>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
C 581

czajnol

Użytkownik
Andy Murray vs Milosc Raonic
Typ - Andy Murray I oboje wygraja seta 2.50 William Hil
Final Wimbledonu pomiedzy Andym a Milosem zapowiada sie w moich oczach na bardzo dobre widowisko, z jednego strony mamy mocno serwujacego Milosa ktory caly czas robi progres I on to juz nie tylko serwis lecze jego wachlarz jest juz duzo wiekszy co pokazal w meczu z Rogerem, po drugiej stronie Andy faworyt publicznosci ktory tez imponuje forma na tym turnieju .
Mysle ze bedzie to bardzo wyrownany mecz I nie widze tutaj 3 setowego pojedynku, lecze mysle ze to jednak Andy wyjdzie zwyciesko z tej potyczki wg mnie jest bardziej doswiadczonym tenisista I mimo wszystko tez lepszym , stad pobieram taki typ po naprawde fajnym kursie. Powodzenia
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Andy Murray - Milos Raonic Typ: 3:1 [Dokładny wynik] @ 3.65 Unibet ⛔

6-3 dla Murray w bezpośrednich starciach. Ostatnie z nich miało miejsce na trawie w Queens. Kanadyjczyk było włos od wygranej, gdyż prowadził 1:0 w setach oraz z przewagą przełamania w drugim. Mimo to nie był w stanie dowieźć zwycięstwa. Zapewne z tamtej porażki Milos i jego sztab szkoleniowy wyciągną jakieś wnioski, tym niemniej uważam, że różnica pomiędzy oboma zawodnikami jest zbyt duża, by Raonic mógł myśleć o wygranej. Murray jest bardziej regularny, lepiej się porusza, genialnie broni. Na przestrzeni ostatnich miesięcy również bardzo poprawił swój serwis. Nie bez znaczenia, że trawa jest już mocno zniszczona, a przez to dużo wolniejsza niż na początku turnieju. Dlatego też uważam, że jeden set to wszystko co może tu ugrać Kanadyjczyk. Jakiś tiebreak lub chwila nieuwagi Murray&#39;a na pewno się przytrafią, jednakże na wygranie finału to wciąż będzie za mało.
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
Milos Raonic - Andy Murray -----&gt; Tie Break w meczu: NIE @4,50 BET365 -------
Dziś stawiam ryzykowny typ, jednak jestem zdania, że w tym meczu wszystko może się zdarzyć, nawet brak tie breaka. Szkot można powiedzieć, że gra na swoim terenie i początkowo myślałem o gładkim 3;0 dla Murray, ale jak sobie przypomnę Raonica w półfinale, który już prawie przegrał mecz, a jednak się nie poddał, walczył do końca, ostatecznie wygrywając z Rogerem. Nie mam tutaj innego pomysłu na ten mecz, wczoraj nie widzieliśmy tie breaka w finale kobiet, więc możliwe, że i dzisiaj nie zobaczymy tego.

JEŻELI TYP WSZEDŁ A TY POSTAWIŁEŚ, ZOSTAW COŚ PO SOBIE NP. REPUTKE ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś finał Euro i finał Wimbledonu, czego można chcieć więcej? ????
W singlu juniorskim kolejny Kanadyjczyk w finale - Shapovalov.
???? Raonic M. - Murray A.
Raonic M. +5 gemow ::: 1,76 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 3:6 z lat 2012-2016, choć 5 ostatnich meczów wygrał Andy. Grali ze sobą dość niedawno bo w finale Queen&#39;s Club i padły wtedy 3 sety. Tym razem liczę na to, że Raonic wyciągnął lekcje z tego meczu. Z ręką na sercu trzeba przyznać, że Milos w drodze do finału miał o wiele trudniej niż Murray - pokonanie Seppiego 3:0 który gra świetnie na trawie robi wrażenie, tak samo jak Socka który ma mocne podanie i już w deblu wygrał Wimbledon, świetne wyjście ze stanu 0:2 w setach z Goffinem, później 3:1 z Querreyem który grał genialnie w tym roku (3:0 z Mahutem czy 3:1 z Djokovicem mówi samo za siebie) no i oczywiście pokonanie samego Federera.
Murray miał w mojej opinii na pewno łatwiej, choć złotemu medaliście nie w sposób odmówić świetnej gry na trawie. Warto też wspomnieć, że Panowie spotkali się już w tym roku na Australian Open gdzie Milos prowadził nawet 2:1 w setach, ale z powodu skurczu mięśni, zjechał do bazy w 5 setach przegrywając ostatnie starcie 2:6.
Tym razem liczę na zacięte spotkanie, bo jeszcze kilka lat temu o Raonicu pisało się, że to drewno, a tu proszę - zmiana trenera, opanowanie, widać w tym chłopaku niezwykle ambicje i rządzę triumfu w wielkim szlemie. Jeżeli serwis będzie siedział tak jak należy to zobaczymy tutaj zapewne nie jeden tie-break, a w takim przypadku liczę na spokojne pokrycie handicapu gemowego. Myślałem o typie +2,5 seta Raonic za stawkę 2/3, ale jednak niski kurs mnie kompletnie nie zadowala.
Wynik: 4:6 (3)6:7 (2)6:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja wcale nie widzialem tak mocnego Szkota z Berdychem.. Po pierwsze, Andy , gdy serwis nie wchodzil strasznie sie dekoncentrowal, gdyby Berdych zagral agresywniej przy drugim serwisie Szkota, mialby szanse w tym meczu na ugranie chociaz seta, a tak sie kolejny raz osmieszyl.. Takie drugie serwisy Raonic bedzie niszczyl returnem.. Widzieliscie jak kazdy slabszy serwis Fedexa ,Raonic wykorzystywal?? A czasem nawet pierwszy serwis Roga zareturnowal nie do obrony.. Andy wg mnie nie pokazuje pelni formy, zeby brac go z kursem 1.25.. Meczarnie z Tsonga, z berdychem tez nie wygladal za dobrze, niewykorzystane breaki czecha spowodowane jego slaba glowa..
Dzis jezeli Raonic zagra dobrze na serwisie a z Rogiem pokazal, ze chce wygrywac mecze i potrafi skupic sie na swoim podaniu, ma szanse pokonac dzis ANdego, ktory wg mnie wcale nie jest taki mocny, psychicznie w szczegolnosci.. wiele porazek z Nadalem, gdzie nie wytrzymal cisnienia, o porazakach z Noe nie wspomne.. jak mu nie szlo to sie poddawal.. Raonic przytrzyma serw, Murray przegra seta i zacznie sie cyrk, ktory kanadyjczyk wykorzysta i wygra 1 szlema..
Raonic win Wimbledon 4.0
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Andy wg mnie nie pokazuje pelni formy, zeby brac go z kursem 1.25.. Meczarnie z Tsonga, z berdychem tez nie wygladal za dobrze, niewykorzystane breaki czecha spowodowane jego slaba glowa..
[/b]
Kolego, Ty chyba inne mecze oglądałeś. Z Berdychem nie wyglądał za dobrze? Przecież pojechał go gładko 3-0, łamiąc go kiedy tylko chciał. Faktycznie nie wyglądał za dobrze.. oddał tylko raz swoje podanie i to na początku meczu, a sam łamał Berdycha co najmniej raz w secie. W meczu z Tsongą wyglądał źle? to były męczarnie? Murray grał bardzo dobrze tamten mecz, tylko Tsonga miał dzień konia i to co grał w 3 i 4 secie to poezja, a i tak Andy go przetrzymał i spokojnie wygrał 5 seta.
Andy słaby psychicznie? No to już w ogóle bez komentarza zostawie, faktycznie straszny wstyd przegrywać finały z robotem Djokovicem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
acetate 474

acetate

Użytkownik
Andy Murray v Milos Raonic
Milos Raonic Set? Yes @ 1,50 Sportingbet ⛔ Murray maszyna.
Nigdzie nie ma chyba lepszego kursu na +2,5 seta dla Milosa. Wchodząc na oddsportal widzimy poniżej 1,50, a w Sportingbet taka perełka się utrzymuje od wczoraj. O Andym, grze na trawie i potędze serwisu na tej nawierzchni pisałem już w meczu z Millmanem, wtedy typ nie wszedł. Dziś, po takim kursie, grając z takim przeciwnikiem jak Milos, naprawdę nie widzę 3:0 dla Murraya. Dobrze pamiętam 3:0 dla Szkota gdy grał w finale z Novakiem, tam bodajże Novak miał brejka w każdym secie... ale brak potężnego serwisu go powstrzymał przed bardziej zaciętym meczem. Tutaj mamy serwismana w doskonałej formie, trawę, H2H (ostatni mecz na trawie kilkanaście dni temu gdzie Milos już prowadził od pierwszego seta !!!), wszystko przemawia za typem. Co mi się podoba, to też PSYCHIKA Kanadyjczyka, która jest bardzo mocna, co pokazał w meczu z Rogerem. MEGA VALUE BET.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Kolego, Ty chyba inne mecze oglądałeś. Z Berdychem nie wyglądał za dobrze? Przecież pojechał go gładko 3-0, łamiąc go kiedy tylko chciał. Faktycznie nie wyglądał za dobrze.. oddał tylko raz swoje podanie i to na początku meczu, a sam łamał Berdycha co najmniej raz w secie.
Nie wiem co widzicie w Szkocie. Przeciez ten Berdych, to typowy zajac tenisowy - napedza wszystkie turnieje, a gdy przychodzi powalczyc o najwazniejsze punkty, zawodzi. Murray zarowno przy wlasnym serwisie jak I podaniu Czecha nie wygladal pewnie I glupota jest twierdzic, ze te wszystkie bledy Berdycha wynikaly z dobrej gry przeciwnika. Raonic swietnie zaczal mecz z Federerem, ktory nie dysponuje returnem gorszym od Murraya, a ten ostatni wszystko co podawal Czech, returnowal ni to na cialo, ni na linie, ot pilka byle przebic, z czego Raonic skwapliwie bedzie korzystal. Co na tym poziomie ma do rzeczy, ze Milos dopiero pierwszy raz gra final szlema? Wreszcie czas zaczac je wygrywac.
1set - Raonic, 2.70(Unibet)
Zdziwie sie jesli Murray zrobi tutaj 3:0...
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Lepiej zagrać w stronę over 3,5 seta czy win Murraya? Over setowy po lepszym kursie,ale boję się,że Murray może tu wygrać 3:0.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Kolego odpal sobie dwa pierwsze sety meczu z Ciliciem, a to tylko przykład.
Dobrze, ale żeby tak obiektywnie spojrzeć:
Federer - bh i niesamowite rotacje
Nadal - Top Spiny(no kiedyś)
Nole - perfekcja trafień, niezmordowany
Milos - serwissman
Murray - defensywa? tym się nie wygrywa
Oglądałem jego dwa ostatnie mecze i on gra po prostu poprawnie, do bólu poprawnie.
Nieźle wyglądał w grze slajsem, ale na tle Pieczonego zająca z Czech i nierównego Tsongi to dla mnie żaden argument.
Rogera jeszcze usprawiedliwi wiek, a przede wszystkim ryzyko każdego z uderzeń, Murray lubi sobie poprzebijać i robi to poprawnie, nie ryzykuje, bo póki co nie musi.

Jego tak chwalony return, będzie dzisiaj żałośnie podskakiwał na smecze dla Kanadyjczyka. Co do psychiki, co charakteryzuje jej siłę - kiedy prowadzisz i oddajesz dwa sety czy odwrotnie? ; )
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Andy Murray(-2.5s) – Milos Raonic 1 @ 3.1 [Pinnacle] 2/10j ✅ ✅
Dla Andy’ego to już 3 finał turnieju wielkoszlemowego w tym roku. W końcu na drodze Szkota nie stanie Novak Djokovic i Murray stanie przed ogromną szansą, aby zdobyć swój 3 tytuł wielkiego szlema. Jak najbardziej Murray zasługuje na ten tytuł i uważam, że spotkanie nie będzie mieć większej historii i skończy się wynikiem 3-0, może 3-1.
Milos Raonic zagra swój pierwszy finał tak prestiżowej imprezy i myślę, że może nie wytrzymać tego mentalnie. Po pierwsze kibice zrobią wszystko, aby wybić Raonic’a z rytmu, a jeśli tylko Kanadyjczyk nie będzie świetnie serwował to nie ma najmniejszych szans ze Szkotem. Dodam także, że Andy posiada obecnie jeden z najlepszych returnów, o ile nie najlepszy return na świecie. Także jeśli tylko pojawi się słabszy gem serwisowy u Milosa to Murray zrobi z tego użytek i przełamie rywala.
Jeśli moje przypuszczania się sprawdzą i Kanadyjczyk nie wytrzyma presji, a są ku temu przesłanki, bo będzie miał nie tylko przeciw sobie publiczność, ale także brak doświadczenia w finale takiej imprezy to emocji w tym finale może być mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
To elegancki sport, nikt nie będzie buczał przy serwisie
Widziałeś mecz Federer - Willis ? To nie było eleganckie co wyprawiali kibice.

Nie twierdzę, że będą buczeć przy serwisie Kanadyjczyka, ale na pewno wyraźnie będą dopingować Murray&#39;a.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 2016 - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie: Raonic M. - Murray A.
Typ: Match Result &amp; Both Players To Win A Set Murray
Rezultat meczu i obaj gracze wygrają set
Kurs: 2.25
Bukmacher: Williamhill
Analiza: No i mamy finał , podobno finałów się nie obstawia tylko ogląda to stara tenisowa prawda ale za małą stawkę gram dzisiaj ten typ.Na pewno MIlosz odbył dużo trudniejszą drogę do finału ,rozegra kilka setów więcej od Andiego i może mu ciut zabraknąć paliwa dlatego typuję zwyciestwo Szkota.Kanadyjczyk w życiowej formie zwłaszcza zaimponować może powrót do meczu z Goffinem i wyjscie z 2:1 do 2:3 w meczu z Feddererem.Dlatego to że Milosz ugra dzisiaj seta jest dla mnie dosyć pewnym typem choć kurs mało satysfacjonujacy.Myślę że dzisiaj Milosz sie postawi i zmusi Andiego do walki i ryzykowania drugi serwisem.
CIEKAWOSTKA
Bardzo fajny kurs i linię wystawili na ilość podwójnych błedów Szkoda w Ladbrokes
over 2,5 po kursie 2.1 również wydaje się że ta linia spokojnie do pokrycia.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
O mój Boże, jakie rzeczy tu można wyczytać to czasem aż nieprawdopodobne jest. Mam wrażenie że niektórzy oglądają tenis od max roku , dwóch albo typują bo statystykach nie oglądają wogóle spotkań..... Nie rozumie jak można tutaj typować wygraną Raonicia. Kanadyjczyk może się postawi , a raczej napewno . Ugra seta moim zdaniem ale to wszystko.
Jego tak chwalony return, będzie dzisiaj żałośnie podskakiwał na smecze dla Kanadyjczyka. Co do psychiki, co charakteryzuje jej siłę - kiedy prowadzisz i oddajesz dwa sety czy odwrotnie? ; )
Czy ty widzialeś co zagrał Tsonga w secie nr 3 a szczególnie w 4? to był jakiś kosmos i najlepszy Tsonga od długiego czasu a Murray przeczekał go i zgwałcił w 5 secie. Raonic tracił podanie z Goffinem, Quarreyem i Federerem więc z Murrayem też straci napewno więcej niż raz. Grali ostatnio w Queens i tam wygrał Murray a teraz gramy do 3 wygranych setów co dodatkowo premiuje Andego i tylko kataklizm może sprawić że Szkot tego nie ogarnie. Można szukać handi w strone Milosa ale to jest zawsze loteria. Nie wiadomo jak wytrzyma psychicznie Raonic . Murray widział już w tenisie wszystko i dziś można się spodziewać od niego najlepszego tenisa , doskonale wie że to może być ostatni raz w najbliższym czasie aby wygrać szlema bez pokonania po drodze Djoksa. Kurs lipny ale dla mnie to lokata. Może i po walce ale pewny zarobek.
Murray - Raonic 1 1.29 pinnakl ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
bombelito 69

bombelito

Użytkownik
Witam
Raonic - Murray
Murray To Win With Both Players Winning A Set (Was 13/10) @ 2.50 WilliamHill
Wydaję się, że tak czy siak ten mecz musi wygrać Andy. Jeżeli jednak Raonic się nie spali to spokojnie może urwać seta (tak jak w finale w queens). Sam McEnroe mówi w wywiadach, że jeszcze nie zobaczyliśmy wszystkiego na co stać Miłoszka, może coś w tym jest. Za nieco ponad 10 minut startują, miejmy nadzieję że będzie na co popatrzeć ????
Pozdrawiam


Wynik: 6;4 7;6 7;6 wynik teoretycznie wygląda na w miarę zacięty pojedynek, jednak nic podobnego, w 100% kontrował wszystko Murray, nie było nawet cienia szansy, w żadnym elemencie nie był lepszy Rao, słaby mecz, słaby bet, nie na miarę finału
 
K 50

kipuch

Użytkownik
O mój Boże, jakie rzeczy tu można wyczytać to czasem aż nieprawdopodobne jest. Mam wrażenie że niektórzy oglądają tenis od max roku , dwóch albo typują bo statystykach nie oglądają wogóle spotkań..... Nie rozumie jak można tutaj typować wygraną Raonicia. Kanadyjczyk może się postawi , a raczej napewno . Ugra seta moim zdaniem ale to wszystko.
Czy ty widzialeś co zagrał Tsonga w secie nr 3 a szczególnie w 4? to był jakiś kosmos i najlepszy Tsonga od długiego czasu a Murray przeczekał go i zgwałcił w 5 secie. Raonic tracił podanie z Goffinem, Quarreyem i Federerem więc z Murrayem też straci napewno więcej niż raz. Grali ostatnio w Queens i tam wygrał Murray a teraz gramy do 3 wygranych setów co dodatkowo premiuje Andego i tylko kataklizm może sprawić że Szkot tego nie ogarnie. Można szukać handi w strone Milosa ale to jest zawsze loteria. Nie wiadomo jak wytrzyma psychicznie Raonic . Murray widział już w tenisie wszystko i dziś można się spodziewać od niego najlepszego tenisa , doskonale wie że to może być ostatni raz w najbliższym czasie aby wygrać szlema bez pokonania po drodze Djoksa. Kurs lipny ale dla mnie to lokata. Może i po walce ale pewny zarobek.

Murray - Raonic 1 1.29 pinnakl
calkowicie popieram. typy na raonica to glupota i szukanie na sile wyzszych kursow. to nie jest zaden zawodnik na szlema, andy go zje i wysra na korcie bo dla niego serwismeni sa woda na mlyn. przestancie robic z raonica talentu, jakim nie jest i nigdy nie bedzie. mam nadzieje ze dzis panicz go wpierdoli 3:0 na najszybszej nawierzchni i skonczy sie hajp, na dobrze serwujacego i poprawnie grajacego z lini koncowej typa. do gry tylko czysty murray @ 1.25 bet365
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
calkowicie popieram. typy na raonica to glupota i szukanie na sile wyzszych kursow. to nie jest zaden zawodnik na szlema, andy go zje i wysra na korcie bo dla niego serwismeni sa woda na mlyn. przestancie robic z raonica talentu, jakim nie jest i nigdy nie bedzie. mam nadzieje ze dzis panicz go wpierdoli 3:0 na najszybszej nawierzchni i skonczy sie hajp, na dobrze serwujacego i poprawnie grajacego z lini koncowej typa. do gry tylko czysty murray @ 1.25 bet365
Ja wiem, że każdy ma swoje zdanie i tak dalej, ale wiesz nie musisz tak brzydko pisać, że &quot;Andy go wysra i tak dalej&quot; wydaje mi się, że można to ubrać w ładniejsze słowa i powinieneś podchodzić troche z szacunkiem bo jednak to nie jest przypadek ze Raonic znalazł sie w finale, gdzie mógł być Djoko, Federer lub ktoś inny. I to samo, że typy na Raonica to głupota, byś dał +4,5 gema na Milosa to ładny kursik byś miał @1,80 podajże. No ale to też jest tylko moje zdanie i pewnie się z nim nie zgodzisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom