>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WNBA 2014

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP



Już dzisiaj rusza sezon WNBA, już po drafcie, preseason się zakończył, więc czas założyć temat.

Generalnie wszystkie zmiany w składach można znaleźć -&gt; TUTAJ

Odbył się też Draft WNBA 2014:










Kursy z Unibet na Mistrza WNBA 2014


Dzisiaj wreszcie startuje najlepsza liga kobiecej koszykówki WNBA 2014. Bukmacherzy największe szanse na zdobycie mistrzostwa dają ekipie z Minnesoty która broni mistrzowskiego tytułu ponownie chcąc zdobyć back to back. Jak spisze się zespół z Connecticut który dostał nr 1 draftu Chiney Ogwumike ? A może czarnym koniem rozgrywek okaże się zespół Phoenix Mercury który na każdej pozycji ma bardzo dobre zawodniczki ? Na ten zespół powinniśmy zwracać szczególne oko, ponieważ od tego sezonu drużynę z Phoenix reprezentować będzie Polka Ewelina Kobryn.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Connecticut Sun - New York Liberty 2 -&gt; 2,60 -&gt; Unibet ✅✅✅ 75 - 54 Liberty

Pora zacząć sezon WNBA od mocnego pierdol.niecia. Moim zdaniem bukmacherzy przeceniają szanse Liberty na zwycięstwo w tym meczu. Najpierw trochę o rosterze gospodarzy. Tak, dostali 1 draftu Chiney Ogwumike i silna skrzydłowa/center gości na pewno będzie gwiazdą tej ligi ale oddali do zespołu z Nowego Yorku moim zdaniem najlepszego centra ligi Tinę Charles, i moim zdaniem było to bardzo złe posunięcie bo zespół buduje się najpierw od obrony tak jak wygrywa się mistrzostwo. Bukmacherzy chyba się sugerowali porażką NYL z Sun z preseasonu 8 maja gdzie dziewczyny z NY przegrały 60-44 a Ogwumike trafiła 8/12 rzutów z gry. Tylko w zespole gości nie zagrała ani Tina Charles, ani Cappie Pondexter, czyli 2 główne postacie zespołu gości. Dzisiaj obie ekipy wystawiają najmocniejsze składy. Dla Charles na pewno będzie to bardzo ważny oraz prestiżowy mecz, gdzie będzie chciała się przypomnieć kibicom bo wraca do hali gdzie spędziła 4 sezony. Moim zdaniem kursy powinny być na równo, a tu miła niespodzianka od strony bukmacherów i 2,60 wystawione na NYL. Uważam, że NYL ma lepszy skład patrząc na nazwiska i dzisiaj to udowodni. Mając światowej klasy centra jakim jest Tina oraz wspaniałą rzutowo zawodniczkę jaką jest Cappie Pondexter wybraną do 15 najlepszych zawodniczek jakie grały w NBA trzeba wygrywać mecze. Bierzemy !


Seattle Storm - Los Angeles Sparks over 150 -&gt; 1,97 -&gt; PinnAcleSports
⛔ 149 :-:)-:)-(
Fajna linia, dosyć nisko imo na mecz pomiędzy Storm a mega ofensywnymi Sparks. Szkielet ekipy ze Sparks został więc S5 powinna być bez zmian. Do ekipy gości doszła bardzo fajna moim zdaniem PG Lindsey Harding która przeszła z zespołu Dream. Seattle Storm również ma ciekawe zawodniczki, które potrafią rzucać m.in Stricklen, Langhorne czy Johnson. Poza nimi jedna z najlepszych rozgrywających Sue Bird. Fajna linia jak na takie ekipy, moim zdaniem do wzięcia, zwłaszcze że Sparks grają bardzo szybko z kontr i lubią zdobywać łatwe punkty, oraz rzucają bardzo dobrze z dystansu. Na dzisiaj 2 bety, które powinny wejść. Zobaczymy, czy początek sezonu będzie udany. Oby tak było. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pierwszy post wiec bez bicia bo dopiero wchodze do tej ligi ????
Chicago dzisiaj bez dwoch bardzo waznych zawodniczek, ktore nominalnie beda graly w pierwszym skladzie czyli Prince i Fowles. Razem jest to troche ponad 30 punktow na mecz co przy nie jakichs ogromnych wynikach babeczek jest dosc odczuwalne. Indiana utrzymala skald z poprzedniego sezonu gdzie w play offach pokonali Chicago 2-0, dodatkowo dorzucili z draftu skrzydlowa Natashe Howard, ktora w preseasonie zdobywala ponad 11 punktow na mecz i 5 zbiorek i moze byc calkiem sensownym grajkiem, a przynajmniej tak pisza ludzie ktorzy o tej lidze maja pojecie ????
Indiana -2,5 1,96 pinnacle⛔

Drugi pojedynek to starcie Goliata z Dawidem czyli Minesota obecnie mistrzynie przeicwko mlodem, zdolnemu skladowi z Washingtonu. Co prawda Minesota z dosc duzymi problemami kadrowymi bo nie zagraja Brunson, Wright i Paters czyli starterka i dwie solidne zmienniczki ale to dalej jest Minesota, ktora posiada takie male big3 czyli Whalen, Augustus i Moore.[razem 50 punktow na mecz] Dodatkwowo z Connecticut przyszla Tana White, ktora potrafi zdobywac te 10pkt na mecz + w drafcie pobrana zostala Asia Taylor robiac aponad 11 pkt na mecz.Moim zdaniem na outsidera powinno smialo wystarczyc.
Minesota -5 1,81 pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Skoro zaczął się sezon to trzeba wejść w niego w stylu imponującym.
18.05.2014; 2:00
New York Liberty - Chicago Sky
Handicap -10,5: 2 @ 1.4 Bet365
✅✅✅
Zbyt wielkie faworyzowanie gospodyń przez bukmacherów powinno się zemścić. Koszykarki Chicago Sky mają tak zwany patent na dziewczyny z Nowego Jorku. Obie ekipy na inaugurację wygrały swoje konfrontacje, wrażenie robić mogą rozmiary wygranej NYL nad Connecticut (21 pkt). Jednak jeśli rzucić okiem na h2h przekonujemy się, że od PIĘTNASTU spotkań linia, jaką proponuję dzisiaj jest pokrywana. Robi wrażenie ten stosunek, od sześciu spotkań wygrywa też Chicago Sky i warto spróbować zagrać też ich win po 3,1 ()
18.05.14; 2:00
San Antonio Silver Stars - Tulsa Shock
Powyżej 149,5 @ 1.55 Bet365
✅✅✅
Linia zaniżona znacznie, dlatego warto spróbować gry i w drugim spotkaniu rozgrywanym o 2 naszego czasu. Gospodynie faworytkami są, co wątpliwości nie ulega. Nie byłbym jednak pewny tego, że będzie to dla nich prosta przeprawa. W pierwszej kolejce Atlanta była poza ich zasięgiem, i dzisiaj pewnie będą chciały pokazać swój potencjał dużą ilością punktów, będzie to otwarte spotkanie ze sporą ilością trafień. Oczywiście obie ekipy w pierwszej kolejce wystawioną linię pokryły.
18.05.2014; 4:00
Phoenix Mercury - Seattle Storm
Handicap -12,5: 2 @ 1.52 Bet365
⛔⛔⛔ 17...
I znowu mamy do czynienia z przesadnym promowaniem jednej z ekip, dlatego trzeba to wykorzystać. Ponownie nie sądzę, by Seattle dzisiaj zagrało tak słabo, by przegrać z kretesem. Znów możemy mówić o ekipie, która lubi grać z dzisiejszymi rywalami, bo nie przegrała z nimi od dawna, zwłaszcza taką różnicą punktową. Koszykarki obu ekip &quot;solidarnie&quot; przegrały swoje mecze w pierwszej serii gier i dziś spodziewam się dobrej i wyrównanej konfrontacji.
Edit: Widzę spore poruszenie wywołał ten post, faktycznie nie jestem zbyt kompetentną osoba co do analizowania WNBA, ale w takim razie mam nic nie pisać? Jak widać 2/3 typy wygrane, zwłaszcza sytuacja Chicago Sky daje do myślenia. Bo nikt mi nie powie, że siódma wygrana z rzędu to przypadek. Dlatego właśnie przykładam DUŻĄ wagę do h2h, bo jest to naprawdę istotny czynnik ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Przed meczem poszlo info, ze najlepsza zawodniczka Indiany odpoczywa ze wzgledu na problemy z plecami i pomimo dobrego poczatku nie udalo sie ugrac zwyciestwa..Szkoda bo czwarta kwarta to bardzo slaba ofensywa Indiany polaczona z duza iloscia strat. Ewidentnie brakowalo liderki, ktora jest Tamika Catchings. Z drugiej strony swietne zawody debiutujacej w lidze Natashy Howard i to moze byc wielka zawodniczka za tych kilka lat. Swietne warunki fizyczne gdzie przy duzym zwroscie nie jest kloda tylko bardzo mobilna zawodniczka + bardzo dobre dobre czytanie rywalek przez co kilka zagran/ustawien w defensywie bylo na najwyzszym poziomie i nie chodzi mi tylko o defensywe indywidualna ale i druzynowa. Polecam obserwowac Natshe ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Oczywiście obie ekipy w pierwszej kolejce wystawioną linię pokryły.
Koszykarki obu ekip &quot;solidarnie&quot; przegrały swoje mecze w pierwszej serii gier
ani Tulsa ani Phoenix jeszcze nie rozegrały żadnego meczu, więc nie rozumiem kompletnie o co chodzi, że Tulsa pokryła w pierwszej kolejce wystawioną linię, a Phx przegrało w pierwszej serii gier.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
18.05.2014; 2:00
New York Liberty - Chicago Sky
Handicap -10,5: 2 @ 1.4 Bet365


Zbyt wielkie faworyzowanie gospodyń przez bukmacherów powinno się zemścić. Koszykarki Chicago Sky mają tak zwany patent na dziewczyny z Nowego Jorku. Obie ekipy na inaugurację wygrały swoje konfrontacje, wrażenie robić mogą rozmiary wygranej NYL nad Connecticut (21 pkt). Jednak jeśli rzucić okiem na h2h przekonujemy się, że od PIĘTNASTU spotkań linia, jaką proponuję dzisiaj jest pokrywana. Robi wrażenie ten stosunek, od sześciu spotkań wygrywa też Chicago Sky i warto spróbować zagrać też ich win po 3,1 ()

A co ma do tego H2H?? Przez ostatnie sezony NY to była mierna ekipa, zerknij sobie na zmiany w składach, przyszła Charles, która totalnie odmienia ekipę. Jest Cruz, która bezproblemowo przestawiła się widać na WNBA. POndexter w końcu ma obok siebie rozgrywającą z prawdziwego zdarzenia i nie będzie musiała na siłę klepać piłki, tylko będzie się mogła skupić na tym co robi najlepiej - punktowaniu. Chicago może i wygrało wczoraj, ale Indiana bez Tamiki, a to spore osłabienie. Do tego są nadal bez Fowles i Prince, a ani Larkins, ani Howard pomimo całego jej talentu to nie jest Charles, ani DeLisha, także Chicago będzie mieć problem pod koszem. Nie twierdzę, że blowout, ale przywoływanie tutaj poprzednich sezonów mija się z celem.


18.05.2014; 4:00
Phoenix Mercury - Seattle Storm
Handicap -12,5: 2 @ 1.52 Bet365


I znowu mamy do czynienia z przesadnym promowaniem jednej z ekip, dlatego trzeba to wykorzystać. Ponownie nie sądzę, by Seattle dzisiaj zagrało tak słabo, by przegrać z kretesem. Znów możemy mówić o ekipie, która lubi grać z dzisiejszymi rywalami, bo nie przegrała z nimi od dawna, zwłaszcza taką różnicą punktową. Koszykarki obu ekip &quot;solidarnie&quot; przegrały swoje mecze w pierwszej serii gier i dziś spodziewam się dobrej i wyrównanej konfrontacji.
Tu znów sobie trudu nie zadałeś, żeby sprawdzić składy, a mówisz o H2H. Że niby w zeszłym sezonie Phoenix przegrywało z Seattle :?: Ok, ale nie było Penny, bo była kontuzjowana, a do tego doszły teraz Phillips, Bass, Jekabsone czy Murphy. Skład mają potężny generalnie, mają nową trenerke, która robi dobrą robote. Seattle nie ma odpowiedzi podkoszowej, bo sama Langhorne to za mało na Griner, Dupree, Bass i Penny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Phoenix Mercury - Seattle Storm over 150 -&gt; 1,88 -&gt; PinnAcleSports ⛔⛔⛔ 146

Wczoraj zabrakło 1 pkt do overka, dzisiaj ponownie próbuję bo wydaje mi się, że linia jest za nisko. Tak jak Olo wcześniej wspomniał, Phoenix ma skład mega potężny zarówno pod koszem gdzie są Griner, Dupree, Taylor jak i na obwodzie gdzie jest Diana Taurasi czy Erin Philips która też potrafi postraszyć trójką. Do tego doszła nasza rodaczka Ewelina Kobryn, która może być fajnym wzmocnieniem z ławki i trochę pkt zdobywać. Phoenix nigdy nie było dobrym zespołem w obronie, z resztą jak się gra szybki i mega ofensywny basket to ciężko o szybki powrót do obrony. Seattle wczoraj zabiły TO których było aż 19. Dzisiaj o zwycięstwo Phoenix jestem spokojny, ale typuję over. Samo Phoenix jest w stanie zdobyć z 90 pkt więc linię 150 uważam za spore value. Osobiście wystawił bym w tym spotkaniu 158 - 162. 150 powinno zostać spokojnie przekroczone. Seattle jak nie zawiedzie skuteczność to spokojnie są w stanie 70 pkt zrobić.


New York Liberty(-5,5) - Chicago Sky -&gt; 1,88 -&gt; Expekt GRUBY ⛔

Ponownie kieruję się w stronę ekipy z Nowego Yorku. Linia w miarę fajna, 6 pkt wygrać powinny na sporym luzie. Chicago dalej bez Fowles oraz Prince czyli 2 sterterów co daje łącznie koło 30 pkt. Pod koszem wielka dziura. Tina Charles wczoraj zaliczyła słaby występ, dzisiaj powinna rządzić pod koszem swoim jak i rywalek. Cappie Pondexter dzisiaj też liczę na lepczy występ niż wczoraj. Liberty wczoraj w Connecticut pokazały świetny basket, i wygrały dosyć pewnie. Dzisiaj może na blowout nie liczę, ale 6 pkt to wygrać powinny. Po stronie Sky na pewno uważać trzeba na Elene Delle Donne, która pod nieobecność Fowles jest liderem zespołu i ciężar zdobywania pkt spoczywa na niej. Niemniej jednak nie sądzę, żeby tutaj Chicago dzisiaj się postawiło NYL, jeszcze on road. Fajna linia, NYL dużo mocniejsze na papierze, teraz trzeba to przenieść na parkiet i będzie dobrze. Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Trudno sie z Rambem nie zgodzic apropo NYL. Chicago wczoraj ciezkie spotkanie, gdzie losy meczu roztrygnely sie w ostatniej minucie, NY zdecydowanie odwrotnie= blow out i spokojne granie w czwartej kwarcie. Przede wszystkim bardzo ladnie zagrala lawka LIberty, ktora zdobyla 21 punktow i ogolnie punkty rozlozyly sie na cala druzyne[startowa5 odpowiednio : 17,9,10,11,7 gdzie Tina Charles zdobywa tylko9 punktow, wiec duzy zapas przed dzisiejszym graniem ???? ] w ekipie Chicago bardzo mocno eksploatowana Delle Donne, ktora grala prawie 37 minut i zdobyla 21 punktow. Jako, ze jest to spotkanie b2b to podejrzewam, ze jakies tam zmeczenie moze wtargnac do organizmowo koszykarek Sky i moze to byc widoczne szczegolnie w drugiej polowie. Dalej wylaczone z gry sa Fowles i Prince wiec zawodniczki Liberty powinny poradzic sobie na wlasnym parkiecie ????
NY Liberty -5 1,83 marathonbet ⛔ dramat
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Minnesota Lynx - Connecticut Sun(+15,5) -&gt; 1,84 -&gt; Unibet ✅✅✅ 87 - 90 Lynx :cool:

O 23 polskiego czasu Connecticut zagra w paszczy lwa wydawać by się mogło. Bukmacherzy też tak oceniają to spotkanie. Ja jednak idę w stronę gości. W 1 serii spotkań ekipa z Minneapolis pokonała on road Washington Mystics 89:77 jednak jak wskazuje wynik, to mecz wcale nie był taki łatwy dla teamu Cheryl Reeve. Connecticut dostało u siebie blowout z ekipą Liberty, jednak o takiej wysokiej porażce zadecydowały przede wszystkim bardzo słaba skuteczność rzutowa, gdzie nie trafiały bardzo wielu rzutów wide open. Dzisiaj Lynx dalej bez Brunson, Wright, oraz Peters. Czyli 1 bardzo ważnego w defensywie startera, oraz dobrych zawodniczek z ławki. Bukmacherzy widzą dzisiaj spokojną wygraną Lynx. Ja tak nie uważam, dzisiaj Lynx będzie miało spory kłopot pod koszem, gdzie Chiney Ogwumike nr 1 draftu powinna się dobrze zaprezentować na tle McCarville. Wysoka linia na dodatni handicap i ją pobieram, może i Lynx wygra to spotkanie, ale moim zdaniem +15,5 na gości dzisiaj to naprawdę dobra linia. Jeśli będą lepiej rzucać niż z Liberty, nic złego im się tutaj nie powinnno przytrafić. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam osobiście w tym meczu idę w drugą stronę. Tutaj nie ma co pisać o Connecticut nawet, bo to mierna ekipa w tym roku. Ogwumike może i talent, ale ja przestrzegam przed Dantas, zresztą od lat o niej piszę przy każdej okazji, ona już na MŚ U19 w 2011 roku mega grała, została tam MVP, a przecież grały Amerykanki wtedy. Dziewczyna ma niesamowity talent do zbiórki, wpada jej bardzo dużo w ręce, coś jak Love trochę, no wiadomo, że musi jeszcze to dopracować. Do tego sporo widzi i dobrze podaje. Także ja bym tutaj jej nie pomijał przy omawianiu frontcourtów obu ekip, bo ona może napsuć sporo krwi Ogwumike. Jeszcze co do meczu to generalnie wszystko zależy od Minnesoty tutaj, jak chcą to zrobią +25 nawet, brak Wright nie będzie tak widoczny przy dobrej dyspozycji Moore, Augustus i Whalen.

Dorzucę nawet beta:
LIVE Minnesota - Connecticut Minnesota pierwsza zdobędzie 20 pkt w 1Q 1.66 Bet365 2/10 warto pograć, Minnesota mocno mecze zaczyna
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adebayorek 161

adebayorek

Użytkownik
Ja tam osobiście w tym meczu idę w drugą stronę. Tutaj nie ma co pisać o Connecticut nawet, bo to mierna ekipa w tym roku. Ogwumike może i talent, ale ja przestrzegam przed Dantas, zresztą od lat o niej piszę przy każdej okazji, ona już na MŚ U19 w 2011 roku mega grała, została tam MVP, a przecież grały Amerykanki wtedy. Dziewczyna ma niesamowity talent do zbiórki, wpada jej bardzo dużo w ręce, coś jak Love trochę, no wiadomo, że musi jeszcze to dopracować. Do tego sporo widzi i dobrze podaje. Także ja bym tutaj jej nie pomijał przy omawianiu frontcourtów obu ekip, bo ona może napsuć sporo krwi Ogwumike. Jeszcze co do meczu to generalnie wszystko zależy od Minnesoty tutaj, jak chcą to zrobią +25 nawet, brak Wright nie będzie tak widoczny przy dobrej dyspozycji Moore, Augustus i Whalen.


Dorzucę nawet beta:

LIVE Minnesota - Connecticut Minnesota pierwsza zdobędzie 20 pkt w 1Q 1.66 Bet365 2/10 warto pograć, Minnesota mocno mecze zaczyna
Olo na szczęście przeczucie powiedziało mi inaczej i zagrałem odwrotnie ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Sparks - Phoenix Mercury(+7) -&gt; 1,71 -&gt; Marathonbet ✅✅✅ 74 - 69 Phoenix

Długo się zastanawiałem co w tym meczu postawić. Zanim zobaczyłem kursy myślałem, że gospodarze będą lekkim faworytem, ale nie aż takim jak to wystawili 1,30 bukmacherzy. Porażka dla mnie i jednocześnie prezent dla nas by to wykorzystać. Moim zdaniem składy obie ekipy mają porównywalne, jak nie lepszy ekipa z Phoenix. Dzisiaj ciekawe matchupy się zapowiadają m.in Griner vs Parker czy Dupree vs Ogwumike. Dzisiaj sądzę, że więcej do gry wniesie Diana, która w 1 meczu z Seattle była niewidoczna. Oglądałem mecz między Mercury a Seattle, i jestem pod wrażeniem tego co zrobiła nowa trenerka Phoenix w porównaniu z zeszłym sezonem. W defensywie mistrzostwo, Griner 4 bloki miała już po 5 min, podkoszowa gości Langhorne przez cały mecz zupełnie niewidoczna i wyłączona z gry. Nie ma już szybkich, nieprzemyślanych akcji, tylko jest spokojne rozgrywanie piłki i o to chodzi. Phoenix zawsze było zespołem mającym ogromny potencjał w ofensywie i ogromny burdel w obronie. Teraz na każdej pozycji mają mega zawodniczki co tworzy bardzo mocny skład. Pod koszem Griner nr 1 ubiegłorocznego draftu i świetna Dupree, na dystansie Taurasi oraz Bonner, a do tego dochodzi fajna Philips pozyskana w tym roku która też trójką potrafi zaskoczyć. Nie wspominając o Bonner. Sparks? Mocne, to nie ulega wątpliwości. Ale nie na tyle, aby wystawiać na nich 1,30. Bez jaj. Beard, Parker, Ogwumike, Toliver, i Harding, S5 równie mocna, ale porównywalny skład. +7 na Mercury biorę z pocałowaniem ręki a sądzę, że Phoenix może nawet pokusić się o zwycięstwo. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Chicago Sky - Connecticut Sun goście over 72 pkt -&gt; 1,87 -&gt; Betsson⛔⛔⛔ 68

Kurs na gości ciągle maleje. Nie ma się w sumie co dziwić, ponieważ w dalszym ciągu nie ma w kadrze Sylvii Fowles czyli czołowego centra ligi, i startera Chicago Sky. Handicap w tej chwili to +5. Szczerze powiedziawszy wybieram moim zdaniem dużo lepszy bet, mianowicie Connecticut over 72 pkt po 1,87 co oferuje Betsson. Connecticut perfekcyjnie wykorzystywali braki podkoszowe Minnesoty, czego efektem była dominacja Chiney Ogwumike, która trafiła 11/18 z gry, 4 razy zbierała piłkę na atakowanej tablicy i była głodna gry. Dzisiaj może być podobnie, Chicago dobrze broni, ale bez Fowles obrona może wyglądać dużo gorzej. Na pewno Connecticut będzie dzisiaj głównie grało na swoją 1 którą wybrali w drafcie, bo dziewczyna potencjał ma ogromny. Fajerwerków w tym meczu się nie spodziewam, ale wobec nieobecności dalej Fowles, over 72 wygląda dosyć spoko, zwłaszcza że Sun zaprezentowali bardzo dobry basket ostatnio on road z Lynx, niestety przegrali po OT. Ale przegrać z mistrzem 3 pkt na jego terenie będąc mega dogiem to nie wstyd. Connecticut dzisiaj zdominuje deski i powinno ogarnąć overka 72. Linia jak najbardziej do gry. Oby tak było. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Teraz odp, bo wcześniej nie ogarnąłem, wiem że w trakcie meczu, ale cóż. Ja tam grałem -5 na Chicago jak spadło z -7, na to czekałem. Piszesz o meczu Connecticut - Minnesota. Chyba nie oglądałeś tego meczu, bo generalnie to co się tam działo w 1H z Minnesotą to masakra jakaś, Whalen 1/7 bodaj z gry, z czego 3 to pudła na pusty kosz z dwutaktu, Augutus też zaliczyła takie. Augustus poza tym w 1 połowie co chwilę oddawała piłke przeciwniczkom. Sporo strat Minnesoty, które nie wynikały z obrony mocnej, takie podania w aut a&#39;la Perkins. No i przez 3 kwarty 60% z gry Connecticut, siedziało im niemiłosiernie. Także ten mecz z Lynx to zdecydowanie ponad stan. A jeszcze co do podkoszowych Sky to one nie są wcale takie marne, wiem że brak Fowles jest odczuwalny, ale nie aż tak jak można było się spodziewać.
Wykup sobie liveaccess, 50 PLN na cały sezon, także darmowo, a można mecze z odtworzenia oglądać, także nie trzeba po nocach siedzieć. Warto, bo to pozwala lepiej ocenić sytuację niż same statystyki.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
24.05, 01:00
WNBA
Connecticut - Seattle
under 143.5 1.87
Pinnacle
2/10
Lekko wezmę sobie tutaj, bo nie widzi mi się mecz z wielką ilością punktów. Connecticut w ostatnich 2 meczach zyskiwało na zbiórkach ofensywnych niemało, niby tak wiele nie miały, ale pomagało. Seattle zatrzymało pod tym względem zarówno Phoenix jak i LA, także Langhorne z Little sobie nieźle tam radzą. Na pozycjach 1 i 2 w Seattle Bird i Wright, które nie będą tam forsować tempa zbytnio, one umieją kontrolować mecz pod tym względem. Connecticut rzucało ostatnio sporo, ale tak naprawdę jak Chicago przycisnęło w obronie to sobie zupełnie nie radziły. Także wg mnie dobra obrona Seattle i ich niezbyt mocny atak powinny załatwić tutaj under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Washington Mystics - Seattle Storm(+5,5) -&gt; 1,90 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 73 - 65 Seattle

Zaskoczyły mnie te kursy wystawione przez B365. Sądzę, że oba zespoły mają podobny potencjał. Chyba bukmacherzy zasugerowali się wysoką wygraną wczorajszą zespołu ze stolicy nad Indianą Fever on road. Ale powiedzmy sobie szczerze, że Fever bez Tamiki, to jak Miami bez LeBrona :] Fajna linia na Storm +5,5. Ekipa Seattle ma 3 porażki i jeszcze w tym sezonie nie zaznała smaku zwycięstwa, sądzę że dzisiaj może to nastąpić. Seattle mocne pod koszem. Ważny mecz dla Langhorne, która w tamtym sezonie reprezentowała barwy ekipy z Waszyngtonu. Na pozycjach 1 i 2 w Seattle Bird i Wright, które nie będą tam forsować tempa zbytnio, one nie lubią szybkiej koszykówki i raczej Sue zatrzyma dzisiaj Hartley, i nie pozwoli jej na szybkie rozgrywanie piłki. Jeśli Seattle będzie lepsze na tablicach, i nie pozwoli na łatwe punkty z pomalowanego to sądzę, że zapowiada się close game. Nie zdziwiło by mnie nawet tutaj zwycięstwo ekipy Storm. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Chicago Sky - Minnesota Lynx 2 -&gt; 2,20 -&gt; WilliamHill ✅✅✅ 75 - 72 LYNX


21:30 polskiego czasu odbędzie się spotkanie jedynych niepokonanych jak dotąd drużyn. Chicago Sky o dziwo rewelacyjnie rozpoczęły sezon grając bez swoich 2 starterek: Fowles oraz Prince. Dzisiaj możliwe że Prince już wróci, natomiast Fowles dalej jest nieobecna. Minnesota również fajnie rozpoczęła sezon od bilansu 4-0 mimo, że grają bez Brunson, Wright i Peters co dawało w poprzednim sezonie blisko 24 pkt na mecz. W tym sezonie coraz lepiej radzi sobie Maya Moore, która ostatnio zaliczyła career high. Ciekawy dzisiaj będzie jej pojedynek z Eleną Della Donne czyli 1 strzelcem gospodarzy. Dzisiaj Minnesota musi powstrzymać Chicago na dystansie gdzie Vandersloot, Prince jak i Elena potrafią być on fire jeśli da im się trochę miejsca. Jak dla mnie Lynx są ekipą lepszą, fakt grają bez bardzo dobrej w defensywie Brunson, ale Sky też gra bez Fowles. Dantas pokazuje że radzi sobie jako starter w defensywie za Rebekę. Minnesota ma lepszy S5 i sądzę, że dzisiaj to udowodni a kurs jest tego warty. S5 Lynx: Moore - Dantas - McCarville - Augustus - Whalen. S5 Sky: Elena - Breland - Goodlett - Young - Vandersloot. Uważam, że Lynx ma mocniejszą S5. Polecam i pozdrawiam. Rambo.

Lynx -7 po 3,55 też można lekko spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
San Antonio Silver Stars - Tulsa Shock over 156 -&gt; 1,77 -&gt; Marathonbet ✅✅✅ 79 - 82 SAN Antonio

Dzisiaj zdecydowałem się na over 156 w meczu pomiędzy ekipą z San Antonio a Tulsą Shock. Obie ekipy nie zwracają uwagi na szczególną defensywę. Zarówno San Antonio jak i Tulsa lubią szybkie tempo gry, krótkie akcje, więc run &amp; gun nie jest im obce. Do ekipy gospodarzy wróciła liderka-weteranka parkietów WNBA Becky Hammon więc ofensywa gospodarzy jeszcze zyska na wartości. Na ławce pozostaje Jia Perkins, która też ma bardzo duży ciąg na kosz, oraz Adams która jako center potrafi rzucać nawet za 3 :grin: Po stronie Tulsy 2 roczniaczka Skylar Diggins, i to głównie na niej będzie spoczywał ciężar zdobywania pkt, 20,5 średnio w sezonie. Obie ekipy słabo bronią, a zawodniczki do overka bardzo dobre wg mnie, w dodatku Cambage nie ma w ekipie Tulsy, za nią na środku jest ociężała Paris. Powinno być dobrze z overkiem. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Indiana Fever - Connecticut Sun under 141 -&gt; 1,97 -&gt; TonyBet

Zwykle nie gram underów, ale tutaj widzę dobrą linię dla tego underka. Dzisiaj wybrałem under, ponieważ oba zespoły nie lubią szybkiego grania od kosza do kosza, Indiana bez Catchings nie ma za bardzo pomysłu na grę, Larkins sporo zbiera na tablicach również na ofensywnej desce, jednak dzisiaj wcale łatwo z Ogwumike mieć nie będzie. Connecticut również słabe w tym sezonie, i szczerze powiedziawszy strzelanina mi się tutaj nie widzi. Ważny mecz dla Katie Douglas która wraca do hali Bankers Life Fieldhouse z nowym zespołem. Uważam, że dzisiaj będzie dużo walki na tablicach ale wcale łatwo dziś o punkty nie będzie. Tamika jest niby questionable(covers.com), ale na twitterze żadnego info o jej powrocie nie widziałem. Nawet z nią, to tempo będzie umiarkowane. Connecticut na PO nie liczy, ale Fever to z pewnością zespół który zawsze jest w roli contendera, i tutaj run &amp; gun nie pomoże, bo mecze trzeba wygrywać a póki co Fever mają bilans 1-3 taki sam jak Sun. Wolny mecz z małą ilością pkt widzę. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom