zagrywane przez Dominica Thiema.
Wynik: 5:7 6:4 5:7 6:3 6:4 @Edit: &quot;Izi bet&quot; :cool:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Dominic @2.50 co prawda czerwono, ale w 5 secie kontra poszla i po 4,90 Dasco.
Ej no chlopy nie zartujcie sobie z graniem na Dasco... Toc tylko serwis tam w miare sie sprawuje, reszta do wymiany wraz z wiekiem, a na przeciwko niego mlody gniewny, ktory na hardzi potrafi grac, owszem tu jest GRASS, ale przetarcie bylo, wiec z pelna aprobata gramy na THIEMA! ????
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Powyżej Miasekk pisał, że &quot;Austriak popełnił aż 2x więcej niewymuszonych błędów od Izraelczyka&quot;. OK, to się zgadza, ale jak już się pisze o jednej stronie medalu to warto wspomnieć też o drugiej, czyli o tym, że Thiem miał prawie 3x więcej WINNERSÓW niż Dudi (46 do 18) ???? Zawsze można sobie staty do analizy podciągnąć, ale fajnie jak to się robi obiektywnie. Ja w tym meczu tak jednoznacznie bym Dominica nie skreślał. Chłopak posiada bardzo dobre podanie i ciężko go przełamać, potrafi dobrze zagrać przy siatce i ma silne uderzenie kończące z forhandu. Starcie z Verdasco zapowiada się bardzo interesująco, bo mierzy się młodość z doświadczeniem. W takich meczach zazwyczaj mamy sporo walki, a zwłaszcza na Wielkich Szlemach. Verdasco w R1 miał bardzo ciężką pięciosetową przeprawę z Klizanem. Czy ten mecz będzie miał wpływ na dyspozycję Hiszpana? Owszem, może mieć wpływ i chwila słabości jak najbardziej się może Fernando przytrafić. Liczę, że grając na dużej ambicji Thiem się mocno postawi Hiszpanowi i przynajmniej jednego seta wyszarpie.
Masz rację, Thiem miał 46 winnersów do 43 niewymuszonych błędów, zdecydowanie lepiej to teraz wygląda :] Wspomniałbym o liczbie winnersów, gdyby to była jakaś niezwykła liczba, bo 46 przy tylu niewymuszonych błędach chyba nie robi na nikim wrażenia, no, chyba że negatywne. Tyle uderzeń kończących ma mniej więcej zwycięzca 4-ro setowego meczu. Cóż z tego, że miał 3x więcej winnersów więcej od Seli, skoro Izraelczyk miał ich tylko 18. 3x więcej by imponowało gdyby Sela uzyskał ponad 20 kończących piłek, a tak podkreśla to tylko jak słaby mecz rozegrał Dudi. Dla porównaniu Schwartzman który został zmiażdżony przez Kyrgiosa (3:0 w setach i 19:7 w gemach) miał 19 winnersów, czyli jeden więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Nishikori - Giraldo 2 5,25 Bwin
Tym razem juz nie wytrzyma Nishikori 5 setowego meczu. Zejdzie albo przegra wczesniej ,a bardzo mozliwe ze w ogole nie wyjdzie na kort. Powiedzmy sobie szczerze Nishikori nie wygra Wimbledonu 2015, cos jest zdecydowanie nie tak z lewa noga. Akurat trafil na Giraldo gracza troche smiech na sali i jednego z moich trzech potencjalnych rozczarowan ale stawiam ze Nishikori przegra przede wszystkim z kontuzja. Przegra predzej czy pozniej, im madrzejszy tym szybciej, z graczami typu Tsonga/Cilic/Isner/Berdych/Seppi/Raonic/a moze nawet Dimitrov juz pomijajac TOP 5 przegralby na 100% juz dzis, Giraldo to nie ta liga ale wierze ze typ podany w dniu meczu chodzi. Z Bolellim jeszcze wymeczyl
Nishikori odpada! Bardzo wazne zeby grac tam gdzie krecz to od razu porazka zawodnika
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Herbert - Tomic ---- poniżej 39 gemów @ 1,8 ✅
Francuz mimo, że wygrał z Chungiem to mnie rozczarował, bo strasznie się męczył. Słabo serwował - niska skuteczność 1 podania i sporo DF. Chunga tak naprawdę powinien ogarnąć w 3-4 setach, a zrobiła się nerwówka. Tomic wygrał też wynikiem 3-2 ze Struffem. Może Niemiec to nie jest wirtuoz gry na trawie, ale miał bardzo dużo winnerów w tym meczu i zagrał naprawdę przyzwoicie. Wyniki Tomica z Halle nie napawają dużym optymizmem jeśli chodzi o jego formę na Wimbledonie, bo przegrał już w 1 rundzie z Johnsonem, ale od tej porażki minęło 2 tygodnie i liczę, że Tomic lepiej przygotował się do turnieju w Londynie i dziś pokaże jaka jest różnica klas między nim, a Herbertem wygrywając ten mecz w 3 lub ewentualnie w 4 krótszych nieco setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom