>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wisła Kraków - Korona Kielce - 23.10

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Betandwin: Wisła 1.50 - x 3.80 - Korona 5.00

Jak byscie tutaj postawili po ostatnim meczu Wisly z Zaglebiem? ????
 
zawal 0

zawal

Użytkownik
Jeszcze za wcześnie na typ, choć w chwili obecnej postawiłbym remis - Korona ostatnio na fali, Wisła trochę w rozsypce. Moim zdaniem Wisła złapała dołek na jeszcze 1-2 kolejki, wynikający z braku motywacji, Korona z kolei po ostatnich zwycięstwach jest na fali, tak więc na teraz typowałbym remis, ale oczywiście do weekendu jeszcze będzie można zebrać więcej informacji.
 
domel 49

domel

Forum VIP
moje zdanie jest takie ;] wisla moze i ma kryzys ale wydaje mi sie ze po ostatnim meczu beda chcieli jak najszybniej zapomniec a pomoze im w tym wygrana z Korona typ 2:1
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Re: Wisła Kraków - Korona Kielce - 23.10 Niedziela
Betandwin: Wisła 1.50 - x 3.80 - Korona 5.00

Jak byscie tutaj postawili po ostatnim meczu Wisly z Zaglebiem? ????
Kurski korcacy 5zł ???? mozna za 10postawic na farta mozliwe ze wejdzie ???? X2 dla mniej agresywnych graczy:]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dla mnie pewna 1. Kurs okazały. Wisła będzie się chciała zrehabilitwoać za porażke z Zagłębiem na własnym Stadione. Wisła już dawno nie przegrała na własnym stadionie. Do tego niektórzy zawodnicy Wisły mogą wrócić po kontuzji. To właśnie mnie nurtuje. Nie wiem kto wróci do skłądu po kontuzjii. Ale postawie na Wisłe.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Mimo świetnej ostatnio postawy Korony w Orange Ekstraklasie faworytem tego meczu jest Wisła Kraków. Porażka z Zagłębiem dla takiej drużyny jak Wisła była wielkim ciosem. Za wszelką cenę piłkarze Wisły będą chcieli zrehabilitować się za porażkę w Lubinie. Według statystyk Korona w meczach wyjazdowych gra średnio, choć owe statystyki szpecą &quot;popisy&quot; z pierwszych kolejek tego sezonu. 3 ostatnie mecze korony na wyjeździe to remis i 2 zwycięstwa z rzędu. Wisła natomiast u siebie ma tylko i wyłącznie same zwycięstwa. Chyba najwyższa pora na przerwanie niezłej ostatnimi czasy dyspozycji Korony na wyjazdach. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy.

Wisła Kraków - Korona Kielce -&gt; 1 (1.55)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ona ma już 29 lat. Nie jest to młody, ani stary wiek. Ale nie sądze, żeby przeprowadził się zzagranice. Ostatnio w Wisłe jest młoda na sprowadzanie ciut starszych zawodników...
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Ona ma już 29 lat. Nie jest to młody, ani stary wiek. Ale nie sądze, żeby przeprowadził się zzagranice. Ostatnio w Wisłe jest młoda na sprowadzanie ciut starszych zawodników...
Do Wisły nie odejdzie...a Zurawski ile ma lat??tez z 29 ;) i co...gra w Celticu ????
 
Do góry Bottom