>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Krótko się wypowiem na temat dzisiejszego finału.. Moim zdaniem Williams weźmie dziś srogi rewanż za bolesną porażkę z Australian Open. Presji już nie ma, bo wszystkich szlemów w tym roku nie wygra. Do tego forma, która prezentuje Amerykanka i Niemka w tym turnieju jest nieporównywalna na korzyść Williams. Osobiście pobieram typ -1,5s w Pinnacle @ 1.85. ✅
Jeżeli dojdzie do 3 seta może być różnie, dlatego sądzę, że Serena będzie chciała to zamknąć w 2 setach.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Serena to wygra spokojnie, będzie chciała w końcu wygrac jakiś poważny turniej + zemsta za siostrę, ona się zawsze podwójnie spina na takie mecze. Nie wiem tylko czy wygra 2-0 ale lajtowo pyknie Kerber
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Moim zdaniem taka analiza na finał kobiet wystarczy (przepraszam z góry za jej ubogość, aczkolwiek xyz..)
1)Serena chce bardzo wygrać tegoroczną edycję wimbledonu
2) wimbledon jest rozgrywany na trawie
3) na trawie w tym turnieju Serena gra swój tenis
4) Serena ostatni meczyk z Andżeliką na trawie przegrała wynikiem 1:2
5) Serena chce rewanż za tamten mecz, a skoro Serena chce to może ????
.................
Andżi nie gra tak dobrego tenisa jak w australii gdzie ostatnio wygrała z Sereną, a Serena nie gra &quot;tak słabego&quot; jak na siebie.
Koniec, dziękuję za uwagę- 2:0 ????
1) Ja też bardzo chcę wygrać tegoroczną edycję Wimbledonu
2) Zgoda
3) Zgoda
4) Znaczy, że nie powinien to być spacerek
5) Aż kusi, żeby zapytać autora o wiek
Czujesz, że ktoś mógłby mieć pożytek z Twojej wypowiedzi? Aż wieje brakiem wiedzy, brakiem obejrzanych meczy.
Jak dla mnie rzeczywiście prawie pewniak w stronę Sereny, natomiast bynajmniej nie dlatego, że ostatnio z Kerberową przegrała. Wygrywa ostatnio bodajże 4 mecze bez straty seta. Mimo popełnianych czasem błędów bezpiecznie wygrywa swoje podania, przełamuje kiedy ma okazję. Jeśli noga jej się nie podwinie będzie 2-0
Kerber widziałem dwa mecze, nie zachwycała w żadnym aspekcie gry, a w szczególności serwisem (Williams spokojnie zagrywa 120mph).

Polecam typ mimo niskiego kursu Williams Bet365 @1.25 ewentualnie Williams -4,5 @1.80
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Serena. Początek turnieju trochę nerwówka, w jednym meczu nawet dostała ochrzan od sędziny za nap*****nie rakietą w kort po nieudanej wymianie. (To był chyba mecz z McHale, ale jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.) Ogólnie mecz słabo wyglądał w jej wykonaniu i to jedyny, który mógł &quot;różnie&quot; się skończyć. Z Beck mecz bez echa. Z Kuznetsovą - miałem nadal mieszane uczucia co do gry Sereny, ale i tak drugiego seta wygrała do zera. Właściwie każdy, kto widział ten mecz (tego seta), wie, że Serena rozjechała Kuznię, a ostatnie 3 gemy było przykro oglądać - chyba wszystkie do 0 + K. stojąca praktycznie w miejscu i oglądająca piłki po returnie albo asy Sereny. A i tak to nie była 100% Serena. Pavlyuchenkova i Vesnina - to już solidny koncert przed finałem. Wniosek? Serena gra każdy kolejny mecz lepiej.
Dodatkowe smaczki, mniej namacalne i nienadające się może do argumentacji, ale nadal warte rozważenia, zostały wyżej wymienione - rewanż za półfinał Kerber vs Venus, rewanż za finał AO, szansa na ogarnięcie dzisiaj dubla - singiel i potem debel z siostrzyczką.
Kerber? Nie przemawia za mną w tym turnieju. Mecze z Halep i Venus to była parodia tenisa (albo po prostu kobiecy tenis, jak zwał tak zwał :p ). Serena na pewno nie pójdzie w taką jazdę z łamaniem się przez cały mecz. I do tego moja ulubiona statystyka (z 2 ostatnich spotkań (tj. 1/4- i 1/2-finału):
Kerber: 9 przegranych gemów przy własnym serwisie - 2,25 przegranych serwisów na set.
Williams: 0 przegranych gemów przy własnym serwisie.
Serena dołoży +10 asów i będzie szybki finał. Liczę na jakieś 6-4, 6-&lt;4.
Kursy na jakiekolwiek zwycięstwo Sereny niskie, dlatego mój typ:
Poniżej 21.5 gemów w meczu 1.83 @ Bet365 ✅✅✅
Komentarz do meczu:
21 gemów i 21 błędów Sereny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Na początek taka mała dygresja odnośnie tego co napisał @esemnw - ta &quot;wypowiedź&quot; nie powinna mieć miejsca, gdzie są moderatorzy ??
Odnośnie dzisiejszego finału, zgadzam się z typem @fabcosa, który przytoczył bardzo trafną statystykę. Dużo mówi o serwisie obu zawodniczek i o tym jak ten mecz może się potoczyć. Osobiście sam gram dzisiaj Poniżej 21.5 gemów w meczu 1.83 @ Bet365 ✅ ✅ ✅bo uważam to za najbardziej rozsądny typ. Żeby nie było, że &quot;papuguje&quot; po koledze wyżej, to proponuje również po niższym kursie dokładny wynik w setach 2:0 Serena Williams 1.66 @ Bet365 ✅ ✅ ✅ . Wszyscy wiemy że na AO udało się Niemce wygrać z Amerykanką i jest to niesamowite osiągnięcie, to fakt, natomiast Panowie i Panie ( o ile takie tutaj są ;) ) czy pamiętacie jak tamten finał wyglądał ? Mnóstwo błędów Sereny i to takich do których nas nie przyzwyczaiła, a Kerber karuzela - lewo prawo lewo prawo, dzisiaj nie będzie moim zdaniem takich długich wymian i wierzę w to, że Williams szybko skończy ten mecz, ponieważ jest w genialnej dyspozycji. Nie wiem czy oglądaliście mecze debla sióstr, ale są najlepiej trzymającą swój serwis parą i przy podaniu Sereny nie ma co zbierać, a to pokazuje, że dwie korony są dzisiaj do zdobycia. Rozumiem chęci grających w stronę Niemki , nie hejtuje, ale nie grajcie za grubą stawkę!


Wynik: 7:5, 6:3
✅ ✅ ✅
Dla tych, którzy nie pamiętają wklejam link ze skrótem meczu : https://www.youtube.com/watch?v=e1HP0fY6GOY

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 245

sparks88

Użytkownik
fabcos, z Pavlyuchenkovą nie było takiego koncertu jak z Eleną. Tak naprawdę Anastasia przegrała sama ze sobą w tym samym momencie I i II seta.

Mecz z Vesniną trochę przysłania Wam obraz sytuacji, nie można zapominać o returnie Kerber.

Gdyby mnie ktoś zmusił, grałbym Kerber +5,5 - 1,57 @ Unibet. ✅ 13-8
Dla mnie osobiście to mecz zagadka, który wolę grać na LIVE.
 
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Panie i Panowie, szybka piłka. Wystarczy zerknąć w jakim stopniu Serena miażdży rywalki. Przy swoim serwisie piekielnie mocna, a do tego łamanka przychodzą Jej bez trudu. Z drugiej strony mamy Andzelike Kerber, gra fajny tenis, ale jej zagrywka pozostawia wiele do życzenia. Po kolei rywalki łamały Ją jak chciały i kiedy chciały. Co prawda nie raz udawało się Jej uzyskać rebreaka, ale rywalki z którymi się mierzyła, nie dysponowały taką mocą uderzenia, którą prezentuje Serena.
Kurs 1.81 Óni na dokładny wynik 2:0 . Coś pięknego, coś pysznego.Gorąco polecam skorzystać, to będzie piękna zemsta za AO
2:0
Kto zagrał ten liczy money money
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
A mnie sie wydaje, że zobaczymy sztukę teatralną z udziałem obu Pań, gdzie główną rolę zagra Serena, która może trochę popłacze, pokrzyczy, przegra seta, żeby było więcej emocji. Już niejednokrotnie widziałem co się działo w meczach z udziałem tej Pani. Mamy finał Wimbledonu więc nadszedł czas największe emocje. Nie spodziewam się szybkiego zakończenia. Osobiście gram w stronę Kerber+5,5 oraz over 21,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom