>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wirtualne spory Fortuna

M 0

magic94

Użytkownik
Sporty * hehe literówka ???? . Ogólnie to jest taki gość co to rozgryzł ale nie chce powiedzieć o co chodzi , więc szukam kogoś kto w to pogrywa i czy coś zaobserwowal .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie wierz w żadne tego typu bzdury o kolesiu czy też jakiegoś kolesia, bo to jest tak samo możliwe jak 100% system na ruletkę ????
 
M 0

magic94

Użytkownik
No wiem to jest dla mnie dziwne bo ja sama nie potrafię nic trafić a on wrzuca wygrane kupony co chwile i to bardzo wysokie kursy na DW , że zastanawiam się jak to możliwe... to jest dopiero zagadka .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@magic94&gt;&gt; jesteś na tyle młodą kobietą:
No wiem to jest dla mnie dziwne bo ja sama nie potrafię nic trafić a on wrzuca wygrane kupony co chwile i to bardzo wysokie kursy na DW , że zastanawiam się jak to możliwe... to jest dopiero zagadka .
że w zgodzie ze swoim nickiem możesz dawać wiarę w te magiczne wręcz umiejętności kolesia, który gdzieś tam w necie wrzuca seriami swoje wygrane kupony w wirtualnych sportach z Fortuny - ale pamiętaj o tym, że magia to nie rzeczywistość a iluzja, czyli złudzenie dla wywarcia wrażenia na publiczności że to dzieje się naprawdę...
Sprawdź jednak, czy te kupony których scany on zamieszcza zawierają dokładną godzinę ich zawarcia oraz numery, tak aby można je było zweryfikować w bazie Fortuny.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pytałem też o numery tych kuponów, a w Twojej odpowiedzi dyskretnie to przemilczałaś...
P.s: skoro to jest do zobaczenia na innym forum, to podaj jedynie samą jego nazwę oraz nick tego gracza a każdy będzie mógł je zobaczyć i zorientować się, co tam w trawie piszczy i na czym polega ten jego NUMER, bo to jest na 100% numer a nie rzeczywistość, bo sama koncepcja tych wirtualnych sportów oparta jest o mechanizm pozyskiwania ściśle określonej, wysokiej części wpływów - stanowiących ZAWSZE zysk operatora i tak samo jak w TS tylko ta reszta jest dzielona wśród graczy, ale i tak i tu czynnikiem decydującym o wygranej jest zasada losowości, stąd nie istnieje będąca tego pochodną możliwość stałego wygrywania w oparciu o najbardziej nawet wydumane systemy.
Tak więc zapomnij o czymś takim, jak realna możliwość tych jego rzekomych bardzo częstych czy wręcz seryjnych wygranych w wirtualnych sportach i jego gra w realu nie musi i nie jest tym samym, co widujesz tam w postaci samych jedynie wygranych kuponów...
A tu artykuł, którego lektura powinna pomóc w ostudzeniu głów rozgrzanych aktualnymi upałami
Wirtualne sporty zastąpią jednorękich bandytów? Bukmacherzy już mogą liczyć zyski
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bukmacher-wirtualne-sporty-hazard-totolotek,109,0,2316909.html
Nie mogę jednak nie odnieść się do jednego z końcowych zdań tego w/w artykułu, gdyż red. Ogórek napisał tam taki totalny absurd:
&quot;Bukmacherzy wprawdzie narzekają na 12-procentową stawkę podatku od zakładów wzajemnych, ale wolą zapłacić nawet tak dużo i móc działać w Polsce, niż trafić do rejestru stron zakazanych&quot;.
Panie redaktorze Ogórek, miej pan litość nad sobą i nie kompromituj się, bo to gracze płacą ten podatek!
 
M 0

magic94

Użytkownik
Mogę tutaj podać jego nazwę nicku ? czy na priv ? , wystarczy że podam nazwę nicku i można tam sprawdzić kilka kuponów które wrzucił
 
M 0

magic94

Użytkownik
Ja wiem , że to jest jak ruletka ale zastanawia mnie jak on to robi ... bo kupony są prawdziwe . Chciałam wkleić tu linki do kuponów a nie mogę bo mam za mało postów .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
na priv nie możesz, bo nie masz jeszcze 10 postów na forum - więc podaj jego nick oraz samą nazwę tego forum (bez linka do niego) i będzie OK
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
magic94&gt;&gt;
dla mnie sprawa jest jasna o jaki tu &quot;system&quot; w jego wykonaniu chodzi, gdyż patrząc choćby na ten kupon:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Nzk5MDI3NjE0MDM0NjkwMDrI%2F2AI1G23glKhANE%3D&amp;kind=EGAMES
zagrany za 10zł wiem na 100% że sprawa jest banalnie prosta a nie jakaś magiczna z tym jego wygrywaniem - bowiem mając genialny patent/metodę ???? nie grałby przecież za 10zł
Ten @footplayer gra po prostu na DW czyli correct scores, nadając po kilka kuponów na różne wyniki tak aby przy wejściu 1 z np. 6 typowanych z wysokimi kursami jak @[email protected]@[email protected]@9-@10 tego typu zagrań, pokryło to koszt całej gry i dało niewielki zysk.
Jego najbardziej prawdopodobny scenariusz to:
W przypadku błędnego typowania i nie zmieszczenia się z żadnym z typowanych wyników w relacji do wyniku dla tego wirtualnego wyniku dobranego przez komputer Fortuny - w kolejnej grze obstawia mniej DW ale podnosi stawkę, czyli uruchamia progresję.
Inną techniką jest tu także granie wyłącznie na 1 stały DW aż do jego wejścia - w każdej kolejnej grze za coraz wyższą stawkę tak dobraną, aby przy wybraniu tego DW przez komputer odzyskać dotychczas poniesione koszty i wyjść na plus.
magic94&gt;&gt; nie bądź zatem naiwna i nie sądź, że zamieszane przez niego już post factum kupony z wygranymi jak ten w/w, są WSZYSTKIMI jakie on faktycznie nadaje ???? bo publikuje tylko te trafione, tak aby naiwni Twojego pokroju uważali, że jest on taki super typer...
Bilans jego gry po uwzględnieniu ogółem zagranych kuponów, nie jest zatem prostą różnicą pomiędzy wygraną widoczną na wygranym kuponie a stawką - bowiem nie uwzględnia historii kosztów całej dotychczasowej gry, poprzedzającej tę wrzuconą na tamten czat wygraną, na w końcu trafionym kuponie.
Zatem zejdź na ziemię i twardo po niej stąpaj.
Pozdrawiam
 
M 0

magic94

Użytkownik
Dzięki za opinię ???? też czuję że to pic na wodę i że na pewno grał po kilka wyników naraz a on się wypierał i opowiadał, że on zna już na pamięć wyniki danych drużyn itd itp... że tu chodzi tylko o kursy ( jego patent ) .
 
A 85

aksior

Użytkownik
Fortuna zapowiadała że wprowadzi spotkania na żywo jak u konkurencji...i wprowadziła taki szajs jak sporty wirtualne dla najbardziej uzależnionych...z tego co widzę ludzie w to czasami grają lecz małe stawki 2-5 zł zazwyczaj podpite dziadki albo robole, którzy myślą że w 2 min się wzbogacą..Chyba wprowadzili to tylko dlatego ze &quot;hazardówki jednorękie&quot; usunęli z rynku i poczuli &quot;niszę&quot; hazadrówki co prawda usunęli ale chwilowo bo oczywiście po co ma zarabiać kilkuset polskich &quot;biznesmenów&quot; skoro może cały rynek przejąć jeden amerykański lobbysta...No ale pytam się gdzie sa obiecane i głośno w wywiadach zachwalane sporty na żywo?czyli tak ja u konkurencji że można zagrać po rozpoczęciu meczu? konkurencja na tym tle w postaci sts przoduje. Te wirtualne to nic innego jak lipa i system algorytmów wyciągających kasę od naiwniaków ???? )
 
M 0

magic94

Użytkownik
No dokładnie , ostatnio fortunie coś się zacięło na wirtualnych i ukazał się ich screen z pulpitu ???? a na nim ,, system frekwencji &#39;&#39; to już na 100% się potwierdziło.... jedno wielkie oszustwo i tyle , zliczają kto ile kasy władował na np dokladne wyniki i dzięki temu padają wyniki oczywiście inne od postawionych... mogli chociaż użyć jakieś algorytmu hehe kto by ogarnął ten by sobie to rozgryzł a tak to jawne oszukiwanie ludzi ;/
 
D 0

decadence

Użytkownik
No przeciez wiadomo, że wirtualne to wirtualne, pełen podgląd... zrobią tak by się tylko dla nich to opłaciło... każdy zrobił by tak samo ????
 
Do góry Bottom